Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.18. 09:29:23
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.17. 20:14:59
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Triad Wars Béta.
Amíg még egyenlőre sajnos nincs GTA V, addig próbáljátok ki ezt!
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.03.17. 01:39:11
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Bár kinézem a rockstar-tól, hogy várunk rá és még szarabb is lesz mint konzolon. 😄
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Utoljára szerkesztette: J i GS a W, 2015.03.15. 23:11:37
A multi nagyon hasonló mint a single,azzal a különbséggel hogy itt vannak online játékosok is. Ugyanúgy vannak járókelők,állatok,rendőrök.
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Igen, amíg ki nem jött a SAMP. 😉
Utoljára szerkesztette: CS@, 2015.03.15. 20:20:34
Az összes online küldetés coop 😊
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
A Rockstar szerint jelenleg 33 napot töltöttem ingame a megjelenés óta, ebből sztem kb 3-5 napot 360on storyban és 20at multiban, kb 1-2napot ONEon storyban a maradékot ONEon multiban.
Amíg egyetlen barátomnak se volt meg a játék, de én már végigjátszottam a storyt és már untam, akkor multiztam inkább egyedül, szerintem több mint 20 órát. Értem ezalatt, hogy indítottam egy invite only módot és egyedül voltam egy online sessionbe, küldiztem, autókat csináltam, ruhákat, fegyókat vásároltam lakásokat nézegettem stb. Lehet idiótázni meg szánalmasozni emiatt, de én nagyon bírtam és már akkor is és jobban élveztem ezt, mint amikor összerakott egy halom balfékkel, akiktől még a műhelybe se lehet beállni. Majd a jövő eldönti, de egy véletlenszerűen választott session estén sztem PCn se lesz sokkal jobb az arány a 10hülye 1normálisnál, ami azt jelenti, hogy egy véletlenszerű vadidegenekkel teli sessionbe rajtad kívül max 2 értelmes emberrel futsz össze a többi hülyegyerek 😊 és persze majd eljön az ideje annak is, amikor szórakozásból kimész egy ilyenbe csak azért, hogy szivasd őket(pl passive módban állj fel egy olyan helyre, ahol nem tudnak elütni autóval…kész élmény egyhelyben állva nézni a vergődésüket).
Aztán, ahogy a valós életben lévő barátaim megvették a játékot is elkezdték nyomni, akkor megnyíltak azok a lehetőségek is, amik addig nem voltak, tudttam/tudtunk menni olyan küldetésekre, ahova kötelező egynél többen menni. Szétröhögtem magam azon, ahogy egy barátom a kivilágítatlan sivatagi reptéren ipszilonba próbál megfordulni egy Titannal. Vagy amikor el kell menni megmenteni egy lányt és hazavinni a faterjához…a lány azt követi, akit elsőnek meglát…ha együtt ülünk egy helin vagy repülőn, akkor senki se várja ki, hogy leszálljunk, mert mindenki szereti az ejtőernyőt…de a lánynak nem volt ejtőernyője…gond nélkül kiugrott azután akit elsőnek meglátott…természetesen szétkenődött a betonon és az egész küldi egy nagy büdös failed lett a vége előtt pár másodperccel, de azé szétröhögtük az agyunkat rajta 😊 Az egész multi rész tökéletesen alkalmas arra, hogy egy fárasztó melós nap után, akár fél órára is remek szórakozást nyújtson a barátokkal, de arra is, hogy ha az asszony elmegy egy hétvégére és egyedül maradsz, akkor órákon át ökörködj néhány barátoddal úgy, hogy remekül érzed magad eközben.
A multi küldijei között számos olyan van, ami gond nélkül megállná a helyét a storyban is, sőőőt akár jobbak is annál. És igen 20adjára mindegyik unalmassá válik(eddigre mi nem?). De addig remek szórakozást nyújtanak, ahogy egyre tökéletesebben oldja meg a csapat az adott feladatot, míg oda nem juttok, hogy végül már semmilyen kihívást nem jelent a dolog csak a jutalomért mentek és tulképp már teljesen másképp oldjátok meg az adott küldit mint, ahogy azt a készítők gondolták.
Ez egy kicsit autós játék, úgyhogy kezdeném az „Autókezeléssel”: Az egész story részben ez egy rossz vicc a multihoz képest, nem is tudom felfogni, hogy ott miért nem lehetett még arra a 3 szerencsétlen autóra se normálisan megoldani azt, amit a multiban mostara 30ra is tökéletesen sikerült. Storyban nincs is semmi értelme az autóvásárlásnak ki akar kiadni(tételezzük fel, hogy olyan kell, amit nem lehet lopni) egy rakás pénzt egy autóra, aztán rákölteni még egy csomót, ha még a ruhaboltig se lehet vele biztonságosan elmenni, mert térülsz, fordulsz és hipphopp már elis tűnt, ja tudom mehetsz utána kuncsorogni a yardra, hogy kéred szépen vissza, de hát csesszemeg. Még mindig vannak nem „biztonságos” garázsok, bár a „nagy” garázs minden karakternél jól működik, de mégis használhatatlan: küldi előtt vagy közben leutazni odáig, kiszedni az autót, amivel menni szeretnél/szeretnétek és ráadásul szinte biztos, hogy valahol a küldetés folyamán ennek az autónak lábakél, remélhetőleg pont akkor, amikor a legjobban kéne…sebaj, küldinek vége valahogy, aztán irány a yard visszakérni a gépet, amit aztán visszaviszel a nagy garázsba és kezdődik az egész procedúra előröl.
A multiban szerintem remekül megoldották ezt az egészet a GPS a biztosítás és az általam megvett ingatlan(ok)ban található garázzs(ok)al. Plussz erre rájön még a mehanikus…felhívod és egy a garázsodban található autóból választasz egyet, amit odavisz, ahol vagy, ha nagyon elhagyod a hazaszállításáról is gondoskodik, mindezt napidíjért, ami potom összeg. Aztán még ott a biztosítás is, ami szintén segíti a „tulajdon érzetét” és azt, hogy ezáltal használhasd gond nélkül, amiért már megdolgoztál. Aztán a beállítható szabályok: ki és hova ülhet az autódban…+a bomba, ha valakit szándékosan szivatnál 😉
Fejlődés: Sztem ez is tök jól és egyszerűen meg lett oldva, kezdetben örülsz, hogy végre van annyi pénzed, hogy a nyomi uzira vegyél egy tárbővítést, aztán néhány órával/nappal/hónappal később már kimész akár 2x is ugyanarra a küldire csakhogy meglegyen az a fránya Combat MG, mert olyan szép hangja van 😊 Vagy amikor megkapod szintek szerint a Merryweather szolgáltatásokat és ezekből mondjuk főleg a helikopter(felhívod-helikopter jön-leszáll-pilóta elvisz ahova kéred) jelentősen megkönnyíti az életed az egyszerűen jó. Ez is egy olyan része a játéknak, ahol a storyban szinte csak hátráltatott a Merryweather, és bár a multiban is gyakran összetűzése keveredünk velük, azért itt azt is láthatjuk, hogy ez tényleg egy szolgáltató cég, akit ha megfizetnek, akkor szolgáltat 😊 Egy alacsonyabb szintű játékos karakterre ráküldeni 8000ért 3 Merryweatherös osztagot, az határozottan szemétség 😉 A multiban a story után, ahogy azt kell egy negyedik nézőpontból „szemléljük” a dolgokat, összefutunk a storyból minden jelentős karakterrel(olyannal is akikkel játszottunk), de nem biztos, hogy ugyanúgy fogunk viszonyulni hozzájuk, mint ahogy azt a story 3 karaktere tette(én pl rühelltem Martint a storyban, míg multiban az egyik legszimpibb arc).
Az ingatlanok…Tökre örültem amikor a nyomi garázsból végre átköltözhettem egy szintén prosztó de már 6 garázsos házba. Mire kijön PCre már nyoma se lesz a kezdeti bénázásoknak, amikor még egy lakásod lehetett, aminek a garázsába is csak bugok általi trükközéssel lehet átállni egy autóval egyik pozícióból a másikba(mostmár 3 lehet és szabadon rakosgathatod őket).
Multiban még ott a rengeteg lehetőség, amiből minimálisat láthat az ember a story alatt, mint pl ejtőernyőzés, versenyek.
Úgyhogy a story és a multi baromi jól megfér egymás mellett, ha bármikor aszonta volna a Rockstar a megjelenés óta, hogy mostantól a multi havidíjas és fizetős úgy, mint egy MMOban, akkor se lett volna egy szavam se gond nélkül perkáltam volna érte. Igazából a multi felfogható egyfajta mini story vagy kiegészítő módként is még , akkor is, ha tök egyedül csinálod, ha meg vannak barátok rá, akkor még nagyobb élményt tud nyújtani.
Rengeteg időt töltöttem 360on a multival, ahol valóban eléggé szembetűnő volt, hogy a „városi élet” a storyhoz képest iszonyat lebutult hulladék volt, negyedakkora forgalom azon belül is minimális változatosság, szinte semmilyen gyalogos vagy állati jelenlét, de ezt ONEon már remekül sikerül elfedni, amiből arra következtetek, hogy PCn se lesz ebből probléma.
gta játékokban korábban sose volt említésre méltó multi
mondjuk itt úgy rémlik vannak lesznek komolyabb küldetések, azok még érdekelnek is.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Ez a játék erről szól, DM egy nagy városban, autoverseny, közös ökörködések stb. Vagy te mégis mit vártál?
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
persze a heistek biztos hoznak majd ideig-óráig érdekes multi tartalmat...
Forza.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.