Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#12462
Hát volt rá lehetőségem de valami mágikus képesség segitett abban hogy nem!( streameket is szigorúan csak multikat néztem és valami iszonyatosan várom hogy kipróbálhassam mert marha fun-nak néz ki )Nem akarok Story spoilereket nem akarom kipróbálni majd csak itt élvezni teljesen remélhetőleg nem túlságosan akadozva xD. Elvileg az ajánlottat épp hogy nem érem el a vidi kari miatt. (7870 kellene 7850 van mondjuk szét OC-zom ha kell úgy is az új R9 300-as szériát várom hátha előrukkolnak valamivel és akkor majd 1x lecserélem ) Na de megyek is azt előrendelem. 27 nap <#guluszem1>
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.18. 09:29:23

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Hunter of Deer
#12461
nah most hogy kijött a GeForce GTX Titan X igy a jatek sem fog mar tovabb tolodni mert ezen a kartyan mar menni fog 😄 (csak 1000$ 😛 )

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Tikal
#12460
az egy másik topik

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12459
Sziasztok. Pár napja kezdtem el az online móddal játszani. Jó lenne egy crewhoz csatlakozni, vagy csak pár emberrel nyomatni. Ps4en aki gondolja írjon
#12458
Amúgy ez elképesztő marhaságnak tartom. Óriási lehetőség lenne egy ekkora, és elvileg jól kidolgozott pályán a rendőr Vs rabló játékmódoknak PvP-ben.

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

JaSoN HuNTeR
#12457
Nem értem hogy birtad ki azt hogy ne próbáld ki konzolon... <#guluszem1> <#kerdes>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Overburner
#12456
Ha 1-2 gyerekbaját kijavitják akkor szerintem is! 😊 Napi rendszerességgel nézek streameket meg egyéb dolgokat a játékról elég poén még mindig nézni is nem hogy majd 1x talán játszani is 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.17. 20:14:59

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12455
<#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Herold
#12454
Ahogy elnézem a videókat, leírásokat a játékról, nagyon úgy néz ki, hogy a GTA V joggal pályázhat az utóbbi 10 év legjobb játéka címre.

#12453
Mától kezdve április 14.-ig minden kedd veszélyes. 😄
Overburner
#12452
Jajj ezt láttam Sleeping Dogs 1:1 Nem sok dolgot újitottak hozzá 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#12451
van invite only session.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

JaSoN HuNTeR
#12450
GTA klón:

Triad Wars Béta.

Amíg még egyenlőre sajnos nincs GTA V, addig próbáljátok ki ezt!
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.03.17. 01:39:11

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

LeWyTy
#12449
Reméllem lesz saját hoszt vagy dedikált szerver.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Tikal
#12448
hahahahahahah... csak még jobban. A játék már több mint egy éve kinn van és még mindig rettenesen szarok a szerverek. rengetegszer szétdobál, laggol vagy éppen nem tud csatlakozni. Van egy feature, hogy join friend's session ( tehát csatlakozz arra szerverre ahol a barátaid vannak ) ez még mindig nem müködik, max 100ból egyszer 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Herold
#12447
bakkerman
#12446
Valaki azért felvilágosítana mi az a "grind","primkó" meg egyéb nerd kifejezések? 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Overburner
#12445
Hát remélem 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

LeWyTy
#12444
Hát szerintem ez elég nagy esemény egy jó kis DDoS Attack hoz <#buck> Lehet ezt netkapcsolat nélkül Singleben nyomni? Mert pár napig tuti nem lehet majd multizni.<#circling>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Overburner
#12443
Hát megjelenés napján server crash stb biztos várható tuti túl lesznek terhelve. De én pl úgyis single-el kezdek aztán ha jól belejöttem max akkor lépek Multira.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12442
Remélem ha most már tényleg kijön, akkor nem kellesz szopózni multiban a heist-el, úgy mint eddig konzolon, hogy valakinek jó valakinek nem.... 😄
Bár kinézem a rockstar-tól, hogy várunk rá és még szarabb is lesz mint konzolon. 😄
Overburner
#12441
A nagy vita viharában van valami jó hely ahonnan elő érdemes rendelni a témaóriást? PlatinumShop-on gondolkodtam mert onnan már vettem pár játékot.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#12440
Menj akkor játszál Dead Space story-t coop-ban. Most komolyan melyik multi játék nem célja a grind? Persze tudom, te azoknak a játékoknak vagy a nagy rajongója amikben mindent a kezedbe adnak már az első 5 percben 😊 Ezért nem jött be neked a BF se, mert nem jutottál hozzá a legjobb késhez már day1, nem? 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

arty
#12439
... célja pedig a grind 😊

Forza.

Firerock
#12438
Akkor elnézést. Kb 2 napnyi játékórám van benne,de nem vagyok kiélezve az állatokra,annyi minden mást lehet csinálni 😊

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

NEOreg3
#12437
az összes rendőrt a számítógép irányítja, emberi játékos nem lehet rendőr

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Herold
#12436
Na ne szivass...

akyyy
#12435
Gondolom úgy akarja tudni, hogy a rendőrök azokat a számítógép irányítja, vagy élő játékosok irányítják?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Tikal
#12434
Te hogy érted? 😄 Persze hogy vannak NPC rendőrök, meg persze hogy vannak élő játékosok a multiban 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#12433
állatok nincsenek, kivéve a madarak.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Herold
#12432
Hogy érted, NPC rendőrök vannak multiban, vagy rendes élő játékosok?

J i GS a W
#12431
én anno ps3-on singleból csak a kötelezőt csináltam meg ,hogy tudjak csak multiztni ami kurvára bejött. Gondoltam majd pc-n lenyomom a singlet és multizok tovább.Ha meg szarul megy a gépemen és olyan fasza keménypapír tokba lesz mint a vice city vagy a 4 már megéri megvenni.
Utoljára szerkesztette: J i GS a W, 2015.03.15. 23:11:37

Firerock
#12430
Elég nagy a fejetlenség itt.
A multi nagyon hasonló mint a single,azzal a különbséggel hogy itt vannak online játékosok is. Ugyanúgy vannak járókelők,állatok,rendőrök.

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Tikal
#12429
<#fejvakaras> miért mit hittél, hogy üres a szerver??

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Herold
#12428
Rendőrök a multiban, konzolon?

Tikal
#12427
mintahogy minden coop játéknál szinte?😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12426
arra is hamar ráuntam, mert csak henteltek benne
#12425
Mindig a single volt a fontosabb?
Igen, amíg ki nem jött a SAMP. 😉

CS@
#12424
Az online küldetések(mission) minimum 80% 1-4iges, úgyhogy szólózható is 😉
Utoljára szerkesztette: CS@, 2015.03.15. 20:20:34

Tikal
#12423
pff 😊

Az összes online küldetés coop 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

CS@
#12422
Bár kezdetektől olvasom ezt az egész fórumot, eddig kb 5x szóltam hozzá, most eleresztem magam, akit ez zavar ugorja át pls, köszi 😉

A Rockstar szerint jelenleg 33 napot töltöttem ingame a megjelenés óta, ebből sztem kb 3-5 napot 360on storyban és 20at multiban, kb 1-2napot ONEon storyban a maradékot ONEon multiban.

Amíg egyetlen barátomnak se volt meg a játék, de én már végigjátszottam a storyt és már untam, akkor multiztam inkább egyedül, szerintem több mint 20 órát. Értem ezalatt, hogy indítottam egy invite only módot és egyedül voltam egy online sessionbe, küldiztem, autókat csináltam, ruhákat, fegyókat vásároltam lakásokat nézegettem stb. Lehet idiótázni meg szánalmasozni emiatt, de én nagyon bírtam és már akkor is és jobban élveztem ezt, mint amikor összerakott egy halom balfékkel, akiktől még a műhelybe se lehet beállni. Majd a jövő eldönti, de egy véletlenszerűen választott session estén sztem PCn se lesz sokkal jobb az arány a 10hülye 1normálisnál, ami azt jelenti, hogy egy véletlenszerű vadidegenekkel teli sessionbe rajtad kívül max 2 értelmes emberrel futsz össze a többi hülyegyerek 😊 és persze majd eljön az ideje annak is, amikor szórakozásból kimész egy ilyenbe csak azért, hogy szivasd őket(pl passive módban állj fel egy olyan helyre, ahol nem tudnak elütni autóval…kész élmény egyhelyben állva nézni a vergődésüket).
Aztán, ahogy a valós életben lévő barátaim megvették a játékot is elkezdték nyomni, akkor megnyíltak azok a lehetőségek is, amik addig nem voltak, tudttam/tudtunk menni olyan küldetésekre, ahova kötelező egynél többen menni. Szétröhögtem magam azon, ahogy egy barátom a kivilágítatlan sivatagi reptéren ipszilonba próbál megfordulni egy Titannal. Vagy amikor el kell menni megmenteni egy lányt és hazavinni a faterjához…a lány azt követi, akit elsőnek meglát…ha együtt ülünk egy helin vagy repülőn, akkor senki se várja ki, hogy leszálljunk, mert mindenki szereti az ejtőernyőt…de a lánynak nem volt ejtőernyője…gond nélkül kiugrott azután akit elsőnek meglátott…természetesen szétkenődött a betonon és az egész küldi egy nagy büdös failed lett a vége előtt pár másodperccel, de azé szétröhögtük az agyunkat rajta 😊 Az egész multi rész tökéletesen alkalmas arra, hogy egy fárasztó melós nap után, akár fél órára is remek szórakozást nyújtson a barátokkal, de arra is, hogy ha az asszony elmegy egy hétvégére és egyedül maradsz, akkor órákon át ökörködj néhány barátoddal úgy, hogy remekül érzed magad eközben.

A multi küldijei között számos olyan van, ami gond nélkül megállná a helyét a storyban is, sőőőt akár jobbak is annál. És igen 20adjára mindegyik unalmassá válik(eddigre mi nem?). De addig remek szórakozást nyújtanak, ahogy egyre tökéletesebben oldja meg a csapat az adott feladatot, míg oda nem juttok, hogy végül már semmilyen kihívást nem jelent a dolog csak a jutalomért mentek és tulképp már teljesen másképp oldjátok meg az adott küldit mint, ahogy azt a készítők gondolták.

Ez egy kicsit autós játék, úgyhogy kezdeném az „Autókezeléssel”: Az egész story részben ez egy rossz vicc a multihoz képest, nem is tudom felfogni, hogy ott miért nem lehetett még arra a 3 szerencsétlen autóra se normálisan megoldani azt, amit a multiban mostara 30ra is tökéletesen sikerült. Storyban nincs is semmi értelme az autóvásárlásnak ki akar kiadni(tételezzük fel, hogy olyan kell, amit nem lehet lopni) egy rakás pénzt egy autóra, aztán rákölteni még egy csomót, ha még a ruhaboltig se lehet vele biztonságosan elmenni, mert térülsz, fordulsz és hipphopp már elis tűnt, ja tudom mehetsz utána kuncsorogni a yardra, hogy kéred szépen vissza, de hát csesszemeg. Még mindig vannak nem „biztonságos” garázsok, bár a „nagy” garázs minden karakternél jól működik, de mégis használhatatlan: küldi előtt vagy közben leutazni odáig, kiszedni az autót, amivel menni szeretnél/szeretnétek és ráadásul szinte biztos, hogy valahol a küldetés folyamán ennek az autónak lábakél, remélhetőleg pont akkor, amikor a legjobban kéne…sebaj, küldinek vége valahogy, aztán irány a yard visszakérni a gépet, amit aztán visszaviszel a nagy garázsba és kezdődik az egész procedúra előröl.
A multiban szerintem remekül megoldották ezt az egészet a GPS a biztosítás és az általam megvett ingatlan(ok)ban található garázzs(ok)al. Plussz erre rájön még a mehanikus…felhívod és egy a garázsodban található autóból választasz egyet, amit odavisz, ahol vagy, ha nagyon elhagyod a hazaszállításáról is gondoskodik, mindezt napidíjért, ami potom összeg. Aztán még ott a biztosítás is, ami szintén segíti a „tulajdon érzetét” és azt, hogy ezáltal használhasd gond nélkül, amiért már megdolgoztál. Aztán a beállítható szabályok: ki és hova ülhet az autódban…+a bomba, ha valakit szándékosan szivatnál 😉

Fejlődés: Sztem ez is tök jól és egyszerűen meg lett oldva, kezdetben örülsz, hogy végre van annyi pénzed, hogy a nyomi uzira vegyél egy tárbővítést, aztán néhány órával/nappal/hónappal később már kimész akár 2x is ugyanarra a küldire csakhogy meglegyen az a fránya Combat MG, mert olyan szép hangja van 😊 Vagy amikor megkapod szintek szerint a Merryweather szolgáltatásokat és ezekből mondjuk főleg a helikopter(felhívod-helikopter jön-leszáll-pilóta elvisz ahova kéred) jelentősen megkönnyíti az életed az egyszerűen jó. Ez is egy olyan része a játéknak, ahol a storyban szinte csak hátráltatott a Merryweather, és bár a multiban is gyakran összetűzése keveredünk velük, azért itt azt is láthatjuk, hogy ez tényleg egy szolgáltató cég, akit ha megfizetnek, akkor szolgáltat 😊 Egy alacsonyabb szintű játékos karakterre ráküldeni 8000ért 3 Merryweatherös osztagot, az határozottan szemétség 😉 A multiban a story után, ahogy azt kell egy negyedik nézőpontból „szemléljük” a dolgokat, összefutunk a storyból minden jelentős karakterrel(olyannal is akikkel játszottunk), de nem biztos, hogy ugyanúgy fogunk viszonyulni hozzájuk, mint ahogy azt a story 3 karaktere tette(én pl rühelltem Martint a storyban, míg multiban az egyik legszimpibb arc).

Az ingatlanok…Tökre örültem amikor a nyomi garázsból végre átköltözhettem egy szintén prosztó de már 6 garázsos házba. Mire kijön PCre már nyoma se lesz a kezdeti bénázásoknak, amikor még egy lakásod lehetett, aminek a garázsába is csak bugok általi trükközéssel lehet átállni egy autóval egyik pozícióból a másikba(mostmár 3 lehet és szabadon rakosgathatod őket).

Multiban még ott a rengeteg lehetőség, amiből minimálisat láthat az ember a story alatt, mint pl ejtőernyőzés, versenyek.

Úgyhogy a story és a multi baromi jól megfér egymás mellett, ha bármikor aszonta volna a Rockstar a megjelenés óta, hogy mostantól a multi havidíjas és fizetős úgy, mint egy MMOban, akkor se lett volna egy szavam se gond nélkül perkáltam volna érte. Igazából a multi felfogható egyfajta mini story vagy kiegészítő módként is még , akkor is, ha tök egyedül csinálod, ha meg vannak barátok rá, akkor még nagyobb élményt tud nyújtani.

Rengeteg időt töltöttem 360on a multival, ahol valóban eléggé szembetűnő volt, hogy a „városi élet” a storyhoz képest iszonyat lebutult hulladék volt, negyedakkora forgalom azon belül is minimális változatosság, szinte semmilyen gyalogos vagy állati jelenlét, de ezt ONEon már remekül sikerül elfedni, amiből arra következtetek, hogy PCn se lesz ebből probléma.

CS@
#12421
Ja nem kell indokolni boccsy, csak egyszerűen kíváncsi voltam
gta játékokban korábban sose volt említésre méltó multi

arty
#12420
coop szinglit, mimást? 😊

Forza.

#12419
egy dolog van ami szerintem jobb multiban, a versenyek.
mondjuk itt úgy rémlik vannak lesznek komolyabb küldetések, azok még érdekelnek is.
Tikal
#12418
Rendőrök már most is vannak, és rohadtul idegesítőek 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Herold
#12417
Biztos lesznek itt is rendőrös szerverek, mint a GTA SA-ban, az is jó móka (menekülni a zsaruk elől).

Tikal
#12416
Az online-ban 30 játékostól szerinted nem élő a város? Vagy online-ba is szarvasokra akarsz vadászni, meg gyalogosokat követni? 😄

Ez a játék erről szól, DM egy nagy városban, autoverseny, közös ökörködések stb. Vagy te mégis mit vártál?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12415
Az istenkirály warezarcok már rég vettek az ilyen célokra ps3-at és xbox 360-at<#eplus2>

arty
#12414
nem az óra a lényeg, hanem h a szingli élő városhoz a multi egy iszonyat lebutult hulladék - dítmecs egy gta-féle városban, meg primkó grindelése coopban a pofonegyszerű és egy idő után uncsi küldiknek 😊

persze a heistek biztos hoznak majd ideig-óráig érdekes multi tartalmat...

Forza.

#12413
Én meg köcsögségből szeretném, hogy ne legyen. Igenis vegye meg aki játszani akar vele. Ha meg feltörik legalább 1 hónapig ne sikerüljön had csorgassa rá a nyálát a sok warezos ingyenélő...:-P

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.