Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LeWyTy
#12512
Ehhez nem kell nagy látnoknak lenni. Ez mindigis így volt.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#12511
A régi konzolosoknál biztos már csak az fps nézet miatt is.A sebességet majd meglátjuk. Epekedve várom a vga teszteket.

arty
#12510
"a PC-s verzió minden szempontból jobb lesz a konzolosnál."

😄DD

te kis önjelölt látnok....

Forza.

arty
#12509
Az a gond (és ez nálam erősen kinyirta a játékot, gta4 ftw), h az AI társunk, amikor csapatban megyünk, nos... volt már, h halomra lőtt civileket 😞( aztán váltás rá, de hiába, a morálomon nem segít, h egy GYILKOSSAL megyek 😞(

szóval nem opcionális a "henteskedés" 😞(

Forza.

Tikal
#12508

megnyitod a kis telefonját a karakterednek és: legendarymotorsport, FREE. Single-ben is gondolom ugyanez, de lehet csak onlne-ban van ez az autó

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12507
Ezzel a módszerrel is próbálkoztam, de ps4-en nincs ilyen lehetőség. azt írja,hogy szedjek le tartalmat a ps store-ból, de onnan meg nem tudok semmit letölteni, mert nincs is mit.. :/ mindenesetre köszönöm a válaszokat. 😊

Overburner
#12506
Én is nagyon reménykedek ebben. Kivéve ha már rég kész a játék és más dolgok miatt halasztották idáig. :/ Bár ha olyan lesz mint a Unity hogy kb 15 FPS különbség van max és min között akkor nem sokat ér a legkisebb beállítás persze ez lenne a legrosszabb lehetőség.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Herold
#12505
Akkor majd elfut alacsonyabb grafikával. Amúgy nem hiszem, hogy 3 halasztás után baj lehet az optimalizálással.

Overburner
#12504
Én gépem épp hogy nem éri el az ajánlottat de csak egy picivel. Épp ezért én megkockáztatom és reménykedem 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Ryder62
#12503
Hát...nem tudom kinek nem eset le, hogy miért kérdezem. Overburner kolléga jól látja a helyzetet.

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

allock
#12502
baráti árat 😉

#hhwnd

Tikal
#12501
LOOOL

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12500
Úr isten nem akartam spoilert csak az érzést le irni most mit kell a nyakamnak ugrani ennyire? Bocsánatot is kértem. Mi a fenét csináljak még bannoljam magam? Bizonyára még te sosem hibáztál életed során és sosem hintettél el semmit véletlenül. Mert mindenki tökéletes.

Herold #12499 Annyiban jogos a várás hogy ha elcseszik az optimalizálást és olyan lesz mina a IV akkor nem érdemes tényleg megvenni mert nem fut el normálisan.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.22. 18:48:24

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Herold
#12499
Hülye vagy, ember? Ezt te most komolyan kérdezed? Milyen tesztet akarsz még, amitől bizonyossá válhatsz, hogy érdemes-e megvenni? Nem elég neked az ezernyi youtube-videó, a konzolosok eddigi tapasztalatai, a játékmagazinok konzolos értékelései? Mit akarsz még? Ha egy tök ismeretlen, új játékról lenne szó, még megértem, de a GTA V már 1,5 éve megjelent, 45 millió darabot adtak el belőle tavaly év végéig, és a PC-s verzió minden szempontból jobb lesz a konzolosnál. Mi kell még?

Tikal
#12498
Mielőtt leülök játszani nem nézem meg az acsikat, mert leszarom, valamint youtube végigjátszásokat sem nézek, hogy hogyan fogom megölni a gonoszt... az hogy te igen. és neked ez egyértelmű volt az a te dolgod, de tartsd meg magadnak, és legfőképp ne egy másik játék topikjában mesélj erről...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12497
Ami már az első percben teljesen alap hogy meg fogod ölni vagy elfogod kapni mert gonosz de jó bocsánat 😄 Ha már rá néz az ember az Achievementekre már lespoilerezte neki sőt a többi embert is. Annyira nagy spoiler nem volt.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.22. 18:36:49

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#12496
Óriási hogy egy másik játékról spoilerezel itt <#ejnye1>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

bakkerman
#12495
Ha nem vagy biztos abban h a geped birja akkor erdemes varni par napot,h kinek milyen vason hogyan fut,de amugy megjeleneskor meglehet venni,nem zsakbamacska jatek lesz

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

NEOreg3
#12494
ha tudsz várni, mindenképp várj

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Ryder62
#12493
Gondolkodom a játék megvételén de nem tudom hogy megérné-e megvenni megjelenés után.

Várni tudok. Várjak kicsit és addig legalább lesznek tesztek, értékelések, fórumos vélemények, patchek?

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

#12492
A dzsátubi a barátod és mutatja ha kéred

#12491
Nem tudjuk! nekünk itt nem futja konzolra.

#12490
Hali emberek. ps4-en játszom a játékkal, és már majdnem végigvittem, de még egyszer sem találkoztam a Nissan GTR/Eleghy rh8 autóval. Hogy lehet azt megszerezni?

Overburner
#12489
Hát azért a GTA IV-hez képest pöppet nagy különbségek vannak.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12488
Akkora baromság amit írtál, hogy hihetetlen....
Overburner
#12487
Ez komoly kérdés és elég sok játék és film is felhozza ezt a kérdést nap mint nap. Far Cry 4-ben is amikor elkapom Paul a pszihopata kinzó gyilkost aki sok embert megöl megkinoz és beszél a lányához és látszik hogy szereti és pánikolni kezd amikor nem veheti fel a telefonját és beszélhet a lányával és tudod hogyha beviszed abba a házba akkor biztos hogy megölik és tudod hogy megérdemli mégis ott van benned hogy sajnálod hiába nem érdemli meg.

A baltás gyilkos vidiről meg annyit hogy akinek ilyen kedve van az tényleg magába keresse a bajt én sem állnék le civileket öldökölni csak úgy heccből, sőt ha van rá mód mindig ki is kerülöm őket még a járművekkel is hogy kevesebb kárt okozzak ezzel is próbálom beleélni magam a szerepbe hogy én mit tennék ha én lennék ott.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.22. 11:31:07

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Rita79
#12486
"Meghúznám -e a ravaszt? Ha a családomat akarná valaki bántani(fizikálisan) akkor igen, illetve önvédelemből. "
De itt épp nem erről van szó, hanem egy kiszolgáltatott gonoszról, aki halált érdemel, de le van kötve és könyörög az életéért épp neked. Akkor is meghúznád a ravaszt?

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

koltony
#12485
Azért a GTA V-t ne hasonlítsuk az előző részekhez, jóval több lehetőséget raktak bele, mind online, mind pedig offline részben. Ez nem egy NFS vagy egy COD sorozat ahol szinte minden rész ugyan olyan(újabbak legalábbis) csak más mappal.

Civilek ölése nem ölése.
Nem fogok való életben 100$ ért megölni embereket(többért se), viszont ez egy játék, tehát ha pont ennyi kell ahhoz hogy megvegyek valamit, akkor lelkiismeret furdalás nélkül lelövöm. Ettől még nem vagyok pszihopata, csak szimplán külön tudom választani a játékot a valóságtól. Egyébként meg nincs túl sok értelme civileket lövöldözni ezért miért öldösné valaki őket?

Amikor arról van szó hogy a GTA miatt lövöldöz valaki mondjuk egy iskolában, akkor mondhatjuk azt, hogy az az ember alapból nem volt normális, a játék már csak egy csepp volt a pohárban.

Valljuk be máshogy viselkedik az ember egy játékban, mint a való életben, mert nincs súlya annak, hogyha valakit elütsz, megölsz, max a rendőrök kezdenek el üldözni.

Meghúznám -e a ravaszt? Ha a családomat akarná valaki bántani(fizikálisan) akkor igen, illetve önvédelemből.
Rita79
#12484
Hát igen,,,és erre a WD utolsó momentuma adta a választ számomra, amikor tényleg elgondolkodtam azon, hogy megérdemli-e bárki is a fejlövést. Érdekes kérdés ez. Ott is azzal nyugtattam magam, hogy ez csak game, de belegondoltam magam, hogy ilyen helyzetben a való világban képes lennék-e meghúzni a ravaszt. (Nyilván annyi hányattatás, megpróbáltatás és esemény után igen, de ott már torzul maradandóan a lélek...)
Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.03.22. 09:44:25

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Kandurex
#12483
Ja, szuper, gyk. ugyanazt kell csinálni, mint az elmúlt részekben. Szóval aki unta az előző részt, az jó eséllyel ezt is fogja. Jobban örültem volna R* inkább valami új IP persze ezzel a motorral vagy a Read Dead Redemption folytatás....az lett volna a faszányosság <#eljen>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#12482
Sokkal jobb végig belső nézetből játszani.Ezt nagyon jó,hogy kitalálták sőt szerintem ezzel adták el újra Cur.gen-re😊
Engem is megfogtak vele na persze a stabil frame és a grafika is közrejátszik.

Ezt a játékot ne hagyd ki.Nagyon megéri az árát és Online is szuper!!
lalakov
#12481
Dying Light után kicsit kiábrándító, hogy a fejszétől nem szakad le keze-lába. 😞
Bár nagyon nem fogom használni, zombikat és terroristákat szeretek ölni nem ártatlanokat. 😞
#12480
Nem ismerem ezt az oldalt, de átszámolva a ~8000 huf nem is rossz ár
MerlinW
#12479
Miután opcionális - illetve még az sem - az ártatlanok gyilkolása, így nincs benne semmi gáz. Ha valaki öli egy játékban a civileket, nos.. ott magában kell keresni az okokat. A Postal az fun, alapvetően komolytalan játék. Semmivel sem erőszakosabb, mint a többiek. Max polgárpukkasztóbb.

Ez egy fajta felfogás kérdése. Viszont:
Vegyük, a város textúráit, alakítsuk át marsi látványvilágra, vagy a cilivekre rajzoljunk golyóálló mellényt, páncélt, vagy bármilyen társadalmilag elítélendő dolgot és érdekes módon lelkiismeret furdalás nélkül öljük halomra őket.

Órákon át zajló pszichológiai vitát lehetne erről nyitni - ahogy teszik is ezt már több, mint egy évtizede - a lényeg, hogy fel kell fogni, ez egy játék. Akinek nem megy az ne játsszon vele. Az fiatal, alacsony szellemi képességűeket meg a szülők - esetleg később a felügyelőtisztek <#zavart1> - dolga, hogy kezeljék a szitut.

Nem hiszem, hogy játszanék a játékkal, de ha mégis, akkor a belső nézetet max járműben használnám. Már csak azért is, mert a játék alapvetően arra és úgy lett kitalálva.

[merlinw.org]

Ryder62
#12478
A GTA 5 is kb olyan mint a Postal 2.

Azért ezt már kicsit brutálisnak tartom, nem véletlenül említettem a Postal 2-t. Anno hogy kiakadt mindenki arra a játékra, hogy milyen erőszakos, öncélú és brutális erre tessék:
Hatchet Gameplay

Valahogy belső nézetből sokkal erőszakosabbnak tűnik, pedig Vice Cityben volt láncfűrész és szamuráj kard is.

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

Overburner
#12477
Legalább semmi pénzből tudna venni gépet amin menne a GTA nagyon kígyón 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

koltony
#12476
És kijön közbe a gta VI és a VII 😄
BoneDragon
#12475
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

koltony
#12474
És bejelentik, hogy be akarnak tenni a PC-s verzióba egy újabb DLC-t 😄
MerlinW
#12473
"Üzenetek száma: 3 205" <#zavart1>

[merlinw.org]

bakkerman
#12472
április 7.-én <#eplus2>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12471
Majd jövőhét kedden, vagy az azutánin. 😄
nyirog
#12470
űűűha, 26 nap 😄 izgatottan várom mikor jelentik be hivatalosan is, hogy dec 22-re halasztották 😊

arty
#12469
még nem tudni ...

Forza.

Overburner
#12468
Ez nem régió lock-os volt?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12467
Nuuvemen 9000.
Overburner
#12466
Ha dobozos akkor én a PlatinumShop-ot ajánlom. Ingyen jön ha előrendelsz illetve megjelenés napján általában 8-9 fele már itt szokott lenni a játék mert a Sprinterrel dolgoznak ( legalábbis itt Békés megyében )

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12465
http://www.arukereso.hu/jatekprogram-c3255/rockstar-games/grand-theft-auto-v-pc-p74252768/?gclid=CMvz05yHssQCFazMtAodpHsAfw
én így szoktam először (akármit) keresni, ezek megbízható oldalak


aki tapasztaltabb, van 12ezerért is CD kulcs orosz rulettes oldalakon

http://www.game-mart.com/grand-theft-auto-v-steam-cd-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop#aid=aks
végül pedig én itt fogom megvenni, egyetlen tapasztalat alapján ami korrekt volt
Utoljára szerkesztette: NecroRabbit, 2015.03.18. 15:02:28
Overburner
#12464
Én dobozost szeretnék mindenképp kb mindenhol 14k szóval nem tudom.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12463
Hol lehet a legolcsóbban hozzá jutni előrendeléssel?