Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kill3r21
#12612
na igen a select dolog nem müködik sajnos...akármire állítom hallom hogy duruzsolnak, lehet bug volt
Smuge
#12611
Nincs rá mód csak ha behív az adott sessionbe vagy indítotok egy privát játékot de ott csak 2-en lesztek.
Selectet folyamatosan nyomod és feldob egy helyi menüt, abban tudod állítani, hogy kit szeretnél hallani, elég sok lehetőség van.

Firerock
#12610
Jaa,hát az se biztos hogy sok mindenre elég. Igen hamar el tud fogyni 2-300.000 úgy hogy igazából nem csináltál semmit csak ruhát vettél,esetleg autó tuning... 😊

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#12609
18 nap és talán már válaszolni is fogunk :d

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

kill3r21
#12608
Srácok, aki onlineozik, van egy csapatunk, jelenleg ketten vagyunk benne, miért van az hogy mindig külön sessionbe tesz minket? Nincs rá mód hogy mindig egybe kerüljünk alapból?

Meg az is érdekelne hogy lehet kikapcsolni mások voice chatjét, állandóan dumálnak, és idegesítő, voice chat hiába van no one-ra állítva....
Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2015.03.27. 13:37:36
#12607
hájszt-nak mondják amúty<#fogmosas>
Tikal
#12606
majd megbánod, mikor már huszadjára csinálod a heist-et mert még mindig nincs elég pénzed hogy vegyél egy repülőt vagy helikoptert. de te tudod 😄D

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12605
Várjál ez úgy van hogy 1.2 milla tehát 600 ezer single be 600 ezer multiba és még erre + 300 ezer multiba.

ratgab #12604 Hát lehet de már előrendeltem szóval ezért nem fogom visszavonni 😄 Valahogy megbírkózok a + pénzel 😛

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12604
Szerintem nem kódos. Ahogy aktiválod a játékod úgy kapod autómatikusan. Meglepődnék ha külön pénzkódot kapnál.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Firerock
#12603
300.000 pénz szinte semmi ebben a játékban. 1db high-en apartmant tudsz belőle venni. Ez pont arra elég hogy heistet tudsz indítani rögtön. Egy Turismo R autó(ez a legolcsóbb szuperautó) 500.000-be kerül.

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Overburner
#12602
GTA V 1.09 patchnotes.

Fixed an issue where vehicle frames were not visually displaying damage correctly when heavily damaged

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#12601
Valamennyire meg tudom érteni de szerintem ezért nem fogom kidobni a kódot az ablakon. Főleg ha kódos szerintem beaktiválhatod később is pl amikor már nagyobb szinten vagy és akkor kell a zsé valamiért és akkor végül is semmi olyanhoz nem jutottál csak max megspóróltál 1-2-3 órát magadnak.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12600
De én még ennyi előnyt se szeretnék. Nulláról akarom kezdeni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Overburner
#12599
Annyira nem cheat nem tudom mit beszéltek 😄 Vehetsz egy házat vagy kocsit de tuningolni se tudod mert nincs feloldva semmi hozzá.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12598
Én pont ezért nem rendeltem még elő. Nem akarok cheatet a játékomba.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Herold
#12597
A léghajót?

#12596
Akkor nosztalgiázhatsz majd 😄

Egyébként én utoljára valami pre-orderes kocsi kinyitására használtam nemtudom már melyik játékban. Azthiszem valamelyik nfs volt.

#12595
olyat én 2007-ben láttam utoljára <#idiota>
#12594
Trainerrel előhozható lesz.

#12593
ha csak egy kódot kapunk akkor én eladom <#buck>

amúgy a léghajóval mi lesz? azt konzolon is csak előrendelők kapták meg
arty
#12592
confirmált bug, javítják (talán már javították is?)

Forza.

MerlinW
#12591
A való életben is. Nekem okés lenne 😄

[merlinw.org]

Tikal
#12590
Semmit, ez lófasz pénz. Kijön belőle egy luxus pecó 10 férőhelyes garázzsal, meg egy olcsóbb szuper autó.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

koltony
#12589
Azért ha ennyi pénzel indulsz akkor jó sok időt spórolsz meg az elején, mert az online küldetések nem adnak olyan rettentő sokat.

Offline részben, meg nem érzem azt, hogy bármennyi + kezdőpénz szükséges lenne.
Utoljára szerkesztette: koltony, 2015.03.26. 22:38:53
#12588
Rontani nem ront, én azt se bánom ha 0$-al indulok online-ba csak játsszak már vele végre. 😄
Overburner
#12587
Aki PS4 Xone ra vette az is kapott szerintem sokat nem ront max segit egy picit a kezdésben.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Rita79
#12586
Tehát gyakorlatilag nem játékban szerzett előnyöket lehet elérni az elővásárlással. Kérdés, hogy ez a cheat mennyit ront a játékélményen?

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Overburner
#12585
R* Take two-nál mindig nagy a csend semmi újdonság. Downgraden meg elvileg dolgoznak hogy javitsák 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12584
Rockstar Games
13 perce ·
Ends 3/31: Pre-Order your GTAV PC digital download from the Rockstar Warehouse and get $1,200,000 + an extra $300,000 for GTA Online
Nem írtak mellé csúszást.... most már akkor csak kijön. 😄
kill3r21
#12583
Nagy a csend megint, ez a downgraden lehet csámcsogni ergo, tuti megint csúszás lesz, majd csak figyelj 😊
#12582
Nem fogják megtenni. Lásd a korábbi okfejtéseket.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12581
Csak ne hogy úgy járjunk, hogy: Örömmel jelentjük, hogy érkezni fog egy patch ezen hibák a javítására plusz kaptok egy üregi nyúl dlc-t is a kellemetlenségek miatt, de... ezért a PC-s verziót sajnos kicsit el kell halasztanunk.

Remélem nem lesz igazam.
Lassan kezd Duke Nukem Forever érzésem lenni, ha értitek mire gondolok.
Utoljára szerkesztette: Leky, 2015.03.26. 15:21:54

Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/

kill3r21
#12580
Igen hogy melette lehessen majd vagizni a pc verzióval 😄
bakkerman
#12579
nem a futással van a gond,hanem hogy peccsről peccsre butítottak a megjelenítésen

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Overburner
#12578
Szerintem csak elcsesztek valamit a patchben megesik 😄 Törés a leggázabb azért azt rendesen észre lehet venni.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.26. 11:38:17

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Snexi
#12577
nem értem, hogy miért volt erre szükség mert nekem One-on tökéletesen futott a megjelenéskor is

#12576
Ilyenkor attól félek, hogy mi is ezt a butított verziót kapjuk.

#12575
Tagolhatnád azért az irományod, mert fájdalmas ez a wall of text. Helyesírásod hagyjuk, de arra is ügyelhetnél, hogy értelmesek legyenek a mondataid. Eléggé katyvasz ez így már ne is haragudj.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12574
gondolod hogy naponta átírom? magától megy természetesen, csak néha kicsit lassan tölt be (mióta megújult az sg ez van..)
Fpocok
#12573
NEm tűnt el. 19 nap.

Parasite Eve 2, best game EVER!

grebber
#12572
Gyorsan lebutították ,hogy a pc-seknek el lehessen adni a "jobbat" <#banplz>

Next PC upgrade: 2022

nagykispeter
#12571
Visszaszámlálás miért tünt el?
Vagy egyszerűbb ,hogy ne kelljen örökké átírni,így a vége fele?!
Utoljára szerkesztette: nagykispeter, 2015.03.26. 08:07:08

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

Fpocok
#12570
Konzolosakat beszopatták.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12569
Ja ja csak találgatunk,de félek előre elég nagy terep,és sok kocsi,és fű lesz.Néztem nagyon szép lesz Xbox 360 on,PS 3 mon semmi fű,és recés homályos mosotas a textúra.Xbox one azon éles semmi homályosodás több terptárgy kocsi,és ember Xbox 360 on talán,ha egy két ember megy az már tömeg XD.Xbox One van fű,és állatok.PS 4 még több fű,és több köd van a játékban ezeket le teszteltem Konzol üzletekben eszméletlen szép lesz PC ha ki jön.Gondoltam veszek PS 4 et a sok Exlusive Cím miatt God Of War,és a többiek Xbox inkább PC párti,és ritkább a jó Game Viszont PS 4 en 19 ezer forint egy játék.Remélem Chipelik vagy meg oldják mint Xbo360 esetében az RGH Chipet addig meg marad a PC,és kussolnom kell a később,és a Sony le maradó Exlusive játékok miatt.PS 3 összes Exlusive játéka meg van ki számoltam 150 ezer forint örülök ha 50 ért el viszik 😞
#12568
Hagyjuk a találgatásokat szerintem. 😄
#12567
Ja a másfél GTX480 1.5GB Vrammal a GTA 4 .A következő a 8GB ram a Cod ra írtam,és a 16 ot a GTA5 re 😊
#12566
Megint csúsztatják rohadjak meg fel teszem az Xbox 360 RGH gépre,és végig tolom fos grafikával.A PC meg jön amikor akar azt ennyi.Legalább lesz DLC,és remélem csiszolnak a Bugokon.Viszont voltam egy konzolos sőt kettőben a Sony,és az Xbox.Mind kettőben azt mondták csutka grafikán 16 gb ramot fog enni.Olyan lesz mint a legújabb Cod az is meg eszi a 8 at,és GTX780 van a gépben csutkán úgy szaggatott 8GB rammal,hogy csak néztem.Szóval ez igaz nézhetek még 8GB ramnak,és félek GTX980 kell,vagy több Vramos VGA,mert 3GB lesz mint a látóhatár ki csúsztatása emlékszem kellet a 1.5gb vram GTX480 kártya HD5970 meg sem engedte csak 50% ra a csúszkákat,mert 1 gb vram volt a gépben.Azt szeretem van egy atom gépem mivel ez felső kategória a csúszkák minimum 100% on legyen,és 30 FPS felett menjen lagok akadások nélkül,mert A Hasasin Sc Unity mikor ki adták hiába volt 60 FPS olyan akadások voltak,hogy le is töröltem remélem most már jó bár nem játszottam mert a Blacj Flag azt sem játszottam ki.Utóirat helyesírásomat ne nézzétek,és a játékok helyességét nem elemeztem a lényeg értitek remélem amit írtam,és mire számítok.
oneal1
#12565
már nincs 😄

most már azért elég tróger lenne eltolni, bár még mindig nem zárhatjuk ki...

nem baj igazából, csak működjön rendesen!

!Forza Ferrari!

Herold
#12564
USA-ban elvileg 5-ig dolgoznak, a Rockstar nem tudom hol van, keleti vagy nyugati part, de NY-ban is még csak du. 3-4 körül van, szóval van még idő bejelenteni... <#zavart1>

nyirog
#12563
na úgy látom erre a hétre megmenekültünk 😄 ha még jövőhét kedden se csúsztatnak akkor már lehet reménykedni h megjelenik 😄 (gondolom legyártani/gyártatni és kiszállítani a világ boltjaiba határidőre legalább 1 hét)