Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#12662
150 órányi Crew után egyetértek, szar játék!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem az

Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.03.28. 20:11:31

[merlinw.org]

grebber
#12661
Kevésszer szoktam ilyet mondani a warez ellen ,de a The Crew miatt egy percig se bánja szerintem egyik warezos sem!

Next PC upgrade: 2022

#12660
Főleg ha nem fogják tudni feltőrni,mint a The Crew-t 😄
Rita79
#12659
Sztem egy héten belül robbantják a bombákat a reklámokkal, meg egyéb propagandákkal erőteljesen.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

RiCSi1234
#12658
Húú gyerekek, de hogy itt ember nem lesz az utcán, ha ez kijön, az tuti.. A Steam is meg lesz kicsit terhelve. 😛

GTA V (*.*)

#12657
én pl. örültem neki valamilyen szinten, ha nem így történt volna akkor még lehet most sem kezdtem volna el a Mass Effectet, ami nagyon nagy kár lett volna <#alien>
Krisztiam
#12656
<#eljen> én is onnan rendeltem

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

#12655
Király. GTA5 megrendelve, április 14-én kihozzák, elvileg, írta a CD Galaxis. Na remélem, aznap otthon maradok várom.
Overburner
#12654
Hát aki azt mondta hogy én nem rendelem meg az szerintem nem olyan hülye hogy most dicsekedjen azzal hogy előrendelte <#idiota>. Én nekem sem tetszett hogy csúszik...mégis kinek tetszik ilyen dolog mazohisták kezeket fel. xD

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

grebber
#12653
Majd amikor a GTA 6-ból már elment konzolokon 30+ millió és PC-n majd 5 euroért szórják ,megvesszük steam-re mutatóba.

Next PC upgrade: 2022

kill3r21
#12652
Mindehol megy az előrendelés, pedig mindenki hogy sírt a csúszásoknál 😄
#12651
Én is!

Krisztiam
#12650
na úgy néz ki már nem lesz halasztva a játék előrendeltem 😄DDD

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

grebber
#12649
"Szerintem a grafikáról beszéljünk akkor, ha kijön" ÁÁ a grafika a 28-adlagos lesz A miért fut ilyen szarul majd túltesz mindenen.
Kb olyan lesz a topik mintha 3D mark topikban lenne az ember.<#eplus2>

Next PC upgrade: 2022

koltony
#12648
ncore on csak megjelenés napján rakhatsz fel játékot, különben banolnak.
Azért itt az Online része, nem csak annyiból áll, hogy ugyanazon a mapon játszhatsz több emberrel, amit érdemes kipróbálni és mivel a warez verzióval max offline rész megy, szerintem megveszik az emberek simán.

Szerintem a grafikáról beszéljünk akkor, ha kijön, mivel valljuk be létezik Photoshop.
Tikal
#12647
nagy értékű autót nem lehet már, be sem tudod vinni a Customs-be.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

kill3r21
#12646
Vagy nem, vagy csak hetekkel később 😊
#12645
Wareztól nem kell félni, január óta szinte folyamatosan vezeti a steames eladási toplistát. 😄
#12644
"Egy Turismo R autó(ez a legolcsóbb szuperautó) 500.000-be kerül"
Lopni már nem lehet? 😊

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#12643
<#eljen> Touché! Ez szép volt! <#eplus2>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

J i GS a W
#12642
ncore meg egyezett a Rockstar-al náluk legálisan letölthető lesz. <#idiota>

#12641
Én kickasstorrentről fogom letölteni, úgyhogy rám akkor nem vonatkozik. <#idiota>

Szerk: Mielőtt még valaki nekemesne, hogy tilos a warez téma, üzenem neki, hogy csak hülyéskedek. 😄
Utoljára szerkesztette: RYO21, 2015.03.28. 11:04:02

#12640
Aki ncore-ról tölti le a tört verziót annak legyen. 😄
#12639
Szóval mindenki aki digitálisan (steam, social club egyéb) veszi meg az megérdemelné, hogy textúra hibás legyen a játéka? <#idiota>

#12638
Aki egy ilyen játékot letölt, az megérdemelné, hogy textúra hibás legyen neki meg stb. 😄
#12637
sziasztok azt tudja valaki hogy a tőzsdék milyen intervallumonként változnak? köszi
#12636
<#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Overburner
#12635
Nincs a WD-vel semmi gond csak hogy az Ubisoft fejlesztette <#idiota> Amúgy szerintem is egy nagyon szép játék és e mellet én már nem is tudom hova fejlődhetünk grafikailag én már így is csak ámulok és bámulok sokszor hogy mi a franc hogy lehet ilyen gyönyörű valami. Szerintem előbb utóbb eljutunk egy pontig ahonnan jobbat már nem tudnak kreálni 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

bakkerman
#12634
képek alapján nehéz véleményezni a játék élményt,így marad a grafika

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

grebber
#12633
Fél világ letölti majd warezba ugyis ,de a másik fele meg megveszi szóval amint kijött másnapra már mindent tudni, majd hogy szarul fut-e vagy sem.
Engem csak ez érdekel a legjobban más nem.

Next PC upgrade: 2022

Rita79
#12632
Képeket raktak fel, képeket minősítettem, ill. hasonlítottam máshoz. Bocsi a méltatlanságért. 😉

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

tommygear
#12631
kit érdekel a WD ugyan már az egy nevetséges játék, kutyát nem érdekli a grafika(kis túlzással persze) ha tele van a játék tartalommal és élvezhető, szégyen hogy manapság a grafika lett a mérvadó és nem a játékélmény...
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.03.27. 23:14:49
#12630
Kacagnék ha már jövőhét után fent lenne ncore-on.
Lenne úgyis ismim aki letöltené azt legalább nem vennék zsákba macskát. 😄
Rita79
#12629
Szépek a képek, nem vitás. Azonban drámai fejlődés a WD-hez képes koránt sincs, sőt, majdnem megközelítő a látvány az ottanihoz.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Dency
#12628
Optimalizálásra nagyon kíváncsi lesz mindenki, ha nem lesz jó akkor fogják adni az ívet a rockstarnak az biztos hogy így csúsztatás úgy csúsztatás és még is 1 szart adtak ki. De bízzunk a legjobbakban.

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

#12627
még. de később nem csak ebben lesz.
Overburner
#12626
Nem is tudtam hogy van ilyen topik. Szerintem nem érdemes 2-nek lenni annyi comment nem születik. 😄 Plusz az online az V része azért 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.27. 21:04:34

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12625
Nem ártana. 😄
#12624
van itt egy direkt online topic - fogjuk mi ezt használni?
lehet jobb lenne nem egybeönteni a single kommentekkel <#confused>
#12623
Jöhet a sírás rívás, hogy a 2-3 éve is belépő szintűként vett gépén kinek miért nem megy ultrán...
#12622
vagy 30FPS-el biztos.... 😄DD
Hunter of Deer
#12621
"support all the latest and greatest hardware with an abundance of PC-specific enhancements"
zsir akkor az uj TitanX-en menni fog 😛

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Tikal
#12620
Be lehet állítani hogy csak a barátaid, crew-d halljad, ps4-en meg Party, sokkal egyszerűbb.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12619
a negyedikről a sims jutott eszembe 😄
#12618
Today, we've got an all new set of high resolution screenshots for you from the forthcoming PC version of GTAV. Arriving on April 14th, GTAV for PC is fully optimized to support all the latest and greatest hardware with an abundance of PC-specific enhancements.
A nap legszebb mondata. 😄
#12617
Overburner
#12616
Hát igen amikor 15 percet minimum rászánnak az optimalizálásra....nem úgy mint a Unitynél az konzolos is milyen már?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Smuge
#12615
Már PS3-on is brutális képi világa van, ezt csak fokozták PS4-en. Még egyszer nem biztos, hogy megvenném, számomra egyetlen húzó pont az fps nézet lenne, a többi nélkül meglennék.

Rita79
#12614
Hát ha olyan konfigon szárnyalni fog ultra beállítások mellett, ráadásul az előzetes képek bámulatos grafikát mutatnak, akkor ez lesz minden idők legjobban optimalizált játéka PC-re. ÉS egyúttal a sapkámat is meg fogom akkor enni.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#12613
Egyszerűen gyönyörű lesz PC-n is biztos GTA5.Ez a kidolgozottság amit összehoztak Next.gen-re,bámulatos.
Komolyan néha olyan helyek vannak,hogy állam keresem:o
A frame meg kivánló,csillagos ötös!

A konzol röhögve viszi,stabilan.Szerintem PC-n nem lesz gond vele.
Minimum i3/fx 6xx,8Gb ram,gtx 660/HD 7870 Egy ilyen konfigurációval szárnyalni fog én azt mondom..