Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12562
Előbb-utóbb biztos....XD Ha mást nem konzolon<#eplus2>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12561
Meglepett, hogy ma nem csúsztatták.... még a végén tényleg fogunk vele játszani.
ProGabe
#12560

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

koltony
#12559
Nem gondolom azt, hogy aki kibírt 1,5 évet az nem tud pár hónapot már várni.
Ha csúsztatják, akkor se tudsz mit tenni, ha akarsz vele játszani, akkor nem fog érdekelni, így is úgy is meg fogod venni.
Overburner
#12558
Elég gáz lenne tényleg eljátszanák megint. De még ha mondanának értelmes okot rá hogy miért. Ez a még kell idő a javitásokra a csúszászok jolly jokere mindenki ezt mondja azért kiváncsi lennék hogy a csúszások hány %-át magyarázza ez meg ténylegesen. Főleg hogy idén és tavaly az volt a ritkaság amikor nem késett valami.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.24. 15:10:33

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Voltan
#12557
Pontosan. Ez is simán benne van a pakliban.

Az én agyam az előző csúszásnál dobta le az ékszíjat, nem is maga a csúszás ténye miatt, hanem a minősíthetetlenül csapnivaló kommunikáció okán a cég részéről. Akkor dühöngtem egy sort, majd lenyugodtam.

Ha most megint tolódik, már csak röhögni fogok, és megveszem a Mortal Kombat X-et 😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

arty
#12556
az a baj, h nincsenek rászorulva a pécés bevételekre.... szerintem 4 csuszás PONT annyira atomgáz, mint lenne 5 ... azt gondolom, az RS már eljátszotta a bizalmat és nem érdemelnek semmit (tőlem) - bár én amugy is konzolon tolom végig, szal sose voltam valódi célcsoport.

(többi sandbox ezzel nem ér fel - ha másban: a hype-ban biztosan nem 😄 )

Forza.

Overburner
#12555
Igen ezt én is szoktam látni. De nagyon gyanus hogy ez lesz a kövi DLC nem tudom miért sirnak miatta.

RYO21 #12549 <#banplz>
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.24. 13:31:01

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12554
Mert már 4x tolták el. Egy nagy cég nem engedheti meg magának hogy szavahihetetlenné váljon. Még akkor sem ha nincs kész a játék. Most már szerintem akármilyen állapotban is van ki fogják adni!

Azért közel sincs monopol helyzetben: Ott a Saints Row, mint alternatíva, ráadásul idén jön a Just Cause 3 is.

Nem tehetnek meg bármit azért. Én még csak a türelmesebbek közül való vagyok, de sokan már a 4. csúszáskor is megorroltak. Képzeld el mi lenne egy 5. után.

Ők is pénzből élnek hiába nevezik magukat Rockstar-nak. Ha nincs pénz ők is ugyanúgy lehúzhatják a rolót, mint más. Nyilván nem a pc-s kiadás fogja náluk betenni a kiskaput, de azért intő jel lehet a többi gamer számára is ha most minket sorozatosan átvernek. Ők se hülyék és ezzel tökéletesen tisztában vannak. Mindennek van oka és legfőképpen mindennek van következménye. Nincs ez másként a játékiparban sem, ami ugyanolyan üzlet mint az összes többi.

Persze szigorúan szerintem.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

bakkerman
#12553
Hát inkább ma jelentsék be a késést mint 1 hét múlva,vagy 2 hét múlva,az már agyfasz lenne 1 héttel a megjelenés előtt eltolni

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

arty
#12552
miért ne mernék? ez se lenne más, mint a korábbiak...

egy gta monopolhelyzetben van, nem mész helyette másik sandboxra.... bármit(!) megtehetnek és le kell nyelned (le is fogod)

RS 😞

Forza.

#12551
Szerintem se merik már. Több, mint ciki lenne.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Voltan
#12550
Na, kedd van, csúszás-bejelentő nap!
Vajon? 😊

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#12549
Ez a kép hibás, mert nincs ekkora draw distance a játékban. <#idiota>

MerlinW
#12548
Csiszolj a stílusodon, mert baj lesz...
Ez vonatkozik Tikal és Tommy-ra is.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.03.23. 22:46:15

[merlinw.org]

#12547
A hivatalos facebook oldalon kommentbe minden bejegyzésnél.
Tikal
#12546
hol sírnak érte?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12545
Most mindenki a casino DLC-ért sír..... lehet, hogy holnap vagy jövőhéten a casino dlc miatt csúsztatják. 😄
Viccet félre téve, szerintem nem merik többet csúsztatni.
Herold
#12544
Jah, hát C64-en kb. így nézne ki a GTA V.

Overburner
#12543
Szeretem ezeket az Art-okat ötletesek. 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#12542
ja, troll, uram atyám...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12541
Don't feed the Troll.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#12540
ennyire futotta? 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tommygear
#12539
oké, de azért a magyar helyesírás szabályai c. könyvet forgasd lefekvés előtt
Tikal
#12538
te meg a szemeid, miután ma is ki sírdogáltad magad, hogy jajj mikor jön már a játék, rosszat érzek, brühühü...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12537
Nyugodjon meg mindenki, holnap újabb csúsztatás. 😄DDD
koltony
#12536
576 oldalán is volt ahol a régi volt kiírva, sztem csak automatikus rendszerüzenetet kaphattál.
#12535
Ok, csak április 1 szerda lesz és nem kedd.

Amúgy csúnya lenne, ha kedden bejelentenék, hogy bocs, mégse jelenik meg pc-re...XD Aztán meg áprilils 2-án....Hehe csak tréfa volt...Emlegetnénk asszem a fejlesztők felmenőit bizonyosan. :-)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Overburner
#12534
Jönnek a futárcégtől azt kikapják a kezedből hogy bocs de csúszik megint! xD Egyébként Április 1. bejátszanák hogy bocs csúszik persze mindenki mondaná hogy haha poén oké jolvan R* ügyes vagy 2. bejelentenék hogy nem volt vicc. 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.23. 17:59:48

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12533
Jól mondod! Majd ha a kezünkben lesz akkor már nem tud csúszni tovább!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tommygear
#12532
sose jelenti be a R* hogy mikor kerül a játékuk aranyra... amúgy majd ha itt lesz a kezemben a játék az a biztos
#12531
Ha 10 nappal megjelenés előtt sincs egy aranylemezre került a játék hír na akkor lehet aggódni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

arty
#12530
lol

Forza.

Herold
#12529
Jó, legalább akkor kellemesen fogunk csalódni. <#hehe>

#12528
Készüljünk fel arra hogy holnap megint elhalasztják! <#buck>
Utoljára szerkesztette: drago14, 2015.03.23. 16:01:58
vk90
#12527
Pontosan hogy addig jó ameddig csend van 😄

Capcom is the best!

tommygear
#12526
hetek óta beígértek már egy trailert és azóta kussolnak, amúgy meg töröld meg a szád annyira fröcsög a nyál belőle
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.03.23. 15:40:48
NEOreg3
#12525
mindig így kezdődött<#idiota>

amúgy aranylemeznek a megjelenés előtt hány nappal kell jönnie? mert azt azért még sokszorosítani is kell, meg becsomagolni és elszállítani a boltokba

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Tikal
#12524
mi a franc legyen 22 nappal megjelenés előtt?? tűzijáték? és holnap?? zárják le a times square-t?? jézusom.... nyugpdjatok már le és menjetek ki a levegőre.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tommygear
#12523
22 nap.. és megint hatalmas a csend, rosszat érzek :\
Overburner
#12522
Minden esetre ez gáz főleg ha meg is kapod 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12521
igen, szerintem is ilyesmi lehet, mert azóta nem is elérhető a webshopban
Overburner
#12520
Sztem elcsesztek valamit. Nem 24. jött volna ki? Lehet elfelejtették átirni? WTF.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12519
akkor küldöm is vissza, nekem 14k-ért dobozost adjanak

majd ha megjön, tolok fel pár képet 😄
#12518
Kiküldenek egy üres dobozt CD kulcsal amit steamen vagy R* soc klubbon bírsz aktiválni.

LeWyTy
#12517
Miért? Na meg hogyan? <#idiota>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Kandurex
#12516
<#wilting>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

NEOreg3
#12515
akkor majd mesélj, milyen lett a port<#idiota>

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#12514
lol. ipon küldött sms-t hogy ma várhatóan küldik a rendelés (gta5)
+küldtek emailt: "Az alábbi terméket ma adjuk át a futárnak, innentől egy munkanapon belül kiszállítják Önhöz."
???
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.03.23. 11:00:32
Overburner
#12513
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie