Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Észrevettétek, hogy az egész GTAV mechanika a Max Payne 3-mon alapul? A lövés, célkereszt, mozgás, ruha gyűrődés, grafika. Lehetne sorolni. Ezer millió dolog visszaköszön onnan.
A motor is ugyanaz? Mert rettentő módon hasonlít a MP3-ra.
"Nulla tenaci invia est via"
,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith
,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
aki steames,csak a steames cimbikkel tud multizni,aki dobozos,csak a social clubbosokkal,avagy a social club a steameseknél is fut és mindenki lát mindenkit,függetlenül a játék eredetétől?..pajtásaim steamesek,én domozt tennék a korábbi részek mellé...de..ha...akkor elgondolkoznék..
http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
1 . - Az autó tükör nem működik, illetve a maximális reflexiót adja, ami be van állítva. Tehát nem úgy működik, mint egy tükör (ami a játékban is akad), hanem, mint bármilyen más tükröződő felület. Ugyanez a helyzet mindent maxra húzva bármilyen gépen
2. - A "grass" opció maxra vétele nagyon erőforrásigényes, még a legkomolyabb gépeken is érezhető visszaesést okoz FPS-ben. Értelemszerűen ez a külvárosi területeknél jön elő főleg. Még brutál gépeknél is ajánlott lejjebb venni.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Parasite Eve 2, best game EVER!
TOPIK
BAT-om. Nyilván célt át kell írni a megfelelőre.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
timeout 35
wmic process where name="GTA5.exe" CALL setpriority "high priority"
wmic process where name="gtavlauncher.exe" CALL setpriority "idle"
wmic process where name="subprocess.exe" CALL setpriority "Idle"
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.17. 01:13:57
Parasite Eve 2, best game EVER!
Működő megoldás váltható grafikus rendszerekhez
Ez a továbbfejlesztése annak az aktuális megoldásnak, amely korábban ebben a témában már említve lett, de sok embernek nem működött:
1) Állítsd a gta5.exe-hez tartozó váltható grafikus rendszer beállítását energiatakarékosra.
2) Nyisd meg a saját settings.xml fájlt az alébbi helyről: C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\GTA V
3) Keresd meg az alábbi sort: <DX_Version value="2" />, és írd át a 2 értéket 0-ra.
4) Indítsd el a játékot.
5) Most a játék energiatakarékos üzemmódba fog elindulni a grafikus rendszeren keresztül, amint betölt, már látni is fogod a játékot.
6) Váltsd át energiatakarés üzemmódról nagy teljesítményű üzemmódra.
7) Üres képernyőt fog adni néhány embernek pár másodeperc erejéig, a játék elkezd rendesen futni!
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
3DM crack - 40-60 FPS at the same settings WITHOUT drops.
Rockstar, are you kidding me?
I've cancaled purchase (I'm glad they forgot forbid that oportunity)
Delete you moronic DRM! Then i'll forget that abjection and buy this game (again)."
ebben lehet valami, vagy csak hülye?
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
guys anyone know how to play it on a switchable graphics laptops
it crashes
even i tried to disable dedicated gpu , started the game and enabled the gpu << it crashes
any solution??????!!
WORKING FIX FOR SWITCHABLE GRAPHICS
A FIX HAS BEEN FOUND
This is a tweak to the actual fix that was stated earlier in this thread but it didnt work for some people ..
1) Change in switchable graphics gta5.exe to power saving mode
2) open your settings.xml in C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\GTA V
3) find <DX_Version value="2" /> in this change value from 2 to 0
4) Run the game
5) Now the game will run on power saver mode via switchable, as soon as it loads and u can see the game
6) Change from power saving mode to High Performance
7) It will show blank screen to some people for some seconds and then boom the game will work !!!!!
IT WORKS, YEEEEEAAAH!
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.04.16. 22:53:22
i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Ilyen is van.
Parasite Eve 2, best game EVER!
engem még akkor is megver mindenki ha csak állok mellettük 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 22:28:28
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
