Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

botyika
#15181
arra gondoltam mire kijön a gta 6 addigra lesz olyan videókártyám olcsón ami vinni fogja az 5-öt max beállitásokkal 😊
madnessmarci
#15180
Igen a motor ugyan az mint a MP3-ban

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

Vadnokedli
#15179
Van aki tapasztal Map megnyitásakor szaggatásokat? Mintha minden 10. képnél ugrana 2-őt. i5 4670K / 280X / 16Csiga ram..

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

HeadHunter86
#15178
Most hogy megkaptam Trevort, mintha más játékkal játszanék. Oltári jó ez a vidék!
Észrevettétek, hogy az egész GTAV mechanika a Max Payne 3-mon alapul? A lövés, célkereszt, mozgás, ruha gyűrődés, grafika. Lehetne sorolni. Ezer millió dolog visszaköszön onnan.
A motor is ugyanaz? Mert rettentő módon hasonlít a MP3-ra.

#15177
Lehet, de nagyon remélem, hogy valójában a játék újratelepítése oldotta meg nála a gondot és nem az eredetiből a törtre váltás. Kicsit jobban utána kell nyomozni a dolognak, hogy mások is tapasztaltak-e ilyent. Egy ember nem éppen egy nagy tesztcsoport.
lalakov
#15176
<#worship>
#15175
nem
Terawatt
#15174
Ez egy állat ! <#taps>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#15173
Vuhu. Ha ez igaz, akkor hétvégén GTA.
Szabi
#15172

"Nulla tenaci invia est via"

lalakov
#15171
Ha meghalok elvesznek a nálam lévő fegyverek?
madnessmarci
#15170
az 1. lépésben azt a bizonyos "grafikus rendszer beállítás-t" hol találom?

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

madnessmarci
#15169
Remélem hogy nem csak azt az 1-et! 😄

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

Fpocok
#15168
Fpocok
#15167
Azt írták, hogy mára tervezik a patchet, ami kijavítja az ékezetes hibát.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#15166
Mindenki lát mindenkit.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15165
gondolom ha eléri a kritikus pontot,úgyis élvezhetetlenül szaggatni fog..próbálgasd lépésenként
#15164
Egy 1 Gb-os vganal (5850) meddig lehet "túlcsordulni"? Most 1300 mb körül járok a beállítások után és a teszt olyan 30 fps átlagot mér...
#15163
sc kell a steameshez is szóval utóbbinak kell lennie (még nem próbáltam a multit)
#15162
No..mivel a "demo" sikeresen beindult ma hajnalban és megnyugtatott,hogy még tolerálja a gépem a játékot,így kérdezek egy olyat,hogy..
aki steames,csak a steames cimbikkel tud multizni,aki dobozos,csak a social clubbosokkal,avagy a social club a steameseknél is fut és mindenki lát mindenkit,függetlenül a játék eredetétől?..pajtásaim steamesek,én domozt tennék a korábbi részek mellé...de..ha...akkor elgondolkoznék..
KiruHoshino
#15161
12-es szintől jönnek a Heist-ek. Különböző rablásos küldetések amik csak co-op-ban lehet játszani.

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

#15160
Multiban van olyan játékmód, mikor cooperative kell ai ellen menni? PL. valamilyen rablás vagy hasonló. Vagy azoknál is úgy van, hogy fele játékos zsaru, fele rosszfiú?

RatBaG
#15159
online játékélményem jelentős része:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#15158
ok

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Voltan
#15157
A korábbi kommentekre visszautalva, egyéb olvasmányaim alapján:

1 . - Az autó tükör nem működik, illetve a maximális reflexiót adja, ami be van állítva. Tehát nem úgy működik, mint egy tükör (ami a játékban is akad), hanem, mint bármilyen más tükröződő felület. Ugyanez a helyzet mindent maxra húzva bármilyen gépen

2. - A "grass" opció maxra vétele nagyon erőforrásigényes, még a legkomolyabb gépeken is érezhető visszaesést okoz FPS-ben. Értelemszerűen ez a külvárosi területeknél jön elő főleg. Még brutál gépeknél is ajánlott lejjebb venni.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Fpocok
#15156

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#15155
Éééés megszűntek a crashelések. Legalább is most lenyomtam egy órát anélkül, hogy kiléptem volna. Még videót is vettem és editorral is szórakoztam. Sokan írták, hogy ki kell lőni a taskmanagerből a launchert... de úgy néz ki hogy nem kell, csak be kell állítani IDLE-re.

TOPIK

BAT-om. Nyilván célt át kell írni a megfelelőre.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"e:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\PlayGTAV.exe"
timeout 35
wmic process where name="GTA5.exe" CALL setpriority "high priority"
wmic process where name="gtavlauncher.exe" CALL setpriority "idle"
wmic process where name="subprocess.exe" CALL setpriority "Idle"

Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.17. 01:13:57

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15154
Másikban lefordították:

Működő megoldás váltható grafikus rendszerekhez

Ez a továbbfejlesztése annak az aktuális megoldásnak, amely korábban ebben a témában már említve lett, de sok embernek nem működött:
1) Állítsd a gta5.exe-hez tartozó váltható grafikus rendszer beállítását energiatakarékosra.
2) Nyisd meg a saját settings.xml fájlt az alébbi helyről: C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\GTA V
3) Keresd meg az alábbi sort: <DX_Version value="2" />, és írd át a 2 értéket 0-ra.
4) Indítsd el a játékot.
5) Most a játék energiatakarékos üzemmódba fog elindulni a grafikus rendszeren keresztül, amint betölt, már látni is fogod a játékot.
6) Váltsd át energiatakarés üzemmódról nagy teljesítményű üzemmódra.
7) Üres képernyőt fog adni néhány embernek pár másodeperc erejéig, a játék elkezd rendesen futni!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

SzirmosSzisza
#15153
"Steam version - 40-60 FPS, but it drops to 10 sometimes.
3DM crack - 40-60 FPS at the same settings WITHOUT drops.
Rockstar, are you kidding me?
I've cancaled purchase (I'm glad they forgot forbid that oportunity)
Delete you moronic DRM! Then i'll forget that abjection and buy this game (again)."

ebben lehet valami, vagy csak hülye?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

francois
#15152
Ezt mindenkepp kiprobalom, koszi szepen

#15151
Van 1 megoldás,remélem segit!

guys anyone know how to play it on a switchable graphics laptops
it crashes
even i tried to disable dedicated gpu , started the game and enabled the gpu << it crashes
any solution??????!!

WORKING FIX FOR SWITCHABLE GRAPHICS
A FIX HAS BEEN FOUND
This is a tweak to the actual fix that was stated earlier in this thread but it didnt work for some people ..
1) Change in switchable graphics gta5.exe to power saving mode
2) open your settings.xml in C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\GTA V
3) find <DX_Version value="2" /> in this change value from 2 to 0
4) Run the game
5) Now the game will run on power saver mode via switchable, as soon as it loads and u can see the game
6) Change from power saving mode to High Performance
7) It will show blank screen to some people for some seconds and then boom the game will work !!!!!

IT WORKS, YEEEEEAAAH!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

francois
#15150
Igen azt tudom, csak az a baj h nem tudom megnyitni a control panelt, windows hibaval bezarja. Probaltam egy csomo mindent, de semmi. Mar csak a csoda vagy a win ujrarakasa segithet

#15148
#15147
Az nvidia control panelben kell beállítani a hogy globális szinten a High performance Nvidia Processor-t használja.

Snexi
#15146
nem hinném a videókból ítélve.Talán csak a 4 után fura,eléggé visszavettek belőle,pedig sokkal részletesebben összetörhetőek az autók ha nagyon próbálkozik az ember,mint a 4ben

Herold
#15145
Próbált már valaki Littlebird-öt ellopni a katonai bázisról? <#szomoru1> A tankot kéne valahogy kiiktatni előtte...

#15144
frankó,én meg azt hittem hogy a normal beállítás miatt ilyen szar a vidék textúrája,de úgylátszik nem,nálam a város szép,minden jól néz ki,de a vidék borzalmas,ilyen lacsony részletességet utoljára 2000-ben láttam

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15143
Nekem is úgy tűnt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15142
Csak nekem tűnik úgy, hogy a PC-s verzióban is olyan nyomi az autók törésmodellje mint ami miatt volt nemrég felháborodás konzolföldön? Vagy rosszul látom? <#confused>
#15141
egy shotgun gyorsabb és hatásosabb 😉
Rita79
#15140
Ok, holnap megpróbálom. Nekem mindegy, hogy ultra, vagy high, csak egy ne legyen.... az, hogy olyan, mintha műfű szőnyeg lenne terítve a területre. Valami fűszálak lógjanak ki a földből, mert anélkül 90-es évek grafja a talaj. 😄

Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.04.16. 22:53:22

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

wollnerd
#15139
Ezért kéne mindig magaddal sétáltatnod Frankin kutyáját, Chop-ot. <#nevetes1> Ő megvédhetett volna ettől.<#nevetes1>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#15138
jaja,rákiabált a dögre,de nem használt neki.DDD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15137
Én csak ezt szoktam.
Ilyen is van.

Parasite Eve 2, best game EVER!

francois
#15136
Feltettem egy desktop drivert, de ugyanaz a problema, app crash. Sztem a windows-al van vmi gaz...

#15135
komolyan próbálta leállítani?
engem még akkor is megver mindenki ha csak állok mellettük 😄
Overburner
#15134
Olvastam is ezt Redditen. Gazokat nem szabad felrakni ultrára mert többet használ mint kellene. Vidd le Veryhigh-ra különbség szinte alig elvileg és nem lesz semmi bajod vele 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 22:28:28

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Rita79
#15133
Jelentem, kiautózva a vidéki zöld területekre, ott leesett az FPS 20-ra. 😄. Azt hiszem holnap tuningolok a gépemen, mert most minden alap frekvencián van. Lehet a grass ultra betesz neki. 😄

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Overburner
#15132
Nem szabad a kutyákat molesztálni. Ejnye bejnye 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15131
B.zmeg! Halálra harapott egy kutya!!! Még a gazdája se tudta visszatartani a dögöt!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11