Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15232
Játékon belül nincs sok opció azzal megkapod amit ők állítottak össze pl:hdao, ssao kötelezően árnyékot kikapcsolni se lehet csak editorral tesszelációt se lehet állítani ők lőtték be a szinteket/értékeket szóval erősen bele kell piszkálni
#15231
Én sírtam.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem
IMYke2.0.0.0
#15230
De ha egyszer nem...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

HeadHunter86
#15229
tuti az.

IMYke2.0.0.0
#15228
Dehogy az.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#15227
1 perc alatt leszedet, telepítette és indult a játék. //steam

Az új fiókom: DevLupius

SzirmosSzisza
#15226
Steam 30 mp alatt leszedte, te csak onlinehoz kell.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Voltan
#15225
Akinek szintén lejött a peccs, írjon már ide, legyen szíves. Ha sok pozitív visszajelzés van, akkor meg fogom kockáztatni este 😊

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#15224
Hát nekem lejött kb 2perc alatt most játszok de egyenlőre nem tudom hogy mi változott...
😊

madnessmarci
#15223
Hát remélem azon kívül még az FPS droppot is javították... Örülnék neki

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

botyika
#15222
van pecsnócc? én nem találok..
Utoljára szerkesztette: botyika, 2015.04.17. 12:38:18
Fpocok
#15221
offline elindul.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Voltan
#15220
És peccs nélkül elindul? Kötelező feltenni? Játszani akarok ma vele, és kurvára nincs kedvem még egyszer végigcsinálni a mizériát a peccsel, mint megjelenéskor...

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#15219
Remélem, hogy az ékezetes betűs dolog.
Fpocok
#15218
Valóban. Megjött a patch. Kár, hogy le van rohadva a launcher és nem tölti.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15217
Megjelent valami frissítés ? 352 megát szed le nekem most a játék...

botyika
#15216
megy ez régebbi kártyával is csak értelmesen kell belőni a beállításokat.
Fpocok
#15215
Terawatt
#15214
Lie Down. Try Not To Cry. Cry A Lot. <#rinya>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#15213
A problem itt van ez az alap beállítás xD <#nevetes2>
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

<Settings>
<version value="9" />
<configSource>SMC_AUTO</configSource>
<graphics>
<Tessellation>High</Tessellation>
<LodScale value="1.000000" />
<PedLodBias value="0.200000" />
<VehicleLodBias value="0.150000" />
<ShadowQuality>High</ShadowQuality>
<ReflectionQuality>High</ReflectionQuality>
<SSAO value="true" />
<AnisotropicFiltering value="0" />
<MSAA value="0" />
<FXAA>High</FXAA>
<TextureQuality>High</TextureQuality>
<ParticleQuality>High</ParticleQuality>
<WaterQuality>High</WaterQuality>
<LightingQuality>High</LightingQuality>
<GrassQuality>High</GrassQuality>
<ChromaticAberration value="false" />
<ShaderQuality>High</ShaderQuality>
<MulticoreRendering value="false" />
<Shadow_SoftShadows>Medium</Shadow_SoftShadows>
<Shadow_ParticleShadows value="true" />
<Shadow_SceneLights value="true" />
<Shadow_Headlights value="false" />
<Shadow_Distance value="1.000000" />
<Shadow_LongShadows value="false" />
<Shadow_SplitZStart value="0.930000" />
<Shadow_SplitZEnd value="0.890000" />
<Shadow_aircraftExpWeight value="0.990000" />
<Reflection_MipBlur value="true" />
<Reflection_Resolution value="0" />
<FXAA_Enabled value="true" />
<FXAAPlaceholder2 value="4" />
<FXAAPlaceholder3 value="3.000000" />
<Texture_MipLodBias value="0" />
<TexturePlaceholder3 value="3.000000" />
<ParticlePlaceholder1 value="3" />
<ParticlePlaceholder2 value="true" />
<ParticlePlaceholder3 value="3.000000" />
<WaterPlaceholder1 value="3" />
<WaterPlaceholder2 value="true" />
<WaterPlaceholder3 value="3.000000" />
<Lighting_FogVolumes value="true" />
<LightingPlaceholder2 value="true" />
<LightingPlaceholder3 value="3.000000" />
<Shader_SSA value="false" />
<ShaderPlaceholder1 value="3" />
<ShaderPlaceholder3 value="3.000000" />
</graphics>
<system>
<numBytesPerReplayBlock value="9000000" />
<numReplayBlocks value="9" />
<maxSizeOfStreamingReplay value="1024" />
</system>
<audio>
<Audio3d value="false" />
</audio>
<video>
<AdapterIndex value="0" />
<OutputIndex value="0" />
<ScreenWidth value="1280" />
<ScreenHeight value="720" />
<RefreshRate value="60" />
<Windowed value="false" />
<VSync value="false" />
</video>
</Settings>
dartonite
#15212
Megy rendesen.(steam nelkuli SC verzio)
Kell hozza 4 giga vram hogy tenyleg szinte teljes pompajaban csodalhasd, de a regebbi kartyakon is egeszen korrektul nez ki.Ami fontosabb hogy jatszhato es egyelore teljesen lekoti a figyelmet.
Multit en meg nem probaltam, a single viszont remek lett abbol itelve amit eddig lattam.
#15210
Megeshet. AMD-nél általában érdemes letörölni a régit az új felrakása előtt, hogy normálisan feltelepítse.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.04.17. 12:05:43
madnessmarci
#15209
Hmm... Én úgy raktam fel a 15.4-es drivert, hogy előtte nem töröltem le a régi. Ez okozhat valamiféle problémát? Ja, és az normális hogy AMD Catalyst vezérlőpultnál ezt a verziószámot írja / nem írja?


,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#15208
"90% felett egy játék sem lesz soha."

Ó, dehogynem. Tele van 95 felettiekkel is a Steam. Azok számítanak "Rendkívül pozitív"-nak az értékelésnél.
#15207
Rendben van. Köszi a választ 😊 Akkor feldobom és meglesem

Overburner
#15206
Én úgy érzetem hogy van. Kevesebb a ScreenTearing nálam viszont a Vsyncemet elcseszi. FPS talán több. Megéri kipróbálni. Max visszarakod a régit. Csak előtte töröld a régi drivert teljesen mielőtt felrakod a bétát.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15205
Sziasztok! A 15.4-es béta driver AMD kártyákhoz hoz valami javulást a 14.12-eshez képest ? Vagyis megéri-e felrakni.. ? 😊

Overburner
#15204
Basszus ez olyan megható <#rinya>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tomo05
#15203
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy GTA Online-ba hol tudom eladni az egyik biciklimet?

|MSI H97 Gaming 3|Core i7 4790K 4GHz|16GB Corsair Vengeance Black|MSI GTX 980 Ti Gaming 6G| |Seasonic S12G 550W|Samsung 850 PRO 128GB |WD 2TB & 2x WD 1TB|Corsair Carbide 200R|

madnessmarci
#15202
+ biciklizés után izzadságfolt a háton 😄

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

Overburner
#15201
Én pl azon sokaltam hogy a kéziféket behúzod mutatja a műszerfalon hogy be van húzva. Meg a fényszóróknál ugyan ez normálnál meg országútinál is. Mocsok jó. Remélem index mód lesz majd benne mint anno a 4-ben azt imádtam. Néha jó érzés csak úgy kocsikázni betartva a limitet meg a szabályokat...vagy csak öregszek? Fene tudja 😄 Ja meg offroadon a nyomvájúk az útban. Mentem Franklin Chargerével (pont oda illő kocsi tényleg 😄) aztán felrobbanás lett a vége mert fejre álltam 😄


Szegény Smart 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.17. 11:42:09

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#15200
Szerintem is pont ezen járt az eszem tegnap....


#15187 Ignore valamilyen limits nem tudom fejböl. Nekem is 2.4 gb-on van 2 helyett. 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.17. 11:35:54

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

HeadHunter86
#15199
Na is mond, ezen mindig felkúrom magam. Sok barom lehúz egy játékot, mert EXE hibával elszáll neki. Pedig legtöbb esetben a felhasználó a balfasz. Nekem soha se szokott bajom lenni a játékokkal, felrakom és megy. Nyilván itt most én is szoptam az update letöltésével, de megoldottam azt is 😊

Eszméletlen jó lett a játék, mind technikailag, mind játékélmény terén. Ódákat lehetne róla zengeni. Még a multi is tök ötletes, tartalomban nincs hiány az biztos. Tisztelem a R*-t amiért ilyen minőségi játékokat készít. Talán egy hibát tudok neki felróni, az pedig a sok várakozási idő a lobbyban.

Meg durva, hogy milyen apróságokra figyeltek, pár példa:

- FPS nézetben, van olyan kocsi, amelyikben látod a rádióban milyen csatorna és milyen szám szól.
- Ha papucsban vagy külön le van animálva ahogy lép a papucsban. Óriási!
- Multiban külön figyeltek arra, hogy aki kilép meccs közben azt megbüntetik. Követendő példa!
- Ha előveszed a telefont és TPS nézetben vagy, rendesen látod a kezedben a kijelzőn éppen mit csinálsz.
- Éjjel reklektorral rohadt jó menni, főleg vidéken. Minden apró kis fűszálat, bokrot megvilágít a lámpa. Marha jól tud kinézni.
- Ruha gyűrődése ami már Max Payne 3-ban is volt, itt is nagyszerű. Ha vízbe mész vizes lesz a ruhád és szépen lassan szárad le.
- Ha elütnek valakit és átmegy rajta valami kocsi, véres lesz a keréknyom.
- Az animációk szemet gyönyörködtetőek.

Ezek ilyen apróságok, de nekem pl. pont ez hiányzott Watch Dogsból. Itt annyira egyben van minden. Én már most elkönyveltem neki az év játéka címet. Szerintem Witcher 3 se lesz ennyire szórakoztató számomra.

#15198
Eredeti steames fos a megjelenés éjjelén 1-2 óra alatt fent volt és azóta sincs gond vele.

Steamen meg azért van 70% körül mert akinek nem megy az bosszúból lehúzza, akinek meg semmi gond az inkább játszik és nem értékeléssel cseszi az idejét.
#15197
Nem lehet sajna 2magoson fullgrafot elérni de ha kicsomagolod az rpm-et és átszerkeszted ini-t ki lehet szedni belőle egy jó grafot.

Azért látszik GTAIV beállításaihoz képest az 5-ben szándékosan lebutították a beállítások sőt még el is rejtik hogy vegyél új gépet hát ez vicces mert nem mutattak többet mint egy arma max payne keverék semmi új nincs a graf motorban hogy ehhez már hirtelen egy erőmű igényi kelljenek ez olyan átbaszás mint anno a metro volt ott is erre feküdtek rá vegyél 100.000-res videokártyát.
#15196
Eredeti steames fossal semmi baj nincs. Legalábbis nálam jól szuperál.
Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.04.17. 11:04:31

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#15195
90% felett egy játék sem lesz soha. A sok idióta 5 éves konfiggal nem tudja ultrán futtatni a játékot és leszarozza. Meg kétmagos procikkal akarnak magas grafikán játszani, etc. Persze, vannak launcher hibák meg még pár bug, de nagyon sokszor user errorról van szó, nem pedig a Rockstar hibájáról. Szinte mindenre találni megoldást a neten, csak utána kell nézni. Nem hiszem, hogy olyan nehéz a Google-t használni 2015ben még egy informatikai analfabétának se.

Nekem tökéletesen fut High/very high beállításokkal 1080p-ben 60fpssel. Tény, felső középkategóriásnak mondható a gépem, de akkor is a mostani játékokhoz képest nagyon jól optimalizált és nagyon szép is. Az online résszel akadnak hibák (túlterhelt szerverek), de ez az első 1-2 héten várható volt.

SzirmosSzisza
#15194
Mi nem működik? Nekem nem volt még vele bajom.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Herold
#15193
Vicces lenne, ha épp a tört nem lenne bugos, az eredeti meg igen.

SzirmosSzisza
#15192
Van valami pipa, hogy túl lehessen menni a határon.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Gabor77
#15191
Ha leírod milyen géped van, talán többet tudunk segíteni.

Origin: GaborIk_77 uplay: GaborIkHUN

bakkerman
#15190
1080p minden highon,valahol very highon stabil 30 fps videken,de ha visszaveszek mindent normalra,ugyanugy 1080p-be,akkor nem nő az fps szamom,ellenben latvanyra latszik a differencia. Ez normalis? Ha visszaveszen 900p-be high beallitasokkal akkor videken is megvan stabilan a 42-46 atlag. Ja es full hd high-nal azt irja,hogy csak 1500 megat hasznal a ket gigas VGA-mbol

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#15189
Aztán majd jön egy patch,ami levágja az fps-t.Ismerős a szitu?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15188
Normálisan megy, abból a szempontból, hogy jól lett optimizálva. Sokaknak semmi gond nincs a játékkal, másoknak mindenféle finomság előfordul: FPS droppolások, fura grafikai bugok, stb. Szal semmi olyasmi szerintem, amit pár patch-csel ki ne lehetne javítani. Habár a Steamet olvasva, látom, hogy egyeseknek az elindítással is gondjuk akadt....
Én is attól félek, hogy megveszem és aztán vár pár kellemetlen meglepetés. Vagy megnézem a törtet, az jól megy, aztán vár pár kellemetlen meglepetés az eredetinél. Lásd: #15153

Persze most sokan le fogják írni, hogy náluk nincs semmi gond, de az a 78%-os Steam értékelés nem túl biztató. Ez a játék jóval több, mint "Többnyire pozitív", reálisan nézve bőven 90 felett kéne lennie. Az értékeléseket olvasva azt látom, hogy a lepontozóknak technikai problémáik akadtak és ha csak az emberek negyedének vannak gondjaik, már az is nagyon sok.
#15187
Azt hogy csináltad,nekem nem is engedi a beállitást 1 gb felett

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15186
1.normálisan megy a játék,és jól optimalizált!
2.már megjelenés másnapján volt crack,és azóta már a v2 változat is fennt van,de ez nem ide tartozik
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.17. 09:55:30

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15185

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15184
Az Intel kártyát kell kikapcsolni BIOS-ban,már irják másik fórumon is!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Mr_no_NaMe
#15183
Na, megy már végre normálisan a game? Úgy értem az eredeti steames fos ahogy olvasom nagyon nem működik, de gondolom szokás szerint a tört lesz az amelyik hibamentesen fog futni...mondjuk tegnap még nem volt hozzá törés. Hol tartunk?
Fpocok
#15182
Igen, sokan írják.
Mióta újraraktam, azóta nem csinálja.

Parasite Eve 2, best game EVER!