Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#15130
Én a Reddit GTA topicját szoktam nézegetni ajánlom. Tele van GTA gif-ekkel vidikkel érdekes írásokkal ha van angol tudásod megéri récsekkolni.


francois #15126 Eddig minden játéknál használta a 4gb-ot? Startmenüre jobbkatt -> rendszer. Rendszer tipusánál 64 bites?
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 22:22:00

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

LasDen
#15129
nem vártam semmit, csak már rohadtul unom 😞

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Overburner
#15128
Igen a Vegetation nagyon zabálja az erőforrásokat.

LasDen #15127 Újonnan kijött népszerű játéknál most komolyan mit vártál?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

LasDen
#15127
98% techszarság
1% játék

so good

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

francois
#15126
korábban nem volt gond azzal h egy időben fussanak, az asztalt, meg nem-grafikus programokat kezelte az intel, játéknál meg átváltott nvidiára

sovatalevi
#15125
Intel Core i3 2.30 GHz
4 GB RAM
VGA: Intel HD 1,5 Gb .

Minden a minimumon lehetséges,hogy el indulna? Mert ha nem akkor nem lenne érdemes megvenni..

Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--

#15124
Vidéki,erdős,füves részeken másnak is alacsonyabb az FPS szám mint pl: a városban?Vagy csak nekem esik itt lentebb?
Overburner
#15123
Most egy TPS nézetre tervezett játékban ígyis csoda hogy ilyen részletesen megcsinálták a műszerfalat is. Kéziféket behúzod akkor azt is látod a műszerfalon. Fényszórókat is rádiót is teljesen oké. Visszapillantó mocsok erőforrás zabáló. Szerintem annyira nem durva mert senki sem fog szimulátorozni benne nem is arra tervezték 😄 És ha hátra akarsz nézni hátrafordulsz vagy egyszerűen benyomod a megfelelő gombot. Annyira szerintem ide nem gyilkos a hiánya.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15122
ez elég gáz igy a játékra nézve,alapvető dolog lenne hogy minden látszódjon a tükörben

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Overburner
#15121
Vágom. Enyémből is van 1 és 2 gb-os is 😄

#15120 Azt elvileg Biosban kellene. De az meg eséltyelen hogy 2 gb-os legyen. Akkor meg mit lát a játék?😄 Lehet hogy X86 van fent és nem tudja kezelni a memóriáját mert kiment a limitből. Ez a tippem azért kérdeztem xD
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 22:07:04

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15120
szerintem valahol a windowsban ki kell iktatni az intel videókártyát hogy a másikat fel tudd telepiteni

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15119
Van olyan, hogy ugyanabból a fajta kártyából van más gbos is. Pl az én 750-em nem 1, hanem 2gbos.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#15118
Az érdekes. Várj milyen 8.1 van fent? x86 vagy x64. Csak mert szerintem memóriát igy is ugy is látnia kellene szerintem


#15117 Nem ez ilyen. Pont most olvasgattam hogy valaki mondta hátha megmoddolják majd. De irták hogy megeszi a gépet a visszapillantó ha nem csinálják meg jól...meg amúgy is 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 22:05:06

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15117
<#integet2>

de jó,akkor majd megyünk közösen itt is,csak még ismerkedem a dolgokkal
nekem sajna nincs ilyen grafika,normalon feljebb nem tudom rakni a texture qualityt,mert épp hogy beleférek az 1 gb video ramba,de igy is gyorsan fut! apropó! kocsitükör csak ultra reflection quality mellett látható rendesen,és a kocsikat nem mutatja benne,csak az utat,ez azért eléggé gáz,vagy valamit állítani kell még benne hogy minden látszódjon a kocsi tükörben?
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.16. 22:03:28

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15116
Routerban Upnp enabled,legszélső esetben tüzfal kikapcsolása.Windows,virusirtó tüzfal kivételei közé játék berakása

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

francois
#15115
az enyém 4, most néztem utána pontosan

#15114
köszi! mindjárt kipróbálom!
francois
#15113
első körben azt, amit az experience felajánlott, de az kuka, utána meg a honlapról konkrétan a 750m-hez való drivert, ami lehet h mobil, jah
Ez a fájl:
350.12-notebook-win8-win7-64bit-international-whql

#15112
Pár szó a játékról...
Steamen vettem meg, 2 óra alatt lejött, a regisztrálás egyszerű volt.
A játék indult elsőre, magas felbontáson picit sem szaggat, nagyon jól játszható.
Tps és Fps irányítása kézreáll, az autóvezetés mindkét módban jól használható.
A grafikától dobtam egy hátast.
Ami szemet szúrt, az a szem fókusz élesítés, azaz ha közelre nézek, akkor a perifériális látás homályos.
Kellemeset csalódtam 10/10

Az új fiókom: DevLupius

Overburner
#15111
ITT nézzetek szét portok után.

GTA Online requires the following ports to be open:

TCP Ports: 80, 443
UDP Ports: 6672, 61455, 61457, 61456, and 61458
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 21:52:35

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#15110
Hülye kérdés lesz, de a mobil drivert raktad fel? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15109
routeres a modem, tehát az offos sajnos :/
Overburner
#15108
Hát ha minden igaz az 2gb-os. Vagyis lehet 2 vagy 4.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 21:50:42

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#15107
Szerintem is első hogy routerből ki és directbe a gépbe. Akkor jó akkor port forwarding kell ha nem jó akkor sem akkor más a baj. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15106
Diszkófa. Ez nem bug, hanem fícsör.
francois
#15105
Hali, kicsit off topic, de hátha találkoztatok már ilyennel. Első indításnál fura volt, hogy csak 2gb vram-ot ismert fel a játék, pedig úgy tudom 4gigás a videokártyám, mindegy újrarakom a driver-t... és ekkor tűnt fel, hogy nem telepíti. Geforce 750m kártyám van, próbáltam geforce experience-el, ott feltelepíti, de utána megint kiírja h új frissítés elérhető, de ugyanaz amit már felraktam... Megpróbáltam az experience nélkül, látszólag felrakja, de amikor meg akarom nyitni az nvidia vezérlőpultot, windows hiba üzenet ugrik fel h bezárja a programot. Szóval jelen pillanatban a játék csak az intel videokártyát látja, amivel erős kompromisszumokkal tudok játszani, de igencsak aggaszt, h inaktív az nvidia. Ha tudtok segíteni megköszönném, remélem nem ment gallyra a kártya... Amúgy egy Asus N550 notebookot használok, windows 8.1-el. Előre is köszi

Voltan
#15104
Ez nekem driver problémának tűnik, de nem értek hozzá holyan nagyon...
Valamelyik grafikai beállítással összeakadhatott a driver. De csak tipp. Kísérletezz a beállításokkal.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Fpocok
#15103
Tűzfalat kikapcsolni? Ha routerről van, akkor simán bedugni a netet a gépbe? Amúgy meg várni kell, hogy megtudjuk, melyik portot kell nytni (ha még nem lehet tudni).

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15102
Sziasztok!

Havernak lenne egy olyan gondja, hogy folyamatosan üres szerókra dobja be a játék, és egymásra sem tudunk kapcsolódni.
Valószínűleg portnyitogatás kéne, csak hivatalos portokat még nem adtak meg.
Lenne esetleg egy b. megoldás?
#15101
Neprobáld ki. Eltünt az online profilom:S

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Overburner
#15100
Élsimítást sajna nekem egy ideje nem birja a GPU csak a FXAA-t <#idiota> . De amúgy én sem igénylek ennél szebb grafot. Ez most a 5* számomra 😄

XeroX #15099 Ilyet se láttam még magamnál hála. MSAA be van kapcsolva akkor próbáld meg nélküle. Úgy láttam az okoz valamit gebaszt.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 21:28:19

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15099
Erre van már valami megoldás ?

Az új fiókom: DevLupius

Terawatt
#15098
Ha így marad és csak az élsimítások lesznek extrém jók már bőven elég nekem. <#smile>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#15097
Ide hogyan lehet behozni a játékbeli karakterem képét?

http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/pc/career/overview/gtaonline

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Overburner
#15096
Én pl imádom ezeket a DoF-os dolgokat. Nagyon eltalálták és a játék is okosan fokuszál. A város esténként valami eszeveszett szép a sok kocsi fényével meg minden egyébbel. Nagyon odatesz. 😄 Szerintem fejlödött a graf sokat azért. Bár én már évek óta nem értem hogy hova tud még fejlödni 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Rita79
#15095
Egyébként tényleg kiemelkedő élmény így totál maxon játszani, sokszor csak megállok és nem tudok betelni a képpel. Kezdem elhinni, hogy kezd kitörni a grafika egy újabb szintre. Mert valljuk be, az utóbbi 6-8 évben semmit se fejlődött, sőt 10-ben sem. Max. a részletesség nőtt kissé. De a realitás ábrázolás még a legújabb játékoknál is elmarad, ha nagyon szigorú szemmel nézzük. Itt ennél a játéknál van némi esély, igaz azért elég párás a légkör, tehát a távolabbi műtárgyak elég homályosak tudnak lenni. Gondolom, ha a párát is kivennék akkor kiderülne, oda még nincs hardver.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

oneal1
#15094
ha több garázsom van, és van amit nem akarok megtartani, hogy tudom eladni őket? köszi!

!Forza Ferrari!

Overburner
#15093
Mondjuk nekem nincsenek olyanok mint neked hála. Csak néha beakad valami rejtélyes módon. De tényleg csak ritkán. 5-6x csinálta idáig 5-6 óra alatt 😄😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 20:39:38

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

madnessmarci
#15092
Hát én kipróbáltam FPS drop ellen, de semmit sem csinált. Mondjuk már meg sem lepődök 😄 Holnap remélem jön valami patch

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

LoSA
#15091
Gondolom csak PC-sek vannak a Crew-ban?!

Overburner
#15090
Ez most annyit csinál hogy a prioritást magasra rakja feladatkezelőben? 😄 Ezt majd kipróbálom.

Ferell9295 #15069 Értem kösz. Tehát akkor Single-ben nem elérhető. 😞

Hardware monitorral kb 30 perc játék után amax hőfokom 59 fok volt. Fx8360 4.2 ghz-n CM Evo 212-vel. Hála nálam nem melegszik túl. Crew-ba én is csatlakoznék ha szabad.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 20:25:36

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#15089
Ilyen klánosdi. Lehet egy világba menni online meg hasonlók.

Parasite Eve 2, best game EVER!

tutituti
#15088
Én meg bedobnám akkor a ts szervert ha még nincs.Merlinw az megoldható hogy a r* crewba írd ki?

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Rita79
#15087
Mi az a Crew? Beléptem oda ugyan hozzád, de gőzöm sincs, mire lesz jó.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Fpocok
#15086
<#eljen><#email>

Parasite Eve 2, best game EVER!

AnuluWork
#15085
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Huh. Még melóhelyen olvastam. Ledöbbentett. Nagyon sajnálom. Pár napja ugyanúgy ott ült hajnalban a gépe előtt, mint én, és töltötte ezt a rohadt patchet azzal a csiga lassú sebességgel a RS launcherjéből. Még poénkodtak is vele más topikban egy hülye képpel ... Áh bakker ... Szomorú! Főleg ilyen fiatalon ... Azért remélem sikerült kipróbálnia PCn is a játékot! <#shakehead> Nyugodjék békében!

"Awdsmfafoothimaaafootafootwhscuseme" JB

MerlinW
#15084
No, sikerült összeollóznom a régi SG logo-t a Crew-ban😄

[merlinw.org]

#15083
Végre találtam egy oldalt, ahol leírják, melyik beállításnak mekkora a hatása a teljesítményre. Performance impact

Hátha valakinek segít.
Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.04.16. 19:11:36
SzirmosSzisza
#15082
Én Open Hardware Monitor-t használom hősfok nézésre (nem kell telepíteni).

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15081
ezen próblémával fognak változtatni hogy ékezettel meg ilyenek
valaki még küszködik vele a játék elinditásában?
Utoljára szerkesztette: mate23, 2015.04.16. 19:07:36