Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15485
túlhajtottad magad 😄

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

#15484
Ekkora egy f.szságot! Futóversenyt tart nekem a nő,simán le is előzöm,erre bmeg az utolsó méteren a cél elött elesek.ASD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15483
Egérgörgőt elnyomod véletlenül. Vagy túl érzékeny.
#15482
az szerintem eddig is így volt (ugye már SA-ban is így csinálták) csak a színeket hiányoltam.
amúgy éppen azt próbálom leradírozni hogy meglegyen az achievement.

ttt1 #15479 vagy lövöd a hátsó ajtót, vagy robbantod, de anyagilag nem igazán éri meg
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.18. 15:22:45
Rita79
#15481
Viszont a város néha döbbenetesen üres. Ilyen a való világban nincs, hogy pl, amikor kijössz egy kórházból, akkor tök üres a környék. Szinte megszokott dolog a való életben, hogy egy egészségügyi intézménybe mindig tömegek vannak. Bár lehet akkor amcsiban más a helyzet. Meg egyébként is, lézengenek a városban, a környezetedbe egyszerre kb. 10-12-en. Ez elég élet ellenes. Ennél még a watch dogsban is több élet volt. Ettől függetlenül továbbra is tetszik a játék. csak megfogalmazom a kritikáimat.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

LasDen
#15480
nem hiba, csak a nagy hadakozás közbe megnyomod a Tabot, ami arra meg elrakja az aktuális fegyvert. Ennyi 😊

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#15479
Még 1 a Zöld pénzszállítókat hogyan lehet singlében kirabolni?
#15478
Nagyon érdekes és rohadtul idegesítő hibát csinál.
Trevor-al vagyok, le kell lőni egy rakás embert, nem ez a lényeg. Basszus, lőnék..erre elrakja a fegyvert, és neki áll hadonászni a levegőbe. Engem meg agyon lőnek...miafasz?
A másik: láthatatlan ellenfelek. Befutok két épület közé, nincs ott senki, agyon lőnek, és akkor vállnak láthatóvá, ott álltak mellettem egy méterre. És ez mi?

Így ám egy kicsit nehéz.
Fpocok
#15477

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#15476
Azt nem tudom, miért más, viszont nekem jobban bejön ez a "ha még nem voltál ott, akkor nem látod a térképen" dolog.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Snexi
#15475
már a ps4/one verzióban is "színtelen" térkép volt

Snexi
#15474
csak dizájn,last genhez képest ilyen apróságokon is változtattak (minimap is egy kicsit másképp néz ki)

#15473
nálam tök fekete a térkép, mint a 4-ben
Fpocok
#15472
Színes? mire gondolsz?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#15471
Mennyire legyen változatosak az emberek. Minél feljebb van, annál többféle karakter mászkál.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Palinko
#15470
ja arra, igazából Amandán kívül nincs is más csaj csak a barna meg a szőke.

szerintem meg pont könnyebb lerázni a rendőröket mint eddig.

a térkép ránézésre nem nagy, de itt nem tanultam meg az útvonalakat mint az eddigi gtakban már a fejemben volt a város.
Sztivi05
#15469
Téényleg.. Köszi !!
#15468
aztán nekünk ez miért nem ilyen színes?

ttt1 #15463 használj fraps-et, azzal tudsz akár videót is


Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.18. 14:49:11
#15467
meg mi az a population variety? mert ahogy húzom felfele,az zabálja a videokártya memóriát

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15466
A népesség sűrüség befolyásolja a trafik densityt is,mert olyan beállítás nincs,csak a népesség sűrüségre van beállítási lehetőség.Amúgy kib.szottul él a tengerpart is.Lementem,aztán az emberek kiülnek napozni,meg 2 csaj belesétált a vizbe fürödni.Találtam egy motoros parti őrség csónakját,akkorákat dob rajta a hullám mint az állat! Felettem meg helikopter kőröz.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15465
Jobb klikk, aztán zoomolj be a görgővel. Utána már mindig úgy veszi elő. Visszafelé meg a lefelé görgő.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Sztivi05
#15464
FPS nézetben hogy lehet úgy célozni hogy maga elé veszi a fegyvert. ?
#15463
Screenshotot hogyan is csinálok?
SzirmosSzisza
#15462
Kate Upton hasonmásra gondolsz?😄

Amúgy nekem jelenleg az üldözések nem tetszenek, rohadt unalmasak. Főleg mikor random bespawnol eléd egy helikopter ...

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15461
vannak olyan képek amiken a játékban nem szereplő karakterek láthatók. már a vice city óta így van.
JaSoN HuNTeR
#15460
Kösz a tippet de nekem így is jó.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#15459
Igen,de prohardveres topicban volt oylan ismerősöm akinek FX 6300 van és OC-vel csökkentek ezek a problémák
Palinko
#15458
Most fejeztem be 12-9-9 órával Michaelé a 12. Leírnám a véleményemet, nagyon jól lett optimalizálva, cserébe sokat crashel, azt remélem javítják.

Ami nem tetszett:
Nem volt elég lopakodós küldetés, nem voltak boltok amiket kifoszthatnánk, sok a zárt épület, nem volt a barátnős történet stb

Ami tetszett:
FPS mód, a rablásoknál, hogy volt 2 opció, a küldetések nagyon jók és változatosak, a 3 karakter elejében nem tetszett, de a végére megszerettem, sok jó autó van benne, viszonylag változatos fegyverek, pl kocsinak ki lehet lőni az üzemanyag tartályát amit fel lehet gyújtani és sok hasonló apróság, hosszú játékidő meg még van pár dolog csak hát itt sem juthat minden eszembe 😄

Pár kérdés. 2 embert nem sikerült felismernem a töltőképernyőről ezt az iFruitos szőke bige, meg a másik barna akinek tetoválás van a jobb alkarján, ezek hol voltak a játékban? 😄

MIlyen járművet érdemes kipróbálni amit küldetésben nem volt benne? Mit csináljak ha vége a küldetéseknek?
madnessmarci
#15457
Nem csak annak van FPS drop akinek CPU limite van. Rockstar support forumon csomóan írták hogy legerősebb i5-ös procival meg GTX 770/960 stb. vel is droppol nekik

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#15456
Figyelj csak vegyél 7000 Forintért egy Brocken hűtőt vagy egy másik rendes hűtőtés húzd fel 4,2-4,5-re azt a FX 6300-t és nem fog beesni mert nem lesz FPS dropod CPU limit miatt!

Amúgy GTA 5-ről a véleményem ,hogy kb mit 30-an játszunk más más játékokkal együtt de mindenki és most senkivel sem tudok sehol sem játszani mert mindenki GTA-val tolja! 8)
JaSoN HuNTeR
#15455
Nekem full HD szinte minden maxon amit a memória enged, tökéletesen megy ugyan ezzel a konfiggal csak nagyon ritkán esik 30fps alá.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

madnessmarci
#15454
Nálam is van kb 2 percenként FPS drop de nekem kb 15-20 ra ugrik le 15 mp-ig, utánna visszamegy. Patchet várok

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

SimaSuna
#15453
CPU: Athlon FX 6300(6mag)
RAM: 8Gb Ram
VGA: R9 270x

Med grafikánál városon kívül 60-80fps..városban 40-50 de néha lemegy kb 5-8ra..
A yacht-os küldetésnél diavetítés volt...

milyen beállítás kellhet neki? Vagy másnál is hasonló?
#15452
Korábbi részekben is volt olyan hogy többnyelven beszéltek az utcán

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

tutituti
#15451
valszeg az volt 😄

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#15450
Nem onlineban voltál és egy magyar srác kiabált bele az éterbe?
RatBaG
#15449
lehet csak nyitott ablaknál játszott... <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

kill3r21
#15448
Bakker nagyon komoly dolgokat lehet művelni ha valakinek sok az ideje és elég elszánt és kreatív 😊
Snexi
#15447
na ilyenbe még én se botlottam pedig másfél éve játszom vele 😄

#15446
Nekem is sikerült mind aranyra csinálni. 😄
Sokkal könnyebb repülőt vezetni billentyűzettel mint kontrolerrel. (nekem az)
A másik fajta repülős iskolára leszek kíváncsi, hogy azt mennyire tudom majd megcsinálni. 😊

#15445
Az igen!!!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15444
Fandango - Autos, Moda Y Rock and Roll

#15443
Hol az utcán?
madnessmarci
#15442
Beállítottam most olyan értékre hogy kb. nagyon ritkán megy fel 70 fokra, de még így is droppolja az fps-t

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

Carlos
#15441
Akkor egy kis döbbenet!!!
Utcán nagyban megyek erre egy járókelő MAGYARUL: "Mit montál? Mond még egyszer bazmeg!"
LOL.

Þór vígi þessi rúnar

#15440
"úóuo" van egy ilyen dal a latin rádión 😄
#15439
azokat választottam akik a legjobbak!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

SzirmosSzisza
#15438
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Én a legolcsóbbakat választottam és menekülés során elesett a motoros, azonban nem kaptam kevesebb pénzt

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

LasDen
#15437
a végkimenetelt tekintve nincs különbség. Én rosszabb gunmant választottam és buktam egy kis pénzt vele. Ha szarabb emberkéket választasz, akkor nagyobb eséllyel baszódik el valami a buli során....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Vadnokedli
#15436
Azt hogy pl elesnek/bakiznak elvesztik a pénzt, de viszont akkor a részük kiesig a pénzeddel együtt. Azt hallottam mindig érdemes a legjobbakat kiválasztani.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."