Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SzirmosSzisza
#15536
Még nem, múltkori update-ben már volt róla szó, hogy lassan lesz.

Autót asszem a biztosítótól lehet kérni újat, ha eltűnik.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Alien69
#15535
A triatlonnál lenne olyan gondom, hogy a bringánál nem jöttem rá, hogyan kell "gyorsan" menni. Azaz, nem csökken a stamina, és ráadásul folyamatosan megelőznek. Úszásnál-futásnál ezzel nincs bajom, megy rendesen. De a bringánál mindig beelőznek... <#nemtudom>

#15534
kösz! még valami! elfogytak a küldetések michaelnél sincs már,franklinnél sincs,franklinnél már nem látom michaelt se,mit kell csinálni?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15533
küldtem privit,nem olvastad?<#integet2>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

kill3r21
#15532
Igen vannak Peyote Animalok....a tükrökhöz semmit, nincs kidolgozva sajnos...
#15531
Az iFruitot nem lehet használni PC verzióhoz? Letöltöttem, felraktam, elindítottam és utána amikor platformot akarok választani, akkor csak a két Xbox, meg a két PS van.
kill3r21
#15530
Az autód, amit vettél az marad a garázsban majd....elveszni nem veszik de lefoglalhatják, a telefonban lehet kihozatni...valami mutual cucc a neve...a pénz elveszítheted ha nem a bankba van...pénzt szerezni mindenféleképp lehet...minden fizet, minél jobb vagy annál többet, nyilván a heistekkel lehet a legtöbbet
Fókameister
#15529
Két kérdésem lenne: 1 a pc verzióban is vannak azok a drogok amikkel állatokká változhatunk?
2, a tükrökhöz melyik opciót kell állítani, hogy ne kockás elmosódott legyen a tükröződésük?

Palinko
#15528
köszi. még nem sikerült elkötnöm rendesen, mindig kilőnek. majd még próbálkozok.

tengeralattjáróból is csak a sárga van?
#15527
Online módban kimentem az utcára jött valaki és egyből lelőtt, visszatöltés után nem találom az autómat, vettem egy garázst gondoltam berakja majd, de ott csak azt írja hogy : akármilyen kocsi (destroyed) az első helyen, de nem látom.
Hogy tudom megjavíttatni ? Hol van most ? A másik játékos felrobbantotta vagy ellopta ?
Ha veszek egyet kocsit és otthagyom valahol akkor azt ellophatják, felrobbanthatják és elveszíthetem ?
Ha az utcán elveszem valaki (játékos) autóját átfestem akkor az az enyém lesz ?
Lehet valahol lopott autókat leadni pénzért ?
Hogy lehet pénzt szerezni ? csak versenyekkel ?
A repülős légi csata nagyon ott van ha nem zuhansz le nyertél 😊
A deathmach meg FPS nézetben nagyon király, nem BF, de lehet alázni aki TPS ben nyomja 😊
Az írták, hogy a pénzt bankba érdemes tartani, ahonnan fizetni is könnyű vele, de ha nálam van azt hogy veszíthetem el ? többször megöltek már de a pénzem nem csökkent.
Ami idegesítő, hogy iszonyat sokat töltöget, csak áll a kép és semmi infó, hogy mi történik.

Az új fiókom: DevLupius

wollnerd
#15526
"akinek van SSD meghajtója az tegye át arra a lapozófájlt ergo gyorsabban tudja olvasni" És ha az a SSD a rendszerpartíció is, mert a Windows automatikusan (általában) bekapcsolja alapból és kezeli?
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.04.18. 17:28:51

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

wollnerd
#15525
A "peyote"-ket érdemes gyűjteni. 😄DD
Van még űrhajó részek, levéldarabok gyűjtése is. a víz alatt is van gyűjthető dolog.

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Dency
#15524
Nem tudom ez a 8GB ram a játéknak szerintem kevés maxon, nézem és folyamat tölt a winyó. Kikapcsolom a lapozófájlt akkor épphogy határon vagyok a 8 giga ramnak, néha ki is lép mert elfogy. Viszont megszűnik a mikro akadás. Egy tipp akinek van SSD meghajtója az tegye át arra a lapozófájlt ergo gyorsabban tudja olvasni, nálam is ez van most. Elég jól fut így.

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

#15523
Overburner
#15522
Ufo darabokat lehet majd ha minden igaz.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15521
Ebben a részben vannak amúgy gyűjtögethető cuccok? Vagy még nem jutottam el odáig.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Overburner
#15520
És ha 59 hz re állítom a képfrissitést Winfosban? Speckó felbontást hogy lehet létrehozni? 😄

Evoluti0N #15517 Online kevesebb a forgalom amúgy kint elég sok a civil főleg gyorsforgalmin.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.18. 17:15:51

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15519
más nincs, csak az online-ban van még a hydra.
IMYke2.0.0.0
#15518
A konzolokéhoz képest ígértek sokat... 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#15517
Csak nekem tűnik kicsinek a forgalom? Legalábbis maximumon van és azt a hatalmas nagy mennyiségű autót, amit a PC-s verzió trailereiben láttam, azt eddig nem tapasztaltam sehol.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.04.18. 17:10:52
#15516
üdv! valaki tud olyan oldalt ahol van kódok ?
deep
#15515
Játékban Vsync be, driverből ki. Speciális felbontást létrehoz desktopon, pl 1920x1079. Ezt a felbontást ki tudod választani majd a játékban, és ezt már engedni fogja 60Hz-re beállítani szemben az 1920x1080 59Hz-ével ami mindenképp sutterelni fog a 60Hz-es kijelzőn (köszi microsoft). Ha nem kapja el a triple buffert, ami a dierctx bugja, akkor egy alt+tab és vissza megoldja, de ilyenkor visszarakja 1920x1080-ra tehát át kell állítani. Az alt+tab amúgy is jó eséllyel kelleni fog, mert a patch óta szar az ansio is, de azt is megjavítja. De ezután tükörfrém lesz (16.6ms rendertime), ha jól van beállítva a setup 😊
Palinko
#15514
F 16 ot hogy lehet elkötni? mert odáig megvagyok, hogy felszállok, de már kapom is a missilet, majd a második és 3. és vége.

van más fighter jet is a játékban?
Frank99
#15513
a gta 4 botrányos indulása után óriási pozitív csalódás! Végül is volt egy évük, hogy csiszolgassák, le a kalappal. 31 euróért megérte!

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Overburner
#15512
Vsync el nekem darabosan fut. Vsync nélkül meg amilyennek leirtad. De nem hiszem hogy jobban melegedne.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Voltan
#15511
Nagyon jól fut a játék, egyvalamit leszámítva: ha a vsync be van kapcsolva, akkor nincs annyi stutter, viszont cserébe időnként leesik aaz fps pár másodpercre.
Vsync nélkül kicsit töredezik, viszont nincs nagyon beakadás fut, és kicsit jobban is melegszik a gép.

Másnak is ílyen?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#15510
Uh, nagyon jó lett az átirat. <3
#15509
2 műszakban 4-es csapatban dolgoznak a lányok* 😄
*az egyik neme kérdéses!

SzirmosSzisza #15508 ilyenkor jöhet jól egy osztrák rokon/ismerős
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.18. 16:27:51
SzirmosSzisza
#15508
Oupsz, azt hittem akkor jelentkezni se enged majd, hát akkor kapufa 😞

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Malakai
#15507
Nope, márha MOn élsz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha alábbi országokból lehet részt venni: USA, Puerto Rico, Kanada, Egyesült Királyság, Ausztria, Belgium, Dánia, Finnország, Németország, Hollandia, Új-Zéland, Norvégia, Svájc, Ukrajna.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#15506
No legalább lehet válogatni a striptizbárban.D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Shep
#15505
Nekem is úgy sikerült de éppen, aztán mondom, ú tök jó bringa végre tekerhetek, erre a némber elvitte 😊 Utána meg lementem a partra odaálltam 2 strandoló elé erre rám hívták a zsarukat, pedig semmit nem csináltam, mocskos egy város.
Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.04.18. 15:59:59

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

lalakov
#15504
Fegyverhez lőszert nem lehet venni? Hiába találtam speciális fegyvereket a játék elején, ha nem vehetek hozzájuk lőszert. 😞

Még kezdő vagyok GTA-ban, ez az első játékom. Ha megtetszik egy kocsi és megtartanám, akkor haza kell vinnem és beállnom vele a garázsba? És ha ott már van egy kocsi?
Utoljára szerkesztette: lalakov, 2015.04.18. 16:01:49
Overburner
#15503
Na kipróbáltam az Online-t eddig nagyon fasza 😄😄 Voipot akartam beállitani de nem érzékeli hogy beszélek. Csak ha konkrétan lenyelem a mikrofont. Pedig TS-en nincs baj a microphone sensitivity meg maxon. Ilyenkor mi a teendő?😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.18. 16:02:42

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15502
LOL! üldözött egy dagi néger,mert koccantam vele,megállunk a striptizbár elött michael,és franklin,begördül a dagi a kocsival,nekem akar esni,erre michael előveszi a gépfegyvert (amit én vásároltam neki) aztán szitává lövi a négert


Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.18. 16:01:34

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15501
És hogy kell itt jelentkezni?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Carlos
#15500
Nem online.
Bár lehet, hogy asszony nézett filmet.

Þór vígi þessi rúnar

#15499
Magyarország nincs a résztvevő országok listáján...
#15498
ja,átugrottam a keritést,meg a lécsőn ugráltam lefele

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Shep
#15497
Tuti te is csaltál 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

SzirmosSzisza
#15496

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15494
hehe,sikerült!


ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15493
Most meg nem tudok bejelentkezni Socialba. Ó, de jól kezdődik ez.
#15492
Hali!

Tagokat keresünk nemrég alapított crewnkba. Fő célunk a közös küldetésezés, pénzserzés.. Ha Te is unod, hogy nem mindig könnyű találni egy értelmes csapatot, akikkel együtt rabolhatsz, játszhatsz, csatlakozz hozzánk. Saját TeamSpeak szerverrel rendelkezünk, az egyszerűbb csapatkommunikációért.
Nem szeretnénk elkorcsosulni, csak az jöjjön, aki komolyan szeretne játszani!

Itt megtalálsz: http://socialclub.rockstargames.com/crew/wedestroyu
Utoljára szerkesztette: gumiki0, 2015.04.18. 15:41:52
#15491
Kicsit biciklizgetsz, vagy teniszezel előtte, akkor simán le lehet győzni a csajt 😊
Fpocok
#15490
Kétszer is beszoptam. Pont a cél előtt egy méterrel.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15489
Aztarohadt. A hülye Steam overlay letakart egy Ok gombot, amire rá kellett kattintanom. 😄
SzirmosSzisza
#15488
Nekem a kulcsot kellett beírni, illetve shift+tab-ot nyomni, mert pont a jobb alsó sarokban volt egy gomb ami kellett (alapból a Steam overlay oda rakta a kulcsot 😄)

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#15487
Elfogyott a staminád. Nekem az segített, hogy az elején levágtam a kanyart (átugrottam a kerítésen), illetve a lépcsőn lefele ugráltam.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15486
Emberek, én lennék a nagyon béna? Megvettem a játékot Steamen, amikor elindítom és bejelentkezek Socialba, akkor kéri, hogy kössem össze a Steam fiókommal (úgy tűnik, hogy eddig nem volt). Amikor rámegyek a linkre, akkor ott kidob több opciót: Facebook, Xbox Live, stb., de nincs Steam. Mit csinálok rosszul? 😄