Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15435
Kicsit valóban finomhangolhatnák a gyűrődést. Sokszor idegesítő, hogy látszólag előjel nélkül felrobban az autó, mikor még nem is gondolnád.
#15434
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


amikor a táblán választani kell hogy lopakodva,vagy erőszakos módon akarjuk-e az ékszeres rablást kivitelezni,meg pár emberkét is ki kellett választani hozzá,akkor a választási lehetőség mit befolyásol a továbbiak folyamán? én a lopakodást választottam


Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.18. 12:05:01

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15433
az h venni akarok vmilyen reszvenyt, rakattintok a listabol es nem annak a reszvenynek jon be az oldala ahol meg lehet adni h mennyit szeretnek venni belole. random masik reszvenyt jelenit meg mindig.
Overburner
#15432
Nem zavar mert annyira nem szoktam összetörni a verdákat csak beszélgettünk a témában és gondoltam megpróbálom hogy mennyire lehet mesterkedni a töréssel de ennyire nem jött össze mint a videóban 1.00 verzión egyik kocsival sem. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15431
a 4-ben a fél kocsi összezúzódott ugyanakkora ütéstől, amitől itt csak kicsit meggyűrődik.
de meg lehet szokni szerintem. engem már nem igazán zavar.

msnforever2 #15430 mit értesz "bug-os" alatt? nálam jó volt a hoteles gyilkosság után
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.18. 11:59:21
#15430
Az eredeti PC-s GTA5-ben is bugos a tőzsde?
rage
#15429
Nincs, hamarosan lesz, azt ígérik

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Overburner
#15428
Igazából IV-ben jobban gyűrődött a kocsi szerintem... Itt valami elvan cseszve. Vagy valamelyik beállítás vezérelné a törésmodellt is?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15427
Használj Trixx-et. Ezzel tudod szabályozni a vga ventijének fokozatát. Kártyafüggő szerintem melyiknél hogyan melegszik. Nekem az R9 280-hoz olyan 47% elegendő,hogy max 67 fokos legyen,de inkább kevesebb . 😄

SzirmosSzisza
#15426
iFruit appot próbálta valaki? Nálam nincs PC opció :/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15425
Abszolut. Nálam a hood és a lökhárítók leesésén kívül csak a fényezés sérül meg elkezd füstölni, ennyi. Semmi deformáció vagy bármi más akár hogy is ütközöm... ez így kb a IV szintje. :/ remélem vissza fogják ezt is patchelni ahogy a konzolos verziót!
LasDen
#15424
a skill is számít, nem csak az autó....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

koltony
#15423
Vannak jól irányítható autók, de ez alapvetően nem autóversenyzős játék.
#15422
Hogyan kell futtatni a beépített benchmark-ot?
Jabar
#15421
Gyorsan kipróbáltam, ott rendesen teljes képernyős.

szerk.: Dell UH2312 monitor, 550ti vga, hátha számít az infó 😊
Utoljára szerkesztette: Jabar, 2015.04.18. 09:36:26

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#15420
Windowson belül is így csinál 1600x900-on?

Jabar
#15419
Csökkentettem a felbontást (1920*1080->1600*900) mert sajnos elég szarul fut de most meg fekete keret van körbe nem pedig kirakja teljes képernyőre, hogy lehet ezt orvosolni?

"Jabar sa bu eeda murishani!"

Overburner
#15418
Viccen kivül nekem is fura a törés. Szerintem is a 1.08-ra hasonlít bármennyire akarom összetörni ennyire nem sikerült. Le esnek a dolgok a kocsiról de maga a váza nem hajlik meg horpad túlságosan. Kerék nekem 2x be akadt de ennyire nem hajlott meg 1x-sem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

madnessmarci
#15417
Igen 2GB-os R7 260X. Nincs túllépve, sőt még 600 MB szabadon van.

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#15416
2 gigás a videokártya? Illetve a memória limit túl van lépve?

madnessmarci
#15415
Most hogy megnéztem Afterburner-rel az értékeket, Trevor területén van 70-75 FPS-em. Ami kicsit érdekes hogy a videókártyám hőmérséklete fel megy 79 °C-ra, de ez még normális nem? Ja és egyébként amikor elkezdi droppolni az FPS-t akkor megfigyeltem hogy leviszi a GPU hőmérsékletet 60-65 °C-ig

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

RiCSi1234
#15414
Szép és jó a játék, de hogy én tiszta szívből rühellem a kocsik mozgását, és irányíthatóságát... Lehet a 4-ben sem volt jó, sőt, de az nekem sokkal jobban bejött. 😞 A látvány az maga a csoda. 😊

GTA V (*.*)

madnessmarci
#15413
Pontosan nem néztem meg, de mikor nem droppolja le akkor 45-50-60 körül.

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#15412
Ha egy adott kocsit upgradelek, és utánna szarrá töröm, akkor az azonos típusu auto is ua a felszeretlséggel lesz meg v nulláról kell kezdeni?
#15411
Na nagy nehezen felszenvedtem, most gta működése leállt...
Kevés neki ez a vas? 😞
AMD x4 3,8 GHz
4 GB RAM
Radeon 5670 1 GB

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

Fpocok
#15410
Csak az a baj, hogy a shadowplay nem működik GTA5-tel 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

KiruHoshino
#15409
Mi a kocsi neve?

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

tommygear
#15408
látom 2 fórumra dolgozol...
#15407
Új vas. 😄 Holnap le is teszteljük. 😉
#15406
Én nem tudok bejelentkezni lefagy...megáll még a töltés is.
Egyszerűen kész vagyok ettől a csapattól.
Minek nyúltak hozzá....
HeadHunter86
#15405
Kétszer engem is kidobott még indulásnál. Bejelentkeztem, aztán azóta se volt vele gond.

#15404
Hát ez csúcs.
Tegnap feltették ezt az új patch cuccot amiben javítják az ékezetes dolgokat, erre egy csomó ember be sem tud lépni a játékba. Kifagy nekem a social club bejelentkezés.
Valaki valami megoldás valamerre?
#15403
Hello!
Abban az esetben ha rendelkezel legalább egy GTX 650-el, Geforce Experiencen keresztül használhatod a Shadowplayt.
Véleményen szerint ez a legjobb program gameplayekhez (szó szerint fps veszteség nélkül rögzíthetsz vele gameplayeket, in-game hangrögzítés, shadowrecord etc.)
Utoljára szerkesztette: Jude666, 2015.04.18. 01:48:55
Adam Jonas
#15402

#15401
Érdekes, hogy ha leveszem a Shader Qualityt High-ról Normalra akkor mintha letiltaná az Anisotropic Filteringet. Hiába van x16-on, a textúrák full homályosak.

Tapasztalt már valaki hasonlót?

#15400
Tudtok ajánlani egy profi képernyő videózó programot? Kevés gépigény,maximális felbontás rögzítése!!
Herold
#15399
Ennyire nehéz?

LasDen
#15398
Strangers and Freaks mellék küldik. Mindenféle baromság. Tonyával nekem tilosból kellett autókat elvontatni 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

SzirmosSzisza
#15397
Azt amúgy tudja valaki, hogy a kérdőjeles küldik mit jelentenek? Odamentem a fotós fószerhez, az közölte, hogy elfoglalt és nekem kéne fotóznom, de nem adott semmi konkrétat, illetve a fűves csávó azt mondta el kell hozni a szállítmányt, de útvonalat szintén nem adott.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15396
Üdv!

Szeretném számotokra megemlíteni az általam elkészített Chiliad Madness nevű online point-to-point versenyt, aminek a koncepciója a Chiliad hegy megmászása monster truckokkal veszélyes utakon. Ha gondoljátok próbáljátok ki, nem rég készültem el vele. Fejlesztgetni fogom még az idők során valószínűleg.. esetleg ki is bővítem! 😊

SzirmosSzisza
#15395
Neten pár helyen panaszkodtak miatta, szóval nem egyedi a probléma.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

tommygear
#15394
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
azért nem semmi, hogy 1 perc alatt kinyírták a motoros Johnny-t 😄
#15393
Aki rakott be saját zenét : nálatok is elkezd akadozni a játék, ha a saját rádióállomást hallgatjátok? Amint az alap csatornákra visszakapcsolok fut tovább normálisan.

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

HeadHunter86
#15392
Nekem annyira sikerült, hogy az egyik kerék még forogni se tudott. Nincs gond a törésmodellel 😄

#15391
kösz,közben már irták privátban is!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15390
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Fel kell hívni a fószert...
#15389
Mi a fenét kell csinálni annál a telefonos showmüsornál,mikor nézi Michael a tv-ben,elötte meg be kellett menni elhelyezni egy táskát a telefonnál,meg a b.zi alkalmazott gépe is teli volt virussal.Le kellett futtatni egy virusirtót.DD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15388
Nekem leblokkolta a kereket (rendőrautót nyúltam le) és utánna ki is durrant a gumi mert annyit súrlódott blokkolva).
#15387
Menüben a galériába, onnan tudod feltölteni
tommygear
#15386
amit csinálok képet a játékban a telefonnal azt hova menti? social clubon belül keresem, de ott sehol nem találom
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.04.17. 23:28:25