Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16615
0 dollár sosem volt igazából, de nálam mintha Fraklinek csak az előrendelői lé lett volna
Snexi
#16614
hát igazából trevornak elég sok van (100ezer dollár) már az elején,franklin a legszegényebb de ő sem a tipikus gta módon,hogy tényleg 0 dollárral kezdődik a játék számára.De én bírtam ezt az ötben,sokkal reálisabb

#16613
Michael kivételével kinek van pénze?
Carlos
#16612
Na így máris más a leányzó fekvése.
Én azt hittem, hogy egy csoró bérgyilkos aki eleinte gagyi aztán egyre keményebb, fasza kocsi, fasza kecó, aztán ...

Þór vígi þessi rúnar

#16611
10nap alatt 100%-ra vittem! 😄

Játékbeli idő 2nap11óra56perc26másodperc!! 😄

PeeTeR
#16610
#16594

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#16609
valaki segítene abban hogy meg kell szerezni tűzoltókocsit az meg van azután mit kell csinálni?
MoRT2195
#16608
Akkor mostantól így irok:
Srácok, ez az i2k remélem nem gondolja komolyan, amit #16599-es kommentjében ír.

Ha ez sem felel meg, akkor... akkor nem tudok mit tenni, sajna ez egy fórum, nem egy privát levelező. Te is kifejtetted a véleményed, és én is.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.04.26. 14:45:53
#16607
Ezt én is megjegyeztem a múltkor hogy minden szart lehet állítani, ezeket viszont nem. A 4-ben pedig volt kontraszt és saturation is.
#16606
A konténer szállító hajó felrobbantása után mi a francot kell csinálni? Nem kap egyik emberem se küldetést miután elszállítottam a tengeralattjáróval onnan azt a csodafegyvert.
#16605
A csóróból hogy lesz gazdag inkább a GTA4-re vonatkozott. Itt azért mindenkinek van pénze az elején is.
kill3r21
#16604
Srácok nem lehet a játékban a contrastot állítani? Vagy windowsba hogy lehet állítani hogy kicsit színesebbek legyenek a játékok?
IMYke2.0.0.0
#16603
Azaz: rólam.
Továbbiakban mellőzz!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MoRT2195
#16602
Ez nem rólad szól, hanem a mondandódról...
IMYke2.0.0.0
#16601
Leszállhatnál már rólam. Uncsi.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MoRT2195
#16600
Ezt remélem te se gondolod komolyan.
IMYke2.0.0.0
#16599
Totál pszichopatákat fog kinevelni ez a játék. Sajnos, az esély rá reális.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Laza
#16598
Ebben vannak jól belőtt jelenetek, mint mikor beront a rendőrségre 😊
Utoljára szerkesztette: Laza, 2015.04.26. 13:49:04

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

kill3r21
#16597
Igen a narráció tervbe volt, de sajnos a hangom nem oda való, a feliratot elvettem, de a jövőben gondolok rá 😊

Röviden a lényeg:
Adott a csávó aki megérkezik a városba, aztán jön egy szomorúnak ható autózás, ahol felelevenítjük azt hogy egy gyilkos vagy terrorista , mind1 megöli a feleségünket és a báttyát, aztán közbe jön az infó, hogy meglett az ember , aki miatt történt az egész, ezt távcsöveztük le...aztán jön egy kis örlődés, majd arra jutunk hogy megbosszuljuk a dolgokat, bosszút állunk az egész világon, itt jön az akció, és utána rájövünk, hogy az egész életünknek így semmi értelme, és olyanná váltunk, akit mi is üldöztünk, és utána jön a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
öngyilkosság


Na kb ez a story létezett a fejembe, ezt akartam megvalósítani, nyilván kellet volna még egy kis plusz jelenet ide vagy oda, avagy narráció, és akkor átláthatóbb! 😊
Na de majd legközelebb! 😊
De ezt szerettem volna 😊
Fpocok
#16596

Parasite Eve 2, best game EVER!

RatBaG
#16595

Per Aspera Ad Inferi.

#16594
valaki segítene abban hogy meg kell szerezni tűzoltókocsit az meg van azután mit kell csinálni?
LeWyTy
#16593
Ez crew logó. Ha csak nem csinálsz egy saját crew-et nem lehet új képed.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#16592
Nekem online-ban is jóváirtak 700 ezret dobozos vásárlásnál,de szépen fogy a lóvé,nem nehéz elkölteni,játékban pedig 500 ezret adtak,abból márcsak 400 ezer van nékem

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16591
Ja király! Csinálj nekem Ironman tetkót légyszi! DE lehet megnézem hogy müködik az!
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.26. 12:18:38

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16590
nem tudja valaki, a visszatérőknek járó tartalmat meg lehet kapni ha már játszottam a játékot PC-n?
X360-on meg lenne prologue akkor új játék kezdésénél talán működne?
Carlos
#16589
Építő kritika, no offense:
- Az elején az az 1 perc tutál uncsi. Nem történik semmi. Esetleg narráció lehetne, hogy mi a háttere a történetnek.
- Sose úgy száll le a repülő, hogy az első futómű ér le először a talajra.
- Taxis rész is uncsi. Mesélj történetet.
- Csúnya is lenne, ha egy mesterlövész nem figyelne az árnyékára és nem találná el elsőre a célpontot a tetőről. 😊
- Öteletes volt a "fejlődő" kecó és autó koncepció. Ez jó ötlet. A csóróból hogy lesz nagymenő. Ügyes!
- A robbanások hangulatosak!
- A vége meglepő. Nem is nagyon értem... Ha esetleg valami koncepciója vagy miértje lenne, ami egyértelműsíti akkor jobb lenne szerintem!

Szép munka! Csak így tovább!

Þór vígi þessi rúnar

kill3r21
#16588
Mindent a játék beépített felvevőjével vettem fel, tehát minden jelenetet le kelett "játszani" úgymond 😊
SzirmosSzisza
#16587
Neked kell visszajátszás közben felvenni vagy rendereli neked videofájlba?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Overburner
#16586
Dubsta Elegy nálam is ott vannak imádom mindkettőt 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

LeWyTy
#16585
Imádom ezt a játékot!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)







Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.04.26. 11:47:55

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

IMYke2.0.0.0
#16584
Ja, és jól belájkoltam...

A dőlt betűs szó miatt mingyá' megyek <#vomit>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#16583
Rossz a cím 😊
"Egy mészáros értelmetlen élete és halála" - ez találóbb lett volna <#nevetes1>

A film meg jó lett. <#eljen>
Sok nyersanyaggal, még több idővel és jobb vágásokkal döbbenetesen jobb is lehetett volna. Állj össze valakivel, aki az ötleteidet megvalósítja, és készíts még több nyersanyagot, filmet 😊

//Szerk.: Ja, és angolul feliratozz... sokkal népszerűbb lehetsz vele 😊
Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2015.04.26. 11:35:43

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kill3r21
#16582
Sok sok óra macera, de lehet jó dolgokat csinálni 😄
#16581
talán ő lehet a legrégebbi vezethető jármű a játékban , egy bicó sebességével tudott kb. haladni😊

http://p.coldline.hu/2015/04/26/1828314-20150426-2s1Tea.jpg
lalakov
#16580
A zoomot nem próbáltam, köszönöm. 😊)
Overburner
#16579
Megjött az indicator mod elvileg. Na ezt majd tuti kipróbálom csak várok pár napot hogy mennyire oké 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.26. 10:30:13

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#16578
Hi!
Valaki online? Doktordevil néven futok, aki akar balhézni írjon rám 😊

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

dartonite
#16577
Akinek esetleg olyan gondja akadna online-ban mint nekem tegnap :
Beragad a karakter amikor a garazsba akar belepni, fekete toltokepernyo amin csak porog porog a kurzor es nem csinal semmit (alt f4 a vege).
Annak a neten olvasottak alapjan javaslom hogy kapja le a kocsijarol a klan cimert mert az okozza.
En eladtam az autot amin rajta volt, es azota nem volt hasonlo problemam.

Szinten tapasztalat: sok versennyel vagy kuldikkel toltott ora utan azonnal rakjuk magunkat passziv modba mert meg a csapattarsaink is hajlamosak fejbeloni minket ahogy kierunk freeroam-ba.(nem a klantarsak persze)
Akkor pedig viszik azt a lovet amit addig gyujtottel.Ez 100-150k-nal azert mar eleg bosszanto tud lenni.
#16576
<#wilting>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

rage
#16575


Véletlenül elütöttem...
A kocsi elején, s a motorháztetőn a vérfolt elég brutál...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

LeWyTy
#16574
Van hozzá egy böngészős szerkesztő a SocialClubon. Am én voltam 😛 Jó?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

kill3r21
#16572
Na csináltam egy Gta filmet, nem volt sok idő, csak reggel 8-tól, mostanáig! 😊
Lehet amatőr lehet béna , de én büszke vagyok rá 😊
#16571
Hogyan rajzoltátok az egyedi tetkót?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16570
váóóóó!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16569
okés

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16568
aha kösz!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16567
Ajánlatos a passzív módot bekapcsolni, ha nem akarsz folyamatosan harcolni más játékosokkal, amikor szabadon mászkálsz a városban és nem valami küldiben/játékmódban vagy. Annyi, hogy a passzív módban nem tudod elővenni a fegyvered, szóval boltok kirablásánál ki kell kapcsolnod.
NagyiBMX
#16566
Amikor rámész, hogy play online, van egy olyan, hogy "closed friend session". Ha egy olyat indítasz, akkor nem lesznek ilyen gyökerek a játékodban, csak a haverok akiket beinvelsz a session-be.

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#16565
Bírom ahogy meglátnak a játékosok aztán szarrá robbantanak,meg ölnek! Olyan aranyosak!<#buck>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11