Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabush
#17394
Pacificen pl már normalon kb egálba vagy a többiekkel 40-20-20-20-nál, kb 25 el kapsz kevesebbet úgy hogy levonom a költséget és a többiekhez hozzáadom a setupot (és akkor itt számold ki mennyivel többet kapsz ha 55-15-15-15 a felállás, amilyen esetben én kérdés nélkül lépnék ki😄), abba ne rokkanjunk már bele lelkileg, ha kellenek neki a setup pénzek akkor meg takarodjon el nem hostként azt jónapot.

#17393
Hát pl. Prison Breaknél 40-20-20-20 aránnyal a leader kap 200 ezret(abból lejön 40 ezer úgy 160 ezer), a többiek kapnak 100 ezret(ha összes többi misszión ott voltak akkor ~178 ezret) ami ~18 ezerrel több mint amennyit a leader kap.55-15-15-15 aránnyal pedig 275 ezret kap a leader abból lejön 40 ezer úgy 235 , többi tag meg kap 75 ezret amihez ha megint hozzáadjuk azt a 78 ezret akkor lesz 158k, így meg a leader kap majdnem 1 100 assal többet.Szerintem az elöbbi sokkal fairebb.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

Martin82
#17392
Sziasztok srácok!Felraktam én is ezt a msi afterburner programot,mert kíváncsi voltam mennyire használja a játék a gépemet,de nem találok olyan beállítást amivel tudom a kiírt adatokat méretezni,színezni,máshova tenni.Most ronda rózsaszín szerű,és tök szar helyen van.Köszönöm a segítséget,jó játékot!
Systore
#17391
szóval 56k-t bukni hostként elfogadott arány


???

szerk: hardon csak pacific standardnál nem buksz 40-20-20-20-al, de meg keresem a heist chartot majd...
Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.05.07. 15:32:11
#17390
Semmi általánosan elfogadott arány nincs és megcsináltam Humane labs final-t 6szor ts-nélkül minden pozícióban randomokkal, sőt a 11 perces elite is meglett már. Te spammelheted a random heistot, de hostként csak egyszer kaszálhatsz rajta nagyobb összeget, szóval miért osztogatnád szét?
#17389
Elvileg az élsimítás, alias msaa. Kapcsold ki

#17388
r9280x el játszok és a jobb alsó sarokban egy szabályos téglalap alakú pixel hibás rész van állandóan, hol jobb hol rosszabb, de valami beállítási gond lehet mert amikor alapon volt nem csinálta
Az ezer lehetőség közül vajon melyik lehet?
Carlos
#17387
Igen en voltam!
Ugyanis. Human labs final ts nelkul? Irtam team csetre, nem reagalsz varok 5 percet semmi. 15%ert meg nem szenvedek masik ket randommal!

P.s.: a 40-20-20-20 az altalanosan elfogadott arany. En minimum ezt hasznalom, eddig csak ilyenben voltam. Bar csinaltam mar 25-25-25-25-ot is. Nem erdekel az az 50k amivel kevesebbet kapok viszont a csapattagok szivesebben jatszanak velem legkozelebb. Lasd a kettonk peldaja. En nem fogok veled jatszani heistet, mert a 15% spur dolog es meg ts-re se jossz! (No offense!)
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.07. 10:05:09

Þór vígi þessi rúnar

LasDen
#17386
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A, a roncstelepen találkozol Trevorral, aztán üvöltözés, üldözés majd felgyújtod T-t és jól megmurdel
B, találkozás Michaellel, üvöltözés, üldözés, majd lezuhan az épület tetejéről és jól megmurdel.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zsoca 02
#17385
Sziasztok!

Ha esetleg valakinek van kedve csatlakozni:

Létrehoztam ezt a csoportot, hogy a GTA V-ös játékosok megtalálják egymást, együtt játszhassanak, megoszthassák egymással tapasztalataikat vagy segítséget kérhessenek egymástól. Akinek van kedve egy kis Onlinehoz, az írjon a csoportba, Social Club-os nevét tegye hozzá! Online csak EREDETI aktivált játékkal lehet játszani! Jöhetnek még ezen kívül képek, videók, modok és egyéb finomságok a játékkal kapcsolatosan.

GTA V Magyar Facebook Közösség
#17384
Tegnap késő este sikerült az egyjátékos módban a végére érni a sztorinak. Az utolsó Heist küldetés végén kifagyott a játék. Emiatt azt újra meg kellett csinálnom, nem voltam túl boldog tőle. Nekem az utolsó 4-5 küldetés már eléggé egysíkú volt. Valahogy már nem tudott újat mutatni, mint az előtte lévők. Alig volt már újdonság, mindegyik már olyan volt amit már előtte is láttam, elfogyott a puskapor.

Összességében persze ha a teljes játékot nézem én megadom rá a 95%-ot, remek szórakozás volt, de az 5% mínuszban benne vannak a technikai problémák. Fagyások indulás után, nagyon ritkán játék közben, meg a játék vége felé az egyhangúbb, időhúzó küldetések is. Meg elég sokszor belassult a játék, pedig ezzel korábban nem volt gond. Viszont az egyjátékos módot még folytatni fogom, és jöhet a online rész is. Ott ötös és hatos szint közt vagyok, tetszik a nagy játszótér és a tengernyi lehetőség.

Az egy jó dolog, hogy az egyjátékos rész végül is nem ér véget és végül is ha úgy van, akkor nyugodtan lehet folytatni a három szereplő életét.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerintem a végén Devon túléli és visszaköszönő karakter lesz az új GTA részben, esetleg egy kiegészítőben, Persze ez csak tipp részemről, de megeshet. Az utolsó választásnál én a C opcióra tettem a voksom. Ha A vagy B lett volna, tényleg másképp alakul a vége?


Vadnokedli
#17383
Nem kell ahhoz FPS módban lenni.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Voltan
#17382
Szerintem jobb, ha shift-et nyom, azzal úszik előre, és az egérrel lehet simán irányítani, én mindig így csinálom.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#17381
vagy váltás fps módra és arra úszol amerre nézel 😊
dartonite
#17380
Space = dive under water
S = swim up
W = swim down
Utoljára szerkesztette: dartonite, 2015.05.07. 08:38:21
#17379
hogy lehet kijönni a víz alól a felszínre?😊
ha úszás közben nyomok egy spacet akkor el kezd búvárkodni, de nem tudok rájönni hogy kell kijönni a víz alól és folyamatosan megfulladok 😄
Tikal
#17378
én is így tudom...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17377
Csak úgy lehet, ha a sofőr/pilóta kiszáll, akkor az utas átül a vezetőülésbe.
Tikal
#17376
Semmiben, ellenben megnézném hogyan cserelsz helyet egy helikopterben...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Snexi
#17375
szögek,helyszínek,vágások nagyon el vannak találva (a 60fps viszont ront rajta)

Utoljára szerkesztette: Snexi, 2015.05.06. 22:07:42

Overburner
#17374
Ilyen már volt a sessionomban de direkt nem mentem oda én minden ilyen dologtól félek. 😄 Igazából igazságtalanság lenne kibannolni téged hiszen nem te csináltad max lenulláznak. xD

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tutituti
#17373
mostanság csak a dialy mission-öket csinálom mivel sok a meló a való életben.de ma egy tdm alatt egy csalóba futottam aki pénzeszsákokat szórt a mapra.indulásnak másfél misi,majd mikor kiléptem belespawnoltam még kettő millióba amit alánk lőtt.kérdés:ezért irgalmatlanul elküldenek a BANamákra vagy megúszom a dolgot.persze elvertem a pénzt ahogy kell de azért van bennem egy kis aggodalom?

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#17372
http://www.twitch.tv/hawaaiika

egy kis heist
Overburner
#17371
Heistben különböző teamek vannak és csak azok látják akik benne vannak az adottban de ha allba irtál akkor semmi. Pl Demolition Pilot Ground Team stb ha te pilot vagy és team-ben irsz csak a pilotok látják. 😄 Ezt a helycserést nem vágom még sosem próbáltam illetve láttam. Elvileg nem lehet helyet cserélni csak ha kiszáll meg beszáll.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.06. 20:42:07

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

MoRT2195
#17370
És miben lehet helyet cserélni akkor? Amúgy valahogy csak helyet cserélt, direkt írtam neki, hogy majd leszállok, és üljön mellém, erre már a levegőben mellém került. Mindig all-ba írok... de amúgy szerintem a team-et is látta volna, elvégre heist-ban voltunk.
#17369
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy mit kell csinálni amikor storyban felrobbantod a hajót. Nálam mutataja a félig elsüllyest hajót és utána nem tudok továbbmenni. köszi
szabii98
#17368
Online nem, single-ben igen

I met God. She's black

Vraaanyek
#17367
sziasztok,

ha veszek egy autót és berakja a garázsba, de használom és ott hagyom valahol, akkor buktam az autót??

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

SzirmosSzisza
#17366
Nekem Heist közben volt olyan, hogy valaki nekiszaladt a repülő rotorjának, a következő próbálkozásra meg már kész volt, ejtőernyőztem le és elütött a társam helivel 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#17365
Na, meglett az eddigi legjobb halálom. Leszálltam helikopterrel és véletlenül nekiszaladtam a még forgó rotornak. 😄
Overburner
#17364
Helibe sehogy. All-ba irtál vagy Team-be nem mindegy 😄 Teambe nem látja csak ha a csapatod tagja. All-ba irj mindig.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

MoRT2195
#17363
Azért, mert a szervezőnek minden heist-nál ki kell fizetnie egy nagyobb összeget, valamint a setup küldetéseknél (amiből akár 5 is van egy heist-ban) semmit nem kap a szervező, kizárólag a 3 becsatlakozott tag. Tehát a szervező csakis az utolsó küldetésen tud keresni valamennyit, de ha azt szétosztja egyenlően, akkor még lehet, hogy összességében csak bukni fog rajta. 55% a leadernek, többnek meg 15%, elégedjen meg ezzel mindenki. Én se reklamáltam egyszer sem azért, mert csak 15%-ot kaptam.

Amúgy végül sikerült letudnom végre a küldetést. Még az elején valaki írta, hogy 20%, de mondtam neki, hogy bocsi nem, és elfogadta, aztán letudtok a küldetést gond nélkül, senki nem halt meg, senki nem lépett ki. Grifid nevű SG-s kollegának pedig köszönöm a részvételt, bár írhatott is volna valamit, amikor én írtam neki, de mind1... 😄 Heliben amúgy hogy lehet a levegőben helyet cserélni?
#17362
Az az alap beállítás. Amúgy meg nem értem, miért nem éri meg a szervezőnek, ha kevesebbet kap félmilliónál.
Sztivi05
#17361
Én Kb. 20x próbáltam megcsinálni a Prison Break-et de mindig kilépnek vagy meghalnak.......<#falbav>
SzirmosSzisza
#17360
Az is 150k 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#17359
Tegnap 15 %-ért csináltuk valakinek a Pacific Standardet, senki nem reklamált nagyobb összegért.
Korábban olyan is előfordult, hogy 25-25-25-25 volt a felosztás, pedig akkor se kérte senki.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.05.06. 18:44:36
MoRT2195
#17358
Nem gond, igazából most azt se tudom miről beszélsz... 😄 Nem rád gondoltam az előbb. 😊

Systore: Nekem is az előbb megint volt kettő ilyen eset. Már nem "közvetítem" itt nektek, hogy mi történik, mert gondolom senki nem kíváncsi rá (írás közben megtörtént a 3. eset...). Nagyon unalmas. Kíváncsi vagyok ők mennyit adnának..
Systore
#17357
bírom azokat, akik csak úgy becsatlakoznak heist fináléra és 20%-ot követelnek. mondom örüljön, hogy fináléra bejutott egyáltalán, setupoknál itt se volt, szóval nem adok neki 20%-ot, erre kilép. 40-20-20-20-al nekem meg se érné a hard prison break hostként...
LasDen
#17356
Mikor hívtál, akkor timed outtal kidobott tegnap a game. Aztán csak később mentem vissza, bocs 😊

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

MoRT2195
#17355
Most már úgy az ideg nagyon bennem van... A nagyobb szintűek mit erőszakoskodnak ennyit? Elégedjenek meg azzal, amit kapnak. A leadernek amúgy is elég nagy összeget ki kell csengetnie heist elején, meg a setup küldetéseknél semmit sem kap, csak itt, a legutolsóknál. A másik meg azért sírt, hogy nem hard fokozaton volt, a normál fokozat csak a nooboknak való, ahogy ő mondta.
MoRT2195
#17354
Oké, ennyi volt. Megint "fizetésemelést" kértek. Új próba... 😄
SzirmosSzisza
#17353
Én reggel mentem Heistot, 1 millió nyeremény, abból 20% lett volna és a végét próbáltuk újra (csak menekülni kell) és kilépett valaki ...

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

MoRT2195
#17352
Hú, már csét csesz az ideg. Tegnap olyan jól tudtam heistozni idegenekkel, de ma ez nagyon nem akar összejönni. Először az egyik csávó csak úgy kilépett... leatóztunk 4-5 mérföldet, majd beszálltunk a helib, azt kilépett. Új próbálkozás, majd megint egy hasonló eset, csak itt a srác korábban lépett ki, amikor a pént kellett beállítanom (hozzáteszem ez egy itten SG-s tag volt, szóval köszönem neki...). Új próbálkozás, ennél az esetnél már én léptem ki, mert fenyegetőztek, hogy több pénzt állítsak be nekik. Új próba, ez jól ment, csak az egyik csávó meghalt, azt el is ment. Új próba... most kezdtem el, meglátjuk mi lesz belőle. 😄
Mike
#17351
jó, hát a kaszinó ugye a save/load varázslat segítségével pillanatok alatt milliomossá tesz, gondolom a készítők ezt akarták elkerülni

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#17350
Pénzszállító 3-4000 $ körül ad, ha kifosztod.
#17349
-Nekem olyan is volt hogy Trevor gatyában a híd peremén volt, részegen.
-Vagy hogy a szökőkútba hányt.
-Egy bár előtt kiabált az őrrel.
-A parton néhány napozó felé áll és bámulja őket.
-Az autópályán egy robogóval van és vagy üldöz valakit, vagy a rendőrök őt.

A 3hulla a homokban nekem is volt.
A csatornás és a hidas is. (habár a hidas csak 1x)

#17348
Nálam még nem ismétlődtek. Akkor mázlim volt. Trevor viszont nálam is volt, hogy alsógatyában hulla részegen, kezében egy üveggel, bakancsban a tengerparton ébredt fel, körülötte pedig 3 hulla a homokban. <#nyes>

Akkor lehet mégiscsak előre meg vannak ezek a jelenetek csinálva, meg a sztorihoz is köthető jelleggel vannak bevágva.
#17347
Neked is!

Egy érdekesség jutott még eszembe. ATM automatáknál időnként vannak emberek, akik pénzt vesznek ki onnan. Ha kivárod míg végez és utána leütöd, megölöd, akkor több pénzt kapsz, mint ha csak simán egy random járókelőt fosztanál ki. Sajnos nagyon harmatos összeg, de mégis több, mint az átlagos 12 dollár. 84 dollárt szereztem így, igaz csak egyszer próbáltam. Ha gazdagabb, jól szituáltabb embert csináltam ki, az 24 dollárt adott. Egyébként a legfőbb baj (számomra) a kevés pénzjutalom. Bolti rablás keveset, átlagban 500 körül ad, pénzszállító autó kifosztása 1000-1500 körül ad, ami ahhoz képest, hogy nem is gyakran lehet összefutni vele szintén nem sok. Vadászat minijáték is egész jó, de a pénzjutalom szóra se érdemes. 50 dollár vagy hasonló.

Azért tartom ezt rossznak, mert nem ad motivációt arra, hogy ezekkel egy idő után szórakozni lehessen. Nem éri meg, nincs igazán értelme. Pedig jó dolgok ezek. Küldetésekre is igaz ez. Aztán van amiből nem is jön pénz.

Két dolgot sajnálok. Van lóversenypálya és kaszinó is. GTA San Andreas-ban, ezeket lehetett használni, igaz előbbit gépen, de bőven jó volt az. Sokkal jobb és érdekesebb dolognak tartottam, mint itt a tőzsdézést ami egy jó pénzszerzési lehetőség, a komolyabb rablások mellett. Ezt nagyon sajnálom, hogy nem tették vissza vagy bele. Jó így is kurva sok mindent lehet csinálni, de ez nekem fájó pont.
Malakai
#17346
Ja-ja, meg sztorit is követik ezek, pl...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
...amikor Michaelt gyötri a bűntudat, meg be van szarva Trevortól, akkor rendszeresen piál és ébred rémálomból, utóbbit nem is tudom hányszor láttam már...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#17345
Vannak ismétlődések. Láttam vagy háromszor mint Trevor ledob egy fickót a hídról, kétszer hogy kerget valakit a csatornában. Hogy gatyában ébred el valahol. De így is elég sok féle van, sok sziutuáció