Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy
???
szerk: hardon csak pacific standardnál nem buksz 40-20-20-20-al, de meg keresem a heist chartot majd...
Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.05.07. 15:32:11
Az ezer lehetőség közül vajon melyik lehet?
Ugyanis. Human labs final ts nelkul? Irtam team csetre, nem reagalsz varok 5 percet semmi. 15%ert meg nem szenvedek masik ket randommal!
P.s.: a 40-20-20-20 az altalanosan elfogadott arany. En minimum ezt hasznalom, eddig csak ilyenben voltam. Bar csinaltam mar 25-25-25-25-ot is. Nem erdekel az az 50k amivel kevesebbet kapok viszont a csapattagok szivesebben jatszanak velem legkozelebb. Lasd a kettonk peldaja. En nem fogok veled jatszani heistet, mert a 15% spur dolog es meg ts-re se jossz! (No offense!)
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.07. 10:05:09
Þór vígi þessi rúnar
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
B, találkozás Michaellel, üvöltözés, üldözés, majd lezuhan az épület tetejéről és jól megmurdel.
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Ha esetleg valakinek van kedve csatlakozni:
Létrehoztam ezt a csoportot, hogy a GTA V-ös játékosok megtalálják egymást, együtt játszhassanak, megoszthassák egymással tapasztalataikat vagy segítséget kérhessenek egymástól. Akinek van kedve egy kis Onlinehoz, az írjon a csoportba, Social Club-os nevét tegye hozzá! Online csak EREDETI aktivált játékkal lehet játszani! Jöhetnek még ezen kívül képek, videók, modok és egyéb finomságok a játékkal kapcsolatosan.
GTA V Magyar Facebook Közösség
Összességében persze ha a teljes játékot nézem én megadom rá a 95%-ot, remek szórakozás volt, de az 5% mínuszban benne vannak a technikai problémák. Fagyások indulás után, nagyon ritkán játék közben, meg a játék vége felé az egyhangúbb, időhúzó küldetések is. Meg elég sokszor belassult a játék, pedig ezzel korábban nem volt gond. Viszont az egyjátékos módot még folytatni fogom, és jöhet a online rész is. Ott ötös és hatos szint közt vagyok, tetszik a nagy játszótér és a tengernyi lehetőség.
Az egy jó dolog, hogy az egyjátékos rész végül is nem ér véget és végül is ha úgy van, akkor nyugodtan lehet folytatni a három szereplő életét.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
S = swim up
W = swim down
Utoljára szerkesztette: dartonite, 2015.05.07. 08:38:21
ha úszás közben nyomok egy spacet akkor el kezd búvárkodni, de nem tudok rájönni hogy kell kijönni a víz alól és folyamatosan megfulladok 😄
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Utoljára szerkesztette: Snexi, 2015.05.06. 22:07:42
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
egy kis heist
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.06. 20:42:07
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
ha veszek egy autót és berakja a garázsba, de használom és ott hagyom valahol, akkor buktam az autót??
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Amúgy végül sikerült letudnom végre a küldetést. Még az elején valaki írta, hogy 20%, de mondtam neki, hogy bocsi nem, és elfogadta, aztán letudtok a küldetést gond nélkül, senki nem halt meg, senki nem lépett ki. Grifid nevű SG-s kollegának pedig köszönöm a részvételt, bár írhatott is volna valamit, amikor én írtam neki, de mind1... 😄 Heliben amúgy hogy lehet a levegőben helyet cserélni?
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Korábban olyan is előfordult, hogy 25-25-25-25 volt a felosztás, pedig akkor se kérte senki.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.05.06. 18:44:36
Systore: Nekem is az előbb megint volt kettő ilyen eset. Már nem "közvetítem" itt nektek, hogy mi történik, mert gondolom senki nem kíváncsi rá (írás közben megtörtént a 3. eset...). Nagyon unalmas. Kíváncsi vagyok ők mennyit adnának..
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
-Vagy hogy a szökőkútba hányt.
-Egy bár előtt kiabált az őrrel.
-A parton néhány napozó felé áll és bámulja őket.
-Az autópályán egy robogóval van és vagy üldöz valakit, vagy a rendőrök őt.
A 3hulla a homokban nekem is volt.
A csatornás és a hidas is. (habár a hidas csak 1x)
Akkor lehet mégiscsak előre meg vannak ezek a jelenetek csinálva, meg a sztorihoz is köthető jelleggel vannak bevágva.
Egy érdekesség jutott még eszembe. ATM automatáknál időnként vannak emberek, akik pénzt vesznek ki onnan. Ha kivárod míg végez és utána leütöd, megölöd, akkor több pénzt kapsz, mint ha csak simán egy random járókelőt fosztanál ki. Sajnos nagyon harmatos összeg, de mégis több, mint az átlagos 12 dollár. 84 dollárt szereztem így, igaz csak egyszer próbáltam. Ha gazdagabb, jól szituáltabb embert csináltam ki, az 24 dollárt adott. Egyébként a legfőbb baj (számomra) a kevés pénzjutalom. Bolti rablás keveset, átlagban 500 körül ad, pénzszállító autó kifosztása 1000-1500 körül ad, ami ahhoz képest, hogy nem is gyakran lehet összefutni vele szintén nem sok. Vadászat minijáték is egész jó, de a pénzjutalom szóra se érdemes. 50 dollár vagy hasonló.
Azért tartom ezt rossznak, mert nem ad motivációt arra, hogy ezekkel egy idő után szórakozni lehessen. Nem éri meg, nincs igazán értelme. Pedig jó dolgok ezek. Küldetésekre is igaz ez. Aztán van amiből nem is jön pénz.
Két dolgot sajnálok. Van lóversenypálya és kaszinó is. GTA San Andreas-ban, ezeket lehetett használni, igaz előbbit gépen, de bőven jó volt az. Sokkal jobb és érdekesebb dolognak tartottam, mint itt a tőzsdézést ami egy jó pénzszerzési lehetőség, a komolyabb rablások mellett. Ezt nagyon sajnálom, hogy nem tették vissza vagy bele. Jó így is kurva sok mindent lehet csinálni, de ez nekem fájó pont.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
(\__/) ( X.x) ( } . { )