Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

KM
#17444
"Nem igaz,hogy a Rockstar nem tud csinálni semmit sem...."
LOL

#17443
De a gond az,hogy nem a GTA V volt a tört játékom..hanem a Max Payne 3 és ez így eléggé szivacs.De nincs rá valami megoldás,normális?Nem igaz,hogy a Rockstar nem tud csinálni semmit sem....
Overburner
#17442
Ha a törtedből bemásolod az eredeti mappájába az update dlc dlc packs mappába mindent és kitörlöd a partokat akkor nem fog tovább tölteni semmit és kész lesz. Aktiválás már nem tudom hogy zajlik előtte vagy utána de Social Club-on kell majd az tuti. Amint elindulni töröld ki a törtet azt nem fog többet zavarni. De igen be kell majd jelentkezni az emaileddel jelszóddal amit eredetinek akarsz használni és arra beírni a kódot.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17441
Helló mindenki!Egy problémával fordulnék hozzátok,mégpedig azzal,hogy megvettem a játékot dobozos kiadásban, és az 5GB-os patchet nem tudja leszedni,mert mindig connection probléma van a social clubnál és azt a pár MB-t amit letölt azt újrakezdi.Előtte volt fent tört játékom is ami soc. clubos volt és annak az accountjával lép be a játék,ugye ilyenkor még nem aktiválódik a játék az accountra,csak majd ha a sajátoméra reedemelem be a kódot?Szóval gyakorlatilag 2 megoldandó probléma/kérdés merült fel bennem.Volt másnak is ilyen tudom,de a megoldást nem nagyon szeretik megírni más fórumokon.Egy rendszer reinstall megoldaná,hamár regedit-ben van a social club?Minden reményem bennetek van.Válaszokat előre is köszönöm, főleg ha jók 😊
Üdv.: kozako
kill3r21
#17440
http://gtaplace.hu/hir/1946/rajongoi-kerdesekre-valaszolt-a-rockstar-games

"Modding

A legutolsó frissítés egyik mellékhatása volt, hogy a rajongói közösség által a játékhoz készített módosítások egy része működésképtelennél vált. A készítőknek ezzel csupán az a célja, hogy a GTA Online-ban szabálytalanul előnyt szerző játékosokat visszaszorítsa. A single playerben használt kiegészítőkért eddig sem, és ezután sem fog büntetés járni."


Lehet hogy akit eddig bannoltak, oké hogy singlében modoztak, de valszeg bent hagyták a fileokat, mikor online-ra felléptek!
Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2015.05.09. 08:12:48
Carlos
#17439
Köszi az infót! Ezt nem tudtam! <#eljen>

Þór vígi þessi rúnar

kill3r21
#17438
Az mondta a Rockstar , aki singleben modozik azt nem bántják 😊 Lényeg ha online megy az ember, legyen minden mod szépen kiszedve, csak körültekintően kell használni és nem lesz gond 😊
MoRT2195
#17437
Akkor mégsem csatlakozom másokhoz amíg végig nem viszem az összeset. Köszi az infót.
#17436
http://www.twitch.tv/hawaaiika

egy kis jó hangulatú heist
Fpocok
#17435
pcmr

Parasite Eve 2, best game EVER!

Systore
#17434
all in order egy challenge, összes heist egymás után sorban. 1 milliót kapsz érte
de amúgy 2 másodperc rákeresni vagy ingame esc/stats/awards/heist awards
MoRT2195
#17433
Ez mit takar? Pontosan mit állít vissza? És miért?
Carlos
#17432
Neeem, onnan nem! De amint beteszed a labad onlineba onnan igen.

Þór vígi þessi rúnar

#17431
Bannolnak singleplayerből? Azt megnézem...

Overburner
#17430
Bármelyiket csinálhatod egyedül ami Contact Mission. Csak elinditod beállítod a dolgokat és play.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17429
#17418
JaSoN HuNTeR
#17428
GTA V fordítás

Az online is magyarosítva lesz?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Carlos
#17427
Aztan majd mehetsz a banamakra! :-)

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#17426
<#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

dartonite
#17425
Azt sehogy.
Olyat keress hogy 1-2,1-4,1-6 stb.
Azokat egyedul is el tudod inditani.

online/jobs/play jobs/rockstar created/missions

Valahol ott biztosan fogsz talalni kedvedre valot.
Fpocok
#17424
Ennyi bazmeg... EZT MÁR ÉN IS FELRAKOM!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17423
Azt írja hogy minimum 2 fő.
Azt hogyan tudom elkezdeni egyedül?

Hol tiltsam le, mit?

#17422
Fogadd el a küldetést, tiltsd le a meghívást a lobbyban, indítsd el. Ennyi.
#17421
Nem találkoztam olyan Csillagos küldetéssel amit EGYEDÜL lehetne csinálni!
Mutassad meg te hol találtál olyat. 20as szintű vagyok. Eddig még 1-el se találkoztam. 😞

MoRT2195
#17420
Nem fogok kéregetőzni. Itt leírtam, hogy küldd el, amikor beszélgettünk, de nem küldted. Képzelem még valami tesztet is ki kell töltenem, hogy megkapjam a jelszót...
allock
#17419
mielőtt megvennéd próbáld ki az irányítását, kicsit lomha 😄
tegnap pont mentem vele versenyen

#hhwnd

#17418
Martint, Ront vagy Geraldot próbáld meg felhívni munkáért, asszem ők adnak ilyeneket.
nyirog
#17417
*végigvittem, mellékküldetésekkel, folytatnák,

bocsesz az elgépelésekért és a tördelés hiányáért :\
Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.05.07. 23:22:03

nyirog
#17416
na végiog vittem a sztorit a küldetésekkel, eddig legjobb!!!! Hiányozni fognak a srácok, jó lenne ha kiegészítőkben folytanánk a sztorijukat de azt se bánnám ha a GTA 6-ban "nyaralni" vihetnénk őket mondjuk Vice City-be. Ebben a trióban bőven van még potenciál, bár külön külön is el tudnának vinni egy- egy sztori orientált kieget a hátukon - végül is mind3 karakternek meg voltak a saját bűntársai meg ügyes bajos dolgai amikre lehet építeni 😊. North Yanktont is jó lenne megnézni teljes pompájában nem csak egy kis szegletében. Remélem lesz valamilyen folytatás mindenestre 😊. Lassan elkezdem az online részét, utólag is bocsánat azoktól akik küldtek minden féle felkérést (köszönet is érte), de addig nem akartam belecsöppeni az online dolgokba amíg a sztorit ki nem végeztem. 😊

LasDen
#17415
1.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17414
Hányas szinttől elérhetőek azok a csillagos küldetések amiket egyedül is meglehet csinálni?

Overburner
#17413
Ahogy itt irnak az új DLC-ről. Megemlítik az "ill-gotten gains" megnevezést ami köthető kártyacsaláson szerzett pénzhez. Egyébként régóta vannak pletyik Casino DLC-ről és egyre gyanúsabb hogy ez lesz az. Főleg hogy említ egy két dolgot. Majd lássuk 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#17412
Azt én is kinéztem magamnak... meg ezt is.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Mocsok jól néz ki ez az orosz cumó 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.07. 21:24:54

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#17411
<#wilting> Te most mit forralod itt a vizet már tegnap óta emiatt az osztalék miatt? Most komolyan úgy mondod mintha mindenki veled szeretne menni Heistezni. Mindenki talál magának partnert ha szeretne ennyi. Ha meg pénzt akarsz keresni menj segíts másoknak ha ennyire a pénz problémáid vannak.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.07. 21:19:29

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

MerlinW
#17410
Tőlem nem kérted privátban, így... jah.

[merlinw.org]

MerlinW
#17409
Írsz privátot és megkapod. A jelszót meg nem szokás továbbadni, ha nem akarod hogy minden jöttment ott idegesítsen.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.07. 20:30:49

[merlinw.org]

#17408
Valamelyikőtöknek megvan a jelszó a TS: merlinw.org-hoz?

Tikal
#17407
Akkor még 15 ora es még lesz a helikopter😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17406
Hát TPS módban egész biztosan nem arra úszik, amerre néz. Eléggé elbaszott lett a víz alatti irányítás.
MoRT2195
#17405
Nem láttam mit írtál, ne team chatbe írja. Amúgy meg sikerült... nélküled... TS nélkül... másodszorra is. Nem is kell, hogy gyere, ha nem elégedsz meg a 15%-kal. Másnak jó, nekem is jó a 15%, szóval nem is kell olyan ember, akinek több kéne. De mint mondtam, a nagyobb szintűek rinyálnak csak a több pénzért, és láss csodát, te is nagy szintű vagy, és több pénzért sírsz.

UI: TS-re meg eleve nehezen mennék fel, ha Merlin b***za elküldeni a jelszót. Lehetetlent ne kérj tőlem.
RatBaG
#17404
az sg crew social clubos oldalán ki van írva a ts server címe, a jelszót meg merlintől kérdd el privátban.

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#17403
én még konkrétan nem álltam rá gyűjteni, de valamelyik este egy elég jó csapattal kb 1-1.5 órán át gyorsan daráltuk a sima missionöket, és másnap tűnt fel, hogy vagy 200-250k volt a zsebemben.

Per Aspera Ad Inferi.

Vadnokedli
#17402
Heist + Challengek. Amúgy 7 Daily egymásután ajándék 100K. 30 nap Daily egymásután 1 Millió. Erre figyelj oda, mindennap csináld meg.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Tikal
#17401
Érdekelne hogyan lehet könnyen es gyorsan penzt szerezni😊 most épp egy Valkyrie-t szeretnék venni, 2,8M 😉

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Carlos
#17400
+1

Þór vígi þessi rúnar

#17399
Vettem egy luxus lakást, megkaptam Lester első küldetését, de még elkezdeni sem tudom mert egyedül nem lehet csinálni. :S
A TS-t feltettem de nem értek hozzá.
Csatlakoznék egy társasághoz!

#17398
Én szívesen csatlakoznék!
De nem tudom hogyan kell. :S

RatBaG
#17397
szvsz felesleges az osztalékon rugózni.
én örülök, ha legalább crew-val, ts-sel tudunk heistet tolni, szívesen adok több százalékot, nem majd még rajtuk nyerészkedem...
a különbséget meg 2-3 sima mission kitermeli. egyébként is elég könnyen lehet gyorsan pénzt szerezni.

btw, jó volna, ha többen jönnének fel az sg ts-re. a social club bődületesen fos kialakításának köszönhetően hiába vagyunk egy crewban, gyakorlatilag alig lehet az emberekkel kommunikálni, ha nincsenek friendsbe is felvéve. azt se látni, hogy ki van online. este már alig lehet összevadászni 3-4 embert... HASZNÁLJÁTOK A TS-T!

Per Aspera Ad Inferi.

csabush
#17396
Ergo a 40-20-20-20 sokkal fairebb mindenhol, jóval kisebb százalékba kap kevesebbet, mint amennyivel többet kap 55%-nál, szóval meg is válaszoltuk a kérdést. 😄 (a két középső mondjuk annyira nem szélsőséges, de ott is látszik)

Systore
#17395
55-15-15-15 és 40-20-20-20 normal

http://i.imgur.com/H9YK9SN.jpg

hard

http://i.imgur.com/saz5nFi.jpg