Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a mozaikok meg akkor elérhetők ha már korábban játszottál a játékkal Xbox360/ps3-on
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.05.06. 15:02:53
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Mike: Ok, akkor jól emlékeztem.
Szia! Ha jól emlékszem veled söröztem annak idején? Telik az idő, lassan már nyugdíjba megyünk. <#buck>#buck>
Váltáskor a helyzetek amiket láttam és nagyon tetszettek:
Franklin éppen kutyát sétáltatott, majd Chop a két mellső lábát felemelte és úgy hízelgett a gazdinak. Ebben a pózban például még sosem láttam, ha éppen velem volt.
Trevor nagy üdvrivalgás közepette a leglassabb robogóval az autópályán, majdhogynem "ízirájder öcsém" hangulatban húzta a gázt egy másik fazonnal egyetemben.
Michael maga alatt volt éppen (családi okból kifolyólag) és részegen tántorgott a járdán, majdnem összeesett.
Közben lenne egy kérdésem is: Az összegyűjthető tárgyas feladatok a végén adnak valami jutalmat is? Gondolok például az űrhajó alkatrészekre, vagy levelekre egyéb... Vagy csak arra jók, hogy meglegyen a 100%-os végigjátszás?
Azért is lenne ez fontos, mert ha nem ad semmi pluszt, lehet nem erőltetném annyira. Illetve lenne még egy kérdésem is. Időnként látok a házfalakon majom mozaik képeket. Igaz nem fotóztam le eddig, de olvastam, hogy ez is ilyen gyűjtögetős, megtalálós feladat, de mintha csak konzolon élne ez a lehetőség. PC-n is van szerepe? Ennyi lenne első körben.
köszi a segítséget
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
A házzal kapcsolatban még mindig nem tudok dönteni, a legdrágább vagy elég a 373 ezres is?
Megéri megvenni az 500.000-t érő házat vagy ugyan olyan jó a 373.000-s is?
Eladni házat nem lehet, csak akkor ha veszek helyette egy másikat? (visszakapom az árát?)
GTA V Launcher (Enable/Disable Mods) - By Bilago
submitted 18 hours ago * by bilagoGTA😮 Username
Thanks for the Gold :-D
I've seen quite a few people looking for a way to quickly enable/disable mods when playing GTA V, so I wrote this simple launcher to do so.
What it does: You have five options:
Single Player (No Mods) (Loads to the main menu of GTAV)
Single Player /w Mods (Loads to the main menu of GTAV)
Load Single Player Offline (Adds -scOfflineOnly to commandline.txt)
Disable Mods on Exit (Removes the mods from your games main directory when the game exits)
GTA😮nline (No Mods) (Loads Directly to Freeroam)
When selecting a No Mods option, it will look for the following files in your GTA V directory:
ScripthookV.dll
ScriptHookVDotNet.dll
dsound.dll
dinput8.dll
any file with .asi in the filename
Once the file is located, it is moved to a subdirectory in the GTAV directory called mod_store, before the game is launched.
If you select the "/w Mods" option, it will move all files located in mod_store to your main GTAV directory.
If you are on steam, please put this program in the GTAV game directory for it to function correctly. Rockstar warehouse version can run it from anywhere. In the title of the program you should see either a for Steam Version or a
Szósz
Letőtés
Parasite Eve 2, best game EVER!
A gáztartályos esetnél a közelbe lévő fa alapanyagú tárgyak lángra kaptak, de a ami nem éghető az nem! Aztán idővel elalszanak a lángok persze. Még olyan apróságokat is meg lehet csinálni, hogy az utcai lámpákat, vagy házakon, reklámtáblákon lévő megvilágítást is ki lehet lőni. Nappal is este is, utóbbinál természetesen a fényforrás is megszűnik. Tehát például egy kivilágított alagútrészt teljesen sötétbe lehet borítani.
Kedvenc pusztító eszközöm amúgy a minigun. Elképesztő mennyire durván lehet vele amortizálni. Járműveket robbanásig szétlőni, vagy olyan eset is volt (ez megint a sérülésmodellt dicséri), hogy vasbeton tartóoszlopokat is meglőttem vele, amiről először lejött a burkolat, majd egy kis betonrész és a végén már a vasak is kilátszottak amik a vázát adják. Nem gondoltam volna, hogy ennyire kidolgozzák ezt. Más játékban már persze láttam ilyet, de öröm volt, hogy itt is visszaköszön.
Marha jó. Erre azért nem gondoltam volna. Sok ilyen kis apróság van, ami nagyon sokat dob az amúgy is kiváló játékon. Jut eszembe ma talán már be tudom fejezni a sztorit. Elvileg csak egy nagy küldetés van hátra, meg lehet utána még valami, de már szeretnék is a végére érni. Legalábbis a sztorinak. Ha jól emlékszem 82 órát mutat most a Steam. 100 könnyedén meglesz egyjátékos módban, mert még maradt jó pár összeszedhető cucc. Aztán jöhet az online rész. Ha tetszik. Ez majd kiderül.
nekem még nem volt türelmem kivárni 😄
utána törlöm.
Nekem CPU-k, RAM, GPU és FPS van kinn.
😊))
MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W
be tudod állítani, hogy milyen adatokat mutasson játék közben.
Parasite Eve 2, best game EVER!
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Utoljára szerkesztette: Meszi212, 2015.05.05. 14:59:34
par meg mínuszos lehet, akkor jó lesz.
Egy kis segítségre lenne szükségem. A játék állás szerint 99,8%-on állok és csak a golfozás hiányzik. De. Már minden karakterrel csináltam meccseket nyertem is (9lyukon át...stb) de a social clubban látszik, hogy a golf nincs teljesítve. A játék eredeti, cheatet egyszer sem használtam. Szerintetek mi lehet a gond?
Vagy az csak konzolon van?
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Þór vígi þessi rúnar
[merlinw.org]
Inkább azt kéne kitalálni, mitől sérül meg valami.
Víruskereső? Instabil merevlemez? Valami csak okozza ezt...
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
Telepitsd default helyre.
Irj a rockstar supportnak ha sehogyse megy!
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.04. 21:01:38
Þór vígi þessi rúnar
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Ha esetleg vki érdekel, heisteket tolunk.
Később törlöm!