Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17344
Melyik házból jobb a kilátás? Eclipse Towers Apt 31 (400.000) vagy a Eclipse Towers Apt 3 (500.000)

#17343
az ufó és levél darabok után kapsz egy kisebb küldetést. előbbié inkább csak egy videó, de végülis nem rosszak.

a mozaikok meg akkor elérhetők ha már korábban játszottál a játékkal Xbox360/ps3-on
#17342
Köszi!
wollnerd
#17341
A 100 % elérése után az UFO-s dolgon kívül jóval több lőszert vihetsz magaddal, ezen linken le van írva.
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.05.06. 15:02:53

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#17340
Értem. Egy darabig használtam az ifruit alkalmazást, csak annyira fapados kinézete volt, meg eléggé unalmas lett a labdadobálás + etetése a kutyusnak, hogy inkább letöröltem. Helyette a GTA V manual app-ot raktam fel. Az a térkép miatt nagyon hasznos volt számomra.

Mike: Ok, akkor jól emlékeztem.
Mike
#17339
így van!

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#17338
Az iFruit applikációval, ami okos cuccokra tölthető le, megtaníthatod Chopot már dologra és akkor neked is csinálni fogja. Na meg a hangulatát is úgy lehet növelni, hogy megeteted, megitatod, megsétáltatod az applikációban. Ilyenkor utána szófogadóbb is játékon belül.
#17337
OFF:
Szia! Ha jól emlékszem veled söröztem annak idején? Telik az idő, lassan már nyugdíjba megyünk. <#buck>
Mike
#17336
jé, most vettelek észre, szia Árnyvadász!

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#17335
Ezt vártam amúgy. Sajnos nekem még nem sikerült szembetalálkoznom a másik két karakter valamelyikével. Pedig a lehetőség adva volt, hiszen tőlünk függetlenül élik a mindennapjaikat. Sokszor az is vicces, mikor váltok köztük és milyen szituációkban vannak éppen. Először arra gondoltam, hogy ez biztos le van szkriptelve, aztán azok közül válogat a program, de egy idő után annyi fajta helyzetben találtam őket, hogy valóban elhittem, ezek tényleg élik a valós életüket a játékon belül. Sőt, ha éppen pár perc múlva tértem vissza az adott karakterhez, akkor az otthagyott helyhez egészen közel volt, és a közelben lévő helyszínekhez köthető dolgokat csinált.

Váltáskor a helyzetek amiket láttam és nagyon tetszettek:

Franklin éppen kutyát sétáltatott, majd Chop a két mellső lábát felemelte és úgy hízelgett a gazdinak. Ebben a pózban például még sosem láttam, ha éppen velem volt.

Trevor nagy üdvrivalgás közepette a leglassabb robogóval az autópályán, majdhogynem "ízirájder öcsém" hangulatban húzta a gázt egy másik fazonnal egyetemben.

Michael maga alatt volt éppen (családi okból kifolyólag) és részegen tántorgott a járdán, majdnem összeesett.

Közben lenne egy kérdésem is: Az összegyűjthető tárgyas feladatok a végén adnak valami jutalmat is? Gondolok például az űrhajó alkatrészekre, vagy levelekre egyéb... Vagy csak arra jók, hogy meglegyen a 100%-os végigjátszás?

Azért is lenne ez fontos, mert ha nem ad semmi pluszt, lehet nem erőltetném annyira. Illetve lenne még egy kérdésem is. Időnként látok a házfalakon majom mozaik képeket. Igaz nem fotóztam le eddig, de olvastam, hogy ez is ilyen gyűjtögetős, megtalálós feladat, de mintha csak konzolon élne ez a lehetőség. PC-n is van szerepe? Ennyi lenne első körben.
Mike
#17334
tudtok valami olcsó online helyet ahol PC-s GTA V -t lehet venni? Nem kell doboz, se térkép, semmi, igazából csak egy sima serial vagy ahogy ez működik. Tetszik és jó lenne online is nyomni, és szeretnék spórolni amennyit csak lehet.

köszi a segítséget

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#17333
Megvettem az oracle xs-t és még ígyis átváltozik online-ba másik kocsivá. -.-
#17332
Tegnap Franklinnel random járkáltam, egyzser csak Michael jön velem szemben! Elkezdtek dumálni hogy majd beugrik hozzá stb, kicsit meglepett, vicces volt.
#17331
Nekem megfelel. Én se szoktam nézegetni. De mindig kíváncsi voltam hogy hogyan teszik ki a játék képernyőre azokat az adatokat. (Most megtudtam.)

A házzal kapcsolatban még mindig nem tudok dönteni, a legdrágább vagy elég a 373 ezres is?

#17330
Sose értettem, hogy miért nézik különböző programokkal az FPS-t az emberek. Én sose szoktam. Játszom és közben azt nézem, hogy számomra megfelel-e az, ahogy a játék fut vagy se. Szóval nem az a kérdés, hogy a 30 FPS jónak számít-e, hanem az, hogy neked megfelel-e az, ahogy fut a játék, vagy jobban szeretnéd, ha simábban menne.
#17329
Ha az FPS 29,7-30,2 között mozog, az jónak számít? (De leginkább 29,9-30között mozog)

Megéri megvenni az 500.000-t érő házat vagy ugyan olyan jó a 373.000-s is?
Eladni házat nem lehet, csak akkor ha veszek helyette egy másikat? (visszakapom az árát?)

Fpocok
#17328
Ezt csekkoljátok!

GTA V Launcher (Enable/Disable Mods) - By Bilago

submitted 18 hours ago * by bilagoGTA😮 Username

Thanks for the Gold :-D

I've seen quite a few people looking for a way to quickly enable/disable mods when playing GTA V, so I wrote this simple launcher to do so.

What it does: You have five options:

Single Player (No Mods) (Loads to the main menu of GTAV)
Single Player /w Mods (Loads to the main menu of GTAV)
Load Single Player Offline (Adds -scOfflineOnly to commandline.txt)
Disable Mods on Exit (Removes the mods from your games main directory when the game exits)
GTA😮nline (No Mods) (Loads Directly to Freeroam)

When selecting a No Mods option, it will look for the following files in your GTA V directory:

ScripthookV.dll
ScriptHookVDotNet.dll
dsound.dll
dinput8.dll
any file with .asi in the filename

Once the file is located, it is moved to a subdirectory in the GTAV directory called mod_store, before the game is launched.

If you select the "/w Mods" option, it will move all files located in mod_store to your main GTAV directory.

If you are on steam, please put this program in the GTAV game directory for it to function correctly. Rockstar warehouse version can run it from anywhere. In the title of the program you should see either a for Steam Version or a for Warehouse version. If the detected version differs from what you actually own, please let me know so I can figure out why.

Szósz
Letőtés

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#17327
VÉÉÉGRE 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17326
Megnézem azt is, köszi. Rakétavetőről jutott eszembe, hogy tegnap megpróbáltam kilőni a villamost (amire fel is lehet szállni), de az egyáltalán nem sérült meg. Meg volt egy realisztikus élményem is. Mesterlövész puskával egy ház teraszáról lőttem ki a sofőröket, akik egy autópálya lehajtón keresztül jöttek. Aztán poénból belelőttem pár gáztartályba is, amik a házhoz közel voltak letéve. Visszaváltottam közben távcsőnézetbe és céloztam az autósokat, aztán mikor lőttem volna a puskával robbant a tartály is és a robbanás miatt a puska a kezemben bemozdult erősen felfelé, emiatt a lövésem is jóval a célpont fölé ment. Azt is megfigyeltem, hogy a tűz terjed.

A gáztartályos esetnél a közelbe lévő fa alapanyagú tárgyak lángra kaptak, de a ami nem éghető az nem! Aztán idővel elalszanak a lángok persze. Még olyan apróságokat is meg lehet csinálni, hogy az utcai lámpákat, vagy házakon, reklámtáblákon lévő megvilágítást is ki lehet lőni. Nappal is este is, utóbbinál természetesen a fényforrás is megszűnik. Tehát például egy kivilágított alagútrészt teljesen sötétbe lehet borítani.

Kedvenc pusztító eszközöm amúgy a minigun. Elképesztő mennyire durván lehet vele amortizálni. Járműveket robbanásig szétlőni, vagy olyan eset is volt (ez megint a sérülésmodellt dicséri), hogy vasbeton tartóoszlopokat is meglőttem vele, amiről először lejött a burkolat, majd egy kis betonrész és a végén már a vasak is kilátszottak amik a vázát adják. Nem gondoltam volna, hogy ennyire kidolgozzák ezt. Más játékban már persze láttam ilyet, de öröm volt, hogy itt is visszaköszön.
#17325
próbáld trevorral lőni, robbantani, michael házát, vagy küldhetsz rá pár rakétát is
#17324
Megdobja egy játék élményét, ha az apróságokra is figyelnek a készítők. Sok kicsi ugyanis sokra megy. Tegnap történt, hogy épp végeztem az egyik küldetéssel, aztán Franklin házából kijövet (Michael karakterével voltam) kicsit sétálgattam a házak közt. Már épp be akartam szállni a kocsimba, mikor egy baromi jó sportkocsi jött szembe. Ez bizony kell, szóval kiszálltam és mivel gyorsan ment előkaptam a fegyvert, elkezdtem lőni a csajt. Pár másodpercre rá csörren a telefon, Franklin az. Mit akarhat? Pár perce váltunk el, meg benne vagyok az akcióban, rosszkor hív, de felveszem. (Csaj közben emiatt elmegy a kocsijával, ugrott a verda.) Franklin feldúltan közli, hogy menjek már a jó anyámba és ne az otthona közelében lövöldözzek. Mire Michael nyugtázza, hogy igaza van, aztán leteszi a telefont.

Marha jó. Erre azért nem gondoltam volna. Sok ilyen kis apróság van, ami nagyon sokat dob az amúgy is kiváló játékon. Jut eszembe ma talán már be tudom fejezni a sztorit. Elvileg csak egy nagy küldetés van hátra, meg lehet utána még valami, de már szeretnék is a végére érni. Legalábbis a sztorinak. Ha jól emlékszem 82 órát mutat most a Steam. 100 könnyedén meglesz egyjátékos módban, mert még maradt jó pár összeszedhető cucc. Aztán jöhet az online rész. Ha tetszik. Ez majd kiderül.
#17323
A Mount Chilliad feletti ufo az hajnali 3-kor esős időben látható. A többit nem tudom.
#17322
talán éjfél körül, de lehet csak pár nappal később jelennek meg.
nekem még nem volt türelmem kivárni 😄
#17321
Na megvagyok a 100%-al. Az ufókat mikor lehet látni? Próbáltam a sivatag fölöttit, meg a katonai bázis fölöttit, de még semmi.
#17320
http://www.twitch.tv/hawaaiika egy kis stream.
utána törlöm.
#17319
itt még mindig van előrendelői : https://cdgalaxis.hu/PC/22159/grand-theft-auto-5.html
HeadHunter86
#17318
Settings -> Monitoring. És ott kell In OSD-re tenni amit ki akarsz rakni.
Nekem CPU-k, RAM, GPU és FPS van kinn.

#17317
pont ezt szerettem volna én is kérdezni
😊))

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

#17316
az afterburneren belül hogy kell beállitani hogy ki irja mert nem sikerül sehogy se

Fpocok
#17315
MSI AFTERBURNER
be tudod állítani, hogy milyen adatokat mutasson játék közben.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Vadnokedli
#17314
MSI Afterburner meg hasonló külső alkalmazásokkal.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#17313
Hogyan tudok ki írattatni ilyen adatokat?


Utoljára szerkesztette: Meszi212, 2015.05.05. 14:59:34
totyak
#17312
Ó, köszönöm szépen, működik. Csekély angol tudásommal nem fogtam mit akar a játék :-(

#17311
Bármilyen autó jó, akár motor is, az csak "getaway car" azaz menekülö autó. Gyakorlatilag elkötsz egy neked szimpatikus autót, a lényeg hogy lopott legyen, leparkolsz vele valami félreesö helyen, majd felhivod Michaelt hogy hol a kocsi és kész is.

#17310
úgy kell nyerned hogy a végén a pontszámod ne legyen pluszban.
par meg mínuszos lehet, akkor jó lesz.
totyak
#17309
Mit kell ott csinálni, amikor valami nagy balhéhoz összegyűjtünk pár kelléket (autó, meg maszkok stb.)? Folyamatosan valami menekülő autót szeretne, ha jól értem, de nem tudom hol kell keresni. Tudna valaki segíteni?

#17308
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. A játék állás szerint 99,8%-on állok és csak a golfozás hiányzik. De. Már minden karakterrel csináltam meccseket nyertem is (9lyukon át...stb) de a social clubban látszik, hogy a golf nincs teljesítve. A játék eredeti, cheatet egyszer sem használtam. Szerintetek mi lehet a gond?
#17307
Lol! A dokkokhoz, ahol a tengeralattjáró is van, folyamatosan odaspawnol egy öngyilkos hajlamú vaddisznó. Mindig ott van a közelben egy, amikor odamegyek. Megijed tőlem, elkezd futni lefelé a lépcsőn a dokk felé, de egy részen sosem tudja bevenni a kanyart és lezuhan a mélybe. 😄
#17306
Néztem ilyen ritka kocsikról videót, és azt akarom kérdezni, hogy nekünk PC-n is van ilyen arany festésű terepjáró ami reggelente mászkál fent a hegyen?
Vagy az csak konzolon van?
Mike
#17305
ez nem semmi

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Tikal
#17304
nem, nem vagyok, csak annyi eszed lehetett volna hogy 100 sor hibaüzenetet SPOILER-be raksz, mert kurvára senkit nem érdekel...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17303
És akkor mi van ha ez nem a Rockstar support, te valami fönök vagy itt? Meg fogadom a tanácsaitokat és probálom valahogy megoldani! Igazatok van akkor másnál sem menne! Köszönöm.
MerlinW
#17302

[merlinw.org]

Carlos
#17301
Koszi a partyt urak! Tok jo volt! Holnap is tolhatunk valamit! Igy azert sokkal faszabb volt, mint randomokkal. Ts-en baromkodva rohogcselve! Nagyon jo volt!

Þór vígi þessi rúnar

MerlinW
#17300
Hanem egy fórum... Lehet menni máshova kötekedni, illetve hagyni a moderációt az illetékesekre.

[merlinw.org]

rage
#17299
A hiba pedig nem a játékkal van, hiszen akkor nálunk sem menne.
Inkább azt kéne kitalálni, mitől sérül meg valami.
Víruskereső? Instabil merevlemez? Valami csak okozza ezt...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Carlos
#17298
Ekezetes karakternev van a windows profilodban?
Telepitsd default helyre.
Irj a rockstar supportnak ha sehogyse megy!
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.04. 21:01:38

Þór vígi þessi rúnar

Tikal
#17297
ez nem a R support...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17296
Ha hiszed ha nem letöltöttem , és mi történt ugyan ez, " Corrupt game data. Please reboot or reinstall the game." már vagy hatszor raktam ujra mind a kettöt. már most az van a fejemben, hogy a d:games mappába telepitettem mind a kettöt és nem a "C" meghajtóra ahová alapbol telepiteni kellene nem-e ez a probléma. Mert már más nem jut az eszembe. Egy pár patch-ot és crekket kiprobáltam de egyik sem segitett. Elindul a játék 5 perc és ennyi!!!!
#17295
http://www.twitch.tv/hawaaiika

Ha esetleg vki érdekel, heisteket tolunk.
Később törlöm!