Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#20880

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

holecsko10
#20879
Minek nekem pénz akkor is volt már 8 millám és már mindent meg vettem ami kellet nekem igazán nem kellet amúgy is ha kell pénz akkor megyek heistelni és hamar össze kaparok 1 hét alatt 6 millát. Vagy 10 et is habár most már nem <#buck>

TDU,ETS2 Nick: holecsko

#20878
Egész véletlenül nem te kérted a pénzt, ami miatt bannoltak?
Overburner
#20877
202 vagyok már mostanában csak a napikat csináltam 2 karival. A második az 81 vagy 2 nem tudom. Amúgy a support lószarra nem való. 2 dolog miatt is írtam nekik egyik nagyobb bajom volt hogy állandóan eltűnik az elmentett ruha összeállításom de csak pár darab már meg őrit de annyit írtak csak hogy köszi majd megnézzük és lezárva. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

J i GS a W
#20876
ügyes voltál jár a kolbász.

#20875
Nekem is két karim van,és nyár vége óta játszom online,esténkét pár órát.De nem sokat,1-2 órát néha 3-4.És 127 azt hiszem az egyik karim,másikra nem emlékszem,mert rég játszottam vele.

PeeTeR
#20874
nyar vegen vettem meg, 155 vagyok es egyaltalan nem a jatekban elem az eletem es hack se kell hozza... so hardcore 😮
ne oszd az iget, meg hanyd az ertelmetlen faszsagot, csak mert neked nem megy valami. kkthxbaii

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

J i GS a W
#20873
nyilván szarul csinálom, azé nem pihenek 2036-ig.........

#20872
Mindegy hány karit húztál fel hányas szintre,ha modolsz vagy csalsz akkor bann.

holecsko10
#20871
Nincs titok februárba meg vásároltam és azóta is folyamatosan toltam amúgy rengeteg mission-re mentem be és kb 200 pacific-re mission nem tudom mennyi volt de az összes meg van ki vannak pipálva és többször is toltam föleg 81 es színt után a trash talk küldit. Sokat fizet és sok rp-t ad ha 16 percig nyomod.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

PeeTeR
#20870
akkor te szarul csinalod ennyire egyszeru

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

J i GS a W
#20869
210-es és 150-es kari ?!Érdekes én ps3ról hoztam át a karim és pont tegnap értem el a 106-os szintet, és jó pár órát belebasztam már.....
szerk.: megkérdezném mi a titkod de nem akarok így járni ahogy te.

Utoljára szerkesztette: J i GS a W, 2016.02.01. 13:01:22

holecsko10
#20868
Az biztos.
Amúgy írtam a Supportnak 1 percen belül le is zárták a ticketemet csak annyit írtak köszi hogy fel vetted velünk a kapcsolatot és hogy várjam ki azt az időd mire fel mehetek újra más szóval le vagy szarva ha kell a játék vedd meg újra.
Bocsi a csúnya szó ért. de ha már fel húztam 1 210 es karit meg egy 150 est és ezzel köszönnek vissza akkor már el mehetnek a jó büdös fenébe és ez már nem az első alkalom hogy csesztettek engem akkor is be tettek nekem amikor dupla dollárt fizette a pacificen és az össze gyűjtött 10 millámat is el vették.
Szóval szemét bagázs az egész SC, RG csapata hiába jó játékot csináltak.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

#20867
Ha elfoglalod magad, hidd el észre se veszed mire letelik az a 20 év. <#hehe>
jetblack
#20866
Rám kb 60-70 millát dobtak és azóta se bannoltak. Tudom javasolni hogy te is menj el szarni ahogy én úgy nem bannolnak <#banplz>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

Zeller01
#20865
Csalásból szerzett pénzből vettél yacht-ot, és Neked van problémád...

. : Z E L L E R : .

tutituti
#20864
Hát elvileg ha pénzt vettél fel azért nem bannolhattak volna.Én nem írnám meg nekik.Elég lenne annyi hogy nézzék meg miért vagy bannolva.Ha meg rákérdezned mondd hogy afk voltál és valszeg akkor szórták rád.kész.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

holecsko10
#20863
Decemberbe volt egy csapat Cheater és a házamba voltam és meg dobáltak kb. 8 millával bent a házba.
Ebből lett meg a Yacht-om. Szóval ez a legnagyobb bűnöm meg talán az hogy nem jeleztem az SC irányába.
Majd írok nekik de úgy is tudom mi lesz a vége hogy vegyem meg újra a játékot és azt már nem fogom akkor inkább félre rakom azt az összeget egy Thrustmaster RS 500-ra

TDU,ETS2 Nick: holecsko

tutituti
#20862
nem volt valami hókamóka?nem csaltál vagy ilyesmi?ha nem, akkor írj a supportnak.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Carlos
#20861
Az derék... röpke 20 évre?
Support...

Þór vígi þessi rúnar

holecsko10
#20860
Ezt vajon miért kaptam?


Mindenesetre nagyon kedvesek. Feltolhatják mind a 7 lemezt díszdobozzal együtt, de inkább egyesével a nemesebb alfelükbe.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

kem001
#20859
Megvettem a dobozost inkább. Már tölti le a szerverről.

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

Panzeradler
#20858
Alapból van overlay meg steam szerverröl jön le a játék/frissítések. Meg talán lehet invezni steames friendsröl is talán(ezt nem próbáltam)
#20857
Semmi,ugyan az,csak a steamnek is meg kell valamiből élni.<#nyes>

kem001
#20856
Amúgy mi a pontos különbség a 2 verzió között? Azon kívül, hogy steam-en jóval drágább.
Amúgy annyira nem is nagy gond majd a Social Club, mivel van account-om.
Utoljára szerkesztette: kem001, 2016.01.30. 11:41:05

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

#20855
Mindegy, milyet veszel, mindenképpen a SocialClub-os accounttal csatlakozol fel, és a R* szerverére mászol be, szóval, ez "sajnos" kivédhetetlen.
kem001
#20854
Sziasztok. Megakarom venni PC-re a játékot, de 2 dolog között hezitálok: steam-es vagy 18000-ért vagy dobozos 14000-ért. Jobban hajlanék a steam-es felé, mivel a Social Club-os sima nem nagyon csípem, de persze kérdéses, hogy ez a plusz pár 1000 ft miatt megéri-e tényleg a steam-es kiadás. Ahogy olvasom sajnos nem varázsolható steam-re elvileg a dobozos verzió, vagy tévedek?

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

#20853
Sziasztok.

Két személy részére keresnék viszonylag aktív crew-t. Sajnos, nem mindig tudunk jelen lenni, de az esti órákban általában bent vagyunk a játékban. Van olyan csapat, ahová lehet jelentkezni, vagy veszett fejsze..? 😊
patchaou
#20852
Csak az volt a baj, hogy lassan rakta ki a R*

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

Szabi
#20851
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Nulla tenaci invia est via"

szabii98
#20850
A kép készítése után elvileg kiírja jobb alul ha elmenti, azt is ha nem

I met God. She's black

#20849
Sajna én hiába csinálok telóval,eltűnnek a fenébe.

szabii98
#20848
A játék menüben galleries azthiszem, és ott képenként külön fel lehet tölteni a social oldalára. Kiírja alul melyik gomb 😊

I met God. She's black

patchaou
#20847
A játékban telefonnal készített fényképeket hogyan lehet feltölteni?

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#20846
Sziasztok. Kollégám megvette a játékot , és olyan problémával küzd, hogy minden egyes indításnál letölti neki a patchet.
Emlékszem , régebben itt is olvastam , de most nem találtam a választ. Valaki tud erre megoldást ?

Köszönöm a segítséget.
Szabi
#20845

"Nulla tenaci invia est via"

Szabi
#20844
"When fully modded, the Sultan RS and the Banshee 900R can even compete with top tier Supercars like the Zentorno and T20."

leteszteltük.. kamu... a fullos sultan a stock t20 ellen esetleg.. 😄D

ezt meg csak úgy 😄

Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.01.28. 21:45:17

"Nulla tenaci invia est via"

#20843
Az enyém pölö dobozos. 😊

NagyiBMX
#20842
És ha ő nem volt steamen?

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#20841
Ez a hír így ahogy van fent volt steamen reggel óta...
PeeTeR
#20840
<#idiota><#puszis>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Skypack
#20839

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

JaSoN HuNTeR
#20838
Nem tudom mi a bajod a videóimmal <#rinya> <#alien>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

cody1994
#20837
Üdv valaki egy kis online moka? Rank 8 name: Nippy019

Gabor77
#20836
500 megás frissítés....rockstar nem nagyon ír róla semmit.

Origin: GaborIk_77 uplay: GaborIkHUN

tutituti
#20835
Na ez jó hír.imádom a sultan-t.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Szabi
#20834
jött egy Lamar-os frissítés, a Sultan és Banshee is tuningolható már nála
Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.01.28. 13:02:13

"Nulla tenaci invia est via"

tutituti
#20833
Péter Péter hát szabad ilyet?csalánra hugyozás után nem megyünk még el pofonért is.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

PeeTeR
#20832
"de legalább fancy autós találkozók lesznek pár napig a reptéren meg a sivatagban lobbyszinten közös fotózkodás, ami jó mert megtöri a gta online szokásos mindenkimegdöglik szisztematikáját."

meleg vagy

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Szabi
#20831
14-én valentin nap, az biztos.. 25 meg talán lowrider2... aztán majd meglátjuk 😄

sajnos minden random autóstalálkozót tönkretesz, hogy a játékosok 90%ának nagyobb örömöt okoz inkább felrobbantani az autómat...

Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.01.27. 20:41:18

"Nulla tenaci invia est via"