Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
TDU,ETS2 Nick: holecsko
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
ne oszd az iget, meg hanyd az ertelmetlen faszsagot, csak mert neked nem megy valami. kkthxbaii
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
TDU,ETS2 Nick: holecsko
szerk.: megkérdezném mi a titkod de nem akarok így járni ahogy te.
Utoljára szerkesztette: J i GS a W, 2016.02.01. 13:01:22
Amúgy írtam a Supportnak 1 percen belül le is zárták a ticketemet csak annyit írtak köszi hogy fel vetted velünk a kapcsolatot és hogy várjam ki azt az időd mire fel mehetek újra más szóval le vagy szarva ha kell a játék vedd meg újra.
Bocsi a csúnya szó ért. de ha már fel húztam 1 210 es karit meg egy 150 est és ezzel köszönnek vissza akkor már el mehetnek a jó büdös fenébe és ez már nem az első alkalom hogy csesztettek engem akkor is be tettek nekem amikor dupla dollárt fizette a pacificen és az össze gyűjtött 10 millámat is el vették.
Szóval szemét bagázs az egész SC, RG csapata hiába jó játékot csináltak.
TDU,ETS2 Nick: holecsko
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Ebből lett meg a Yacht-om. Szóval ez a legnagyobb bűnöm meg talán az hogy nem jeleztem az SC irányába.
Majd írok nekik de úgy is tudom mi lesz a vége hogy vegyem meg újra a játékot és azt már nem fogom akkor inkább félre rakom azt az összeget egy Thrustmaster RS 500-ra
TDU,ETS2 Nick: holecsko
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Mindenesetre nagyon kedvesek. Feltolhatják mind a 7 lemezt díszdobozzal együtt, de inkább egyesével a nemesebb alfelükbe.
TDU,ETS2 Nick: holecsko
XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB
Amúgy annyira nem is nagy gond majd a Social Club, mivel van account-om.
Utoljára szerkesztette: kem001, 2016.01.30. 11:41:05
XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB
XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB
Két személy részére keresnék viszonylag aktív crew-t. Sajnos, nem mindig tudunk jelen lenni, de az esti órákban általában bent vagyunk a játékban. Van olyan csapat, ahová lehet jelentkezni, vagy veszett fejsze..? 😊
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
I met God. She's black
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Emlékszem , régebben itt is olvastam , de most nem találtam a választ. Valaki tud erre megoldást ?
Köszönöm a segítséget.
leteszteltük.. kamu... a fullos sultan a stock t20 ellen esetleg.. 😄D
ezt meg csak úgy 😄

Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.01.28. 21:45:17
"Nulla tenaci invia est via"
ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Origin: GaborIk_77 uplay: GaborIkHUN
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.01.28. 13:02:13
"Nulla tenaci invia est via"
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
meleg vagy
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
