31
  • pilisfox
    #31
    a kepen az raketa amit betolt,vagy rudazat amivel celra tart?Mert ha az utobbi,gondolom alit arcon veri a flame.
  • [NST]Cifu
    #30
    Amikor a képanyagot kezdtem el gyűjteni jöttem rá, hogy annyi házi készítésű cucc van, hogy 10 ilyen cikket meg lehetne tölteni velük, a Vespa mondjuk tényleg kilóg ebből a sorból is. :)
  • harcu
    #29
    http://en.wikipedia.org/wiki/Vespa_150_TAP
  • harcu
    #28
    A HSN löveges Vespa lemaradt? Kár..... :)
  • lee56
    #27
    Érdekes és jó cikk, cifu minőség :)
  • Sir Quno Jedi
    #26
    Régen az "A Team"-ben volt, hogy iskolabuszból, meg minden szarból mindig összeeszkábáltak valami ütőset! Régi szép idők... :D
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Attam 5 csilit, mer jó! Folytatni kötelező!!! :D
  • Molnibalage
    #24
    Menjenek tovább, nincs itt semmi látnivaló...

    Egy újszülöttnek minden vicc új...
  • morden
    #23
    Minden mértékadó médiumban írják, mi a háttere ennek az egésznek , olvass guardiant cnn-t esetleg indexet, ott írják, hogy fake az egész.
  • roliika
    #22
    Mert ezt most többen olvassssák és elfogyott a dilítium kristály...nincs energia, nem megy a teleport. :)

    Hát...ha Pistike tette volna ki az oldalára, azt mondom, hogy ez lehet bármi...de ez mégis csak az FBI oldala.

    És ott van benne, hogy lepottyant, izékék voltak benne, volt roncs is amit elvittek stb...nem csak az, hogy láttak egy fénylő valamit amit aztán kiderült, hogy meteorológiai léggömb.

    A US Airforce (légierő) ritkán ír olyat, hogy gumimacik rohangálnak az erdőben, aztán az FBI több mint 50 évre titkosítja...szerintem.

    Ja meg így hirtelen eszembe jutott, hogy ok itt kint van a doksi, sok ember tutira meg is nézi...nade ez mégiscsak az FBI oldala...lehet, hogy van ott valami kis kíváncsiskodó kód is. :D
  • leeloodallas
    #21
    Nálam a nyerő a hátrasiklás nélküli ágyú a terepjárón... Vajon kibírhatott egyetlen lövést is a felépítmény?
  • NEXUS6
    #20
    Nekem is az UB teccik a legjobban. Mondjuk egy házat megnyomni vele 50-100 m-ről az dúrva lehet.
    :D
  • NEXUS6
    #19
    Ménem inkább a zélilyenes totyikba teleportálod ezt itt?

    (Ez csak egy feljegyzés akárkinek, arról, hogy a légierő csinált egy anyagot valami esetről. Ez azt bizonyítja csak, hogy az FBI is írt ilyen feljegyzéseket, azt nem, hogy ennek valami alapja lenne.
    Mondjuk szerintem van, de ez akkor sem bizonyíték semmire.)
  • morden
    #18
    Hopp már volt is itt , így lenne ötösöm a lottón :D
  • morden
    #17
    Molinbalagét kértik a billentyűzet elé, hogy megmondja a frankót :D
  • roliika
    #16
    Sziasztok!
    Nem kapcsolódik szorosan a témához.
    De http://www.fn.hu/tudomany/20110411/fbi_mar_nem_cafolja/ ezt a linket ajánlom.
    És az FBI http://vault.fbi.gov/hottel_guy/Guy%20Hottel%20Part%201%20of%201/view ezen oldalát.

    Valami lepottyant több mint 50 éve, ami nem kimondottan földi eredetű volt...érdekes látni, hogy pont az FBI teszi ki a saját oldalára...ennyi erővel az összes többi dokumentumot is feloldhatnák a titkosítás alól, mert ezek után mit számít?

    Április 1 is elmúlt már...
  • mad mind
    #15
    A katyusa nem számít technikalnak, mert sokat csináltak belőle?
  • Omega
    #14
    Az önjáró löveg néz ki a legkomolyabbnak. Ekkora lövedék bármit átvisz.
  • qetuol
    #13
    nekem a technicalról mindig a c&c generals jut eszembe :) nagy jó játék
  • Molnibalage
    #12
    Szó se róla, ha közvetlen irányzással tolják az UB blokkot - ehhez kell bátorság - akkor azért arathat. (Kérdés, hogy milyen függőleges szórása van a fegyvernek.)
  • [NST]Cifu
    #11
    Alig egy hete. :P

    De igen, volt egy nagyobb kihagyás. Most igyekszem pótolni. ;)
  • wraithLord
    #10
    Nekem erről inkább a Battlefield 2 Project Realityben az iraki/tálib/stb. felkelők érthetetlen vakerálása jutott eszembe, miközben összevissza száguldoznak egy golyószóróval és egy géppuskával felszerelt pickuppal. (Aztán hirtelen kilövik őket egy BMP-vel... :))

    Érdekes cikk.
  • Szefmester
    #9
    Nem csak neked jutott ez az eszedbe.

    Amúgy rég olvastam ilyen érdekes és színvonalas, és persze ami a legfőbb Tartalmas! cikket itt az sg-n
  • kisemlős
    #8
    Jó a czikk!
  • Vogel
    #7
    Nem véletlenül hívják a csádi-líbiai háborút Toyota War-nak :) Wiki cikke.
  • blessyou
    #6
    Biztos kevesen vannak :D
  • szabolacika
    #5
    Sahrawni "Némi" Felszabadítási Hadsereg ?
  • nagypite
    #4
    Nem tudom miért, de nekem ezekről a "harcjárművekről" mad max és a fallout jut eszembe
  • HöfEE
    #3
    Nagyon jó cikk! Már fejben eljátszottam, hogyan építeném át a Fiat Unomat ha szükség lenne rá
  • teddybear
    #2
    Remek!
    Hogy mit össze nem tudnak kendácsolni az emberek, hogy egymást irtsák...
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Vagy én olvastam rég, vagy valóban régen írtál cikket Cifu?
    Amúgy meg: