1014
  • datango
    #614
    meghalt.
  • ToCsEk
    #613
    csak szerintem nem halt meg mert?
  • Panzermeyer
    #612
    Ezel egyszer kapott egy sms-t, amiről nem tudtunk meg semmit. Talán pont abban tájékoztatta Eysan néhány részletről.

    Egyébként én is agyaltam rajta, hogy hogy a fenébe tudhatta, de csak itt van az egyetlen logikus kapcsolódási pont, másikat nem találtam.
  • datango
    #611
    én szerintem is eysan felhivta ezelt még mikor mertnél volt, és akkor mondhatta el neki, meg nekik. mert ali is mikor rejtvényt fejtett és ott volt az üzenet akkor, ismerve a természetét egyből felidegesedve mutatta volna meg a többieknek az ujságot, de nem úgy tett hanem ment és végezte a dolgát :D
  • extramagascsaj
    #610
    Teljesen egyértelműen lejött nekem, hogy az egész színjáték volt, és mivel Eysan tudott mindenről...hitelesen elő tudták adni az egészet...miközben Eysan előre elmondott nekik mindent,h mit hogyan csináljanak,h ne bukjanak le.
  • stefun
    #609
    Azé a tegnapi részben szerintem vót egy kis "baki". : Mikor a szállodába értek zsugázni, Cengiz meglepödött Eysanon hogy ö is ott van no meg a vállást is visszavonta. Ott beszélték meg hogy hogy menjen Canért. Ezel a végén perfekt tudta hogy már Cengiznél van Can.
    Vajon honnan tudhatott Ezel, erröl az eksönröl? Vagy kihagytam valamit?
  • extramagascsaj
    #608
    Érdemes megnézni igen...sztem nagyon ütős kis rész.
  • Panzermeyer
    #607
    Nézd meg a részt, és megtudod mi is történt. Ilyen halált...
  • IXEMGabeo
    #606
    elméletileg Mert meghalt...még nem láttam anyám mesélte mikor hazaértem h Serdar bátyánk ütötte el:O:O
  • szabii98
    #605
    Mai részt érdemes bepótolni rtl moston?
  • datango
    #604
    jah, csak ezel meg ramiz béküljenek már ki, olyan rossz így hogy fasirt van...
  • extramagascsaj
    #603
    Teffliket nagyon megsajnáltam...
    Serdart mikor nyírják már ki?
    Eysan meg kb. egy egysejtű IQ szintjén van.
    Cengiz...na ne ragozzuk. Ezel jól beszopta a környezetével.
  • IXEMGabeo
    #602
    nem láttam sajnos, be pótlom majd...
  • ToCsEk
    #601
    nah mai rész is epic volt :D

    tefflik
    ömerék mikor kártyáztak
    és a végén az a trollface szépöcsém serdartól
  • ToCsEk
    #600
    2.évad végén, törökül belenéztem youtubon
  • ToCsEk
    #599
    elvileg még 58rész :D heti 5rész az 9hét :D
  • stefun
    #598
    Azé "genyók". Ugy csinálták, mintha lenne folytatása. Aztán kitugya ....
  • datango
    #597
    csak azért kérdezem, mert én megnéztem most az első évad záró részt, azaz a s1e66 ot. a végén nem látok motorost vagy nem abban mondtad?
  • extramagascsaj
    #596
    még 1,5 hónapig megy?
  • ToCsEk
    #595
    nem érdemes róla beszélni, lehet tök marhaság amit mondtam majd kiderül másfél hónap mulva az rtl klubbon :)
  • datango
    #594
    mikor melyik részben?
  • ToCsEk
    #593
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez nem az volt :D ez 14perces utolsó rész utolsó 15perce, de a végén volt egy ismeretlen motoros ficsúr, lehet a felnőtt dszán volt az de majd csak kiderül :D
  • szabii98
    #592
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    van egy kétperces vid, amiben pohár felnő, és megkeresi az apját, Ezelt.
  • ToCsEk
    #591
    amúgy lehet csak a 10perces videó megnézésével jött át úgy :D lehet full részben teljesen más értelme lesz de pohár mosolygott
  • szabii98
    #590
    Iszlám van náluk, nagyrészben. De a sorozatból nekem nemtűnnek túl vallásosnak a családokat, mondjuk alig tudok valamit az iszlámról. :D
  • IXEMGabeo
    #589
    mivel én nem vagyok vallásos, ezért nekem nem jött be a Lost vége:S mert a befejezését kissé arra hegyezték ki, hogy is mondjam mindenki megváltást nyert a túlvilágon vagy valami ilyesmi volt a vége írtó nagy baromság...

    Ezelnél nem hiszem h ilyen befejezés lesz, hisz a sorozat készítői sem keresztények tudtommal:D
  • szabii98
    #588
    dejó hogy annak a végét nemláttam :D
  • ToCsEk
    #587
    nannee olyan vége lesz a sorozatnak mint a

    ehh
  • ToCsEk
    #586
    jó kis rész votl ez ^^
    az a török rock meg érdekes volt :D
  • szabii98
    #585


    Egyszerűen ez egy remekmű! :D
  • zotya10002
    #584
  • eLiXir
    #583
    ja mer úgy volt? belerohant? :D kutya se hinné el amúgy
  • datango
    #582
    én csak ettől a ramiz-ezel féle kapcsolat miatt aggódom... kár hogy "öngyilkos lett" ramiz unokája... de ezel miért nem mondta meg határozottan, hogy ő csak tartotta a kést az inas rohant bele...
  • IXEMGabeo
    #581
    +1 ettől olyan qvára életszerű az egész...:)
  • stefun
    #580
    Viszont elég élethüen adta. Nem ugrott egyböl rá mert idegenül nézett ki számára és aszem ö mondta ki egyedül hogy "Nem is hasonlitasz rá"
    Az megint csak egy jó pont a sorozatnak, hogy nem egy jól elökészitett helyzetben derülnek ki a fontosabb dolgok, hanem "spontán" mint pl. ez is kint a lépcsönél.
  • ToCsEk
    #579
    jaj de pihent
  • szabii98
    #578
    Az Ezel Baj-Raktár az jóak
  • eLiXir
    #577
    gyenge
  • Panzermeyer
    #576
    Magyarítsuk a szereplők neveit

    Kenan Birkan - Birkás Kende
    Cengiz Atay - Atádi Emil
    Ali Kirgiz - Kérész Albin
    Eysan Atay / Tezcan - Atádi / Pleszkán Elza
    Ömer Ucar / Ezel Bayraktar - Futár Ödön / Bárándi Endre (és persze Ezer Baj-raktár )
    Serdar Tezcan - Pleszkán Szervác
    Bahar Tezcan - Pleszkán Boróka
    Mert Ucar - Futár Megyer
    Tevfik Bostanci - Kustánci Teofil
    Sebnem Sertuna - Fortuna Csenge
    Meliha Ucar - Futár Melinda
    Mümtaz Ucar - Futár Medárd
  • Panzermeyer
    #575
    Csak nem egészen őszinte az öröme :)