A Linux már megnyerte a háborút?

← ElőzőOldal 3 / 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10
Látszik minden év a linux éve volt csak nem asztali pc-ken.
Hajoska elég beteg videó mit ne mondjak csak az a baj ,hogy nem mutatt semmi bizonyítékot ,hogy az 900 MHZ celeronon menne így.
Na meg kétlem is,hogy így megy .Én már próbáltam Compizt full effekttel nyomni ,de majd beszart a gépem az erõlködéstõl ,pedig nem rossz gép.Na de Linuxon tényleg jobban megy a hardver.
#9
A deszktop szegmensben is megállja a helyét.

zola2000
#8
ezt én is csak a linux cikkhez irtam! (ezt meg a youtube cikkhez)...

A

Trolleádor
#7
Server: Apache/2.2.9 (Debian)
😊

#6
HAHA, ez a hét vicce 😄D

Köszönöm a vidám szombat estét 😊

Ittvan mire vágytál, A világító ágytál.

shaddam
#5
Biztos windows fut az sg szerveren

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

smv
#4
Sõt ezt már a youtube cikkhez írom: hogy kerül oda a linux cikkhez is az amit ide írok?😄

Starcraft + Diablo III - esemve

smv
#3
Hogy kerül ide a youtube cikkhez írt kommentem?

Starcraft + Diablo III - esemve

smv
#2
Nem értem. A youtuben nem klippek illetve pár perces "elestem a biciklivel" stb videók vannak? Vagy ez miként lesz alternatívája egy reggeli mûsornak/híradónak stb? Az, hogy majd angol nyelven felirat nélkül lehet jól nézni rajta néhány filmet/sorozatot meg... Hát nem sok.

Vagy ennél tematikusabbra gondoljak? Leváltja a natgeót meg a társait?

Starcraft + Diablo III - esemve

zola2000
#1
végülis igy is lehet magyarázni...

A

← ElőzőOldal 3 / 3