875
Koreai Népi Demokratikus köztársaság(조선민주주의인민공화국 朝鮮民主主義人民共和國)
  • passatgt
    #555
    hogy valami ontopic legyen:
    azt olvastam itt korábban, hogy rengeteg katonájuk van, viszont milyen felszereléssel?
    például egy Franciaországohz képest milyen eszközeik vannak?
  • Frosty01
    #554
    annak ellenére h milyen amcsigyűlölő vagy, előszeretettel használod a szlengeket, és angolul trollancskodsz vissza
  • Mr_no_NaMe
    #553
    Fúú, látom végre kapott egy banánt ez az idióta. Köszönjük a fórum nevében :]
    Bár szerintem bőven kijárt volna egy örök banán is...1 hét múlva visszajön és folytatja a fortyogását és az ámokfutását...ez nemnormális :D
  • Frosty01
    #552
    gz a topiknyitónak :'D
  • Tikal #551
    szerencsétlen....
  • Papa01 #550
    És az miért baj? Tudod, erről kéne szólnia a dolgoknak, hogy valaki mondhat nemet is... Bár félek, ezt Te úgysem érted meg.
  • Papa01 #549
    Szerintem az ottani nyomorban és félelemben élő emberek, sokkal inkább választanák a báb szerepet (legalább jólétben élnének..), mint a Kedves Vezért és klikkjét..
  • Rundstedt17
    #548
    Neked minden második mondatod hogy nem akar,nem szeret,nem csinál,nem és nem.xD
  • Willenbrock
    #547
    Ja és ráadásul előretolt állásokat,bázisokat építhetnének ki a Kínai határ mentén ez is egy hozadéka lenne az egységes báb Koreának.
  • Willenbrock
    #546
    Az észak-koreaiak dolga hogy hogyan élnek,mi köze hozzá másoknak?A határmenti villongások a két koreára tartoznak-belügyük majd lerendezik egymás közt ha akarják.A nyugat csak azért foglalkozik velük annyit mert képtelen megemészteni az '53-as vereségét és mert piacgazdasági szempontból jobban megérné nekik egy olyan egységes nyugatbáb Korea ahol az egész nép nekik dolgozik.
  • passatgt
    #545
  • Murder3
    #544
    banyek most komolyan egy ilyen degenerált,visszamaradott,semmirekellő ország mint Észak kóreán mit látni eggyáltalán ki az a hülye aki még ezt pozitív véleménynel védi vagy kiáll mellette?
    Az ilyen országok mint ez meg néhány arab társa arra nem valóak h létezzenek.

    Ezeknek az lett volna a legjobb ha az idők végezetéig gyarmatok maradnak.
    Az arabok is jó példái a degenerált visszamaradott létformáknak, ÉK anyival más h ott még annyi pénz sincs mint az arab világba.
  • PrasCo
    #543
    Én eddig azt hittem, hogy ezek a pártállami mocskok simán csak hataloméhes, gátlástalan rohadékok; de, hogy még ráadásul komplett bolondok is legyenek, az nekem új.
  • Ulvar
    #542
    Itt van Runstedt példaképe. (Amúgy nicket is válthatnál, elég hülyén hangzik egy szélső balostól hogy Runstedt névre hallgat...).

  • kissssss
    #541
    majdnem hasonló kaliberű szennyet.
  • karajjj
    #540
    vagy esténként szun jong puk beszélget hang dzsung pekkel a vörösnap téesz 5 éves tervének hatékony alkalmazásáról?
  • karajjj
    #539
    TV-ben mit adnak náluk? régi szovjet filmeket? :D
  • Papa01 #538
    Mondjuk megnézném mit csinálnának azzal a polgárral, aki azt mondaná, ő inkább nem megy el, mert nem ért egyet az ott lévőkkel...
  • pett3rson
    #537
    szerintem is van benne szépség és nem akaratuk ellenére vannak ott, tévedsz, ha ezt hiszed. az egy másik kérdés, hogy milyen ideológiával mossák az agyukat, de ők így vannak nevelve, nekik meg az a szar ahogy mi élünk.
  • Molnibalage
    #536
    Ugyan már, egy csak imprlábkonvkvisztádorpropagabanda. :)
  • PrisonMan
    #535
    köszi szépen! azt hiszem ez a kép mindent összefoglal :D

    topiknyitó elvtársnak lassan kinyílhatna már a szeme ://
  • Animefox
    #534
    Egyébként a magyarokat észak koreában szívesen látják, van is egy magyar pacákról, asszem orvosról emlékmű, még anno a Frei Tamás műsorában volt róla szó...
  • Ulvar
    #533
  • Animefox
    #532
    Igen ezt a kommnentet be kéne keretezni.... gyönyörű.... én a bkv-nál dolgozok és sok csövesnek ugyanezt szoktam mondani :D
  • desigo
    #531
    lassan elkészül

  • karajjj
    #530
  • karajjj
    #529
    nem, csak többezer akarata ellenére értelmetlenül odakényszerített embert látok egy nagykupacban, hogy őket használva kifejezzék, hogy desokan vagyunk
  • Rundstedt17
    #528
    komolyan nem látod?:S
  • karajjj
    #527
    ebben mi a szép?
  • Rundstedt17
    #526
    ezzel mi a probléma?
    szerintem kiváló beállítás
  • karajjj
    #525
  • Papa01 #524
    :))) Azért 10x évesen azért az gáz lett volna..

    De azért, én akkor sem látom be azt, hogy ha akkor voltál pl 14, most meg akármennyi, mitől érzed úgy hogy a diktatúrák nem emberiség ellenesek?
  • hunbasser
    #523
    csak erős kommunista agymosást kaptál volna,végülis igazad van :) mondjuk tök jó lehet az észak-koreaiaknak,szegények olyan szellemi sötétségben vannak,hogy az még túltesz az amcsikon is,ha már annyit emlegeted őket :) pedig az sem piskóta.
  • Rundstedt17
    #522
    fagyott sárga béka?:D
  • karajjj
    #521
    tegye már fel a kezét az, akinek ez szép -.-

  • Torzonborz
    #520
    akkor érdemes lenne nicket is váltanod. a mostani nem illik hozzád, szerencsétlen generalfeldmarschall forog a sírjában.
  • Rundstedt17
    #519
    1990ből "papa01" anyu hol a cumi?:D...
  • Papa01 #518
  • Rundstedt17
    #517
    "látod ott 16 évesen téged elvből kivégeztek volna... és változtatgatni sincs nagyon rá lehetőség"

    nem,mert erős nacionalista agymosást nem kaptam volna,anno töri tanárom kemény jobbos volt és ismerőseim többsége.
  • clio1616v
    #516
    te hülye vagy? :D