142
Miért szeretnénk ha lenne barátnőnk/barátunk, illetve feleségünk/férjünk?
  • Dobronski
    #142
    :ASDASDASDASDASF
  • Borg18754
    #141
    lol xD
  • Lazarus
    #140
    class Ember{
    private $nem, $kulso, $belso
    function Emeber($nem, $kulso, $belso)
    {
    $this->nem = $nem;
    $this->kulso = $kulso;
    $this->belso = $belso;
    }
    };

    class Kapcsolat{
    private $fiu, $lany;
    function Kapcsolat($fiu, $lany)
    {
    $this->fiu = $fiu;
    $this->lany = $lany;
    }
    };

    $fiu = new Ember("hím", $szulok->getDNS(), random());
    $lany = new Ember("nőstény", $szulok->getDNS(), random());

    $result = $fiu->detect($lany);

    if ($result == "like")
    {
    $result = $fiu->leszolit($lany);

    if ($result == "success")
    {
    $fiu->blablabla();
    $lany->blablabla();
    $fiu->tellJoke();
    $lany->kackac();
    $fiu->requestPhoneNumber($lany);
    $lany->sendPhoneNumber($fiu);
    $fiu->bye();
    $lany->bye();
    sleep(1000*60*20);
    $fiu->invite($lany, "kocsma");
    $lany->refuse();
    $fiu->invite($lany, "mozi");
    $lany->accept();
    $relation = new Kapcsolat($fiu, $lany);
    $relation->event("mozi");
    $relation->kiss();
    $fiu->bye();
    $lany->bye();
    sleep(1000*60*20);
    $relation->event("park");
    $relation->event("kiss");
    $relation->event("hug");
    $relation->event("kiss");
    $lany->invite($fiu, "home");
    $fiu->accept();
    $lany->drink("vörösbor");
    $fiu->drink("vörösbor");
    $lany->setMusic();
    $relation->sex();
    $lany->orgasm();
    $lany->orgasm();
    $lany->orgasm();
    $fiu->orgasm();
    sleep(1000*60*8)

    $relation_length = random * magic();
    for($i = 1; $i <= $relation_length; $i++)
    {
    $fiu->work();
    $lany->kitchen();
    $relation->event(random);
    $relation->sex();
    if (Math.random(1, 1000) < 1*$lany->terv())
    {
    $lany->getTerhesseg();
    $relation_lenght *= 2;
    }
    // relation_length exhausted

    $relation->brokeUp();
    $relation = null;
    }
    }
    }
  • cmsworld
    #139
    Juj, de elszabadultak itt az indulatok!
  • Terensz
    #138
    nem szoktam
  • andersh
    #137
    csak viccből írtam még mielőtt megsértődnél
  • andersh
    #136
    jó-jó, de te mégis csak cigány vagy
    nem volt hiteles
  • Terensz
    #135
    Nos, én egy retaldált szar vagyok, akinek jár a mosdatlan parasztfasz.

    Vannak olyan országok, ahol a retardált szarok vannak többségben, ellentétben kis hazánkkal (ahol szerencsére sokkal több az olyan hozzád hasonló nem retardált, globalizált világot elképzelő, konstruktív, liberális gondolkodó, mint te magad is vagy). Ilyen pl. Németország, Franciaország, Norvégia, Svédország, Finnország, és még sokan mások, agyatlan, tehetségtelen pojácák. Nos, rájuk férne bőven az okosítás, mert igen rosszul állnak anyagilag, köszönhetően a nacionalizmusuk destruktív voltának, és a saját gazdaságukat begyepesedett módon védő politikájuknak. Sajnos ezen nemzetek honatyái aligha olvassák ezt a topicot, hogy okosodjanak a te szemléletmódodból, hogy végre az ő elfuserált országuk is elindulhasson a globalizáció nemesítő talaján. Addig is, mosdatlan parasztfaszt minden skandinávnak!
  • andersh
    #134
    miért ne lenne?
    troll vagy
  • SZilaJMaGGoT
    #133
    Olyan nincs, hogy "bele van írva a génjeidbe"... úristen... XDDDD
  • andersh
    #132
    ja
  • Barnabyka
    #131
    te jó isten benézek a topikba, hogy vajon mi lehet itt de amiről itt szó van kétlem, hogy bármiféle kapcsolatban lenne a címmel.. gyönyörű off topik így be is zárható nemde? (:
  • andersh
    #130
    oxitocin for president
  • Hrisskar
    #129
    Tudományosabb magyarázat:
    Egyrészt ez bele van írva a génjeidbe, a másik felül meg ezt látod a világtól; így nemcsak ösztön,de tudati szinten is bele van égetve ez.
  • clio1616v
    #128
    lenyűgöző, amit írsz
  • tttttom
    #127
    Hát nem kéne, ha a dzsipszik túl népesítenék magukat...
  • IXEMGabeo
    #126
    az lesz fasza mikor a cigányok többségben lesznek, nem adok 10-15 évet és lassan 50-50% lesz a népesség...ezt nem akarjuk ugye?
  • tttttom
    #125
    Ezért van ennek az eszmének 2 éle. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #124
    Nem, én belátom, hogy nem magyarország a világ, és a világ nélkül magyarország sem lenne így globálisan gondolkodom(ezért nem vagyok zászlózsonglőr).

    #123

    Pont ez a baj a nacionalizmussal, hogy szeparál, egymás ellen fordít, ás had ne soroljam. Azért kéne csírájában elfojtani ezt a fajta gondolkodásmódot, hogy ne legyenek ilyen problémáink...
  • tttttom
    #123
    A nacionalizmus azért jött létre, hogy a kis népek pl.: mink magyarok tudjunk védekezni a nagyobb lélekszámú (100 milliós vagy több...) ellenünk jövő népekkel akik esetleg a kiirtásunkra akarnának törekedni. A soviniszta nacionalizmussal én sem értek egyet pl.: A Slota féle buzulással.
  • tttttom
    #122
    Illetve bocsánat +1 ide.
  • tttttom
    #121
    +1
  • andersh
    #120
    illetve elnézést, nem csak magyar, hanem akármilyen nemzeti zászló
  • andersh
    #119
    volt már a kezedben valaha magyar zászló?
    mert akkor jár a fasz a te szádba is
  • SZilaJMaGGoT
    #118
    Egyébként gratulálok, hogy ennyit fogott fel a csökött agyad az egészből. A mondat lényege pont az lett volna, hogy nekem zsidó, magyar, teheráni, egykutya és a nacionlaizmus eddig csak hátráltatta a globális fejlődést. Szóval inkább úgy fogalmazok, hogy az összes nacionalista beállítottságú ember(legyen az bármilyen nemzetiségű) az egy retardált szar. Ha te ennek tartod magad azért ne engem okolj. De már látom előre, hogy ebben is csak a magyarság és az önérzeted sértegetését látod majd...
  • SZilaJMaGGoT
    #117
    Kösz de én pont, hogy nem kérek ebből a nagy hazafiasságból. Értsd: Szopja le egymást a sok hazafi! Kurvára nem tett még semmit az országért a sok hazafi, csak a zászlóikat lengetik(meg a farkukat egymás szájába).
  • IXEMGabeo
    #116
    +1
  • andersh
    #115
    "tahó magyaroknak meg mosdatlan parasztfaszt"
    kezdhetjük veled
  • SZilaJMaGGoT
    #114
    Én a nacionalizmussal nem érdek egyet. Többet ért volna már el az emberiség együttes erővel, ha nem a nemzeti identitás mögé bújnának, és a háborúk helyett inkább közös erővel globális fejlesztéseken dolgoznának ami a föld emberi társadalmának az érdekeit szolgálná. Zászló lengetéstől még nem lakott jól senki, az ilyen suttyóknak pedig faszt kéne a szájukba lengetni, az izraelinek körülmetéltet, a tahó magyaroknak meg mosdatlan parasztfaszt... :)
  • SZilaJMaGGoT
    #113
    Ez sem törvényszerű... Hányan sokalltak be és hagyták a picsába a családjukat? Egyszerűen nem mindenkinek való gyerek. Ezt is el kell fogadni. Inkább az vall beszűkült tudatra, ha valaki azt hiszi, hogy az utódnemzés életcél. Ha választanom kéne a gyereknevelés, vagy a "minden egyes dolog amit megakarok élni életem során" között, akkor egyértelmű, hogy az utóbbit választanám... :)
  • SZilaJMaGGoT
    #112
    Ez az kibaszott emancipáció miatt van. A nők ezt maguknak akarták, hát szopjanak miatta... :D
  • immovable
    #111
    :)

    A megadott adatok alapján egy kb. 10 év gyakorlattal rendelkező szerelő - akit érdekel is amit csinál! - 5-10%-os pontossággal megmondja mekkora kazán (mekkora hőigény), mekkora radiátorok szükségesek. Leméretezi a csöveket, akár kétcsöves réz, akár 5 rétegű műanyag csöves, osztó-gyűjtős megoldást alkalmaz. Letekeri a szükséges padlófűtést, kiválasztja a szivattyúkat, sőt jó eséllyel a k értéket is nagy pontossággal meg tudja adni. :) Kéményt nem méretezi le, de minden fontosat meg tud oldani egy családi háznál mérnök nélkül is. (Gáz engedélyhez tervezni kell, de az nem tétel, egy családi háznál 30-40 ezer forint a terv.)
    Sokszor messze jobb munkát végeznek, mint egy mérnök. Nem beszélve a víz-csatorna rendszerekről, ahol a legtöbb mérnöknek sokszor "lövése sincs" a gyakorlati megoldásokról.
    Egy bonyolultabb szolárral bővített kapcsoláshoz kellhet mérnök, de itt is láttam már csodát. Bejött a szerelő és egy nagy cég GYÁRI(!) kapcsolását adták a kezébe, mint megoldást, azonnal kiszúrta, hogy ez bizony nem működik, míg a mérnökök csak néztek mint a moziban, mert ők csont nélkül benyelték a rejtett hibát.:)
    Külső hőmérséklet függvényében nem kell ismerni minden egyes °C-hoz szükséges hőigényt. Ki kell számolni -15°C-ra. Ha ennél melegebb van, egy külső hőmérséklet-érzékelővel ellátott kazán (kacsolás) szabályozza önmagát - az előremenő vízhőmérsékletet. Hidegebbel nem kell számolni, mert a magyar szabvány szerint -15°C a mértékadó számítási pont.
    Olyan szakemberrel kell dolgoztatni aki azért lett szerelő, mert szereti és nem azért mert ezt "dobta" a gép.

    Itt persze családi ház méretekről beszélünk és nem a szakmunkásból épp kilépett szerelőről valamint nem egy pláza légkezeléséről, vagy víz nélküli piszoárokról, stb. ahova rendszerint erre szakosodott ép-gépészek terveznek.

    Na OFF vége.
  • tttttom
    #110
    Én meg a magyarelleneseket rühellem. De azokat nagyon. Neked mi abba a baj, hogy vaslaki a magyar zászlót lengeti? Az, hogy magyar? Ha igen lehet költözni a zsidókhoz vagy a világpolgár elmehábordotakhoz(amcsikhoz). Köszönjuk Emese...
  • Molnibalage
    #109
    Szóval, ha megmondom mekkora az épület mérete, milyena hőszigetelése, akkor külső hőmérséklet függvényében megmondja a hőáramot, a hozzá való fűtőtestet, tüzelőanyag igényt, stb.? Erős kétségeim vannak. Ez már épületgépész feladat...
  • immovable
    #108
    Amihez nem értesz abba szvsz ne okoskodj. :) Épgép mérnök irodában dolgozom laza 8 éve, ismerek n+1 mérnököt, "szakit", szerelőt, szigeteléstechnikai mérnököt, anyám-tyúkját, stb. Finoman szólva messze nem az a tendencia amit te mondasz.
  • smith09 #107
    Támogatom !!!
  • IXEMGabeo
    #106
    csak én nem kerülök érzelmi korlátok közé, illetve rögtön nem vagy magányos, ha van melletted valaki itt a különbség...ha annak az illetőnek nem tetszik h nem akarok gyereket, majd keresek mást...
  • andersh
    #105
    jó, akkor te rakd ki az izraeli zászlót.
    izraelben.
  • Rage47
    #104
    sztem ez gond
    pl. amcsiknál miért lehet kint minden házon a zászlójuk?
  • lolka01
    #103
    Húha, nagyon elkanyarodtunk az eredeti témától.