993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • gduck
    #673
    Egyértelműen Edina :D Értelmesnek tűnik, szimpatikus amit a riportszobában mondodat és nem álszemérmes, teszi amihez kedve van :D
  • Casillas
    #672
    Király Petra, Corvinus

    most jobb? :D
  • Austin Bailey
    #671
    Nekem szimpi ez az Andi. És ahogy kiderült, itt nem csak Petráról megy a meccs, hanem végső soron Noémiről, és Kyráról is. Ez a Pít egy ügyes szélhámos. A múlt héten még Kyra nagy puszipajtása volt. Anikó mehetne a levesbe inkább, és féltem Noémit meg Edinát. Ez a Márk micsoda egy retek
  • eLiXir
    #670
    Lol, most tartok ennél a sírós jelenetnél. De mégis mit gondol ez a Reni vagy hogy hívják, bemegy, senkivel sem kommunikál, mint ahogy azt elmondták , kb ugyanazt csinálja, mint az a másik fekete hajú csaj, aki bement kiejtette Nikit és távozott 2 napra rá... és még ez a csaj szereti a rosszfiúkat, csak röhögni tudok az ilyenen.
  • eLiXir
    #669
    Legjobb csaj a Petra (számomra) remélem nem esik ki, mert elnézném még, ki kéne deríteni melyik egyetemre jár! Nálam így néz ki a lista:

    1. Petra
    1.5 ;) Edina
    2. Noémi
    3. Reni
    4.5.6. Anikó, Kíra, Adri
  • Darthmushroom
    #668
    volt? :D nem inkább csak akit otthon hagyott? :D mert múltkor azt mondta Edinának h van nője otthon, csak eljött játszani
  • wesker24
    #667
    Hát remélem bejön Noémi terve ! Aztán pedig Kira repül !

    Igy az uj csajok biztonságban vannak is megszabadulnának a legveszélyesebb csajtól !

    Máté meg asszem bajban lesz mert szerintem a volt barátnőjével fog találkozni !
  • OptimusPrime
    #666
    Ez az Anikó ez tényleg kész van, beöltözteti ezt a szerencsétlen Leventét, mindennek, hogy ne kelljen a lányoknak (na, mintha ezen múlna bármi is...), ez meg ugrik is, tényleg kényelmes papucs! :D
  • gduck
    #665
    Pedig ha Píttel alkotna párt, akkor minimális veszteséggel megúszná a csapat :)
  • OptimusPrime
    #664
    Amikor Levente benne van könyékig már esténként, azt azért érzi hidd el! :D
  • Darthmushroom
    #663
    inkább adják a szőkének a védettséget,mert úgy csak Petra esik ki,ha Reninek adják így 1.nap után Edina is repülne.
    Anikó meg asdasfdgagléfg sz*p,b*sz mindent a játékért...0 érzelemmel
  • Zeraa
    #662
    hoppá Pít naon rákattant a szőkére,Petra repül
  • wesker24
    #661
    Remélem holnap nem a szöke rusnya képünek adják a védettséget a fiuk !
  • wesker24
    #660
    Na a fekete hajú csaj nem rossz de a szöke abszolut nem jön melle sincs meg nem is néz ki jól !
  • ascii
    #659
    fujjj, de gusztustalan nőszemély ez az Anikó...észre sem vettem mennyire rühellem....
  • OptimusPrime
    #658
    Na két új leány.
    Ez a fekete Reni még vállalható is, a többiek reakciója meg szép volt.
    Kíra beszólása, hogy "két meggymaggal kell együtt élnie" a nap beszólása volt, de mondjuk a "adok neki kockacukrot" is feltette az I-re a pontot! :D
  • Austin Bailey
    #657
    szét lehet kúrni azt is
  • Kasadya
    #656
    beteszed a fittness-be,lemosod a sminkjét a pattanásokat meg gondolom van ötleted elmulasztani és HOPP kész a nőd:P kár,hogy az agyával már nemsok mindent tudsz kezdeni:D
  • Zeraa
    #655
  • Austin Bailey
    #654
    nekem túl husi, és kicsit sok a pattanás meg ribis a smink
  • Steve Downie
    #653
    Én is szinte ugyanígy látom/láttam a dolgokat. Annyit még hozzátennék, hogy testi adottságok alapján nálam Petrácska 10/10, szanaszét... :D
  • Austin Bailey
    #652
    hát pedig én csípem a Noémit :( Meg az Omárt is csíptem. A Krisztiánt is egészen kezdtem, meg a Nikit is. A legfőbb megérzésem az, hogy minden beköltöző egyre rosszabb. A Petra egy buta liba, a Pít kezdi elveszteni a feddhetetlenségét, és kezd a Kyra-metalitású csapat eluralkodni. Máté egy szemét.
  • OptimusPrime
    #651
    Omárt én is sajnálom, jó gyerek, érte tényleg kár volt.

    A döntést sem értem, hiszen mondjuk Anikó Levente párost bőven szét lehetett volna ezzel robbantani - na mondjuk Anikó is olyan, hogy a jég hátán is megél. Amíg Levente könyékig benne van alulról, addig jó, de másnap reggel JÓZANUL pont nem számít. Áspiskígyó.

    Noémi viszont pedig nem ilyen. Márk ezt nagyon jól látta. A fenyegetéséből is látszott, hogy komolytalan és még mindig nem jött rá a játék lényegére! Krisztián viszont legalább a végén igen és, ahogy elbúcsúzott, hogy "a két ördög összeállt" abban bizony van valami. :)

    Érdekes lesz, védettség nélkül azt a párost nem lehet szétbontani, a következő héten lányok jönnek és pasik mögé állnak, vagyis csak lány eshet ki. Érdekes lesz, én Noémit előre féltem, ha mindent meg fog tenni, hogy a következőn kiessen Kíra (holott nem ő adta Márk szájába, hogy rakja ki Omárt, ez azért legyen tiszta), akkor erőből és dühből játszva ki fog tárulkozni és még azt is elveszíti, amit nyert.

    Jól mondta Pít...
  • N o N a m e
    #650
    Hát ez a párválasztó elég szar lett. Omárt nagyon sajnálom, viszont Krisztián kiesését már vártam. Kírával és Márkkal valamit kezdeni kell, mert ez így nem lesz jó, nagyon erősek együtt. Csak egy védett ember tudná megbontani őket.. Kíváncsi vagyok nagyon a folytatásra.
  • eLiXir
    #649
    MEKKORA TE JÉZUS ATYA ÚR ISTEN!!! :DDDDDDDDD
  • Kasadya
    #648
    szerkesztők folyamat elbasszák a játékot.......:S
  • Belkar
    #647
    Na végre kiesett Krisztián!!!

    Már erre vártam kb az első perctől fogva. Nagyon irritált amióta meg kiesett a Niki egyszerűen nem bírtam hallgatni a nyavalygását. Arra mondjuk kíváncsi lennék hogy hogy fér ki az arca az ajtón
  • Zeraa
    #646
    Szomorú vok a kiesett fiúk miatt,valójában most lehet látni mennyi 2 színű jellemtelen üresfejű köcsög maradt ebben a fos édenben...Omar volt a kedvencem,a legnormálisabb pasi,Krisz fejét is bírtam,felőlem most már mind kieshetnek,senkit sem fogok sajnálni,szánalmas mindegyik.
  • Kasadya
    #645
    mekkora:D:D
  • Steve Downie
    #644
  • Steve Downie
    #643
  • Kasadya
    #642
    lesz elég kuka aki megnézi este is hátha nem úgy lesz:D
  • Steve Downie
    #641
    Az már csak hab a tortán, hogy az Éden Hotel hivatalos Facebook oldalán folyamatosan írogatják a hozzászólók, hogy ki esik ki ma (nyilván megnézték a részt), ezeket a kommenteket pedig szorgalmasan törölgeti az oldal adminja :D Lesz még dolga estig rendesen :D
    Ez hatalmas hiba a csatorna részéről, ráadásul egy csütörtöki adással történik meg, amelyek a legnagyobb nézettségeket hozzák nekik.
  • eLiXir
    #640
    én nem néztem meg, ncoreon olvastam pár kommentet, nekem így izgi, hogy napról napra várom az újabb epizódot, ha meglenne az összes rész se nézném meg előre.
  • Steve Downie
    #639
    Na köszi az infót, akkor biztosan nem kamu!
  • eLiXir
    #638
    már tegnap tölthető volt :)
  • Steve Downie
    #637
    A Viasatnál kirúgtak valakit, mert tölthető a mai epizód, az extrával együtt :D (én még most töltöm, kommentek alapján viszont nem kamu)

    Eden.Hotel.2012.04.19.HUN.WEBRiP.XViD-RiFLE
    Eden.Extra.2012.04.19.HUN.WEBRiP.XViD-RiFLE
  • Kasadya
    #636
    ma szerintem megszopatják Mátét.....Dávidina megkapja a védettséget és Edina mögé áll a másik szopacs meg sajnos Krisztiánnal lesz őt meg Kira küldi haza bosszúból.....

    bár köcsög dolog amit Máté érzelmileg művel csóri Edinával,de ezerszer jobb arc mint ez a 2 új gyerek akik már megint a köcsög szerkesztők faszsága miatt tud benntmaradni....

    Dávidina "én diplomás vagyok" kijelentése meg No comment....egy vödör savat kapott volna tőlem ezért ha ott vagyok!:D
  • Kasadya
    #635
    nagyon homárgyanus........:))
  • Austin Bailey
    #634
    mellesleg ezután a kavarás után mondja valaki, hogy Niki egy szörnyű nőszemély volt