993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • ascii
    #713
    nah ma nem üli meg a Papucsot! :D
  • OptimusPrime
    #712
    Ez kemény lett a végére.
    Pít szervezkedése, meg a "jóban vagyok az összes lánnyal" modellje most dőlt dugába, még ha konkrét ígéret nem hallatszott el és csak az agyalás ment, akkor sem fair, úgymond. Na de, 25 guriga a tét...
  • barbi122
    #711
    gusztustalan belső infóim vannak........a Viasat bekaphatja!
  • Zeraa
    #710
    lol Anikó mekkorát lovagolt xD
  • ascii
    #709
    Renikém drágám mi a cicát vártál, nem viritottál semmit, itt bizonyosodik be, h bréről brére ugrálni mindenki tud, az még attól nem művészet.
  • Belkar
    #708
    Nahát Éva milyen drámaian tudja bejelenteni a nyilvánvalót
  • Zeraa
    #707
    pfff
  • Belkar
    #706
    DOUBLE KILL
  • ascii
    #705
    ezért birom a viasatot, mert mindig tud belerakni csavart, nemugy mint pangtak az ötletektől a vv szerkesztők!
  • Belkar
    #704
    Nekem elenite szimpatikus volt Máté de most már szívesen látnám a hotelen kívül

    Azt nem értem hogy gondolta hogy fogja ezt kimagyarázni a barátnőjének
  • wesker24
    #703
    Olvastam a mai Borsban hogy Máté csúnyán hoppon maradt !

    Ugyanis barátnője szakított vele Edinával meg Máté szakított !

    Mint kiderült Máté barátnője direkt nem nézte az Éden Hotel adásait de elég volt 1 hetet végignéznie azonnal szakított Mátéval !

    Habár a müsor után Edina benne lett volna még igy is abban hogy folytassák de Edinát meg Máté hagyta faképnél ugyanis azt nyilatkozta hogy csak taktikából jött össze Edinával hogy csak manipulálta !
  • kozi001
    #702
    Edina nemcsak a kalapos milftől, hanem a többitől is jobb!
  • OptimusPrime
    #701
    X
    DDD
    Hülyének néznek a kollégák, úgy felröhögtem, de most, hogy mondod, tényleg úgy néz ki! :D
  • ascii
    #700
    a tavalyi keresztes ildikó hasonmásverseny győztesének nevét nem tudja valaki, hátha már nincs brokival...ehhe
  • Steve Downie
    #699
    Mi lesz??? :D
  • OptimusPrime
    #698
    Na várom a reggeli webrip-et, a HOLNAPI adásról, ahogy a múlt héten! :)

    Kíra mitől lett ilyen kis anyátlan? 3 napja még akkorákat pörgött, hogy le sem lehetett lőni, most meg elsírja magát Máté karjaiban meg kiborul? Mit adtak ennek a lánynak? A haja is kiegyenesedett, nem kerek ez így nekem! :S

    Holnap meg mindenki pakol..., ej, ez érdekes lesz! :)
  • OptimusPrime
    #697
    Na, hát erről van szó!
    Nem hülye ez a lány!
    És ezt akarják kitenni?!
    Holnap szemkitépés lesz! :D
  • OptimusPrime
    #696
    Na ez szép, a fél-iker kirakná Kírát?
    Ejnye, ejnye, ez nehogy Kíra fülébe jusson, kitépi a szemét kontaktlencséstül! :D
  • OptimusPrime
    #695
    Ez a nő kurvaélet valami vezető egy bankban vagy biztosítónál vagy egy hasonló kaliberű multinál, ezek a rohadt keresztkérdések, amiket feltett itt a bizalomról, meg a faggatása, le sem tagadhatja, hogy valami irányító.

    35 alsó hangon egyébként...
  • ascii
    #694
    jaja a szerkesztők forgatták be, vagy megmutatták a nyulas éjszakákat nekije!
  • Zeraa
    #693
    jaj szivi te kit nem dugnál? xD
  • Belkar
    #692
    Max mondtak neki valamit a szervezők amilyen szarkavarók :)
  • Casillas
    #691
    gondolom mert ismeri a játékot, vagy látta az első szériát, és tudja hogy mire számíthat
  • Zeraa
    #690
    akkor miért célozgatott a csaj Máté lelke tisztaságára? :)
  • Belkar
    #689
    Hát hacsak nem időutazó akkor nem
  • ascii
    #688
    én dugnám, nekem bejönnek ezek a sznob milf-ek! :)
  • Casillas
    #687
    Nem mentek még le ezek az adások akkor.
  • Zeraa
    #686
    amúgy durván 35 feletti lehet a csaj,azt is megkockáztatom h 40es nő
  • Zeraa
    #685
    mit kell azon bevallani,szerinted a kinti barátnője nem követte figyelemmel az adásokat?
  • Belkar
    #684
    Látom nem csak nekem tűnt kicsit öregnek elsőre...

    Azért arra kíváncsi leszek bevallja-e Máté hogy miket művel ott bent Na meg arra hogy Edinának elmondja-e kivel találkozott...
  • OptimusPrime
    #683
    Valljál Máté, valljál! :)
  • Belkar
    #682
    Azért ettől a nőtől Edina klasszisokkal jobb...

    Első látásra azt hittem az anyja bazz
  • OptimusPrime
    #681
    Azta, először azt hittem az anyja ebben a kalapban meg szemüvegben! :D
    Hát, inkább Edina..., és ezzel azt hiszem nagy dolgot nem mondtam! :)
  • Casillas
    #680
    "Cigiztél?"

    Ha tudná, hogy még miket... :D
  • OptimusPrime
    #679
    Dávid attól függ, hogy Márk kire kéri meg úgymond.
    Noémi terve meg marhaság, ettől tartottam, hogy Omár miatt annyira egymaga akarja majd intézni a dolgokat, amíg végül ő maga kerülhet nagyon nagy bajba! Kírát kitenni most nem lehet, Alfa Nőstény bent, akárhogy is akar Anikó az lenni, Kíra ezeket a szálakat sokkal jobban mozgatja. Belülről látja az egészet, nem véletlen, hogy Anikó a külső alapján akarja ezt bizonyítani (lásd tegnap, amikor Clark Kent-et faragott a Leventéből, hogy ne tetsszen senkinek, pff, nevetséges).
    Noémi pedig nincs barátkozós hangulatában, ez a Dávid gyerek sem tud vele mit kezdeni igazából, pár hete az első volt aki seggriszálva felugrott az asztalra, most meg olyan, mint 45 kiló föld, bezsákolva, kábé. Így nincs nagy vonzereje, a seggén kívül! :P
    Petra meg nagyon ott van, ezt Krisztán is jól látta, ahogy mimikáztak egymással a múlt héten, amikor ő ment, komolyan veszélyes lehet még a lány.
  • gduck
    #678
    Azért azt bírnám ha holnap a Noémi féle terv lenne végrehajtva. Azzal a csavarral, hogy Dávid Márk "adósa" és ez úgy is felfogható hogy nem Márkot hanem a nőjét menti meg. Bár nem tudom ekkora csavarra gondoltak-e a készítők. Mert ebben az esetben Kirát meg kellene mentenie Dávidnak, így pedig Noémi esne ki. Na ez mekkora lenne :D

    Noémi terve:
    Márk-Andi -> Kira kiesik
    Anikó-Levente
    Edina-Máté
    Noémi-Dávid
    Reni-Pít -> Petra kiesik
  • OptimusPrime
    #677
    Nem tetszik Pít szövetkezése, mert tényleg Kíra mellett az egyetlen ember, aki érti ennek a játéknak a lényegét! És ezt tudja is nagyon jól ő is.

    Annyi lauf még van a dologban, hogy Kíra a régóta bent lévőknek szúrhatja a szemét (Noémi reakcióját továbbra sem értem, nem Kíra mondta azt, hogy Márk mit mondjon, amiért Omár kiesett, max. instruálta abban a másfél napban, amíg összekerültek, ha mondjuk Anikó repült volna, most Noémi lenne a legnagyobb Kíra-fan, azkurvaélet).

    De ez a húzás, hogy Andinak megadták a védettséget mindent keresztülhúzhat. Ezt a Reni lányt semmi nem fogja bent tartani, Dávid Edinára ugrana, Noémivel inkább csak megvannak (fele kényszer, fele mindegy alapon), nem bizalom az még, sőt, továbbmegyek, semmi! Ezért mondta Márk, hogy majd megkéri egy szívességre, cserébe a védettségért. Gentlemen's agreement lesz ebből. Álljon be Petra mögé Dávid, illetve a párválasztón válassza inkább őt mondjuk Noémi helyett (ő sem tud nagyon máshova állni most, mint Dávid mögé).

    Kíra-Márk
    Anikó-Levente
    Edina-Máté - bár ezt még a mai adásból majd meglátjuk :D
    Noémi-Dávid
    Andi-Pít

    Petra amúgy repülne, szinte biztos, Píten kívül nem tud hova állni, max tényleg rábeszélik Kíráék, hogy álljon Dávid mögé, aki így majd "törleszt" és majd bent tartja. Hülye lenne Pít mögé állni, amikor a védett Andi is ott áll.
    Reni viszont garantáltan repül, pedig nem rossz bringa, lehetne tolni.

    Na holnap kiderül, meg várjuk persze Máté kalapos nőjét is! :D
  • ascii
    #676
    nálam nincs lista, kedvem válogatja épp melyikkel gyüretném a lepedőt...talán ez a manusgádzsi nem kéne semmire! :D
  • Steve Downie
    #675
    Nalam is ugyanez a sorrend ;-)
  • eLiXir
    #674
    na bazmeg corvinusos ribanc