993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • Austin Bailey
    #753
    jövő héten nem csaj jön be?
  • Austin Bailey
    #752
    örülök, hogy ez a hülye Dávid elhúzott. mi az, hogy "Felvidék ide vagy oda"?? Vadbarom. Erre építette a kapcsolatot?
  • Austin Bailey
    #751
    Noémi most a bőrét kockáztatta
  • Austin Bailey
    #750
    elmondták, hogy nem védett senki
  • OptimusPrime
    #749
    Köszi, ezt szépen összefoglaltad, én is így képzeltem el. De már-már valószínűtlen volt számomra is picit. :)

    Nekem még annyi hozzávetésem lenne, hogy Anikó-Levente duó most az egész (fél) heti adás alatt egymást szidták, míg mára ugye megint a legnagyobb rendben volt köztük minden. Megkockáztatom ez Bettinának volt üzenet a jövő hétre, hogy hagyja békén a párost - mondom mindezt azért, mert ugye most Anikó "megfenyegette" Rolandot, hogy bosszút áll és nem egyedül, ha kipenderíti a védettségével Leventét. Ami ugye nem történt meg. De jövő héten lányok választanak megint..., és védett Edina meg Márk...

    Másnak ez a színjáték sem volt nevezhető, hacsak, amit Anikó is mondott, hogy Pít áll a háttérben, ahogy a múlt heti kiesésekben is bőven benne volt a keze, Anikó lehet így akarja ugrasztani a bokorból, de vajon mi célból? Amikor Andrea meg megállás nélkül azt szajkózta egész héten, hogy most kell Anikóékat robbantani, mert a veszekedések miatt semmi értelme, hogy együtt maradjanak és ez jó ómen lehet arra, hogy Anikót kirakják.

    Vagy mindez nem igaz és tényleg ilyen hektikusan hiperaktív egy nőszemély, akinek még a menstruációs feszültsége is 3 nap alatt elmúlik a szokásos kábé egy hét helyett. :)

    Érdekes lesz na, azért Kírát sajnálom, jól nyomta, bosszút is állt, még Anikót kirakhatta volna, de végül is Melákot kitette, akinek a legnagyobb volt anno az öröme ebben.
  • wesker24
    #748
    Pedig igy van !

    Dávid nagyot hibázott mág pedig azt hogy ki akarta rakni Mátét !

    De sajnos megbizott egyes emberekben akiben nem kellett volna !

    Mikor Betti bogarat ültetett a fülébe Edinának az se volt véletlen ekkor Edina rákérdezett hogy ki volt az és ekkor Betti kibökte hogy Dávid volt az ekkor Edina rögtön rohant Mátéhoz hogy el mondja neki hogy ki akarják rakni de Máté nem volt rest képes volt az egész társasággal össze szövetkezni hogy bebiztosítsa a helyét és ezáltal kirakja Dávidot az egész csak kamu volt mindenki színészkedett már előre el volt döntve hogy Dávid ki fog esni mivel Máté mikor megtudta hogy kiakarják rakni egyböl lebeszélte a védett sráccal Rolanddal hogy álljon be Edina mögé és ö meg beáll Noémihez mindenki tudott róla csak Dávid nem és Noémit is meggyőzték arról hogy mindenképp mentse meg Mátét ha mellé áll ! Szóval ki volt ez tervelve már akkor mikor máté fülébe jutott az hogy veszélyben van ! Csak Roland is gyáva féreg volt nem állt ki Dávid mellett pedig tisztázhatta volna a helyzetet csak hogy Rolandnak meg az lesz a veszte hogy megbízott Mátéban ugyanis Noémi csak abban az esetben menti meg Mátét ha jövö héten Roland repül !

    Meg aztán most Máté meg nyugodhat egy darabig mert nincs Edina közelében a barátnője miatt !
  • OptimusPrime
    #747
    Felvidék ide vagy oda..., ugyan már Dávid! Ehhez ennek semmi köze nem volt. Jó, hogy le nem szlovákkurvázták szegényt már megint... :S

    Ezt a reminder-t valaki magyarázza el, főleg az okokat, Máté csak másik ágyba akart átkerülni és ezért forgatott meg 6 embert?! Ez azért annak is durva lenne...
  • Belkar
    #746
    szvsz ha Noémi okos akkor Dávidot tartja bent. Egyértelmű ha Máté bent marad jövőhéten visszaáll Edina mögé és akkor Noéminak nem lesz párja. Legyen akármilyen Dávid de szerintem simán megbízhat benne Noémi legalábbis egyenlőre...
  • OptimusPrime
    #745
    Na akkor lássuk:

    Pít > Andrea - borítékolható volt
    Dávid > Noémi - ez is borítékolható, Omár emléke is megfakult...
    Levente > Anikó - ebben a gyerekben sincs semmi tartás!? 25 millió a becsület? :D
    Roland > Edina - Ezt tegnap is tudtuk! :)
    Márk > Kíra - Ez sem különösebben meglepő! :)
    Máté > Noémi - OTT A PONT, megmondtam! Megérte nyaldosni Noémi nyakát! :D (senki nem számított rá? Komolyan? :D)
    Bettina > Márk - FCK!

    Engem nem lepett meg, pedig webrip-et sem néztem, kábé ez volt a forgatókönyv. Márk meg hazudik, vissza fog ez még ütni.
    Anikó most nem örül annyira, mint pár hete, amikor Kíra először repült.
    De Kíra a szívére hallgatott, nem az eszére, sajnos! :((
  • OptimusPrime
    #744
    :D

    Levente: "ember tudtam maradni!"

    Papucsemberke! :D
  • Austin Bailey
    #743
    ha Máté beáll Noémi mögé, akkor Noéminak a jövő héten nem lesz párja. De Máté beállhat Anikó mögé is, és akkor Anikó kibaszhatja a Papucsot, aztán a jövő héten nem lesz neki párja, és végre megy a búsba. Kivéve, ha Máté beáll Anikó mögé, és nem őt választja, hanem a Leventét
  • OptimusPrime
    #742
    A felvetés jogos! :)
    Biztos is, hogy nem esik le nekik, talán Kírának igen, de a többiek ezt nem tudják két lépésnél továbbgondolni.
    Amúgy azt már az előzetesben is ellőtték, hogy az egyetemista Edina mögé áll ma be, és Máténak kell választania, ha tippelni lehet én az alábbiakat mondom ma estére:

    Edina-Máté (Roland ide áll) - De Máté választhat még...
    Kíra-Márk (Betti ide áll) - Kíra repül választás nélkül (?) :(
    Anikó-Levente - (sajnos) marad - pedig ezt kéne robbantani.
    Noémi-Dávid - Máté beáll ide, Noémi mögé, ő dönt, Dávid repül.
    Andrea-Pít - marad

    Kábé ez lehet ebből a két napból ami leszűrhető, Dávidnak visszanyal a fagyi, hogy nyalni kezdett tegnap a Bettinek, meg lekezeztek, hogy minden köztük marad (hagyjuk már...), de Máté nem kezelt le vele! :D Noémi meg inkább Máté nyelvét érezné a nyakán, mint Dávidét, hiába a felvidéki közös szál! :D
    Márk meg a fúrással ki fog tudni b*szni Kírával, ha meggyőzi a Bettit, hogy tényleg nem akar vele több dolgot vagy, hogy nem viseli már el. :(
  • barbi122
    #741
    én vagyok "hülye" vagy egyik védettnek sem esik le a védettségük 2. fele?
    Bár most ők kipattintanak valakit amellől aki mellé állnak,de baszki a következő héten az lesz védett akinek kiejtik a párját! ergó csak olyan mellé tudnak beállni akivel szövetkezni is tudnak különben magukat dobatják ki.......és ezt egyik sem vette számitásba! az a gyökér "egyetemista"! gyerek....is Anikóhoz akar beállni? és azt a Leventét kiejteni akivel igazából nincs is baja? hát hülye ez? Jóhogy Anikót akarja megszivatni,de csak a Leventét meg egy héttel később magát fogja megszivatni!

    egyedül a csajnak van esélye Márk mellett,mert ő lecserélné a Kirát és kövi héten benntartaná a kis butus leányzót is!

    a srácnak nehéz dolga van,mert szerintem minden lány hülyének nézi igy ő akárkit választ jövőhéten kipaterolódik!
  • eLiXir
    #740
    ja igen bettikéről még annyi, hogy ez is kb bejött, kitud majd ejteni valakit és kb szart se fog csinálni
  • eLiXir
    #739
    dolgok a műsorról részemről:
    1.) betti azt se érdemli meg hogy kimehetett mehikóba, lesűl hogy buta mint a fene
    2.) roland még butább, ha ez egyetemre jár hát GRAT, tuti fizetősre vették csak fel
    3.) anikót lehánynám
  • Susarc
    #738
    elmondanék valamit durvát műsorról,de nem akarom elrontani a holnapotokat...viszont akit érdekel az privátba megkérdezheti és elmondom
  • Darthmushroom
    #737
    am ritka érdekes h most mutattak holnapiból olyat h Roland Edina mögé áll. és persze még Máté nem állt sehova.
    1.nem szoktak ilyen konkrétat mutatni szóval szerintem Máté így se esik ki
    2.máskor mindig a védett emberek választanak utoljára most hh nem?
  • eLiXir
    #736
    ő csúnya betti, senkit sem érdekel :D
  • OptimusPrime
    #735
    Dupla védettség és jövő héten is dupla védettség (egy héttel a vége előtt?), na hát nem sokat lehetett variálni ezen a műsoron, itt megtették még ezt is. Repül egy lány és egy fiú is a héten.

    Úúú, Roland gyerek Edina mögé áll?! WTF?
    Máténak valahova állnia kell, én beállnék Noémi mögé, úgyis csak a "sors hozta őket össze" a Dáviddal, simán kihátrálna mögüle Noémi! :)
    Na de ez a Betti hova állhatott akkor?

    Izgi lesz! :)
  • OptimusPrime
    #734
    Biztos front van, vagy akármi, de most nem pörög úgy, mint pár napja, ez nem rosszallás, hanem tény. De remélem visszatér majd, a párválasztón és megint körberöhögi a népet! :)

    Tényleg! Párválasztó megint csütörtök? Hova lett a két nap? Vagy csak nekem kerülte el valami a figyelmem?
  • eLiXir
    #733
    ne merd azt mondani Kirácskámra, hogy fáradt feje van!!!4
  • OptimusPrime
    #732
    Kírának tényleg fáradt egy feje van, pedig most tényleg ott kell lennie fejben. Anikó az oka, egy energiavámpír ez a nő, attól Hiper, mert mástól vonja el az életet! :D
  • Austin Bailey
    #731
    "remélem Edina megérti majd"
  • OptimusPrime
    #730
    Jó lesz ez ma, érzem! :)

    Mondjuk az előzetesben sem értettem, hogy ilyen a világon nincs, hogy Noémi meg Máté ölelkeznek és szegény Edina PONT akkor lép oda, hagyjuk már. Miért nem mentek valahova külön vagy akármi, akár a sötét medencében is ölelgethették volna egymást, úgysem lát oda már senki, miután a banda taj-részegen levonul a pódiumról dögleni.

    Egy hetet adok, hogy Noémi le lesz varrva, hacsak ki nem esik csütörtökön! :) Máténak szerintem csak pia kérdése, mint tegnap is láthattuk a nagy vallás után ment is volna trüffenteni! :)
  • OptimusPrime
    #729
    Megkötött a cement egyből, nem? :D
  • eLiXir
    #728
    azért olyan neki , mert már megsütöttem, de túlolajoztam véletlen
  • barbi122
    #727
    a feje vadóc,de az a HAS! olyan mint egy ehségtől felpuffadt afrikai nő baszki:S
  • Austin Bailey
    #726
    egyre nagyobb hulladékok a beköltözők. Remélem a csaj kap védelmet. Márk és Dávid két hülye pöcsfej. Levente összeszedhetné magát. Anikó egy idegbeteg. Remélem Edina és Noémi nem fog összebalhézni a fasz Máté miatt. Extrémen egy vadbarom, de mindig nagy ártatlan szemekkel lenyilatkozza, hogy "Remélem Edina megérti/Remélem a barátnőm megérti" Ha Noémi nem lenne ennyire neveletlen, vagy nem tudom minek nevezzem a sértő poénjait, akkor sokkal jobb lenne, de így Andit egy kicsit jobban bírom.
  • eLiXir
    #725
    nagyon megsütném kiruskát
  • barbi122
    #724
    én nem kedveltem Kira-t,DE valóban iszonyatos sütnivalója van a 21 éves kor ellenére! le a kalappal előtte!
  • ascii
    #723
    Ugyanezt akartam írni, betyár nagy zsivány ez a Máté! :D :D :D
  • OptimusPrime
    #722
    Ez a Máté tényleg kész, hogy megtolta volna Edinát a nagy bevallás után! :D
    Na, ez a holnapi is jó lesz, Noémi+Máté? Ejnye! :D
  • ascii
    #721
    Huuu, Hipernél nagyon komoly gondok vannak....összeteszem a két kezem, h az én nőismerőseim közt nincs ilyen szociófób vvéva, vvvera, vvkinga, édenanikó...pfejjj!
    (igérem ez volt az uccsó anikóbecsmérlés)
  • OptimusPrime
    #720
    Izgi van! :)
    Kíváncsi leszek mivel fordulnak majd a dolgok?
    Anikó elköltözik talán? :D
  • ascii
    #719
    én nem a Papuccsal való viselkedésére gondoltam, hanem h alapból taposnám Anikót!
  • OptimusPrime
    #718
    Ha oknak nem is ok, mindenképpen okozat.
    Vannak emberek, akik sajnos ha velük kibasznak, viszont ki akarnak baszni mással is, bárki legyen is az, a rajtuk esett "tragédiákat" vissza akarják csatolni egy harmadik félre. Gondolom Anikóval is pont így beszélt az előző pasija, hogy "Na, halljam, mit mondott a picsa barátnőd?!" és durr, két pofon - vagy ilyesmi.
  • ascii
    #717
    Ez nem ok, hogy pszichopata legyen...tuti h van valahol egy fazon lepkehálóval, aki az Anikót keresi...
  • OptimusPrime
    #716
    Már kezdem érteni a megalomán dolgot! :)
  • OptimusPrime
    #715
    Vicces lesz így ez a hét:

    Márk szövetkezik Kíra ellen (lehet fan vagyok, de nem tudom elégszer mondani, annak a lánynak egyben több esze van, mint az összes többinek), úgy repül majd, mint a szél, bár most lesz hova állnia, ha Levente kiszáll Anikó mögül.

    Na hát Anikó is..., no comment, ez a nő teljesen megalomán. De Levente meg egy farok, az utolsó kép is jól mutatta, kiszorult az ágy szélére, még takarót sem adott oda Leventének..., kész.

    Edina lassan felébred..., szegény fog még jobban is sírni... :(

    Az újakról még semmi vélemény, az új csaj tolható! :)
  • Zeraa
    #714
    nyilván nem volt elég nagy kukija Levinek ezért most megy a levesbe xD