993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • Austin Bailey
    #513
    Anikó és Levente ezt titokban megbeszélte. Nem tudom, hogy hogyan hoznák vissza Kirát, mert most senki nem választaná, és ugyanúgy kiesne. Legfeljebb Tomi, mert mind a kettő hülye álnok ember.
  • Belkar
    #512
    Valahogy éreztem hogy a Levente beáll Anikó mögé és ő meg hazaküldi Tamást. Szerintem teljesen érthető Anikó döntése érzelmei alapján döntött bár lehet hogy később még megbánja.

    Azon viszont csodálkoztam hogy az Alexa a Tomit választotta kicsit Szandra jutott eszembe az első szériából
  • wesker24
    #511
    Kiváncsi vagyok Évának milyen ajánlata lesz ha lányról lesz szó lehet most hozatják vissza Kirát !
  • wesker24
    #510
    Na Anikó tényleg a legnagyobb szinésznő ! Inkább a gyengébb Levit választotta !
  • wesker24
    #509
    Anikó se normális ! Leventét választotta Tamás helyett !
  • wesker24
    #508
    Na Rico az egyik !
  • ascii
    #507
    rigó meg muzsikus lép haza.
  • OptimusPrime
    #506
    Mindig, minden körülmények között - na ez is sok VV-t nézett! :D
  • OptimusPrime
    #505
    Ebből de nagy pofára esés lesz, Niki úgy kib*ssza melákot, hogy akkor még a feje is letekeredik az idegességtől! :D
  • ascii
    #504
    megrezgett az orrcimpája :D
  • OptimusPrime
    #503
    Melák fején mindig sírok! :D
    Ezt az idegrángásos marhát! :D
  • ascii
    #502
    Rigó a legsötétebb!
  • Kasadya
    #501
    faszkivan már a sok védetséggel baszki!!!!!
  • Austin Bailey
    #500
    nemtom, nekem úgy tűnik, hogy beszólok megsértődöm játékot játszik. De én is bírom az akcentusát
  • Zeraa
    #499
    szegény pít xD
  • eLiXir
    #498
    :D pancser vagy
  • ascii
    #497
    azért mert valaki focibuzi, az már csak jófej lehet?
    tipikus focis felfogás, kábé agyilag a legrottyantabb földlakok a labdakergetők, rajongótáboraikról nem is beszélve. nem értem ezt, neki fekete biciklije van ponminnekem, már csak király ember lehet, mert véletlenül keresztezte izlésünk egymást? wtf?
  • ascii
    #496
    uj gyerek vs enrico:

    mind2nek meg lett adva a feladat, ami amugy ésszerü lett volna alapbol számukra (vagy nem?), hisz a párkeresés a lényeg, nodemind1, szal a feladat: hóditsák meg a luvnyákat.
    viszont az ujgyereknek meg van az az esélye, h kiragadja a lányokat a környezetükből, persze, h elönnyel indul, hol korrektség már ez enricoval szemben?
  • OptimusPrime
    #495
    Szegény lány! Bár én továbbra is bírom az akcentusát! :)
  • eLiXir
    #494
    Máté ManU mezben! Nyerjen ő!! :D
  • Darthmushroom
    #493
    hát ez a Máté riport szobába vicces volt az extra végén :D
  • OptimusPrime
    #492
    Egy ősmagyar nevű is megjelent! :)
  • ascii
    #491
    az éden fedélzetén ötperc!
  • Austin Bailey
    #490
    nem csak a fórumon?
  • Kasadya
    #489
    VV 4-5 ben is volt cigányozás meg zsidózás is.,....
  • OptimusPrime
    #488
    OK, az amúgy ascii üzenetére ment volna, csak nem akartam már annyit válaszolni, szóval ilyen 2 in 1 lett! :)
  • Austin Bailey
    #487
    én nem mondtam, hogy ki kellet volna vágni, ne nekem mondjad. Én annyit mondtam, hogy hiba volt Noémit berakni a játékba.
  • OptimusPrime
    #486
    Kicsi OFF:

    Én mást mondtam volna?!

    Jól sejted, hogy Noémi magyar származású, ezt is írtam, hogy a nagymamája miatt tanult meg magyarul, ezt mondta Ő is a bemutatkozó filmjében, másfelől meg egy olyan városban is született (Nagykapos), ahol a magyarság aránya 2001-es adatok szerint 50% volt (ez az az arány, aki bevallotta, hogy magyar). Így ésszerű is a következtetés.

    Az asszimilálódást nem vitatom, a városban két iskola is van, egy teljesen magyar és egy teljesen szlovák nyelvű intézmény is, Noémi ez utóbbiba járt, így asszimilálódott igazán. Azért is ment Pozsonyba főiskolára (mert a szlovák nyelvet erősítették benne (miközben azon fiatalok, akik a magyar iskolába jártak inkább jöttek Budapestre vagy mentek Komáromba tanulni)).

    A politikát is belekeverhetjük akár, hogy pont akkor leadni egy ilyet, amikor Szlovákiában éppen egy Fico nyert választásokat és biztos ki lehetett volna ezt vágni..., de biztos ki lehetett volna?
    Azt mondani, hogy gyerekek, erről akkor mélyen hallgasson mindenki, mert mi nem adjuk le adásban? Ugyan már, ez Pandora-szelencéje volt, abba ezt visszazárni nem lehetett már.

    OFF OFF!
  • ascii
    #485
    vagy pusztán megtehették volna azt is, h nem adják le ezt az affért, Petike kuss, Noémi ne hisztizz, és ment volna minden tovább.
  • Austin Bailey
    #484
    azért zárták ki, mert ilyen mondani egy műsorban törvénybe ütköző. Szerintem a műsor készítői cseszték el a dolgot, mert nem kellett volna egy szórakoztató műsorba betenni Noémit, hogy végig ott lebegjen ez a dolog a levegőben. Szerintem Noémi amúgy magyar származású, csak már asszimilálódott.
  • Austin Bailey
    #483
    ez ugyanaz a licensz
  • gduck
    #482
    Dehogy nem volt értelme a ceremóniának, hiszen mindenki azt hiszi Kira kiesett, pedig nem :D
  • Zeraa
    #481
  • Steve Downie
    #480
    Máté MU-s mezben. Essen ki! :)
    Abban van valami, hogy így tkp. semmi értelme nem volt a ceremóniának, ha úgyis visszajöhet Kíra, nekem viszont tetszett ez a fordulat. Én sajnáltam szegényt, hogy két nappal a párválasztó előtt automatikusan kizárják a párját (ami sztem túl erős büntetés volt), aztán meg választani sem tud, hogy ki mögé álljon.
    Kíváncsi vagyok, hogy ezen a héten dobják-e vissza, amikor a káosz lesz a "saját párodat nem választhatod" dologgal.
  • Kasadya
    #479
    ez a védetség egy faszság! szétbassza a játékot:S:((
  • gduck
    #478
    Dehogynem! Ebben a játékban az a szép, hogy sose az történik amire számítasz/számítanak a játékosok
  • ascii
    #477
    textilpetting, szárazbaszás ...
  • wesker24
    #476
    Ja ott biztos volt valami ! xD

    De már megint megkavarják az egészet ujra párt kell választani maguknak !
  • OptimusPrime
    #475
    Na, beértük a cseh(szlovák) testvérműsort? Meglesz az első szex? :)
  • OptimusPrime
    #474
    Figyelj, azért annak a hülye Petinek a kiesése sem volt kalkulált és annyira egyértelmű volt, hogy a Kíra miatta került ilyen helyzetben és bár az élet nem igazságos, ezt az Éden Hotel-ben most kicsit korrigálták!