160
a gyönyörű platformjáték folytatódik!
  • TBTPumpa
    #160
    Trine 2: Complete Story magyarítás elérhető már egy ideje!

    Illetve ugyanitt az első rész javított fordítása is elérhető!
  • TBTPumpa
    #159
    Trine 2: Complete Story fordítást akar valaki tesztelni?
  • Aquir
    #158
    én is pl. a complete story-t akkor szereztem amikor 9 másik játékkal együtt 5 dollárért (így nyilván annak is a töredékéért) megvehettem (humble bundle). Az is jó hogy bármikor-bárhonnan letölthetem őket netről, nem veszik el.
  • Anonymusx
    #157
    Azért kell kifogni valami akciót, én a steamen a 2 részt jó ha tizedannyiért megvettem..
  • Apa27
    #156
    Én voltam a hülye... :(
    Később rájötem ahogy a Trine hivatalos oldalán voltam, hogy M.O.-on a boltban, csak a Trine 2-őt (benne a Trine 1-el) lehet megvenni. De ez nem a Complete Story. Ha a bővitetted szeretném, akkor a Steam-eset kellett volna megvennem. De az túl drága volt. Így csak 600Ft volt. Úgy meg 3in1 5000Ft. :D
  • Aquir
    #155
    (Trine 2 Complete story = Trine2+goblin menance). biztos hogy nincs a hat új pálya beleintegrálva a játékba? sima trine 2-ként jelenik meg?
  • Apa27
    #154
    Sziasztok!
    Megvettem a Trine 2: Complete Story-t (dobozosan) és hiába aktiváltam a Steam-en , nem tudtam játszani a Goblin Menace nevű kiegészítővel, mert nem adta hozzá, mint DLC. Ez hogy van?
  • papi08
    #153
    Kár hogy már nincs szerkesztés gombom, meg is találtam a választ :)
  • papi08
    #152
    Srácok a Trine 2: Complete Story tartalmazza a legújabb, Goblin Menace nevű kiegészítőt is?
  • Anonymusx
    #151
    A Goblin Menace DLC is magyar nyelvű, vagy csak az alapjáték?

    Illetve a steames Trine 2-őt meg lehet oldani hogy magyar nyelvű legyen?
  • Ironman2
    #150
    Nincs hozzá valami mod ami leveszi a szineket? Vagy állítsam be a videodriverben?
  • RiCSi1234
    #149
    Megvettem steam-en, most jön lefele.. ! :) Tetszik amit láttam, remélem jó lesz. :)
  • grebber
    #148
    Valakinek nem lenne kedve coopba végigvinni a játékot?
  • perec87
    #147
    hali! felraktam a dlc-t, és az a problémám hogy very high-ra van állítva, de valamiért a "Distortion Effect"-eket nem mutatja. a főmenüben még igen, pl ha karaktert váltok, vagy csinálok egy dobozt, de elindítom a játékot és semmi. config file-ban is megnéztem, engedélyezve van. érdekelne hogy más találkozott-e ilyen problémával. apróság tudom, de azért a látvány része ez is.
    (win8 enterprise x64, dlc előtt semmi probléma nem volt)
  • Aquir
    #146
    hm, király
  • artschi
    #145
    Youtube-on találsz rá pár videót, pl. ezt.
  • Apa27
    #144
    Sziasztok! Valaki elmondaná, hogy mit kell csinálni a multiban?
    Még nem játszottam a játékkal, de érdekelne, hogy olyan mint valami lövöldözős, hogy a csapatok-csapatok ellen játszanak valami kitűzött célért? Vagy max.összeállnak 3-an és segítik egymást a játék haladásában?
  • artschi
    #143
    Megvéve a kieg. 5.94 euro-ért :)
  • artschi
    #142
    aztaku***... 0-day vétel lesz!
  • Loál János #141
  • grebber
    #140
    Trine 2: Goblin Menace Trailer
  • SlipKnoTiaN
    #139
    A mentéseket hová teszi a játék?? Sehol sem találom.
  • Shiwo
    #138
    Nekem simán ment 64 bites win7-en. Bár én az 1.08-as patch-el játszottam végig annó
  • Jaka923
    #137
    Már hogyne menne rajta. És attól, hogy nincs warez topik, még nem szabad a "becsületes" topikba írni ezeket a csúfságokat.
  • IXEMGabeo
    #136
    64 biten akartam mondani***
  • IXEMGabeo
    #135
    Most néztem meg a linket...

    Ha megvenném akkor se indulna el. Szerintem ez nem megy Win 7-en, de értékelem a segítséged nincs warez topikja úgyhogy még szép, hogy ideírom
  • IXEMGabeo
    #134
    kössz szépen. Majd kipróbálom
  • Jaka923
    #133
    A verzió nem jó. Ezt a verziót töltsd le!
  • IXEMGabeo
    #132
    crack oké az 1.15-ös verzió után viszont fekete képernyő van:S Nem vágom miért szabotálja a Win 64 bitet? tán a crack vagy a verzió nem jó?
  • IXEMGabeo
    #131
    szevasztok, látom ki van halva a topik.

    Application Errort ír ki a játék indításakor és egy számsort. Mi a rossz? 64 bites Win 7-em van...
  • SlipKnoTiaN
    #130
    Magyar nyelvi fájlok letöltéséhez tudna vki linket adni??
  • artschi
    #129
    ketten simán játszhatjátok co-opban. A 2. kérdést passz.
  • plu604
    #128
    Sziasztok
    egy kérdés: ennek neki lehet esni KETTEN? úgy értem mindenképp kell egy harmadik is vagy tolhatjuk simán ketten?
    Továbbá
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tört verzióval lehet local-ban (LAN-on) játszani?
  • artschi
    #127
    hét végéig féláron a steam-en!
  • Loál János #126
  • grebber
    #125
    Traileren az első kiegészítő!
  • GTV
    #124
    Itt a Videoteszt a GameTeve jóvoltából, csekkoljátok:
  • PunkZoli
    #123
    üdv skacok, lenne egy két kérdésem
    haveromnak megvan a játék, és ha lehet coopban nyomni a full storit megveszem, de
    az is érdekelne, hogy ott nála lehet 2 játékos egy gépről, én neten 3adiknak becsatlakozok?
    ha valaki hostol akkor ki lehet választani a pályát, hogy honnan folytassuk, vagy mindig a hostnál mentődik csak a sztori?
  • RAZOR27
    #122
    Gondolkodom rajta hogy benevezzek a játékra... hm
    Local coop van benne? mármint hogy egy gépen tolni? ha igen akkor hogy? +controller vagy megoldható akár a billentyűzeten is két játékos kiosztása? o.O
  • grebber
    #121
    Tegnap elkezdtem játszani a játékkal! Ez valami fenomenálisan jó lett!!
    Kíváncsian várom a 3-ba milyen újításokat raknak!