28
  • Sir Ny
    #28
    És ezek közül, amiket leírtál, melyik nem igaz?
  • asysoft
    #27
    Csak görbe tükröt tart a tipikus apple fan elé, szerintem kifejezetten szórakoztató. (A gond az, hogy sokszor ugyanez olvasható másoktól, akik komolyan is gondolják...:))
  • sanyicks
    #26
    nem kell lejáratni, lejáratják azokat maguk :)
    pontosan úgy nyomják mint farxis:
    -amióta fém meg üveg a szifon minden más "szar recsegős műanyag"
    -Mindig jobb az apple, még akkor is ha nem :D
    -Ami nincs appleben az nem kell csak hülyék használják
    -akinek rossz szava van az applere, az biztos csóró és irigykedik.
    Meg lehet nézni az apple fanok hozzászólásait, mindig a fentiek valamelyik típusába tartozik :)
  • Julius Caesar
    #25
    Szerintem meg csak próbál rávilágítani a fanboyság szánalmasságára. Az hogy az Apple választotta, egy dolog, bármilyen márkát berakhatnál a helyére.

    Szerintem nagy poén, az hogy te nem veszed a lapot...
  • Sir Ny
    #24
    Szerintem egyáltalán nem hater. Inkább egy önjelölt humorista csak. Nekem tetszik.
  • narumon
    #23
    farxissal nem kell foglalkozni megrögzött apple hater, azért írja be ezeket a nevetséges dolgokat minden forumra mert paraszt és így próbál lejáratni minden alma tulajt.
  • Globalmaster
    #22
    Gratulálok farxis...!
  • FoodLFG
    #21
    Azaz!
    + az ájfónt munkák pityu is ajánlja, ezt meg nem!
  • Szefmester
    #20
    Remélem (rö)helyesírás ellenőrző lesz benne. ;)
  • EnxTheOne
    #19
    Valami technika adatot tudnál linkelni az ipad2-röl? Azért mert egy félbe harapot alma van rajta az nem azt jelenti, hogy 3X erösebb lesz a a gép. :D
  • zola2000
    #18
    egészségedre
  • farxis
    #17
    Ez egy szaaar. Az iphone5-be sokal jobb porceszor fog kerülni! Igazi apple minőségi4 és nézétek már meg hogy néz ki az a tablet. tiszta gyenya a szar gagyi műanyag lap bezzeg az ipad2 üveglyét nem lehet összekoszolni mert az üveg minőségi ahogy a fémház is!
  • fergusonpapa
    #16
    persze nem egésznap játszanék vele,de 1-2 game jól jön,meg ami fontosabb h ha már 10-20 alkalmazás telepitve van rá a menürendszer se olyan gördülékeny,ugyhogy egy erősebb hardware és minden rendben.am igen igazad van iphone e téren jobb,nekm is an igazi csak 3g.De látván ezeket az új dolgokat nehéz megálni h ne cseréljük havonta..kütyüeinket.de inkább várok. :)
  • nincsen nevem
    #15
    Már ott tartunk hogy erősebbek lesznek mint a laptop-om...vicc. Most valahogy nagyon beindult a szekér, mert valami eszméletlen tempóban kezdtek el fejlődni a tablet-ek miatt a mobil processzorok. El sem tudom képzelni mi lesz 1-2 év múlva? 30 magos mobilok meg tabletek?:D Hááá tényleg Crysis-al fogunk játszani mobilon tv-re kikötve:D
  • zola2000
    #14
    "emelett jopár játék inkább akadozik."

    na akkor sokkal jobb választás lehet egy PSP2/3DS vagy akár egy PlayStation phone, ha valaki játékra gondol akkor csak olyan eszközt érdemes venni, aminél a fejlesztők valamiféle fix hardverre tudnak építeni (és akkor akár egy gyenge gépen sem fog akadozni semmi), különben az embernek folyamatos késztetése van az embernek hogy pl vegyen egy erősebb androidos telót stb, ilyen szempontból inkább egy iphone (ahol eddig 4 különböző fix hardver van eddig megadva) vagy windows phone7es nokia jobb választás, ráadásul azok tartósak is, az android azért nem jó játékra, mert ahány gyártó annyi különböző gép.
  • Mike
    #13
    én ezekre úgy gondolok mint netbook de bill nélkül
  • NEXUS6
    #12
    Pár éve mindig ezen filóztam, hogy milyen faxántos lenne egy ilyen érintőképernyős nagy teljesítményű valami, még pár hónapja is megfordult a fejemben.

    De aztán kijózanodtam.
    Szóval ha még viszonylag helyben toporog továbbra a nagy vasak fejlesztése, akkor pár éven belül utol fogják érni ezek is a sima nagy erőforrással rendelkező asztali gépek szintjét. De azért ez még sem valószínű.

    Ma meg miért örülnék annak, hogy ezeken a vackokon olyan alkalmazást futtathatok, pl. HD videó, amit már több éve megoldok az asztali gépen, vagy több évvel ezelőtti szintű grafikájú játékokkal játsszak?
  • Mike
    #11
    amire nekem kell, netezés, esetleg afféle agenda, arra bőven elég lesz az ep121
    nem akarok játszani vele
    így hidegen hagy a 4 mag jelenleg
  • fergusonpapa
    #10
    akkor pontositok..

    például mobiloknál is hiába a sok alkalamazások amelyek szépek haszosak,azért nem miden telefon birja többségét gondolok itt az olcsobb fajtákra,pl samsung galay3 van ismerösömnek és szép és jo de ha picit pakolhat rá az ember eszméletlen lassu emelett jopár játék inkább akadozik.

    ahogy tábláknál is sztem elsö szériákon nem miden lesz gördülékeny..ez egy uj piac,ahogy a mobiloknál is..egyre nagyobb gépigény szükséges,de azt nem tudom elképzelni h mondjuk egy 4magos tegra nem lenne már elég mindketőnek..de ehez még várni kel 1-2évet h elérhető áron legyen.

    énis szivesen vennék egy táblát és egy jokis telot,de most egyszer elkövettem ahibát h bejöttek érintöképernyös okostelefonok és egyből vettem egyett és kész halál volt..most ezt nem fogom.belegondolunk hol tartokak csak az e tipusu mobilok 1éve és milyenre számithatunk 1éven belül...ezalat 2év alat telefonok teljesitménye kb 4-5x ugráson megy át..és én inkább várok..mert ugygondolom mondjuk 1év után ha veszek 1 telot vagy egy tabletet az stabilabb lesz és az alkalmazások se meritik ki teljesen (mert ugy gondolom azért tableten nem lesz cod 10...)csak ezek az ugri bugri gamek.stb.

    és véleményem szerint 1 max 2éven belül kapot készülékekkel nem lesz gond,mert most sztem van.



  • MrImy
    #9
    LoL. :D

    Gondolod per pillanat nincs kiforrott csúcskategória? Mire odaérsz, ahhoz az időhöz amikor úgy véled lépni kell, ugyanilyen szituációban találod magad.

  • Mike
    #8
    akkor várhatnék örökké

    nincs kedvem várni

    első gépem egy Asus EP121 lesz

    majd cserélgetem, mint a 90-es években a pc-met
  • fergusonpapa
    #7
    tudok jobbat,várj.és gyüjts egy komolyabbra,mikor kiforotabb a piac,veszem 1 csucskategoriát.mint sok kis vackot. énis ezt akarom.
  • coolbboy83
    #6
    Jól nyomják..... nem kell ezeknek a szar x86....... már elég is volt belőle.
  • Mike
    #5
    látom, hogy szépen fogom cserélgetni a cuccaimat, az elkövetkezendő pár évben
  • zola2000
    #4
    Nrm kell, csak otthon kényelmesen vezetéknélküli gamepaddal jó játszani TVn, de nem árt ha mobilizálható a dolog, ez a jöv... jelen.
  • Globalmaster
    #3
    Na fasza. Várjuk. Csak azt nem értem, hogy a tableten meg a tv-n miért kellene egyszerre játszani a filmet/játékot... =?
  • EroSennin
    #2
    Akkor a Tegra2 Jor-El volt? :D
  • gabeei
    #1
    Wayne, Logan, Stark... csak én érzem úgy, hogy az nv mérnökei kedvelik a képregényhősöket? :)