21
  • vajo
    #21


  • BlueRain
    #20
    bocs a helyesírási hibákért:P
  • BlueRain
    #19
    Tényleg kellenek idegek a játékhoz, én többször vittem végig és minden alkalommal megvolt a hatás, pedig minimum a 3. végigjátszásnál már lazábnak kéne lennie. Hát nem volt az. Ugyanúgy szarat, de rendesen, akárhányszor kezded újra. Játszottatok már a Justine DLC-vel, egész rövid, de nagyon nehéz, és mentési lehetőség sincs. Ha meghalsz, kezdheted előről. Annyi a lényeg, hogy meg kell menteni 3 embert a haláltól, a következő pályára 2-féle képpen juthatsz el: vagy működésbe hozod a kínzógépet, amin az áldozat van és amivel össze van kötve a köv. helység ajtaja vagy találsz más megoldást az ajtó kinyitására, hogy ne nyírd ki. Marha nehéz, de próbáljátok ki. Nekem tetszik és a sztori sem rossz...már aki tud egy kicsit angolul.
  • armageddon666
    #18
    Én is kb. ott szüneteltetem most :DDD
  • NeoExDeath
    #17
    Tavaly szeptemberben rögtön a megjelenéskor kezdtem el játszani vele. Most fejeztem be 2 hete :D

    Volt egy hosszabb kihagyásom, a 2 börtönszint után. Azok egyszerűen olyan szinten parásak voltak, hogy hetekig-hónapokig nem vettem újra elő a játékot :) (amúgy a gamefaqs-on van egy jó leírás, ott is írja a szerző hogy a börtönszintek után sokan abbahagyják :) ).

    Egyébként meg, mi az hogy pocsék grafika? Ennek a játéknak nagyon jó a grafikája. Nincsenek nyitott terek, csak belső terek, amik kb. elképesztően kidolgozottak.
  • merai
    #16
    hopp az ijesztés akart lenni :)
  • merai
    #15
    nekem is volt olyan , hogy ezzel egy percet se tudok tovább játszani aznap
    értenek az ilyesztéshez az bizti
  • Merces
    #14
  • Rotyoka
    #13
    Húha én 1 hónap alatt nem tudtam végig játszani, az gáz? :D
  • hitman08
    #12
    Skacok én pár hónapja szedtem le, mértem az időt. A tizedik perc körül léptem ki, pedig enyhén nem vagyok már kisgyerek :) Zseniális atmoszférával bír.
  • bardocz
    #11
    Csak pár percet játsszál a demóval, mindenképpen megéri:D
  • pixx
    #10
    Én láttam youtubon videót, nem a grafikát néztem, hanem az esc billyentyüt kerestem, 3 perc után este sötét szobában, majdnem összecsináltam magam. Szóval szerintem kimarad az életemből a játék :D De az biztos, hogy a hangulat ott van.

    Grafika buzinak üzenem, youtube-re kuszál fel, és nézz meg belőle pár percet. Nem lesz az olyan fontos az...
  • aislado23
    #9
    Verjük meg a köcsögöt!!! LOL
  • Gyuszopapa
    #8
    Inkább nem is írtál volna semmit.Az ilyenek miatt kapjuk a rengeteg szar játékot,ötlettelenek stb. A sok hülye persze a grafra bukik a játékélmény nem is érdekli őket.
  • yesname #7
    Ekkora egy barmot...
  • hitman08
    #6
    Ez a pocsék grafika úgy beszaratna apám, egy hétig nem mered benyomni a gépedet.
  • herlius
    #5
    Ajánlom mélyedj el egy kicsit a témában, mielőtt még nagyobb marhaságot írnál ide. Ha nálad csak a grafika számít akkor nézegessél tájképeket. Ez a játék nem erről szól.
  • Seth
    #4
    Fogadok megnézted a képeket a cikkben,azon kívül lövésed sincs milyen a játék
  • mcwolf
    #3
    Hallottál már olyat, hogy a grafika nem minden?
    Igaz nem egy Crysis, de hangulatilag megkockáztatom az egyik legjobb horror-stuff, ami az elmúlt 10-15 évben megjelent.
  • sad1976
    #2
    ez a játék minden csak nem bármiféle díjra érdemes.miben nyerhet díjat?
    pocsék grafika?
  • PetiX87
    #1
    dd(^^,)