92
  • halgatyó
    #12
    Az évezredek óta revékenykedő háttérhatalom egyik könyve került ki véletlenül
  • UnnameD
    #11
    Először a grúz betűkre emlékeztetett. Ez a furcsa pí karakter viszont nagyon kiemelkedik minden oldalon. De szerintem csak valami tartalmatlan fantazmagória az egész.
  • torzsvendeg
    #10
    Ez egy boszorkány füveskönyv. Nem kellett volna olyan szorgalmasan máglyára vetni őket, akkor most nem lenne gond a megfejtésével. Valószínűleg az is le van írva benne, hogy kell seprűnyélen repülni. A végén tele varázsigékkel. Ebből még Helikopter is tanulhatna.
  • gothmog
    #9
    Feltéve hogy van mit feltörni.
    Más:
    Gandzsa-e?
  • gothmog
    #8
    Codex Seraphinianus
    Ez annyiban jobb, hogy tudjuk róla hogy nem valódi, csak "olyan mintha". Nem mellesleg szebb is.
  • Molnibalage
    #7
    Konteóblogon anno volt egy jó bejegyzés erről. Most nem elérhető költözés miatt.
  • 7HTH7
    #6
    Nem vagyok nyelvész, de két dolog feltűnt:

    1.) Valami ragokat, toldalékokat, képzőket használó nyelv lehet a jelek mögött.

    2.) Egyes jeleknek eltér a szókezdő/középső/hátsó alakja a tod bicsighez hasonlóan.
  • Dredd
    #5
    letölthető, olvasható szabadon... 500 éves kód, amit kollektíve sem tud feltörni az emberiség :)
  • ScarY MAN
    #4
    amugy eleg durva. most vegignezve.. nem is tudom. ha van valosagalapja, akkor hol talált ilyen "növényeket(?)" meg azok az emberkék(?) is eleg furi helyeken vannak ábrázolva. hmm
  • dregnarr1 #3
    D&D 0.1 Szabálykönyv
  • Merces
    #2
    Wingdings
  • gombabácsi
    #1
    érdekes... ha csak viccből is csinálta valaki, a rajzok sok fantáziáról tanúskodnak :)