376
Terra Nova
  • stargatelost
    #176
    Na most csúnya módon lenyúlom junkie-ról D.T. kommentjének egy töredékét, amiben benn van az egyik nagy igazság, hogy miért egy rakás fos ez a sorozat.

    "Még csak az sem kellene, hogy teli legyen akcióval, hiszen annak a megvalósítása költséges. Csak annyi kellene, hogy olyan dolgokkal kelljen megbirkózniuk a szereplőknek, amikkel eddig még máshol nem találkoztunk."

    Ez az egyik probléma a sorozattal, ürügyként van felhasználva a környezet, bárhol máshol játszódhatna sima vadállatokkal is akár.

    De persze az is nagyon sokat nyom a latba, hogy pocsékra és unalmasra van megírva az egész.
    Meg az sem lenne baj, hogy epizódikus, háttérben a főszállal, de az ne azt jelentse, hogy rész végén fél percre kell foglalkozni vele. Itt van a helyszín, hatalmas lehetőségek tárháza, és ilyen moslékot dobnak elénk :( Gyalázat.

    Nézzetek Primeval-t, ha dínókat akartok, abban legalább ütős, jól átgondolt sztori van sok-sok dínóval (nem csak fél percnyi, mint itt) és remek karakterekkel. Igen, ott ténylegesen a dínók körül forog minden rész, nem úgy mint itt. VICC!
  • ZZ88
    #175
    Jó rész volt szerintem is, jó lenne már valami T-Rexes cucc is.
  • Narxis
    #174
    Nem igaz, hogy csak nekem tetszett ez a rész... gyerünk emberek, ne legyetek ennyire kritizálók... :D
  • ldavid
    #173
    és a tojás szabályosan kitört részével mi a helyzet? :D
  • ZZ88
    #172
    Ennek a Malcolm dokinak valami spionszerepe lehet, valami olyasmit érzek vele kapcsolatban, hogy a forgatókönyvben valami áruló szerepet szánnak neki, amit egy önfeláldozással tesz majd jóvá.
  • ZZ88
    #171
    AZ elejével egyetértek.
  • Narxis
    #170
    OMG de király rész volt, abszolút váratlan fordulatokkal tele. Am. van egy olyan érzésem, hogy ez a Josh gyerek nagyon megjárja majd. :D

    Ez a rész simán 100/100 volt. Ebben már rengeteg akció volt. De az a Boyles vagy ki geci idegesítő.
  • stargatelost
    #169
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úristeeen mennyire elképesztően béna, mű szar volt a végén az a kis dínó :D :D Hát a pofám leszakad :D Legalább a robotmozgásán finomíthattak volna... Annyi volt, hogy a fejét fel-le mozgatta, szája semmit sem mozdult, meg kétszer pislogott :D :D Ez már valami :D SZÁNALOM. Ez a szó az egész epizódra igaz volt, mint már megszokhattuk :)
  • ldavid
    #168
    :) bár tengerészek nem voltak
  • Borg
    #167
    NCIS: Terra Nova
  • Andr0
    #166
    mindig óramű pontossággal fent van.
  • csubakkamuki
    #165
    én még az 5.-et se láttam am..! :D csak szedtem volna le, ha felrakják!
  • Caliph
    #164
    még a 6 rész promojában is mutatják hogy 31én jön
  • Andr0
    #163
    2 hét szünet volt. www.myepisodes.com use it.
  • csubakkamuki
    #162
    csak azért kérdeztem, mert még semmi nem volt fent a neten! peig már csütörtök volt..
  • Renegade
    #161
  • stargatelost
    #160
    Igen, összeomlott az amerikai sorozatozás. Soha többet nem lesznek sorozatok. Nem hallottad a hírt?
  • csubakkamuki
    #159
    vagy csak terra novát nem nyomattak?
  • csubakkamuki
    #158
    a héten már nem nyomatják a sorozatokat?
  • Tyler1
    #157
    összeültek megvitatni mi a picsát kezdjenek a sorozattal, hogy ne potyogjanak le sorra a nézők, hétről hétre.
  • jackoneill90
    #156
    Hatodik rész hol van? hogy hogy szünet van?
  • ZZ88
    #155
    Na ez már pörgősebb rész lesz, kár ezért a kéthetes szünetért.
  • Narxis
    #154
    Kár összehasonlítani a kettőt, Terra Nova egész más stílus, kicsit pozitívabb világszemléletű. Ezt nem kellene hülyének nézésnek tekinteni szvsz.

    Az SGU-t meg már kiveséztük, korábbi 2 sorozattal felneveltek egy generációt, próbáltak egy merőben újat alkotni, nem jött össze.
  • davidka003
    #153
    Egyetértek. Sajnos vége.
  • stargatelost
    #152
    SGU-ban legalább nem nézték hülyének a nézőt, mint itt. (Amúgy szerintem zseniális sorozat volt, minden része.)
  • jackoneill90
    #151
    csillagkapu universe első rész is jól indult aztán jött kb 6 béna rész majd 1 jó és ugyanúgy még 6 majdnem nézhetetlen és újra egy jó.

    A következő izgalmasabb lesz de a 7-8-ba már szerintem megütköznek keményen a hatosokkal.
  • davidka003
    #150
    Első duplarészt láttam. 8/10.
    Nézni fogom, a tábor vezető csávó tökéletes a szerepre. Az egyetlen aki oda való. :D
  • öregharcsa
    #149
    Nekem :))

    Ennek a sorozatnak pont erről kéne szólnia...a mindennapos túlélésről a nehézségekről és akkor jöhetne a többi dolog...

    de nem... qwa jól élnek, simán mászkálnak az őserdőben... vicc...

    pedig az első rész után többet vártam, az elég jó volt ha így megy tovább nem csodálkoznék ha elpártolnak a népek a sorozattól... kár lenne érte
  • Narxis
    #148
    Na kinek kell még több "beindulás"? :P

  • shaba23 #147
    Jah és milyen jól jártunk a Stargate: Universe első évadjával is, hogy mindenkinek meg akartak felelni:) Remélem ez nem a 2. évad végére indul be...
  • Narxis
    #146
    Majd beindulnak, emlékezzetek, hogy mit mondott Taylor Mira-nak mielőtt elmentek. ;-)
  • ForzaInter
    #145
    nem rossz, de azért beindulhatnának már a dolgok..
  • Punker
    #144
    jó ez, bár kicsit gyorsulnia kéne a cselekménynek...
  • kaposi1
    #143
    "Nekem tetszik, leköt, szórakoztat, ennyi."
    Dettó.
  • Narxis
    #142
    Eddigi részekhez képest szerintem jó volt. Egy epizódot meg nem hasonlítok más sorozathoz, ha 2 sorozatot hasonlítok össze akkor az egészet nézem és úgy döntök, hogy 10/10-e vagy sem. :P Pl. az előző rész 6/10 volt nálam, ez a mostani jobb volt, jobban tetszett.

    Am. most miért? Én tökre nem vártam, hogy a kiscsaj
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kamuzik, sőt még először én is azt hittem, hogy nem azért mert veszélyben van az öccse hanem mert tényleg utálja Taylor-t.


    Lehet egy kicsit nyálasabb az átlagnál, de ez van, látszik, hogy mindenkinek meg akarnak felelni és nem csak egy geek scifit akarnak csinálni. A tempó se lesz gyorsabb, szerintem majd az évadzáró vagy szünet előtti epizód durvább lesz(nem tom meddig lesz a sorozat vagy hogyan osztották el), de kb. ilyenekre lehet majd számítani. Nekem tetszik, leköt, szórakoztat, ennyi. :D
  • stargatelost
    #141
    oké, hogy sokban különbözik a véleményünk, de egy tízpertízet kiosztani erre a foshalmazra azért már eléggé elvetemültség :D :D
    2/10 maximum, abból egy pont a dínó.
  • Tyler1
    #140
    engem továbbra sem nyűgöz le, semmi izgalomfaktor nincs benne, ott vannak kr.e. 85 millióban, és az a legkomolyabb akció, hogy egy kislányt kergetnek a katonák...

    annyira családi ez a sorozat, hogy lassan inkább nőknek való.
  • kBagyula #139
    Köszönet!
  • Narxis
    #138
    Köszönjük!

    Részhez pedig:

    Nagyon jó epizód volt, 10/10. Azért kezdenek felpörögni az események és egyre árnyaltabbak lesznek itt a dolgok. Kivi vagyok, hogy ezután Jim hogyan fog dönteni, pl. magánnyomozásba kezd-e stb.
  • trident
    #137