376
Terra Nova
  • jackoneill90
    #216
    Én sajnos nem bírtam ki beletekerés nélkül.
  • ldavid
    #215
    volt pár fájdalmas jelenet megint, de legalább kibírtam tekerés nélkül :D
  • jackoneill90
    #214
    Cassone
    @cassoneitaly Cassone
    #forditas #felirat #TerraNova 1x08 ~ Nyers kész. Jönnek az utómunkálatok. 9 körül várható! ;)
    29 minutes ago via Silver Bird
  • jackoneill90
    #213
    Nem ez volt. Amikor belinkeltem még az eredeti kép volt.
  • davidka003
    #212
    Limit 1 hour expired? wtf?
  • jackoneill90
    #211
    Nekem ez sokat elárul az epizód tartalmáról:
  • jackoneill90
    #210
    Látatlanba azt mondom: Egy újabb csöpögős nyálas epizódot láthatunk.
  • shaddam
    #209
    Az első évadot ledaráltam.A minőség hullámzik mint a tenger és néha sok a lelkizés, de a walking deadet meg a terra novát veri. Annyira jó egy sorozat a kötelező amerikai sablonnnéger nélkül.És ezt szinte nulla pénzből, na ez az ami nem fér a fejem...
  • ZZ88
    #208
    Jaja, de jobb lenne egy ilyen sorozatban, ha nem csak állatkertesdit játszanának, egy kis Jurassic Park feeling hiányzik belőle.
  • kBagyula #207
    Nem a dínókkal van ott a legnagyobb baj, hanem a hatosokkal... azt a nagy böhöm dögöt is elég ügyesen elkergették.
  • kBagyula #206
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A második részben van, amikor a csávó kabinjában kutakodnak...
  • ZZ88
    #205
    A mostani rész az egyik legjobb volt az eddigiek közül. Egy ilyen jellegű sorozatban éppen arra lenne kíváncsi az ember, hogy csúcstechnológia nélkül hogyan veszik fel a harcot a dinókkal, ezt a vonalat jobban erőltethetnék.
  • kaposi1
    #204
    Erre én nem is emlékszem.
  • zoliii
    #203
    A Smallville, 4400 sori után, most erre szoktam át! :D Egész jó kis sorozat! :D Vannak a sorozatban olyan jövőbeli technológiák, amiket már a Discoveryn is megemlítettek! :D Testscanner, nanorobotok az emberi testben, mint a sevicepack! :D Ezek szerintem megvalósulnak majd! :D
  • jackoneill90
    #202
    Még magyar vonatkozás is van benne, mégha eléggé hibás is.
  • jackoneill90
    #201
    Én láttam azt a részét, de hát annál a résznél kicsit többre számítottam.
    Az egész epizóddal kapcsolatosan: Eleje izgalmas volt, közepe a szokásos, a végefelé megint egy kicsit izgalmasabb volt. Azt kell mondjam az eddigi részek közül ez a harmadik jó rész az első-második epizód után.

    Azért egy kissé már nevetséges, hogy egy kávét sem tudnak megfőzni. Az EM ellen sincs védelmük ami még épphogy elnézhető. Mintha a mi 21. századunkban már létezne ez ellen védelem úgyemlékszem.
  • kBagyula #200
    A Bárka biza nagyon ott van. :)))

  • Caliph
    #199
    hát én egy rész végét láttam ami tegnap volt de tuti elkezdem,ígéretes.
  • ldavid
    #198
    hát, amikor a nővére a szépfiúval bájolgott az engem nem igazán bírt lekötni most sem,
    ahogy az sem, hogy vajon túléli-e a "féregtelenítést" az eddig alig (vagy egyáltalán nem?) látott srác
  • jackoneill90
    #197
    Érdemes beletekinteni?
  • Narxis
    #196
    Na neeeeee, max. azt a részt tekerhetted át amikor az Eye-ban beszélgetett a kiscsaj a rendőrünkkel. Többi izgalmasnak kellett, hogy legyen!!! :D
  • Caliph
    #195
    még nem láttam az új részt de mst csekkoltam axnen egy bizonyos "bárka" című sorozatot hát ez a sorozat megtaníthatná spielberg bácsit hogy kell végig izgalmassá tenni egy sorozatot-
  • ldavid
    #194
    felét most is áttekertem :P pedig az elején még érdekesnek indult
  • Andr0
    #193
    baszki Taylor mondata: It's about things getting ugly. Ez nagyon hatalmas... azzal a hanggal ami neki van :d és kb minden részben elmondja... nagyonjórészvolt!
  • jackoneill90
    #192
    NA kíváncsi vagyok erre a király részre.
  • Narxis
    #191
    Ja az egy elég cukormáztól csöpögő rész volt, de most már az elégedetlenkedők remélem nyíltan bocsánatot kérnek a sorozattól! :P
  • shaddam
    #190
    Nem kellett volna az icky spidert erőltetni
  • kBagyula #189
    Király rész volt!
  • Narxis
    #188
    Durva rész volt, ebben már rengeteg ákció volt, szórták egymást a népek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy én Taylor helyében nem szaroznék, elintézném ezeket a hatosokat egyszer s mindenkorra.
  • öregharcsa
    #187
    van
  • jackoneill90
    #186
    Van már új rész?
  • [HUN]Crassus
    #185
    :S
  • Narxis
    #184
    Szerencsére a nézettségi adatok nem olyan rosszak úgyhogy lesz még folytatás, nem fogják kaszálni. HA-HA
  • stargatelost
    #183
    Hasonló szarok lesznek továbbra, sőt...
  • [HUN]Crassus
    #182
    well elkezdtem nézni,de egy Dexterhez viszonyítva ez atomfos.....az oké ,hogy sok pénzből készűlt,de a színészi játék 0 feszültség 0,akció 0,humor 0....
    megnéztem a 3. részt amiben vannak ezek a szemkikaparó madarak,,,hát most komolyan ennyire tellik? béna-gyenge történet volt már bánom azt a 45 percet az életemből....van értelme tovább néznem vagy ilyen hasonló kaliberü bugyuta részek lesznek?
  • jackoneill90
    #181
    Most jó helyre írok: 6. rész: kárter seriff megint mindent rendbehozott. Annyira nehezen néztem már ezt is végig. :( Mikor lesz vége az első évadnak, hogy jöjjön egy talán jobb 2.? Jó lenne már egy jó nagy harc a hatosokkal.
  • Narxis
    #180
    Nézném én a Primevalt és kétségtelen, hogy sokkal akció dúsabb, jobb CGI-al, de jelenleg az a sorozat pihen. Amúgy se zárja ki a kettő egymást... :)
  • Narxis
    #179
    Tényleg lehetne egy kicsit "mocskosabb" a sorozat, olyan mintha tartalékolnának valamire és a karakterek is olyan elnézőek egymással, mintha a gyerekek miatt(akik nézik) nem lennének komolyabb összecsapások, mindamellett nekem tetszik, valahogy beleélem magam abba a világba illetve nekem alapból jobban tetszenek azok a sorozatok amik nem "dárkosak". Vagy nem annyira komor hangvételűek.
  • Renegade
    #178
    annyira lelkesen írtál, nagy elvárásokkal felvértezve ugrottam neki a résznek. Nem volt rossz, de amikor magával ragadná az embert akkor berongyol a hattyúhalála tini klub egyik oszlopos tagja és elrontja az egészet. :-(

    simán lehet, hogy velem van a gond, de nekem túl sok az amcsi sorozatokban a polkorrekt-multikulti-családi dráma kötelező szentháromság :-(
  • ZZ88
    #177
    Épp most akartam írni a Primevalt összehasonlításnak, az az egyik kedvencem. Hozzá hasonlítva tényleg gyengécske a Terra Nova.