376
Terra Nova
  • jackoneill90
    #256
    Elég béna húzás egy rendőrtől. Nyilván most írják ki skyt a képből, mert a következő csoportba ott ?josh? nője. még több szappanoperát csalva a sorozatba. Igaz a mai részbe kevesebb volt nem nagyon folt csöpögős.

    Ugye hogy új területek felé vonalnak a vérszomjas dinók? Még ebből is bajuk származhat később.
  • Narxis
    #255
    11/10-es rész volt.

    2 dolog bökte a csőröm.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jim miért nem hagyott kamerát vagy legalább őröket a vérmintánál, nagyon amatőr lépés volt.. Másik meg hogy mi történt Sky szüleivel. Taylor szerint meghaltak, itt valami nagyon bűzlik. Lehet itt is elzavarták a fertőzötteket mint egy másik túlélős scifiben, már a nevére se emlékszem. :D De idén volt asszem, brit.


    Mira meg baromi jó csaj!

    Szegény Reynolds mennyit szerencsétlenkedik. :D
  • jackoneill90
    #254
    Taylor és mira között úgy ahogy írtam alakul a kapcsolat. Az átjáró is működni fog visszafele is. látnok vagyok. Következő részben jönnek a 11. csoport tagjai.
  • ldavid
    #253
    nem igazán, csak a kivitelezéssel volt bajom
  • jackoneill90
    #252
    valami rendkívüli eseményre számíthatok ? Majd holnap fogom látni csak.
  • ldavid
    #251
    az az ugrás fantasztikus volt
  • Narxis
    #250


    Ennyi, amíg nincs hasonló sorozat addig nincs mihez viszonyítani azon kívül, hogy neked nem tetszik, nekem meg igen. :P
  • stargatelost
    #249
    Basszus igazad van, ilyen gagyi tényleg nincs más jelenleg (bocs. :) )
  • Narxis
    #248
    Tudsz ilyen típusú sorozatot mondani jelenleg? Nem? Köszöntem...
  • cylonflatus
    #247
    Szerintem meg az a szánalmas, hogy vannak olyan emberek, akik energiát és időt áldoznak (követik az eseményeket, kommentelnek, stb) az általuk fosnak tartott dologra. K*rvára irigy vagyok, hogy egyeseknek ennyi idejük van....
  • stargatelost
    #246
    You are the 1%.

    Kb. te vagy az egyetlen aki ennyire ajnározza ezt a két foshalmaz sorozatot :)
  • jackoneill90
    #245
    Vagyis több részre bontható a csöpögős nyálas jelenetek beleképzelésével.
  • jackoneill90
    #244
    Egy epizódot képzeltem el most a repülő dínókból kiindulva.
    Kettő vagy négylábú eszeveszetten vad dínó csorda/horda belekezd egy nagy világméretű vándorlásba ami során letarol mindent felzabál mindent. A hatosokat menekülésre kényszeríti akik megfelelő védelem hiánya miatt a terra novára kénytelenek menekülni ahová nagy nehezen beengedi taylor őket feltéve ha elárulják merre van a fia "hogy kommunikálnak a jövővel az egy későbbi részre hagyjuk???" A plazma hanghullámos sugárvetős fegyvereik nem igazán válnak majd be az ellen ellen mivel azok túl sokan vannak. Így a lények betörnek a terra nova területére több mint felét a földdel teszik egyenlővé és a lakosok kétharmadát is elpusztítják. Így szövetséget kell kötniük a hatosok egy részével akik maradni akarnak, a többi visszamegy a vadonba és így tovább. Terra nováról leadják a tippet, hogy kell még ember de gyorsan, ugyanakkor a hatosok is értesítik a szövetségeseket. A következő csoporttal több tucat fegyveres jön, járművek stb. akik közt többen is a hatosokkal lesznek így mostmár valódi jövőbeli fegyveres harc lesz mindkét oldal részéről. A háború elkezdődik. De valakiről megfeledkeztek, na vajon kiről? Taylor fiáról. Aki a háborútól távol biztonságos bunkerében szövi a tervet a jövő megváltoztatásáról. A jövőbeli átjáró nyitó kísérlet szakembereit és építőket odahozatja magához, létrehozva a szerkezetet. Véglegesíti tervét és nekifog a megvalósításnak. mivel a múltbéli föld nem egy a jövőbelivel egy egész földet körülölelő mezőt hoz létre ami minden élő anyagot a pusztuló jövőbe teleportál élve és virulva. Egy nagy katarzist létrehozva előbb a jövőlakosság 70% elpusztul az élővilággal együtt de lassacskán kezd helyreállni a légkör az időjárás és a föld újra virágozni kezd. Persze a kis shannon család túléli az egészet ahogy taylor és fia meg mira is. A két nagy ellenfél békét köt és házasságot kötnek majd születik egy félnegro gyerekük.

    Újabb évadról nincs értesülés. :D
  • Narxis
    #243
    Szerintem itt a többség egy Jurassic Parkot várt sorozat formában. Változhat még a sorozat, de szerintem nem fog. Remélem nem kaszálják el mert mindenképp folytatást érdemel.

    Falling Skies szintén. Kicsit WTF arccal tekintek itt a kritikákra mert nekem nagyon bejött mindkettő.
  • hdmi
    #242
    "Terra Nova című időutazós scifit érdemes kiemelni, hiszen prémium költségvetése ellenére is rettenetes kritikákat kap, s az elmúlt részek során az egyébként sem túl magas kezdő nézettséghez képest újabb nézők pártoltak el tőle, ma már 7 millióan sem követi figyelemmel. Így kérdéses, hogy ilyen kevés nézőért meg fogja-e érni a csatornának a folytatás.
    (Érdekesség, hogy Spielberg egy másik scifisorozat készítésében is részt vett, azonban az ugyancsak negatív kritikák ellenére a Falling Skies a nyár egyik nagy sikere volt, igaz ehhez 4 millió néző is elég volt, hiszen egy kábelcsatorna volt az otthona.)" forrás: link
  • Narxis
    #241
    Na emberek, kell ennél több? Itt azért már durván belemerültünk a fő szálba. Akinek ez se elég az szívjon el egy mókás cigit és úgy nézze.
  • shaddam
    #240
    Nem akarom elkiabálni, de mintha előrébb ment volna a sztori.
  • shaba23 #239
    A 8. epizód a történetvezetés szempontjából kellett, de egy-két megvalósítás meglehetősen szánalmas volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kardhal kb asylum minőség, a harc a varánusszal meg gagyi kategória
  • ToCsEk
    #238
    aki nem bír várni holnapig
  • Borg
    #237
    Nem volt rossz. Végre a helyére került a kirakós pár részlete.
    Viszont megint csúnyán nyitvahagytak egykét szálat, mintha komplett jeleneteket vágtak volna ki a részből...
  • toysoldier
    #236
    Terra Nova 1x09 (hdtv-lol, 720p-dimension) elkezdve... A felirat csak holnapra várható, mivel ma délután nem igazán kerülök gép elé... (Tegnap este megszületett a keresztfiam, így a ma délutáni/esti programom hozzá lesz kötve.)

    érthető (:
  • jackoneill90
    #235
    cassoneitaly Cassone
    #forditas #felirat #TerraNova 1x09 (hdtv-lol, 720p-dimension) [HUNSUB] ~ elkezdve... A felirat csak holnapra várható! ;)
    6 hours ago

    :(
  • jackoneill90
    #234
    Hatalmas volt az újabb epizód. Le se írom milyen fontos eseményeket említettek meg na meg a történet. ütős volt.
  • Narxis
    #233
    Az nem szervízjárat, csak a vezetékeknek egy ilyen kis alagút.
  • davidka003
    #232
    Most nézem a 7. részt.
    Gilisztás rész a csávóba nagyon kellett.
    Szervizjárat amibe nem fér be egy felnőtt ember? Lol akkor minek?
  • ldavid
    #231
    nem rossz ő, csak ebből a szerepből nem nagyon lehet többet kihozni

    szerintem a "kocsmáros" a legjobb karakter (fura amúgy, hogy milyen sok a brit a jövőbeli amerikában)
  • jackoneill90
    #230
    Ja őt nagyon eltalálták a színész is jól játszik
  • paly90
    #229
    meg talán az egyetlen jó színész is...
    az orvos anyuka az konkrétan barátok közt szint...
    de most már megnézem ezt az évadot, úgyis már csak néhány rész van vissza..
  • ZZ88
    #228
    Taylor a legnagyobb arc a sorozatban.
  • Narxis
    #227
    Igen, nagyrészt róluk szól, nem véletlen vannak abban a rövid zenés nyitójelenetben vagy miben. :D De Taylor is főszereplő valamennyire....
  • jackoneill90
    #226
    Erőt vettem magamon és végignéztem beletekerés nélkül. Csak megnézem már a következő részt is. Átlagos epizód volt.

    Vajon mindig 5-6-7 szereplőről fog szólni az egész? az öt fős család plussz egy kettő mellékes.

    A bárkát csak vasárnap adják? Mert vártam tegnapelőtt meg ma is, de szellemekkel suttogó volt műsoron.
  • ZZ88
    #225
    Azért nem jó példa a Dr House , mert teljesen más a téma. Ebben a témában a Primeval az összehasonlítási alap, az egy erős 8/10 es.
  • Renegade
    #224
    azért jó ez a sorozat, mert roppant okosnak hiszi magát tőle az ember, most is mi volt:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a csaj vizsgálja a DNS-t, és beszélget a fő tudossal, akkor sikerült tudatosítani az összes nézővel, hogy a felfedező, valójában csak néhai felfedező aszisztense.
    nem az első ilyen megmondjuk közben, hogy mi a megoldás, hogy örüljön mindenki magának. :-)
  • paly90
    #223
    értelek:)
    House egyszerűen zseniális..:) ezt az évadot nagyon eltalálták..:)
    nálam is nagyon sok olyan sori van amit elkezdek és néhány rész után lemorzsolódik..
    ehhez a Terra Novás részhez annyit, h tényleg a jobbak közé tartozott, de a Joshos szálnál többet vártam...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl el tudtam volna képzelni h valahogy Joshon keresztül vagy a kocsmáros csávon keresztül Jimék kémkednek a hatosok után...
    erre meg ilyen egyszerűen lezárták a témát...
  • Narxis
    #222
    Dextert néztem kicsit, de nem az én kategóriám ez az öldöklős, pedig kétségtelen jó sorozat. House topikba meg nézz be, az új évadra azt írtam, hogy eddig minden rész tökéletes, korábbi évadban éreztem egy kis visszaesést, de amúgy meg az is egy remek sorozat.

    Vannak jó sorozatok, de sokszor nem fog meg a téma, amiről szól. Ez a gyakoribb, ezért nem látni engem fikázni sorozatokat. Megnézek belőle pár részt és ha nem tetszik akkor többet nem foglalkozok vele. Alapvetően a scifi, fantasy a kedvenc témaköröm, de persze nyitott vagyok mindenre, főleg a humorra.

    Nekem tényleg izgalmas volt a mostani Terra Nova rész, egyáltalán nem éreztem csöpögősnek, szemben a korábbi részekkel ahol már tényleg én is öklendeztem kicsit. Ez a mostani viszont tömény izgalom volt és volt 1-2 váratlan dolog is benne. Pl. a Josh szálra azt hittem, hogy szünetig húzzák.
  • paly90
    #221
    természetesen mindenkinek egyéni dolga h mi mennyire tetszik neki...de..lenne 1-2 kérdésem
    ha neked ez 10/10 akkor mit mondasz egy Dexter részre vagy mondjuk egy House-ra?:)
    nem kötekedésként íróm csak kíváncsi vagyok:)
    am meg tudom h nem összehasonlítható egyikkel sem de élményben azért ég és föld sztem:)
  • Punker
    #220
    előző jobb volt
  • shaddam
    #219
    A következő részben már szó se lesz róla, máskülönben felvezették volna hogy 6 hónapja kinn van egy nagy koponya csapatostul.Félek ha megjön a barátnő nézhetjük a hármas cívódását....
  • ZZ88
    #218
    Kérdés mi lesz az álprofesszorral? Kibasszák őt is a dzsungelbe egy késsel?
  • Narxis
    #217
    Ha ez nem volt izgalmas akkor egyik se lesz az. Rengeteg dolog történt és azt hittem Josh sztoriját tovább fogják húzni.

    Rengeteg izgalmas dolog volt ebben. 10/10