89
Lego Star Wars III The Clone Wars
  • WinStar
    #9
    PÉNTEKTŐL KAPHATÓ:
    8990 FT(Péntektől)
  • samsung123
    #8
    Ez a LEGO játék más lesz! FULL nextgen grafika, fizika. Nekem nagyon bejövős ennek a videó láttán: Video
  • Klemice
    #7
    ugyan az a lagymatag 10 év körüli korosztályra belőtt hulladék mint a többi lego játék
  • WinStar
    #6
    nemtudom,nekem alapból a sorozat nagyon tetszik,remélem hogy a játékot nem basszák el...
  • Mighty
    #5
    A fiamnak tetszik, és nekem ez a lényeg :)
    Tény, hogy nem a 18+ korosztálynak van elsődlegesen szánva.
  • Sceleton
    #4
    Az első is jó volt, s a második is. :) Én várom. Lego Indiana Jones -sal még nem játszottam, de a SW-et illetve a HP -ket nekem tetszettek. A storyk ugyan azok, de mókásak. :) Van egy egyedi filingjük, és ez jó. Nem a megszokott megyek lövök mert én vagyok az ultimate gyilkos.
  • sapkafej
    #3
    nem unják még? a legelső még poén volt ps2-n ezer éve, de amúgy egy copy-paste szar. a lego indiana jones még annál is szarabb
  • tigeroo
    #2
    a thrawn vagy a jedi akadémia trilógiákkal miért nem foglalkoznak? lerágott csont már ez az egész
  • WinStar
    #1
    A messzi-messzi galaxis minden eddiginél nagyobb csetepaté színhelye: a rendkívüli népszerű Klónok háborúja rajzfilmsorozat eseményei elevenednek meg,természetesen Lego-formába öntve.Vívj hatalmas csatákat,vegyél részt űrharcokban,vagy alkosd meg a saját pályáidat.

    A masszív csatákat ígérő Lego Star Wars III: The Clone Wars sajnos több mint egy hónappal később érkezik a tervezettnél. Új dátumnak Március 25-ét tűzték ki, reméljük több halasztásra nem kerül sor. Hivatalos bejelentés nem érkezett a késés okáról, így feltehetőleg csupán hibajavításról és a portolással kapcsolatos problémák orvoslásáról lehet szó, hiszen a játék nem kevesebb mint 6 platformra készül.
    HIVATALOS HONLAP
    Én még hivatalosan annyit tudok hogy megvan az ár minden platformra.
    Wii/PS3/X360 12 990 Ft
    PSP/NDS 10 990 Ft
    PC 8990 Ft

    És íme pár kép:
    1.kép
    2.kép
    3.kép
    4.kép