89
Lego Star Wars III The Clone Wars
  • lacibacsi
    #49
    Ja! Hát erőszakkal lehet, de én humánus lélek vagyok: eddig csak szép szóval próbálkoztam...
  • lacibacsi
    #48
    Nem túl elegáns módszer...

    Ha minden börtönlakót elfogtál, majd kiszabadítottál, akkor nyílik meg a lehetőség a power brick-hez...
  • Danryu82
    #47
    Na megvan a 14. red power brick is. Beütöttem a kódot.:D
  • Danryu82
    #46
    Hogy lehet a 14. piros legó kockát megszerezni? Egy piros hologram fal mögött van a jók hajóján. De nem tudom egyszerűen a piros hologram falat megszüntetni. Help!!!
  • wass12
    #45
    Ami azt illeti, köztársasági karakterrel is lehet szepiket venni (meg fordítva) csak előbb el kell páholni az illetőt. Mint a második Lego Indiana Jones-ban.
  • lacibacsi
    #44
    Ha köztársasági karakterrel mész át, akkor hamarabb előjönnek kicsinálni téged. A gond az, hogy ilyenkor nem tudod megvenni az "ellenség" karakterét. Ha viszont a társad egy szeparatista, akkor átváltasz rá és már meg is veheted...
  • Danryu82
    #43
    Oksa keresgélek a szeparista hajón tovább. Köszi a segítséget!:)
  • wass12
    #42
    Kipróbáltam az összes szepi hajót, és párat a köztársaságiak közül is, de semmi változás. Egyébként se hinném, hogy ez megoldást jelentene, mivel a problémám nem az, hogy nem tudom teljesíteni az időre-érmegyűjtögetős próbát, hanem az, hogy a buborékba zárt aranykocka, amivel ezt el lehet indítani, egyáltalán nem jelenik meg. Nincsen sehol. (a rendesen működő "pályákon" akármilyen hajóval megyek, megjelennek, legfeljebb nem tudom a próbákat beindítani) Találkozott más is ezzel a problémával?
  • lacibacsi
    #41
    Csak azt tudom mondani, hogy keresgélj a szeparatista hajón. Előbb-utóbb mindig felbukkan valahol. Nincs jobb módszer rá.
  • Danryu82
    #40
    Sziasztok

    Én a Bounty Hunters (Cad Bane)-t nem találom sehól. Valami fejvadász féle Karakter. Valaki nem tudja véletlenűl, hogy hól találom? Nagyon szeretném megszerezni ezt a karaktert, mert növelni akarom a százalékomat és 3 piros legó kockát kell már csak megtalálnom és megvennem. Egyébként 58,8%-nál tartok. Valaki ha tud legyen szíves már segíteni! Előre is köszönöm.

    Üdv:Danryu82
  • lacibacsi
    #39
    Próbálj meg más űrhajóval menni.
  • wass12
    #38
    Köszönöm, bár azóta már máshonnan megtaláltam a megoldást. Sajnos két bolygónál (Maridun és Ryloth) az űrben levő aranykocka nem jelenik meg, ezért ne tudom a 100%-ot elérni.
  • Danryu82
    #37
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
  • Danryu82
    #36
    Oké megvan a szeparista hajó, átmentem!!!:D
  • lacibacsi
    #35
    Le kell menni a repülő fedélzetre. Ehhez persze megfelelő számú Goldbrick-re lesz szükséged (már nem emlékszem mennyire), hogy az ajtó kinyíljon. Az ajtót ott találod, ahol a hídról lemész a lifttel, s a nagy központi térben a jobbra-elöl lévő ajtót keresd. Ezen ha átmész balra tarts! Jobbra a szárazföldi erők fedélzete van.

    A repülőfedélzeten kiválasztasz egy hajót azok közül amit már megszereztél, vagy vehetsz is belőlük. Felszállsz, átrepülsz a szeparatista hajóra, leszállsz (I) és felderítheted a terepet. Rengeteg minden van itt is. Új karakterek, új gépezetek, új pályák, fejvadász küldetések.

    Persze mindezek előtt a Goldbrick beszerzésre kell koncentrálnod, mert az egyes ajtók csak akkor nyílnak ki, ha megfelelő mennyiséged van. Azt hiszem, hogy 35 db kell a "legdrágább" ajtóhoz.

    Jó tanács: a sikeres Freeplay végigjátszáshoz meg kell szerezni az összes szükséges karaktert. Elárulom, hogy ez nem fog menni a 1+6+6+6+1 pálya történetének végigjátszása során. kell még valami, amit ott találsz a...... (bocs kifogyott a tintám)
  • Danryu82
    #34
    Köszönöm a segítséget, de hogy lehet átmenni másik hajóra? Mert ezen a nagy hajón ahol járkálok minden fele az okés, de nem tudok másik hajóról.
  • lacibacsi
    #33
    És tessék szépen végigcsinálni az összes Space miision-t is! :)
  • lacibacsi
    #32
    3x6 pálya van. Plussz a bevezető, plussz a Zilo. Összesen 20. Azaz mégsem. javaslom neked is, hogy alaposan nézz körül a szeparatista hajón. találhatsz még ott néhány érdekes dolgot.
  • lacibacsi
    #31
    Menj át a szeparatista hajóra. Ott lesznek valahol...
  • Danryu82
    #30
    Sziasztok

    Nem tudja véletlenűl valaki, hogy hogyan lehet Sith karaktereket behozni? Már roncsá játszottam a játékot, a Story módot végigvittem, de nem tudok egy csomó karaktert behozni. Segítsetek légyszi!!!
  • Papóóó
    #29
    Sziasztok, én Xboxon nyomom. Kérem szíves segítségetek, mert nem tudom a hogyan továbbot...

    Volt 3 irány 6-6 pályával. Mikor mindegyik kész volt megcsináltam a zillo beast című küldetést, melynek a végén egy nagy szörnyet kellett a nyakán lőni 4 RX200, vagy 300-as tankkal. Meg is csináltam, de nem kapok új küldetést, nincs további pálya...Mit nem veszek észre, mert ez így túl rövid játéknak tünne, hogy ezzel vége is lenne, ráadásul záró videó sem volt, csak hogy elszállítjuk a szörnyet...Köszi előre is a választ. (apropó a két piros kérdőjel a "főmenüben" mikor válik elérhetővé és mik lennének azok?) Üdv!
  • canopus
    #28
    wass12

    A védő robotokat kell hozzá vágni, mind a hatot, levered a védőburkot aztán jedi erővel megemeled célzol és dobod rá grievosra
  • wass12
    #27
    Elvileg az első két évad és mozifilm (meg egy kicsi a második nagyfilmből) van benne, de komoly kihagyásokkal, a második évad pedig összesen 4 pályát kapott...
  • Kobemaister
    #26
    Sziasztok.

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy a játékban a story meddig megy? Mármint ugye a CN-en ami megy sorozat az 3 évados. Itt is benne van mind a 3 évad vagy még csak az első 2 van benne?

    Előre is köszi a választ.
  • ApPa123
    #25
    Hy nekem nem akar sikerülni beüzemelni a gamepadot ajátékban :S valakitudna segíten h mit csináljak? :S Köszi
  • bigoldman
    #24
    KOszi, ezt megtettem, csak erdekelt, hogy masnal is ilyen-e. Azert ha tenyleg fertozott, akkor nem szivesen hagyom futni
  • bon
    #23
    De jelzet, téves risztás, fel kell venni a kivételek közé a viruskeresőben.
  • bigoldman
    #22
    Masnak nem jelzett a viruskeresoje a paul.dll-re?

    Ki kell kapcsolnom a viruskeresot ha jatszani akar a gyerek. Esetleg valaki nem tenne fel a sajatjat ha az jo?

    Elore is koszi

    Egyebkent hozza a szokasos jo szinvonalat a jatek, remelem nem lessz tul rovid. En foleg azert szeretem, mert koopban jatszhatom a gyerekkel :)
  • wass12
    #21
    Tudna valaki segíteni az egyik minikittel?
    A "Destroy Malevolence" pálya vége felé van egy terem, ahol Grievous-szel kell megküzdeni. A bejárható terület 3, fordított T alakban elhelyezkedő függőfolyosó, középen egy nagyobb, kör alakú résszel, valamint van a közelben két protontorpedó (lila világító gömbök)adagoló is. A minikit-detektor a középső terület fölött jelzi az utolsó minikitet, de nekem egyszerűen nincs ötletem, hogyan kéne előcsalogatni. Amit azon a területen szét tudtam lőni, azt szétlőttem, de így sem hajlandó megjelenni.
    Ha valaki tudja a megoldást, kérem ossza meg velem.
  • lacibacsi
    #20
    Rájöttem!! A harmadik ág egyben a bevezető. Azaz nem, de elsőre félrevezető. A Dooku ág első pályája a Battle of Geonosis. csak nem tűnt fel elsőre, hogy ez nem a Geonosis arena, amivel indul az egész. Szóval bocs, hogy itt voltam...
  • lacibacsi
    #19
    Mint mondod: még az elején vagy. Én már végigvittem a két történetet (Ventress és Grievous) és ezután vártam volna a 3. szálat. De nem jelent meg újabb lehetőség.
  • JackSparrow88
    #18
    Üdv. 3 fejezetes pedig ami akkor ugye 6x3=18 pályát jelent. Az elején szabadon lehet választani melyik fejezetet akarod elkezdeni. Ha kész vagy eggyel akkor utána csak ki kell választani/belemenni a következőbe és ennyi.(gondolom)De többet nem tudok, én még az elején vagyok csak :D
  • lacibacsi
    #17
    Sziasztok!
    A Lego SW 1-2-ben azt hiszem egész profin boldogultam. Nem tudom,hogy most én öregszem-e, vagy mi van, de elakadtam... Végigmentem story módban a Ventress és a Grievous vonalon (ugye 6-6 pálya) és nem jön fel több pálya (egy 3. story vonalra számítottam).
    Ez azt jelenti, hogy ebben a játékban csak 2x6 pálya van, vagy valamit kihagytam ami miatt nem nyílik meg a többi?
  • martenki
    #16
    Megoldódott a problémám (2 kommenttel lejjebb), amúgy akinek még előjönne az a probléma hogy nem tudja mit kell csinálni az űrben lévő vörösen csillogó tárgyakkal annak mondom hogy: szeparatista hajó kell hozzá (pl egy vadászgép) és azzal már szét lehet lőni.
    Az energiacellával kapcsolatosan pedig megtudtam hogy kell hozzá hogy kinyisd az összeset Naboo elfoglalása a Köztársaság által. (ground battle)
  • WinStar
    #15
    belehet állítani alapból valahol hogy csak 1-et irányits....nekem megkeleltt nyomni az F2-t hogy külön irányitsak,mert én a haverommal játszottam gamepadokon.
  • martenki
    #14
    Én csütörtök óta ezt tolom, szerintem állati lett a játék, hozza a 2011-es szintet, de most elakadtam: már csak a 14. (nekem utolsó, mert a többi megvan) red brick kéne, jelzi is hol van, neten el is olvastam, nekem is egyértelműnek tűnik, hogy hogy kell csinálni, de mégsem működik, az amikor a nagy teremből (ahova a vezérlőszobából lejössz lifttel) elmész a jobb alsó hídon és van 5-6 energiacella, az utólsó kivételével mindenkit kiszabadítóttam (tehát mind nyitva van) használtam a falon lávő nyitókat is a cellákban minden megvolt de nem nyilik ki a bounty-hunter-es panel...
    ha vki tud erröl vmit léci irjon mert elképzelhető hogy crack bug sztem..
    egy másik probléma: hajós pályán amikor fent vok az űrbe hogy a fenébe lehet hajóból jedi erőt használni xd ? mer azt is kell egyik résznél az utolso lámpához
  • samsung123
    #13
    Figyi már, tényleg minden karakter nekünk kell irányítani? Mert ez igy elég érdekes..vagy csak crack hibája? Mert olyan mintha coopban indulna alpaból, a mit meg nem irányítok karaktert semmit nem csinál, vagy ez tényleg így van kitalálva, nem hiszem...

    help! mert iszonyat jónak tűník!!! Játékmenetre grafikára fizikára is, csak ez az egyszerre irányítsak 3 karaktert, hát nem tudom nem bírom...
  • XenHai
    #12
    Nálam nsis erroral el sem indítja a telepítőt.
  • WinStar
    #11
    nekem felment win7 ultimate-re.
  • XenHai
    #10
    Csak nekem nem engedi telepíteni nsis erorral??...