179
Medieval 2: Total War mod - Third Age: Total War
  • ratgab
    #99
    Van erről a modról valahol egy részletes leírás képekkel? Mert amilyen videókat találtam Youtube-on azok elég régiek (legalábbis dátum szerint).
  • krisss93
    #98
    Tudjuk már mikor is jön a 3.0?

    Hát Eriadorban, sikerült megnyuvasztanom Gandalfot, (kár érte ő volt a legjobb tábornokom) ironikus módon pont egy balrog nyírta ki (az utolsó a 10-es brancsból) Mória mellet
  • mindero
    #97
    Elvileg valami olyasmi van, ha meghal Eriadorban egy idő után Fehér Gandalfként megjelenik Gondorban. De nem tudom hogy ezt megcsinálták végül, vagy csak ötlet maradt.
  • Dunadan11
    #96
    Sziasztok
    Olyan kérdésem lenne hogy pl Gandalfot nem lehet átszerkeszteni Gondorhoz kezdettöl fogva kapmány módban?MErt próbáltam megvesztegetni még eriadorban , de nem jött.
  • rocsikzoli
    #95
    Szuper, köszi :) Már azt hittem, hogy eltűntél :D
  • mindero
    #94
    Hétvégén volt időm és teszteltem kicsit, jól működik, és jó is lett. Csak így tovább!
    Nem sokára jön a 3.0 és talán megindul itt is az élet...
  • rocsikzoli
    #93
    Elérhető a Third Age mód magyarításának legfrissebb béta verziója, immáron az összes egység le van fordítva.

    Kérlek titeket, hogy elírásra, angol egységre, hibára bukkantok, itt, vagy a [email protected] címen jelezzétek.

    A fordításban való segédkezésért hatalmas köszönet illeti "mindero"-t!

    Letöltéshez fáradjatok ide: http://www.sendspace.com/file/a0mwmk

    A fájlokat csomagoljátok ki a Medieval 2/Mods/Third Age/Data/Text mappába. (Steames verziónál nem feltétlenül Third Age mappa, hanem amelyik mód helyére bemásoltad a fájlokat.)

    Jó játékot továbbra is!
  • mindero
    #92
    A legdurvábbakat azért berakom...




  • mindero
    #91
    annak aki nem nézi a moddb.com-ot

    Ne kérdezzétek mikor jön a 3.0 nem tudja senki.
  • mindero
    #90





  • mindero
    #89
    Elég az egyik Kingdoms kampányt fölrakni, nem kell mind. Szerintem megéri elbíbelődni vele, ha van időd, mert a legjobb mod amivel találkoztam.
    De te tudod persze :)
  • gabo91
    #88
    Jogos...
    hát nincs kedvem most azt is feltenni, akkor majd máskor próbálom ki...
    azért köszi :)
  • mindero
    #87
    Persze, a kiegészítő sem megy magában.
  • gabo91
    #86
    Hali.

    Kell ehhez az alapjáték is? (Medieval 2: Total War)
  • rocsikzoli
    #85
    Videokártya legfrissebb drivere van fent?
  • darthakos
    #84
    próbáltam nem sikerült :S
  • rocsikzoli
    #83
    Próbáld a grafikus beállításokat (egység részletesség főként) lejjebb venni, hátha jó lesz.
  • darthakos
    #82
    heló valaki nem tudna segíteni? amikor harcolok akkor ott ahol az emberek vannak full fehér az egész és nem tok mit csinálni mi lehet a probléma ha valaki tud segíteni akkor azt megköszönném
  • arel
    #81
    Na kiprobáltam már élesben is a mümakilokat is. Hát mitsemondjak...taroltam vele.2 volt a seregemben és simmán nyertem very hardon.185 áldozat árán de az ellenségnek 2300 volt kb.
    Bár 1 nagyon nagy hátránya van.Nem lehet öket hajóztatni és csak gyalogos katona sebességével megy a hadjárati térképen.Így mire elér a célhoz...zzzz.
  • mindero
    #80
    Nagyon sokára szerintem. Minimum fél év.
  • IvanJacint
    #79
    udv
    van hir arrol,hogy mikor adjak ki az uj Third Age-t?
  • rocsikzoli
    #78
    A béta magyarítás már tölthető innen: http://www.2shared.com/file/QshN7bOE/TA_ksz.html

    Teendő:
    A Medieval 2/Mods/Third Age/Data/Text mappa tartalmáról biztonsági másolatot készíteni, majd a letöltött fájlt kicsomagolni és felülírni a fájlokat.

    A hibákat kérem jelezzétek a [email protected] címen! Valamint ne habozzatok véleményt írni :) Közben tovább folyik a fordítás.
  • Dunadan11
    #77
    Király lesz :D
    Én is elkezdtem anno de én progik nélkül.
  • rocsikzoli
    #76
    Szia! Persze, hogy lesz hír róla :)
  • Dunadan11
    #75
    Sziasztok
    Ha meglesz a magyarítás itt kapunk hirt róla?
    Mert az eröt adna 20.jára is elkezdeni a gamet:D
  • Prank
    #74
    gondolom a fenntartása sem olcsó...
  • hollófernyiges
    #73
    Hát ez olyan kicsit feltápolt troll szint és az össztűz alá vett trollok az elf seregem esetén nem érik el az első vonalat, szóval csodát ne várj, ráadásul csak lent délen lehet utántölteni (vagy gyógyításhoz nem kell olifántos provincia?)
  • mindero
    #72
    Akkor már nyertél is
  • arel
    #71
    kössz.Háát az nemsok tartomány: (.
    Ma elértem azt a szintet(még nem tudtam megvenni de ránéztem mit kapok majd belőle)az istálonál ami végre az olifántokról szól.130. fordulóra,vmi királyok istálolya v. mi a neve: ).Mit se mondjak ez a mümakil (megnézve az értékeit)űberbrutál egy egység.48-as védelem,kb 30 körüli támadó Plussz van missile attacka is.Ráadásul 6 az hp-ja.hát kíváncsi leszek rá ,ma sztem meg is lessz az 1.: DD.
  • mindero
    #70
    Maxra fejlesztett istálló kell, amihez persze maxra fejlesztett város/vár. Emiatt kell a nagy népességnövekedés, mert különben soha nem éred el a szintet. Plussz csak néhány (elefánt ikonos) tartományban tudsz majd képezni.
  • arel
    #69
    Hali,
    Haraddal tolom és az lenne a kérdésem,hogy a mümakilok-kat mikor lehet toborozni?Tudom,hogy vmikor a játék közepe esetleg vége felé,de mikor?Esetleg függ ha a város populációja gyorsabb?
  • Prank
    #68
    vágd le az ujját:)
    el kell futni előle és távolsági egységekkel folyamatosan lőni, a végén talán néhány lovasroham ledönti...
  • mindero
    #67
    Ballisztákkal, kővetővel biztosan
  • Lacoka12
    #66
    szauront mivel lehet leghatásosaban ki ütni mert a egész seregemet leütöte
  • Lacoka12
    #65
    ok köszi
  • rocsikzoli
    #64
    A Fellowship kampány leírásának végén van egy sor, amiben elírják, hogy csak Very Hard fokozatra állítva megy.
  • Lacoka12
    #63
    miért van az a Folowship capiaginba kezdek egyből azt irja ki hogy vesztetem?
  • Lacoka12
    #62
    köszi
  • rocsikzoli
    #61
    1. Magyarítás. (Hogy tisztába tegyük a dolgokat. Magyarosítás = fogsz valamit ételt, leszórod pirospaprikával, hogy jó magyaros legyen)

    2. Igyekszem, azért nem kis munka ez :)
  • Lacoka12
    #60
    mikor készül el a teljes magyarosítás?