179
Medieval 2: Total War mod - Third Age: Total War
  • mindero
    #139
    Nekem csinál egy parancsikont az asztalra. Megnézem neked hivatalos fórumon, hátha írnak ilyesmit.
    Vagy otthon megnézem h mit indít el az a parancsikon, milyen paraméterek vannak beállítva, stb...
  • Kallahiosz
    #138
    Nektek hova teszi az exe-t???
  • Kallahiosz
    #137
    Bezzeg minden más mód fut rendesen... még a magyar mod is
    :(
  • Kallahiosz
    #136
    De a sorrend az jó nem?
  • Kallahiosz
    #135
    már kb ez lessz a 10. de nem adom fel
  • Lacoka12
    #134
    nem a win 7 a probléma rosszul van valami felrakva töröld le a játékot és ragd újra
  • Kallahiosz
    #133
    Okés készen van. Minden a megfelelően fel van rakva.
    De parancsikon vagy exse sehol...
    Win 7 em van remélem nem ez a baj
    A mod mappán belül csak egy data mappa van... Ez normális?
    Ha meg a launcerel indítom ott vannak a modok de az nincs a ami kellene( a gyűrűk úr-ás)
    van valakinek ötlete vagy megoldása?
    Egy telepítési sorrend kéne...
    Én így csinájtam:
    Alap játék- kingdömsz- 1.2 pach- 1.3 pech- kingdöm pach- majd a mod 2.0 a- 2.0b és végül a 2.1
  • Kallahiosz
    #132
    Nekem nem akarta felrakni
    Később olvastam a kingdem redmiében hogy fel kel rakni az 1.2 meg az 1.3 at. meg is csináltam most telpiti a 3-ad kort....
    Mindjárt kiderül.
  • mindero
    #131
    Az 1.5re
  • Kallahiosz
    #130
    Melik pach re gondolsz pontosan?
    Nem pacheltem
  • mindero
    #129
    A kieget nem kellett volna felpeccselni előtte?
    Van amúgy egy mappa a modok között, hátha abba megtalálod az indítófájlt.
  • Kallahiosz
    #128
    A közelgő pach kedvéért felraktam újra a játékot... De valahogy a mod telepítése után nem találom sehol sem a the tird age parancsikonját...
    Van valakinek ötlete hogy hol lehet? esetleg valami megoldás ha már volt hasonló probléma?
    De az is lehet hogy én rontottam el valamit, ugyanis kijöttem már a medieval 2 módolásásából.

    Felraktam az alapjátékot aztán a kingthem et majd a 2.0 1 es, 2 es ét és végül a 2.1 est...

    Előre is köszi minden használható infót
  • Lacoka12
    #127
    de várom már nagyon király remélem hamar ki jön és a magyarositás hogy halad ha szabad megkérdeznem
  • aadam
    #126
    a 3.0-val tényleg szinte senki se játszik mivel még nem jelent meg.

    amúgy meg a Third Age az egyik legismertebb, legtöbb változtatást tartalmazó mód a Medieval 2 TW-hez. Legfeljebb a magyarok számára ismeretlen,sokak számára az hogy Harmadkor nem mond semmit mert nem olvasták a könyvet.
  • mindero
    #125


    Terjesszétek a hírt az ismerősöknek, nem játszik senki szinte ezzel a zseniális moddal.

    Nem tudni mikor jelenik meg, valószínű még idén.
  • Lacoka12
    #124
    király mikor jelenik meg?
  • mindero
    #123
    Hát persze.
    Ez lesz a 3.0 nagy dobása: az egyedi városok.
  • Lacoka12
    #122
    ez a játékból van?
  • mindero
    #121
  • Dunadan11
    #120
    Régebben engem is támadtak a mordoriak, de még csak nem is ebben a játékkezdésemben:(
    Néha harad hadat üzen ostromba fogja 1 városomat, amiben összesen 4egység van aztán békét köt , vagy én, de semmi komolyabb nincs:D
  • mindero
    #119
    Mindenesetre érdekes. Gondornak kéne a leghúzósabbnak lennie. Én folyamatosan kaptam velük a mordori / haradi teli seregeket, kalózportyákat, ráadásul Rohannak is kellett segíteni Vasudvarddal szemben.
    Néhány haradi rablóhadjárat megoldotta a problámát mondjuk.
  • Dunadan11
    #118
    Én egyszerüen nem értem hogy nálam mi a helyzet.:(
    A legkeményebb szinten játszom Gondorral és alig támadgatnak meg, ráadásnak a hadüzenet után 2 körrel békét lehet kötni.
    Az edorasi inváziót gyakorlatilag rohan nélkül semlegesitem :D
    Az Ithilieni íjászokkal megöltem 1800 orkot úgy hogy én egy embert sem veszitettem.
  • Cypher7
    #117
    Sziasztok!

    Nekem olyan kérdésem lenne a mod-al kapcsolatban, hogy lehet játszani hálózatban? Haverokkal tolnánk ha lehet. Köszi!

    Üdv!
  • HeinzGuderian
    #116
    Magyaritásról nincs új hir?
  • mindero
    #115
    Micsoda harc volt
  • mindero
    #114
    Micsoda perverziók vannak.
    Nekem eddigi legnagyobb játékélményem: Gondorként egyszerre tartóztattam fel az Osgiliath és Cair Andoros felől támadó mordoriakat, vívtam tengeri harcot az umbari flottával miközben a szorosban tartóztattam fel olifántok légióit, plussz segítettem gyámoltalan rohani barátaimnak Vasudvarddal szemben.
  • HeinzGuderian
    #113
    legalább izgalmas xD bár...annyi mordori van hogy lecsapják a kezemről
  • Lacoka12
    #112
    az nem lesz könnyű xd
  • HeinzGuderian
    #111
    csak hamar legyen,kedvem volna elfoglalni Minas Thirist a ködhegységi orkokkal xD
  • mindero
    #110
    Modoknál sosincs, csinálják ahogy tudják. Majd úgyis írjuk
  • HeinzGuderian
    #109
    akkor még nincs konkrét megjelenési dátum?
  • IvanJacint
    #108
    en mar nagyon varom de remelem meg az iden befejezik
  • Lacoka12
    #107
    ha ennyi textura változás lesz egy kicsit nagyobb lesz a igény
  • mindero
    #106
    Nem várostextúra lesz, hanem komplett városok: Minas Tirith, Mória, Feketekapu, Ork és Tünde városok, Edoras, Völgyzugoly, Minas Morgul, Helm szurdok, Vasudvard már biztos, aztán ki tudja mivel lepnek meg még minket.

    Lesznek új hősök, talán a gusztustalan barlogot is lecserélik a filmben lévőre. Meg számtalan újdonság persze, amit majd akkor közölnek ha kész lesz.
  • krisss93
    #105
    És az új város textúrákon kívül mit fog tartalmazni?
  • mindero
    #104
    Pontos infó nincsen, de valamikor június-agusztus környékére ígérték. De biztosat modkészítésnél (meg már játékkészítésnél sem) nem lehet mondani.

    Egyik nap majd csak meglepődünk...
  • Dunadan11
    #103
    Csuda vigye el, én eddig csak ugy tudtam Gandalfot megvesztegetni ha a loyalitását átállitottam alacsonyra , de veszélyes mert ilyen erövel tölem is elcsábitják:D
  • krisss93
    #102
    Jó lett.
    Büszke lehetsz rá :D
  • PsyhoApu
    #101
    És pont én írtam :D
  • krisss93
    #100
    http://gamepod.hu/teszt/mod_korkep_third_age_total_war_2/bevezetes_alapok.html

    Tessék egy pár oldalas teszt.