86
CoD paródia a Bulletstorm készítőitől...
  • DemonHunterW
    #86
    Duty Calls teszt :)
  • RYO21
    #85
    Felbontást hol lehet átállítani?
  • darkerlomy
    #84
    Teljesen eggyetértek, amúgy nagyon nagy ez a játék, milyen dumák vannak benne hogy : I am an enemy too XD ( én is ellenség vok) meg "Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max"
  • Kongy
    #83
    A Bulletstorm nagyon jó játék lett, és most, hogy így kipróbáltam, és játszottam vele pár órát, azt kell h mondjam, jogos a paródia. A Bulletstorm tényleg sokkal eredetibb, és érdekesebb bármelyik CoD-nál. NEm akarok spoilerezni, aki játszik majd vele, az megtudja. Miért. Rég játszottam ilyen jó játékkal.
  • Rowlend
    #82
    Éppen azt támasztottam alá amit The Protector írt, hogy akkor még bőven nem voltak Perkek :)
  • Kongy
    #81
    mert abban voltak perkek mi?
  • Kongy
    #80
    namosteztmégegyszerszóközökkelpls
  • TheGrinder
    #79
    necsaksingleplayerbengondolkodjunkmegvanazokahogymiértaviláglegnagyobbszámábanjátszottfpsstílúsujátékaszalnemazönkészülékébenvanabaj
  • Rowlend
    #78
    1999 - Unreal, én pedig csak ennyit mondok :)
  • Kongy
    #77
    2007 - CoD4 ennyit tudok erre mondani.
  • The Protector
    #76
    amikor az kijött még nem nagyon voltak elterjedve a perkek meg társaik.talán nem is léteztek.
  • Kongy
    #75
    azt én is tudom. de egy szar az egész. semmi szintlépés, semmi perk... csak egy buta lődd szarrá a másikat játék.
  • Rowlend
    #74
    Talán mert az egy Multiplayer játék? :D
  • Kongy
    #73
    hát az UT3 inkább csak egy techdemó... szart sem ér, agyatlan puffogtatás 0 sztorival.
  • SZilaJMaGGoT
    #72
    A bulletstorm nyers darálás lesz, de ez nem változtat a tényen, h a cod egy rakás szar(interaktív mozi kábé)... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #71
    Az epic nem csinált még fps-t? :D Ezt gondold át mégegyszer... :D
  • ventura11
    #70
    Sziasztok nekem kiírja a címét meg hogy töltés de nem csinál semmit nem indul segítsetek mit tegyek?előre is köszi!
  • Vlala #69
    Végigjátszottam.
    A főellenfél mindig kifogott rajtam, így trainerrel sikerült csak.
  • Gibor
    #68
    :DDDD 8évig énis ott voltam :D 1hete váltottam :D
  • Mr_no_NaMe
    #67
    apu, stabil 1024ben vagyok 8 éve :D
  • armageddon666
    #66
    cod4 cod6...
    esetleg mw? mw2?
  • gregtom6
    #65
    Hát miért, a te kommented mégis mi? Mert ha emiatt lemorogsz valakit, az már elég fura...
  • Kongy
    #64
    nemá h ezt nem tod futtatni xD Akk mi lesz a Bulletstormnál? :D
  • TreDoR
    #63
    Vedd le a felbontást 1280x1024-re, talán megoldja.
  • Mr_no_NaMe
    #62
    fekete képernyővel mit lehet kezdeni?
  • Mystic Pookie
    #61
    a black opsot nemirtam bele a rangsoromba mint láthattad, mert azzal nemjátszottam multin..
  • Kongy
    #60
    könnyebb lett, mer 2 kill után már robbantgathatsz kisautóval Black Opsban....2 killt halál nélkül meg azért egy casual játékosnak is sikerülhet összehozni...
  • armageddon666
    #59
    -hajolás kivétele (azt tényleg miért kellett?)

    Gamepaden nincs elég gomb hozzá
  • Mystic Pookie
    #58
    márakinek. aki napi 8 órába codozik anak lehet h egyre könnyebb..
  • Fpocok
    #57
    LOL... a multi, ahogy minden más... egyre könnyebb lett. LOL...
  • Zomil
    #56
    "multin pedig szerintem egyre nehezebbek (2<5<4<6)"

    hahaha, ekkora marhaságot is régen olvastam, ez lehetne a honap vicce :D
  • Cat 02 #55
    p2p szerver ötletes volt, csak szarul lett megcsinálva :)
  • Fec papa
    #54
    Vagy valamilyen hülye binded volt valami Zaranycsirkés. :D de ha nem akkor sry. :D
  • Fec papa
    #53
    Csirke én egyetértek veled, UO volt a legjobb és az is marad. :) Nekem amugy tetszettek a COD részek singleplayerben, de multiban csak az uoval és a 4el tudtam magam sokáig lefoglalni, esetleg még az mw2, de azt se sokáig játszottam. GFM meg a világ egyik legjobb modja, emlékeszem volt egy szerver németeknél ahol mindig voltak, az volt az egyetlen, bántam is hogy magyarok nem annyira tolták. Amugy nem te toltad Aranycsirke néven? :D
  • Csirke4
    #52
    "ezért még jó h arra épül, pár ujitással?"

    Az a probléma, hogy a pár "újítás"-ba benne volt olyan mint:
    -dedikált szerverek kivétele
    -hajolás kivétele (azt tényleg miért kellett?)
    -játékmódok tönkrebaszása
  • Csirke4
    #51
    necsak vaktába ugassak, German Front mod.
  • Csirke4
    #50
    Te se láttál még normális modot...
  • lolSL
    #49
    akkor vegyé kodot, idén talán kettőt is kiadnak
  • TheGrinder
    #48
    ...ja és még egy ok, hogy nem fogom megvenni, mert ilyen szánalmas dolgokkal próbálkoznak, meg naponta kiadnak egy kill with skill es trailert.
  • TheGrinder
    #47
    Szánalmas ez a paródia az biztos... booring, booring, sz.tem meg ez a bulletszar lesz egy hót' unalmas korcs játék. A cod mindennek nevezhető, de unalmasnak 1általán nem. Vagy ha valaki 1000óra játék után megunja, sz.tem még az sem nevezhető unalmasnak.