86
CoD paródia a Bulletstorm készítőitől...
  • Gurren
    #46
    a People Can Fly és az Epic fejlesztik közösen, az EA pedig kiadja.
  • lolSL
    #45
    mw3 meg cod8 lesz, készítsd fel a lelked a szörnyű hírre.
  • armageddon666
    #44
    tényleg, profin lescriptelni a filmes jeleneteket, szinkronmunkákat megcsinálni, pályákat, fegyvermodelleket megcsinálni... 2 nap... biztos :)

    Modern Warfare 1-2 singleben üti az összes többi CoDot... multi meg... hát, konzolos butulás (trollface.jpg)

    Ez a Duty Calls meg egy nagyon jó paródia, az meg hogy Bulletstorm reklám, meg hogy lejáratás akar lenni... hidegen hagy :) ebből a szempontból nem jött össze, mert továbbra sem érdekel, és nem lett a szememben kevesebb egyik CoD sem. De nevettem egy jót.
  • Kongy
    #43
    énis igy vagyok ezzel. CoD 4ever. Black Opsot most multiban tolom, nagyon bejön.:) Singlet am 2x végigtoltam. Sztem ennek van eddig a legjobb sztorija.
  • Mystic Pookie
    #42
    helyes :D nekem is tetszett/tetszik mindegyik cod, multin pedig szerintem egyre nehezebbek (2<5<4<6) legalábbis szerintem.
  • sapkafej
    #41
    te tényleg ilyen hülye vagy, vagy ez most mi?
  • sapkafej
    #40
    értem, de le is szarom, nekem tetszett az összes cod
  • Mystic Pookie
    #39
    a hosszabbik kommentbe meg kifejtettem szerintem hogy miért nem lehet már egyedi játékot késziteni.. már mindent beleraktak egy-egy különböző játékba ami lehetséges
  • Kongy
    #38
    de ha a Bulletstorm egy jó móka lesz, és élvezni fogom, akkor megbékélek a People Can Fly-jal.
  • Kongy
    #37
    na majd kiváncsi leszek a Bulletstorm-ra. A fejlesztőktől eddig csak pc-s portokat láthattunk (pl Gears of War, ami hemzsegett a hibáktól, vagy a Painkiller, amiről fogalmam sincs milyen port lett, mert nem játszottam vele soha, és nem is tervezem.)

    És nem, nem az Epic a fejlesztő, csak a kiadó.
  • Mystic Pookie
    #36
    nemérted hogy mit monmdok, én is cod6 nak röviditem ha beszélek róla, de mivel van a Call of Duty 6: Modern warfare 2 és a cod 4 a modern warfare, ezért nemértem mi a baj hogy eröteljesen hasonlitanak egymásra, és csak pár új dolog van benne ha a cod 6 a 4. résznek a második része, remélem msotmár érted
  • Gibor
    #35
    Igazad van :) Cod akármelyik részéhez ha napi 8órában nekifeküdnék egyedül 1hónap alatt egy SP részt összescriptelnék... Tulajdonképpen az összes cod alapja ugyanaz, grafiaki motor ugyanaz, gyakorlatilag a legnagyobb dolguk a tervezés és a modellezés volt.
  • gregtom6
    #34
    Mert te végig kiírod a címüket, mi?
    Én még a hogy szót is h-ra rövidítem, hát még egy regény hosszúságú címet, mint a cod-ok címei...
    Legközelebb gondolkozz, hogy jogos is volt a leoltás...
  • sapkafej
    #33
    pc-n így kell számozni a játékokat, nem kell törődni a hivatalossal
    meg így könnyebb átláni mik vannak a D:\warez mappában
  • Mystic Pookie
    #32
    a zombi mód nem 10 év volt.. csak ha megnézed akkor jött be a "nagy" zombi láz cod2 be csináltak zombimódot, látták a fejlesztők hogy mennyien is játszanak vele, cod5 be pedig belerakták..
  • Mystic Pookie
    #31
    itt a nagy vita cod 4 és cod 6 között.. de a cod 6 az nem cod6 hanem call of duty modern warfare 2 ergo mivel a cod4 volt a modern warfare 1 ezért még jó h arra épül, pár ujitással? + én már nemértem hogy milyen plusz dolgot lehetne belerekni ma már egy fps játékba, medal of honor, cod széria halo, ut és a többi és a többi... már rég kivesézték az összes lehetőséget. ami nagy újítás lehetne, mondjuk egy olyan fps játék amely hasonlit az oblivion világára, viszont mmorpg. ez a saját véleményem, és még nemtalálkoztam ilyen játékkal, mivel régen az oblivion is nagyot ütött, és a jó fps játékokra is kereslet van, egy ilyet kéne összedobni a nagy fejlesztőknek.. nemvagyok otthon a játékok világába de arra viszatérek, hogy a tipikus <<lőszlősz mészmész lősz vezetsz löszlösz>> játékokból már épp elég van és mégtöbb érdekessséget, extrát nehéz lenne belerakni

    helyesirási hibákért pedig elöre is bocs :D
  • KM
    #30
  • Totti5
    #29
    Nem értem az összefüggést. Kiadnak egy játékot abba van egy extra mod, és?
  • Kongy
    #28
    az egyetlen hülye itt te vagy, és már kezdem unni az okoskodásodat....
  • Kongy
    #27
    na mondjuk a Black Opsban meg egy helikorptert lehet irányítani sok ölés után... Magát a gépet is te irányítod, meg te is tüzelsz belőle...

    amúgy meg a modok mindig szarabbak, mint a hivatalos extrák.
  • buklee
    #26
    "Miért érzem úgy, hogy mindenki hülye?"
    Ha mindenki hülye lehet, hogy nem velük van a baj:P
  • Csirke4
    #25
    Na végigtoltam.
    Kb sajna csak 5 perc mert 1 pálya van. XD
    Túl rövid. :C
  • Csirke4
    #24
    "10 év lenne mire összegyüjtenék a szükséges a kellő pénzt és dolgokat ahhoz hogy egyátalán nekiálljanak. "

    Ember...
    Zombimód is 10 év volt? Vagymiatököm.

    Miért érzem úgy, hogy mindenki hülye?
  • Csirke4
    #23
    "Nem játszottam vele, nem is érdekel a COD jó pár éve, de butaságokat hanyagoljuk."

  • Csirke4
    #22
    ?
    Cod2-ben nem volt sprintelés...
    UO-ban volt.
  • Sith
    #21
    Szvsz A CoD 4 hez képest a kill streakek és a fegyver addonok valóban előrelépés de sajnos minden más tekintetben vissza lépés...
    A steames IW netes bohóckodás szánalmas (másfél év alatt nem sikerült annyit belerakni hogy legalább szavazni lehessen ha már *ar szervert sorsolt alánk a kedves IW net) Arról nem beszélve hogy néha WTF nem lehet csatlakozni a másik játékoshoz. Aki bele tette ezt a sok akimbo marhaságot és a fegyver/sebzés balanszot kitalálta szerintem megérdemelné hogy felkössék... (azt nem vitatom hogy a játékban efektív az akimbo és egy két fegyver de attól még szánalmas (és komplet baromság) szerintem) Olyan bugokat??? vagy nem is tudom minek nevezzem mint a quick scope nem javítottak... A singleről pedig annyit hogy anno a Cod4 Single kampányát élveztem... ezek az idők valahogy elmúltak az 5 nem kötött le (egyébként itt problémának érzem hogy egy COD!! ban 10% rendes multi és 90% zombi mod töltötte ki az online játékidőnket haverokkal) a 6 se a 7 meg ehh... szóval az sem volt bejövős. A régi klaszikusokról most persze nem beszélek csak az utobbi idők terméséről. Igy az előzetes alapján kötve hiszem hogy ezt Bullet Stromot akár még warez szinten is megnézzem de szerintem megérdemlik a fricskát.
  • tommygear
    #20
    nagyon könnyen veszed a dolgokat :D
  • tommygear
    #19
    cod2vel hozták be a sprintelést :D
  • Totti5
    #18
    10 év lenne mire összegyüjtenék a szükséges a kellő pénzt és dolgokat ahhoz hogy egyátalán nekiálljanak. Gondolod pista bácsi mocapozta le pár óra alatt az animációkat pl? a szinkront sem az utcátról berántott hajléktalan mondta fel, csak hogy pár dolgot elmlítsek. Nem véletlen kerül egy ilyen játék sok sok millióba...

    Nem játszottam vele, nem is érdekel a COD jó pár éve, de butaságokat hanyagoljuk.
  • Csirke4
    #17
    Killstreak rewardot? A Cod4-ben volt egy olyan pálya szinglibeb ahol AC130-al kellett lövöldözni még a rádiózást is egy az egyben átrakták és bizony a cod6-után belemoddolták a cod2-be (!!!!!) az ac130 féle repülőről lövöldözést. Cod4-be kb egy délután alatt berakja aki ért hozzá. (Jó legyen 1 hét, de hogy 10 év... nevetséges...)

    Egyedül a csopper gunner ami esetleg ujítás. (De azis lényegében egy ac130-asra épülő kód szerintem csak más a mozgása azt ennyi.)
  • Csirke4
    #16
    "A CoD6 sztem jó volt, több lehetőség volt benne mint a cod4ben. volt pl ilyen tps nézetű mód,"

    Elárulom, cod4-ben is van TPS nézet. Sőt... cod1-ben is volt.
  • Csirke4
    #15
    10 év? Mégis melyik része?
  • Kongy
    #14
    ígyvan. azért megnézném azt a sok plusz killstreak rewardot, meg az egész userbar rendszer mennyi idő lenne megcsinálni...
  • Kongy
    #13
    A CoD6 sztem jó volt, több lehetőség volt benne mint a cod4ben. volt pl ilyen tps nézetű mód, amit szerettem mert tiszta poén volt. Sok-sok killstreak jutalom is nagyon nagy pozitívum volt. Black Ops szintúgy tetszik, elvagyok a multival, hangulatos, élvezetes...stb, stb. Szóval összességében sztem nincs gond a CoD szériával, kritikák is ezt mutatják. Majd ha kijön a Bulletstorm és ilyen értékeléseket kap mint a CoD6, akk majd ugathatnak.
  • Totti5
    #12
    "Most őszíntén a cod6-ot a cod4-hez egy profi modder csapatnak mennyi idő lenne megcsinálni? 2 nap?"

    10 év kb.
  • sapkafej
    #11
    á, te nem vagy igazán menő hc pléjer, mert akkor már az UO-t is fikáznád. 2 nap. nyilván.
  • Csirke4
    #10
    Csű.
    Amekkora szart adtak ki Cod6 néven szerintem jogos. Emlékszem mikor játszottam a Mohaa-val. Félelmetesen jó játék volt mikor megjelent. Egyszerűen epic. Utána lett a Call of Duty. Az is OMG WTF awesome. Jött az UO, szintúgy szuperjó, új módok multiban tankozás meg jeepezés. Aztán kiadták a Cod2-őt... Sprint sehol. Health regen. Hitbox akkora szar minth a CS-vel játszanék. Visszalépés volt szvsz. Cod3 nemvolt PC-re. Utána jött a Cod4 szerintem a második legjobb cod UO után attól függetlenül, hogy nemvoltak benne járművek meg kevesebb játékmód volt. Jó ötlet volt pl a hardcore mód. Erre nemsokkal utána kiadták a Cod6-ot. Se hajolás se dedikált szerverek, de még csak nem is dönthetted el igazán, hogy milyen módban játszol.
    Nemtom mi lesz az IW köv játéka de körülbelül iylen lehet majd mint ez a paródia a trailer alapján. 0 újdonság, csak rókabőr. (Most őszíntén a cod6-ot a cod4-hez egy profi modder csapatnak mennyi idő lenne megcsinálni? 2 nap?)
  • tigeroo
    #9
    akkor már inkább No One Lives Forever sorozatot vették volna például. na az igényes volt és humoros is!
  • TreDoR
    #8
    LOL, tetszik

    "Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!" XD
  • Kongy
    #7
    jó, ha így vesszük az Epic is, de nagyon nem volt még fps-ük.