66
  • Hunhobo
    #66
    Szerintem is drága a mozi, de azt hiszem a " A félszemű -t " azért megnézem.Felirattal már láttam de érdekelne szinkronosan is, mivel hatalmas mozi!
  • jointo
    #65
    Na, remek, azt hiszem, lesz programom erre a hónapra, bár valószínűleg a legtöbbért nem megyek el a moziba (olyan pofátlanul drágák a jegyek, hogy az már nem igaz). Bár egy jó kis 3D-s szórakozásra nem fogom sajnálni kiadni a pénzt. A többit meg letöltöm torrenten, remélem, lassan már fent lesznek jó minőségben. Nem értem, ez a király beszéde miért olyan felkapott. Én láttam, pont azért néztem meg, mert annyi jó kritikát olvastam róla, ám korántsem nyerte el a tetszésemet. Olyan semmilyen. Nem rossz, nem jó, totál középszerű. És szerintem Colin Firth nagyon egysíkú színész, engem ez is zavar. Most sem győzött meg a dadogó király szerepében. Szóval nem értem, minek ez a nagy felhajtás. Akkor már inkább a közösségi háló, az sem szól semmiről, de mennyivel aktuálisabb, és már alapjáraton úgy ül be rá az ember, hogy nem vár tőle semmi extrát. Szerinem:)
  • TeDDyRuSh
    #64
    Én örülök, hogy behoztak "egy rakat" legjobb Oscar jelöltes filmet a kiosztó elé. Szerintem mondjuk nem kell megijedni a drámáktól, nyugodtan rá lehet szánni egy kis időt, sőőőt.

    A király beszéde - Bájos film, ahol a "nagy" esetlensége, kifigurázásra kerül. Nekem bejött mindig is az érinthetetlenek ügyetlenkedése és küzdelme. Engem nem különösen zavart a film körüli hitelesség dilemma.

    A fekete hattyú - Ez viszont komoly film, csak azoknak, akik szeretnek elmélyülni a törtető emberek, személyiség deformációin.

    A félszemű - A nagy kivétel nálam. Végre egy olyan western, ami szakít a stílus sztereotípiáival, de nem olyan korcs, mint a Wild Wild West. A téma komoly, de sok helyen mulatságos.

    The Fighter - Tipikus amcsi, hőscsináló dráma. A színészek baromi jók benne, de a hosszú (és felesleges) felvezetés után azt kapjuk, amit minden Rocky filmben.

    A többi, meg a többi. Nem kiugró szerintem, bár a Negyedikre lehet beülünk.
  • opeca
    #63
    A The Fighter meg valami akkora bullshit, hogy az hihetetlen. Moziba nézésre semmiképpen sem ajánlanám. Az is érthetetlen, hogy IMDB-n hova srófolják 8 fölé, mikor egy gyenge családi dráma, se jó harcok nincsenek benne, se nagy könnyfakasztó momentumok. Szürke az egész.

    Persze biztos ügyeletes tirpák Bale koma miatt már kapásból 7-ről indul..., persze szerény véleményem szerint a színészi tehetsége majdnem a nullával egyenlő.
  • opeca
    #62
    Már miért is keltette fel az érdeklődésedet?
  • Prof William
    #61
    "Akit a kevésbé igényes és szórakoztató filmek érdekelnek, annak Jack Black bolondozása, a 3D-s Gulliver utazása"

    Milyen finoman fejezte ki magát a cikkíró. :) JB nek vannak jó filmjei de ez nagyon nem az.
  • Prof William
    #60
    Akkor már egyszerűen csak felrobban a fejünk attól a töménytelen mennyiségű 12 oscar díjas korszakalkotó filmtől amik december hónap minden napján a mozikban lesznek.
  • jackoneill90
    #59
    bevagyok szarva ezektől a címektől. Ki se jövök majd a házimozi elől.
  • kalapos01
    #58
    Unknown jöhet. De márciusban biztos jön valaki és beírja, hogy milyen szar a kínálat. És, hogy minden hónapban szar.

    Itt legalább meg van magyarázva, hogy miért húzós a február - ebből a nézőpontból tényleg nem lesz erősebb. Egyébként meg a legtöbbeknek fingja nincs, hogy milyen filmek lesznek ezek, talán két címet, ha ismernek. Ők majd biztosan Tórot meg Transzfómerszet fognak nézni, nem A király beszédét. Ami egy héten belül a Fekete hattyúval és a Félszeművel, nem hiszem, hogy nagyon überelhető.

    Ezeket persze már sokan látták, engem is inkább a Mesél a láger érdekel, arról semmit nem tudok és baromi érdekesen hangzik.
  • revolver
    #57
    A cikk végén olvasható a felhozatal,amit még kiegészítenék :

    -Source Code
    -The Mechanic
    -Kill the Irishman
    -Unknown
    -Magic Boys(rendező: Koltai Róbert)

    Én a Sucker Punch-ot ,illetve a Battle of Los Angeles-t várom.


    Atért a posztnak ilyet írni ,hogy az év leghúzósabb hónapja február!?
    Kicsit erős volt..... szerintem.Főleg úgy ,hogy az évből még kerek tíz hónap hátra van.
  • cylonflatus
    #56
    " Az év leghúzósabb mozis hónapja lesz a február "

    Majdnem bevettem, aztán elolvastam a repertoárt... (tisztelet a kivételnek persze)
  • Fresh Duke
    #55
    Még csak február van, de már meg van az év leghúsósabb mozis hónapja. Ha ez így megy tovább, akkor fogalmam sincs, hogy milyen lesz a december. :|
  • z99999
    #54
    a 127 óra jó volt
  • halaszlo
    #53
    "Az év leghúzósabb mozis hónapja lesz a február"
    Komolyan megláttam és elkezdem röhögni... :)
  • kalapos01
    #52
    Mi várható?
  • m minnifield
    #51
    a westernek kb 95%-a sablonos. ettől még jóság, bridges nagy a tökvakaró alkeszcsákesz szerepben, matt damont fel nem ismertem volna ha nem írják ki, hogy ő az, és a kiccsaj is szépen játssza a minifelnőttet.
    a hattyúban meg portman egészen kiváló a mimóza balettáncos szerepében, a végén meg anélkül, hogy lelőném a poént, mintha egy másik színésznő lenne a vásznon(monitoron).
    a london boulevard meg ha fele olyan jó lesz mint az in bruges, akkor megnézős. a harcosban meg bale az isten, elképesztő ahogy filmről filmre más arcai vannak.
  • revolver
    #50
    "Az év leghúzósabb mozis hónapja lesz a február" ......pff.....
    Akkor nézzétek meg mit várhatunk márciustól!
  • kalapos01
    #49
    Persze, de akkor sem jött be. Főleg az utolsó 20 percet cseszték el. A félszemű nem mindenkinek való, ez tény, de rohadt jól megcsinálták. A sztori, na igen. Az. Meg feldolgozás is, szóval ez sem szól mellette. :)
  • viasz
    #48
    Kinek a pap, kinek a papné...

    A Fekete hattyút egyébként én is várom.
    A western filmeket annyira nem szeressem. A sztorija is elég sablonosnak tűnik.
  • torreadorz
    #47
    A márciusi cim gondolom valami ilyesmi lesz hogy :"erre vártál egész évben"
    vagy hogy "kö kövön nem marad idén márciusban".. :D
  • Dynamic
    #46
    Március: Rango, 127 Hours, Sucker Punch, Battle: Los Angeles, The Rite...
    A februárinál is monumentálisabb jelzőkkel ellátott hír cím javaslatokat a szerkesztőség címére várjuk.
  • ViperNet
    #45
    "Az év leghúzósabb mozis hónapja lesz a február"... hát ez vicc. Ahogy a többiek is írták, most elég tré filmek lesznek 1-2 kivételével, és elég nehéz kiválasztani, hogy melyik filmre érdemes elmenni a sok rossz (alias szar) közül a kevésbé rosszat kiválasztva. De grat a Blikk, Story szintű bulváros cikk-címválasztáshoz, ezzel le van írva a stílus, hogy többet nem érdemes nézegetni az SG-n a mozis részt.
  • kalapos01
    #44
    A jó filmeket? Lesz Fekete hattyú meg Félszemű, te meg a nagyon gány Rítust hiányolod? Jobb is, hogy nem látjuk.
  • viasz
    #43
    Bezzeg a jó filmeket nem mutatják be...:

    Anthony Hopkins - A rítus című ördögűző thrillere vette át a hét végén az észak-amerikai toplista vezetését. A rítus péntektől vasárnapig 15 millió dollárt hozott. (A film 40 millió dollárból készült.)

    Nálunk ez a brutális februárba már nem fért bele. Remélem majd a nagyon kemény márciusba.
  • TomecK
    #42
    Igen, és kattintottam erre is, és nincs benne semmi, csak a cím miatt, rohadt egy dolog ez a pszichológia és Viktorka is tudja ezt, generálja szépen a forgalmat, nézzük a reklámokat, kivéve aki felrakja APB-t persze.
  • COOLancs
    #41
    Nyilván ha csak tamponreklámokat vetítenének akkor is űberbrutális lenne az összes hónap... A "targetálásért" meg egyértelműen jár a Kazinczy-emlékérem.

    Ja és a kedvencem a rovatban a mindenféle összefüggés és aláírás nélkül behajigált képek, mert azok igazán megkoronázzák az egész rovatot.
  • kikicsoda
    #39
    A Föld inváziója - Csata: Los Angeles - - egy másik "magyar" fordítási gyönyör... szánalmas
  • Nethyrrea
    #38
    ez húzós?

    szekérnek alacsony lehet az ingerküszöbe...
  • narumon
    #37
    Annyira húzós a februári mozikínálat, hogy egyik sem keltette fel az érdeklődésemet még minimálisan sem.
  • david92993
    #36
    Ezen csodálatos művek közül csak két mű érdekel, a Csak szexre kellesz és A negyedik, Oscaros filmek nem érdekelnek, mivel általában majd elalszom rajtuk.
  • immovable
    #35
    Tehát a cikk szerint nem tûr halasztást kiválasztani a proaktív csatlakozási pontokat, valamint nem halaszthatjuk el tipizálni a távolsági akció-rádiuszt.

    bullshit generator for prezident!
  • viasz
    #34
    Ebből is látszik, milyen húzós ez a fegruár :D
  • avman
    #33
    mindig a legjobbabb a legjobbjobb. ez a targetálás lényege.
  • Narxis
    #32
    Aszittem már én leszek az első aki megemlíti... gondolom a célzott szó nem tetszett neki, nem elég "trendy". :)
  • Danyi
    #26
    Nem azért, de rossza a szavazás... Engem pl. ezek közül egyik sem, ilyen opció pedig nincs :/
  • Nenrandil
    #24
    Igaz nem multiplex, hanem a KINO de akkor is filmpremier:

    [URL=http://geekz.blog.hu/2011/02/01/magyar_igazsag_haromszor_vetitik_a_komoly_dolgok_at_a_kinoban]"Komoly dolgok" a KINO moziban[/URL]
  • m minnifield
    #23
    nyugi, lesz majd idén pókember meg más 3d-s faszság is
  • smaszi
    #22
    A targetálás (az angol target – cél szóból) – annak meghatározása, hogy a reklám bemutatása milyen formában történjen. Ön meghatározza, hogy a bannerét mely site-okon és milyen időpontban jelenítsék meg.
  • Aldo Moro
    #20
    " de egy megfelelően targetált kampány " Mi van? Ha már újságírok, vagy legalábbis próbálkozom és sikeresen lenyomtam már a pórnép torkán a trélert, rebútot, tízert és társait, akkor már akármekkora baromságot megengedhetek magamnak?
  • immovable
    #19
    Szerintem nem zavarja. Smiley-val kezdi a kommentjét, inkább mulattatja. Láthatóan inkább téged zavar a véleménye.