2060
P S P 2
  • shaddam
    #1741
    Annyira elborult hogy vígan elszórakoznék vele :D Mondjuk a hatsune miku is egy ideje a listámon van
  • darkmore
    #1740
    Okostelóra lehet nincsen ilyen!
  • robotnyk
    #1739
    ha már játékok, LBP, Rayman Origins, MGS HD collection valakinek? :D
  • darkmore
    #1738
    Vita bundlét is csinálhatnának így ;-)

    Talán van PS4 Vita bundle, de ott valami 10font a megtakarítás...
  • n000rbi
    #1737
    Azt nem is néztem, ja :)
  • darkmore
    #1736
    Azért 100$ nem rossz extra :)
  • n000rbi
    #1735
    Ebben semmi extra szerintem, annyi, hogy aki szeretne egy jó telefont a ps4 mellé, annak jó üzlet lehet ez a csomag. Bármilyen tablet/telefon használható secondscreen-ként a ps4hez most is.
  • ppista
    #1734
    Ahogy írod, nagyon hamar hozzászokik az ember az 1-5 dodós játékokhoz, és utána húzza a száját ha egy 40-50 dolláros Vita vagy DS játékot meglát. Sokszor teljesen jogosan. Például egy Angry Bird-ért elkérni közel tízezret az a pofátlanság netovábbja.
  • darkmore
    #1733
    A Sony is másfelé tekinget.
  • The Protector
    #1732
    A Vita eléggé jól bírja az iramot.Energiatakarékos módszerekkel akár 8órára is kitolható az akksi idő.Én játék alatt kikapcsolom a wifi-t meg minden extra szolgáltatást,a fényerőből nem sokat engedek de így is nagyon jól bírja.Netezés alatt,töltögetés alatt hamar le tud merülni.

    Amúgy ezt a rohadt ps gomb világítást ki lehet kapcsolni?Nekem folyamatosan világít,ég aztán kialszik,aztán megint kivillan.Idegesítő.Csak akkor ok ha teljesen kikapcsolom,de az meg felesleges sztem.

    Még egy kérdés.Az miért van ha teljesen feket a képernyő tölsékor és alig van rajta egy kicsi fény,mondjuk egy logó akkor tele van fekete pontokkal a kép.Én úgy tudom ez az OLED sajátos hibája.Anno mintha olvastam volna erről ebben a topikban is.
  • darkmore
    #1731
    Nekem csak PSP volt, Vita már nem, mert valahogy éreztem, hogy nem lesz rá nagy játékkínálat...

    Most én is okostelóval kurválkodok, ami az előnye, könnyen elérhetőek a játékok és sok ingyenes, vagy akcióban 1$. Persze rengeteg ótvar, szar cucc van rá, de ha az ember egy kicsit kutakodik, akkor olyan gyöngyszemeket lehet találni rá, hogy simán ad olyan játékélményt, mint egy PC vagy kézi konzol, vagy akár egy nagy konzol, persze ez személyes vélemény, de már sok platformon (c64, gameboyok, megadrive, ps1, ps3, psp, nds, 3ds, PC) játszottam és simán találok olyan címeket droidra, amikre azt mondom, hogy ejha. Mondjuk tény, hogy a játékidő felében emulátoron játszok (PS1 és attól lefelé minden 100%-an megy).

    Tapi irányítás tényleg szörnyű, én csak olyan játéknál használom, ahol belefér (pl.: körökre osztott játékok), minden másra ott a dualshock 3.

    Aksi idő nem szörnyű, egy durva grafikájú játékkal is tudok három órát játszani full fényerőn, ez kb. ott van mint egy kézi konzol.

    Sajnos tényleg megette a kézi konzolt az okosteló piac kár érte, pedig itt is maradt sok fan, de sajnos nekik nem lehet igazán igényes játékot csinálni, mert egyszerűen kevés a piac és egy igényes játék iszonyú sok lóvéba kerül.

    (halkan megjegyzem, hogy a Nintendót meg most éppen a 3DS tartja életben, tehát az okostelók inkább a highend kütyükkel vannak konkurenciában, sajnos a Vita pont ez a kategória...)
  • The Protector
    #1730
    Érdekes,tesóm is erre panaszkodott.Ha már ilyen olyan fasza telókat csinálnak akkor az akksikkal is kéne vmit kezdeni.Új eljárás,vagy több dolgos manót préseljenek bele a cellák közé.
  • shaddam
    #1729
    Meg azért a mai csodatelefonokon az akksi miatt nem az igazi játszani. Örülök ha egy hosszabb nap végére van benne szufla
  • LeventeV
    #1728
    Én is próbáltam a NFS-t. Rohadtul nem tudok játszani vele telefonon, nem beszélve arról, hogy 1 perc játék minusz 1% az aksiból.
    Egy játék van amit élvezek telefonon: Total War Shogun. Emellett még elbohóckodom az Angry Birds-el, havonta egyszer mikor a fodrásznál várok a soromra.

    Nálam a "handheld gaming"-et a Vita és a 3DS, illetve ezek elődjei jelentik.
  • The Protector
    #1727
    Mindennél jobban utálom a képernyőtapicskolást,csak a menuben használom a képernyőt,máshol mindenhol gombok.Már az is felbaszta az agyam h az UC-ban kötelezően használni kell harc közben is a képernyőt.Gránátot dobni és tárazni sajna azzal kell.

    Ájfónon megnéztem a NFS játékot és hánydék ez a döntögetős kanyarodás+ autómata gázadás.Egy olyan játékban buli,ami erről szól,de amúgy nagyon rossz dolog ez a képernyőbuzerálás.

    Jó lenne ha tényleg felprögne a VITA ipar mert így halál ami van.Jön idén vagy 20játék összesen.Anno az ára meg drágább volt mint egy ps3 vagy xbox360 újonnan,boltból.


    Geronimo:Sokra nem megyek vele ha ps3-am van csak mellé:)
  • Tababo
    #1726
    teljesen egyet értek. ha úton vagyok, esetleg szarok, vagy csak szimplán nem akarok kikelni az ágyból, akkor játék/net/film mehet ps vitán.

    ha meg telefonálnom kell akkor előveszem a 2500ft-os spar mobil készüléket.

    sajnos nagyon rosszul indították a vitát. horror áron, szinte 0 játékkal.

    mostani áron vagy a vita 2000es (lcd) árakon és legalább a jelenlegi játék felhozatallal kellett volna startolnia.
  • LeventeV
    #1725
    Nekem is okostelefonom van, de utálok rajta játszani. Egyszerűen pocsék. A játékok minősége nem ér a Vita és 3DS játékok szintjére. Az irányítást utálom, kivétel nélkül mindegyik játékban. Idegesít az, hogy a fél képernyőt eltakarják az ujjaim és még így sem reagál a játék elég gyorsan a parancsokra.
  • TDC Geronimo
    #1724
    PS4en megy minden remote playel :)
  • The Protector
    #1723
    Tesómmal pont beszélgettem,nézegette a VITA-t és mondtam neki,hogy jó kis kütyü csak sajnos megbukott,kinyírták.Ő kérdezte,hogy mi ölte meg erre mondtam,hogy az a szarkupac ami a zsebedben van,egy Iphone5s.Sajnos olyan mértékben fejlődnek a mobilplatformok,hogy elképesztő.Rohamosan erősödnek a mobilok és a játékaik.Sajnos a piac is nekik kedvez,sokkal jobban megtérül az ha vmit ilyen cuccokra adnak ki,esetleg mikrotranzakcióval nyomják tele,minthogy VITA-ra fejlesszenek.Sajnos réteg-gép a VITA.
    Nagyon-nagyon remélem,hogy lesz vmi Isteni sugallat és felpörögnek vele az események.
    Amúgy rohadt jó lenne a remote play is,csak mindössze kb 20játék ha támogatja.Bezzeg CFW-s ps3-al majdnem minden beindul rajta,csakhát basznak rá nagyokat.
  • Moby
    #1722
    Ez jó hír
  • cloud.strife
    #1721
    Nálunk most a karácsonyi hajtásban sohanemlátott mennyiségű Vita fogyott. Persze ez semmit se jelent, de nagyon meg voltam lepődve. Nem győztük rendelni.
  • LeventeV
    #1720
    Sajnálnám nagyon, ha a Vita ide jutna, mert egy remek kis gép, jelenleg abszolút megfizethető áron. Pár dolgot másképp kellett volna csináljon a Sony, már a megjelenéskor (pl. memóriakártya) de még most sem lenne késő fellendíteni. Azonban, ahogy írtad, úgy mint PS4 kiegészítő nem fog működni, mert elég nagy luxus lesz így.
  • Moby
    #1719
    Sajnos már nem akarnak vele kezdeni semmt. A hajlandóság eddig sem volt meg, és lett azóta egy sokkal sikeresebb gépük, nyilvánvaló, hogy célszerűbb oda fókuszálni a stúdióknak. Ha a ps4 bundle nem hoz érdemi eladásokat - amit a nemlétező játékok nyilván nem fognak - akkr nagyjából ennyi volta történet.
  • LeventeV
    #1718
    A 3DS is kb ilyen helyzetben van. Nagyrészt a Mario-Zelda duo, és ezek spinoffjaiból áll az érdemleges játékfelhozatal, amit kiegészít a Pokemon.
    A Sony is hozhatna át több PS3-as címet a Vita-ra, hiszen lenne miből. Látszik a Killzone-on is, hogy milyen jó kis gép a Vita és, hogy érdemes és lehet is rá jó játékokat csinálni. Kellene még egy Uncharted és egy God of War sem jönne rosszul. Az inFamous Second Son hype-ját meglovagolva jöhetett volna tavaly ősszel egy utolsó inFamous Cole-al.
    A Sony mostanra észre kellett vegye, hogy hiába várja a nagyobb stúdióktól a megváltást. Ha akarnak valamit a Vitával kezdeni akkor saját maguknak kell fejleszteni.
  • Moby
    #1717
    Hát a kínált a megjelenéstől siralmas volt vitán, és ez a 2013-as e3 utan nyilvánvaló lett, hogy ez már nem is változik. Megvettem énis, letoltam a ps+ által bezsákolt játékokat, meg vettem hozzá egy ac liberationt, aminek a hossza az árához képest egy vicc, aztán el is adtam. Most néha jól jönne ps4-mellé remote playhez, de csak erre tartani nagy luxus lenne. Illetve erre jobb lenne egy vita tv, mer a képernyőjétől agyfaszt kaptam. Resistance burning skiesból közepesen megvilágított helységben sem látni semmit.
  • LeventeV
    #1716
    Rayman Origins/Legends, Muramasa Rebirth esetleg a Dragons Crown. Szerintem ezeknek is érdemes utánanézz.

    Persona 4 Golden-t végigvittem egyszer (most jön a New Game +) és szerintem a legjobb játék jelenleg Vitára, de tény, hogy én csípem az ilyen japán, animés stílust, ezért elfogult vagyok.
  • shaddam
    #1715
    Jaja, pár hónapja vettem salen valami 5 fontért.
  • The Protector
    #1714
    Azt is próbáltam,kövezzetek meg de én annyira nem szeretem az LBP-t.
    A Borderlands2 az amit várok,biztosan jó lesz.
  • n000rbi
    #1713
    5800 egy 100+ óra hosszú jrpg-ért sok? Szerintem nem. Egyébként meg idővel gondolom lesz psplus-ban is, de nem fogják elsietni.
  • robotnyk
    #1712
    Littlebigplanet is jó
  • robotnyk
    #1711
    Ja, 6500-ról volt 5800-ra a leárazva... :)
  • The Protector
    #1710
    Néztem róla videót.Ez vmi kalandjáték lehet,csak kár h japcsi.Utálom a japán stílus ezen részét.Manga,Hentai,Anime nekem ezek emészthetetlen dolgok.
    De nem vagyok fasz,nem vagyok elutasító csőlátásos és ha lesz rá alkalmam,kipróbálom.

    Soulban egyre jobb vagyok,egyre erősebb.Van pár történetszerű küldi ami még megfingat,erősödök egyelőre.Lassan 40es varázs és 25 élet.Én olyan 35/65 arányra gondoltam véglegesnek.(élet/varázs).Pár hülyegyerekkel poénból nekimentünk az egyik +küldinek ahol 2 Csecsmőtestú Istent kell kinyírni.Az első lövés engem nyomott telibe,instant halál.:)Vicces volt.
  • n000rbi
    #1709
    Karácsonyi akcióban ötezervalamennyi volt a Persona 4 Golden psn-en. Már kicsit bánom, hogy nem vettem meg.
  • shaddam
    #1708
    Persona? Elvileg az az egyik legfaszább játék, én még várok valami akcióra, mert nem az én műfajom
  • The Protector
    #1707
    Ahham.Ps vita játék.A psp-men játszok csak psp-s játékokat.Az h kijön a GTA Liberty Vita-ra és nincs rajta változtatva semmi sem,még csaak a 2. analógot sem lehet használni,na az pofátlanság.Nemhogy kásás a kép mint atom a felbontás miatt.
  • shaddam
    #1706
    Super stardust, hotline miami, AC: Liberation, psp játékok?
  • The Protector
    #1705
    Mi van értelmes játék Vita-ra amit érdemes beszerezni.

    Ezekkel játszottam eddig:
    Soul Sacrifice
    Guacamelee
    Gravity Rush
    Uc:GA
    Bazeblue,tehát a plus os játékok 2hónapra visszamenőlegesen.Na meg van Mortalom.
    A killzone is jó lenne de az még drága.

    Mellesleg nézegettem upcoming játékokat 2014-re és hát siralmas a helyzet.Mindössze 2 játék van ami említésre méltó.Borderlands 2 és Gravity rush2.Éééééés,ennyi.Na meg asszem jön Soul Sacrifice 2 is.Sajnos eléggé vérszegény a felhozatal.
  • shaddam
    #1704
    Simán beleférsz ha nem ilyen 99-es vérhardkór arcokat megfektető bossokat ölünk :D
  • The Protector
    #1703
    Az szép.Látom nyomod rendesen te is.Tegnap rosszul mondtam,de most megjegyeztem:18as Life és 28-as megic-em van.Majd online nyomhatnánk de ahhoz még nekem fejlődnöm kell mert így csak kolonc lennék.Van 25ös sebzésű pengéim,Golemem 300-as sebzéssel és mortarom 180as sebzéssel.Egyelőre ilyen kicsiben nyomom.A throable pengéket nagyon szeretem de nagyon gyengék.Remélem lesz erősebb is belőle.Evade meg mine varázslatokat nem használok.Neten amúgy meglepően jófejek az emberek.Eddig soha nem áldoztak fel,csak akkor ha kértem tőlük.Mindig megmentettek és én is megmentek mindenkit,kerül amibe kerül.Csak akkor áldozok ha kérik tőlem.

    Amúgy vicces volt h egy nehéz küldetésnek nekimentünk.Én voltam a legerősebb és várta mindenki a sültgalambot.Mindenki szaladgált,de nem lőtték az ellenfeleket és a nagy dögöt.Meg is döglött mindenki.Vagy haszonvadások voltak,vagy nem készültek fel eléggé.
  • shaddam
    #1702
    No végigvittem egy kis utánolvasás segítségével. Meg is nyílt pár új fejezet