2060
P S P 2
  • LeventeV
    #1781
    A Toukident megvette közületek valaki? Milyen? Videók alapján olyan mint a Soul Sacrifice és a Dynasty Warriors keveréke.
  • shaddam
    #1780
  • LeventeV
    #1779
    100 román lejt kérek érte, ami átszámítva kb 6000 forint.
  • shaddam
    #1778
    Minden attól függ mennyiért adnád
  • LeventeV
    #1777
    Megoldható határon túlról is?
  • TDC Geronimo
    #1776
    egyetemben*
  • TDC Geronimo
    #1775
    30án lesz vmi "slim" event UKbe lehet ide is jön az új vita. Jó lenne, ha jönne a 64es kártyával egyemben
  • vamisten
    #1774
    Mennyiert valnal meg tole?
  • shaddam
    #1773
    Hohó akkor lesz rá egy vevőd :D
  • LeventeV
    #1772
    Killzone Mercenary - egyszer elég is lesz végigvinni szerintem. Grafika első osztályú, játékmenet szokásos Killzone, de ezzel ennyi. Az FPS-ek többjátékos módjai nem kötnek le, a sztori meg pofon egyszerű, nem sarkall arra, hogy többször is végigvigyem. Single rész befejezése után el is adom.
  • The Protector
    #1771
    Most már tuti.

    Dynasti W:Next és Modnation racers a teljes játék
  • LeventeV
    #1770
    Köszi az ajánlatot, de inkább a dobozos kiadásokat preferálom. :)
  • cloud.strife
    #1769
    AC komoly. Van egy eladó letöltő kódom is ha érdekel.
  • LeventeV
    #1768
    Szerintetek melyik játékot érdemesebb beszerezni? AC Liberation vagy WRC 4? Demo alapján bejön a WRC 4 is, AC-t nem próbáltam még.
  • The Protector
    #1767
    LAsszófaszt adnék Killzone Merceneryért.Vki?
  • LeventeV
    #1766
    Befejeztem az Uncharted Golden Abyss-t. Hosszabb volt mint amire számítottam, ami pozitív meglepetés volt. A történet nem olyan jó mint az eredeti trilógiáé, de a játékélmény kárpótol. Emellett iszonyat jól néz ki a játék.
    Összességében tetszett és szerintem kicsit alulértékelik a neten (nem feltétlenül a kritikusok, hanem a felhasználók).
  • SAABPEPE
    #1765
    Sziasztok ha valakinek lenne eladó ps vita játéka ezek közül akkor írjon egy pm és meg beszéljük :): Persona 4 Golden
    Killzone Mercanery
  • shaddam
    #1764
    Wikipédiát használtam. Annyi józan eszem volt hogy a tűznek jég a gyengéje, a jégnek meg a villám :D
  • The Protector
    #1763
    Nekem is még fent van a listámon ami beszerzős.Egyelőre a Soul Sacrifice-val nyomom,van benne vagy 40órám és sehol sem vagyok,ez ilyen örök játék:)


    Shaddam.Van vhol vmi leírás melyik szörnynek mi a gyengéje?Olvasgattam a könyvben de semmit nem találtam.
  • LeventeV
    #1762
    Köszi szépen. Akkor idővel beszerzem én is.
  • Moby
    #1761
    Gémpléj tekintetében talán a legtöbb újítást tartalmazza az ac szériában (a miértje spoiler lenne, majd meglátod). A sztori nekem bejött, és az egész eléggé bejött, de a hang tényleg brutálszar, és ez a legrosszabb része a játéknak. AC-khoz mérten rövid, és jóval kevesebb a tartalom, de a vitás játékokhoz képest hosszú. Mindenesetre az egyik legjobb vitás játékélményem, szóval szerintem ne hagyd ki.
    AZ AC3 és a 4 helyett ezt kellett volna kiadni bővebben nagygépekre is. Több helyszínnel. Az okés lett volna.
  • LeventeV
    #1760
    És maga a játék milyen? Nem írsz róla pár szót, ha van időd? :)
  • Moby
    #1759
    A hang tényleg szar. Minőségre is, NAGYON, és mindenhogyan. Ilyen elakadásos bugom viszont nem volt.
  • LeventeV
    #1758
    Az egyik ismerősöm mondta, hogy az AC Liberation-el vigyázzak, mert nagyon bugos (audio bugokra hívta fel a figyelmem, illetve egyszer elakadt egy bug miatt és nem tudott tovább lépni a játékban csak restart után). Adtak ki esetleg valami javítást, vagy még mindíg ilyen bugos?
  • The Protector
    #1757
    Nekem plus-os,de a storeban láttam pass-t hozzá ha jól emlékszem,az viszont 1000%,hogy multi indításakor kijön ez:checking online pass.
    A lényeg h pass nélkül meg se forduljon a fejedben a vásárlás!
  • szega96
    #1756
    Ahh, azt hittem nincs pass, így már más :D
  • The Protector
    #1755
    Csatlakozok.Veszel egy 3hónapos +t 4200Ftért és már meg is van a játék,mellé még kapsz Gravityt,Unchartedet,Blazeblue-t,Guacameleet stb.....Jobban megéri mint elcseréni,ráadásul pass-os a játék és ha csak singlera veszed akkor nincs értelme mert multiban kerekedik ki a játék lényege.
  • dzsedi
    #1754
    Megfontoltad azt a lehetőséget, hogy előfizetsz pluszra és "ingyen" letöltöd a Soul Sacrifice-t(elvileg még most elérhető, de meg kell nézni), és valami másra cseréled a KZ-t?
  • szega96
    #1753
    Csarélnék egy Killzone: Mercenary-t egy Soul Sacrifice-ra, ha érdekel valakit PÜ
  • robotnyk
    #1752
    az még nem lenne baj szerintem. PC-n az Arkham Asylumban szerintem a legjobbak a Scarecrows, oldalnézetes pályák voltak. Az a baj, hogy oldalnézetes, ahol három dimenzióban mozogsz a különböző pályarészek között, és szinte képtelenség leolvasni erről a térképről hogy éppen hol vagy és merre kéne menni...
  • The Protector
    #1751
    Melyiket?Black Gate.Elég nagy szégyen h egy oldal nézetes szar jött ki erre a kis csodagépre.....
  • robotnyk
    #1750
    tegnap játszottam megint egy kis Batmant. egész tűrhető a játék, de ilyen szar térképet nagyon rég nem láttam játékban.
  • LeventeV
    #1749
    Digitális vagy dobozos formában vetted meg?
  • LeventeV
    #1748
    Ha a LBP és a Muramasa nem lesz a februári ingyen játékok között akkor megveszem őket.
  • n000rbi
    #1747
    Én megvettem a Muramasa-t, jóféle.
  • The Protector
    #1746
    Én is kíváncsi vagyok mi lesz:)Remélem valami jó játékot kapunk.
  • LeventeV
    #1745
    Arra számítok, hogy februárra az AC Liberationt kapjuk Vitára az IGC-hoz.

    Emellett nagyon csábít most a LBP és a Muramasa is. Mindkettőre van most akció a Store-on, összesen kb 16-17 font a kettő. Jó lenne már tudni mi lesz a következő hónapban, mert 22.-én lejár a kedvező akció.
  • robotnyk
    #1744
    killzone nagyon szép, de azért látszik hogy sokat spóroltak. nagyon sok a gauntlet, hogy a kicsi pályák hosszabbnak tűnjenek (protect this, protect that, hullámokban jönnek az ellenfelek)
  • The Protector
    #1743
    Tegnap végeztem a Gravity Rush al.Nekem bejött bár a sztori mintha nem zárult volna le.Az a baj,hogy a játk 70%nál voltak zavaró körülmények és nem tudtam figyelni a párbeszédeket.Ott valahol lemaradtam.Ha vki adna egy gyors magyarázatot azt megköszönném:)Összességében tetszett,minden jó volt benne.A harc volt az egyetlen ami engem idegesített,főleg a repülőrúgások,ott néha a falba vertem volna a fejem.A sítlus és grafika elképesztően jó és a japán stílus is még a teljesen emészthető kategória.Ami 3 hsz-al lejjebb van videó,nah nekem az olyan játék egyenlő a pokollal.Kínozni lehetne azzal ha nekem olyannal kéne játszanom.

    Amit még mindenképpen ki akarok próbálni az az AC és Killzone.A killzone-val volt alkalmam 5percet játszani,elképesztő,szinte ps3 színvonalú a grafika,többet ennyi idő alatt nem lehet megállapítani sajnos.

  • LeventeV
    #1742
    Elkezdtem a Mortal Kombatot Vita-n, és észrevettem, hogy olyan trófeák vannak unlockolva, amiket 100 %, hogy nem csináltam meg. Pl. Nyerj 10 online meccset zsinórban. Nálatok előfordult ilyesmi?