2060
P S P 2
  • The Protector
    #1701
    Jaja,néztem a dlc-ket majd belevágok.Magusar ellen nem mernék egyhamar vonulni,lehet el sem jutok addig,de legalább online jókat csatázok.Az AVALON 3-ig egyedül nyomtam,utána a 4 és afeletti kereszteseket pedig már neten toltam.
  • shaddam
    #1700
    Én 50 valamennyi magic lvl-es meg 30-as life lvl-es vagyok, de magusar kifingatott :D Kicsit utánaolvastam, aztán majd nekiugrok megint :D Van egy csomó ingyenes dlc, azokat szedd le, jópofák tápolni. Mondjuk van köztük 2-3 fejezet ami nálam erősebbekkel multiban is szopás volt, annyira nehéz
  • The Protector
    #1699
    Akkor vegyél fel havernak!TheProtectorHUN néven vagyok.Én is nyomom,már neten is.Egyelőre még csicska vagyok mert kb 25 a varázsom és 17 az életem,de idézéssel azért tudok ütőképes lenne és erős support varázslataim vannak.
    A történetet nem vittem végig,nem mernék még nekiugrani Magusar-nak.
  • shaddam
    #1698
    Jaj ne is mond, 30+ óránál járok. Kikúrt egy jó játék a soul sacrafice
  • The Protector
    #1697
    Nekem mind1 miben fut,eléggé szép így is,bár a frame-val egy-két helyen azért így is akadtak gondok.

    Most a Soul Sacrifice-t nyomom.Iszonyatosan bejön.Rá kellett jönnöm,hogy sajna a 8Gb-os kártya semmire sem elég.Van fent egy Gravity Rush,Frobisher say,UC és Soul Sacrifice.És ennyi...na meg youtube és facebook.Már csurig teli is van.Majd kéne vennem bele egy nagyobbat.Bár ez a 3 játék is bőven elég nekem rá.
  • szega96
    #1696
    Még ha a felbontás natívba lenne az lenne nem semmi :D
  • The Protector
    #1695
    Nah.Elkezdtem tolni az uncharted-et psvita-n.Szerintem az UC2 után a legjobb Uncharted.Hosszú mint atom,még mindig csak a 27.fejezet környékén járok.Nagyon tetszik benne minden.Annyi ilyen felszedhető bizbasz van benne,hogy csak lesek.Nem tudom...ezeket utólag tették bele?Mert a fight for fortune még sehol nem volt mikor ez már kijött.

  • shaddam
    #1694
    A mentéseket told fel ps+ba
  • vixo
    #1693
    Sziasztok!

    Ha később szeretnék nagyobb memóriakártyára váltani 4GB-ról 16GB-ra,akkor azt hogy tudom megcsinálni,hogy a profilom megmaradjon,a mentéseim és a játékaim illetve,minden olyan dolgom ami a 4GB-os kártyán volt átkerüljön a 16GB-os karira? Lehetséges ez egyáltalán? Előre is köszi a választ!
  • Falabu #1692
    A CVC kód az a aláírásod mellet lévő 3 jegyű szám. Vitán tudsz ékezetet írni, ki kell választani a billentyűzetnél a nem angol betűket(pontosan nem tudom hol).
  • The Protector
    #1691
    Hali.

    Szeretném aktiválni a plus 14 napos trialt de a billing infónál nem enged tovább.

    Otp dombornyomott kártyám van,paypass-os.

    Card Type:Ezt értem,mastercardom van
    Cardholders name:Ide az én nevem kell viszont ékezet van a nevemben és nem tudom h kell ékezetet írni vita-n.
    Card Number:Ugye ide a kártyám száma kell ami a kártyán van?
    Expires ON:Ez a lejárati dátuma a kártyámnak.Ezt is megadom

    Security code.2 db olyan is van a kártyán ami megelelhet neki.Egy az előlapon rányomva,egy pedig a hátlapon az aláírásom után.

    Vki segít mit rontok el vagy mi lehet a baja?
    Esetleg van vmi FAKE Credit Card generátor vagy ilyesmi?

    Előre is köszi
  • deep
    #1690
    Ha előtte törlöd akkor persze.
  • The Protector
    #1689
    Ahham.De ha deaktiválom a vitás accot,tehát kilépek,és bejelntkezek a másikba akkor azzal menni fog.Úgy értem h a ps3 as accommal lépek be és gondolon formáznom kell a memókarit.Nekem nem gáz,csak tudjam rákötni.
  • deep
    #1688
    Vitán 1 memóriakártyán csak 1 acc lehet egyszerre. Másikon viszont lehet másik acc.
  • The Protector
    #1687
    Hy.Szereztem ps vitat és lenne vele több kérdésem.

    Van több ps3 accountom,az egyik ps plusos!
    Na most az a helyzet h csináltam egy UK accot és erre töltöttem le kapott kódos játékokat.Ezzel minden ok,csakhogy van egy accom amin plus is van.Ezt felesbe használjuk egy sráccal,neki is van ps3-ja meg ps vitaja.Az a baj,hogy nekem kéne a plus accountja viszont a jelszavamat nem tudom így ps3 al be tudok jelentkezni,de psvita-val nem tudok belépni.

    Ha teszem azt megszerzem a kódot a psplusos accomhoz akkor menni fog az az acc VITA-n is és tudok szedni plus játékokat?
    Ha ez összejönne a másik accommal mi lesz amivel már leszedtem a kapott játékokat?Buktam őket?Vagy lehet olyat h több accot tartok psvitan. előre is köszi.
  • szega96
    #1686
    Nincs mit! :D
  • item
    #1685
    Köszönöm szépen!
  • szega96
    #1684
    Nem
  • item
    #1683
    PS Vita-ra le lehet tölteni a Viber-t ? Az egyik ismerősöm kérdezi. Nem is értem minek akar kézi konzolon telefonálgatni.

    Köszi az infót..
  • szega96
    #1682
    panoráma jó is lenne, ha normális minőségű kamera lenne a vitában :D
  • shaddam
    #1681
    Suttyomban berakta őket az utolsó képernyőre :D A gyerekzár gonosz dolog
  • n000rbi
    #1680
  • cloud.strife
    #1679
    Nekem most van egy eladó Vita Wifi modell, egy év gar, 16Gb kártya, LBP, gyári tok, fólia.

    Olcsón. PÜ.
  • shaddam
    #1678
    Addig amíg nem raknak rá sd slotot: első szériás> minden más
  • LeventeV
    #1677
    Remélem nem lesz 3D. Rosszul vagyok tőle, szó szerint. :(
  • samsung123
    #1676
    Nem kisebb az, csak a perspektíva miatt tűnik úgy. De a kép lényege szerintem, hogy ugyanolyan fényerőnél, hasonlónak tűnik a képminőség( fényerős, szín stb) bár kellene még jópár összehasonlító kép/videó. De biztató, mert végre egy rendes fotó azonos körülmények között.
    Másik fontos eltérés, hogy a hátsó tapipad kisebb lett az új verzión! így több hely van megfogni és azt mondják hogy nem zavaró, de biztosan meg kell szokni, hogy ahol hátul hozzá nyúlunk nem pont ott fog a képernyőn "megjelenni" Én még mindig az első verzióra szavazok. (vagy várok a harmadik 3D-s verzióra, persze ez csak az Én agyszüleményem még)
  • Kongy
    #1675
    Kicsit olyan mintha kisebb lenne az új Vita képernyője.
  • szega96
    #1674
  • Anubys
    #1673
    Annyira nem fogott meg, inkább egy Mortal 10-et csináltak volna. Talán majd ps4-re...
  • dzsedi
    #1672
    Injustice: Gods Among Us Vitára is.
  • dzsedi
    #1671
    Én sem ;)
  • LeventeV
    #1670
    Nem adnám az OLED-et semmiért. PS Vita óta nagy rajongója lettem. :D
  • dzsedi
    #1669
    Na azt én is, de a +1 óra sem rossz. Persze annyira nem is jó, hogy lecseréljem a régit. (Psp-ből is az első van meg).
  • shaddam
    #1668
    A start meg a select gombokat irigylem, mást semmit. A 64 gigás kártya mifelénk mennyi lesz?
  • n000rbi
    #1667
    Bazári, egész pontosan :)
  • szega96
    #1666
    Régi vita mellett mennyire egy gagyinak tűnik ez az új.. :D:D
  • dzsedi
    #1665
    Elég beteg a látványvilág, de valóban ötletes. Kinéztem már én is pár jó indi játékot amit biztosan bezsákolok: Road not taken, Assault Android Cactus, Supermagical. Viszont közben jöhetne már a The Walking Dead és a Rayman Legends, a nagyobb finanszírozású projektek közül.
  • unrealnoise
    #1664
    Killzone-t nem teszteltem (Inkább nem Beta-zok), de ez beszerzősnek néz ki. Vicc, de nekem egy-két indie projekt is nagyon tetszik, ez a tapis játék pl szvsz eszméletlen hangulatos. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=ry18sfkqzTg&feature=share&list=UUvDGd2FhI_N2Y9pHfzDJf0A
  • szega96
    #1663
    Tényleg nagyon szép ez a Killzone
  • n000rbi
    #1662
    Akkor jó, hogy megkérdezted :))