2060
P S P 2
  • Moby
    #1821
    Egyébként a múlthéten megvettem a gépre a rayman legends-t. Elképesztő, őrületes, csodálatos, gyönyörű, szórakoztató...EZ a tökéletes játéka a platformnak :)
    Még tolom az origins, a végén járok már. Aztán letolom az LBP-t, amit szintén most vettem nemrég. Aztán A legendst, aztán megy a gép a hardverapróra :D
  • Moby
    #1820
    >Vita-hoz képest nagyon jól néz

    Dehogy néz ki jól. Van benne eyecandy fényeffekt tonnaszám, de amögött a grafika, a textúra, a bevilágítás egy nulla.
    Az uncharted, az jól néz ki. Stílusosnak stílusos a maga módján a killzone, és én el is vagyok a kz univerzummal, és elég sok mindent át is mentettek, de teknóban ez egy teljesen átlagos alkotás lenne, de ha hozzáveszem, hogy mennyire ingatag a framerate, inkább átlag alatti. Mondjuk ennek a gépnek rohadtul nem is áll jól ez a játéksítlus, de ez már tényleg egy sokadik kérdés. Ezekre a nullelmozdulású gombákra fps-t én eleve nem engednék.
  • LeventeV
    #1819
    Egy egész jól kinéző akció RPG. Elég nagy értékeléseket kapott, és a videók alapján ha jól vettem ki, akkor több karaktert is irányíthatsz. Kiváncsi lennék bővebben, hogy milyen.
  • The Protector
    #1818
    De a garfikát meg ezeket platform szerint nézed?Vita-hoz képest nagyon jól néz ki.Az meg,hogy neked a játékmenet nem tetszik meg úgy az egész játék az szubjektív.Megértem,elfogadom néhány doloban egyet is értek.

    Az a baj,hogy mostanában mindenhonnan ez a sok platformer sidescroller jön.Kis munkával,sok idiótával nagy lóvét lehet leakasztani.Az a baj,hogy most ennek van a szezonja,míg tripla A-s címek meg alig jönnek a gépezetre sajnos.
    Sok játék lenne amit megnéznék rajta.

    Levente:Én nem is hallottam róla komolyabban,max a címével találkoztam.



  • LeventeV
    #1817
    Az YS: Memories of Celceta-val játszik valaki közületek?
  • Moby
    #1816
    >Ott a Killzone,kegyetlenül és fasza de eleve úgy lett kitalálva a játék,hogy működjön is.

    Hát én a killzone-tól középszerűbb, semmitmondóbb játékkal aligha találkoztam vitán. Úgy grafikában, mint minden másban. Egy elképesztően túlértékelt alsóközépszar ostobalövölde, tíz négyzetméteres pályákkal, ronda textúrákkal, és még szaggat is, mint a huzat.
    Hogy ezen mi működik nemtudom :)

    A blands2-t meg megvettem pécére 1900-ért a héten, és ezzel zártam a kérdést :)
  • LeventeV
    #1815
    Persona-ra készülj fel, mert hosszú lesz. Ha kicsit több időm lesz, nekiugrok a New Game Plus-nak is. Szerintem a legjobb játék ami elérhető Vitára.

    A játékfelhozatalt tekintve: elkezdtem látogatni a Gematsu nevű oldalt, amely feltűnteti a Japánban bejelentett címeket is. Hát kb. kétszer annyi játék jelenik meg ott Vitára, mint itt. Heti szinten bejelentenek 2 címet.
  • The Protector
    #1814
    Hogy őszinte legyek?Pont egy Borderlands2?Ami kurvajó játék de már elgondolás alapból is erős egy picit a hardvernek.Sok ellenfél egyszerre,nagy belátható terület,fegyverek garmadája,randomizált fegyverek stb...stb.....Egy kicsit erős ez a koncepció a hardvernek sztem ha színvonalasan akarják prezentálni.Ott a Killzone,kegyetlenül és fasza de eleve úgy lett kitalálva a játék,hogy működjön is.Sok Wave feladat,kisebb helyszínek stb...........Én nagyon várom a játékot mert bár megvan PS3-ra a Border,csak emiatt nem játszok vele,hogy majd VITA-ra megveszem mert amúgy is egy fos a játékfelhozatal.3hónapja van VITA-m és az általam betervezett címek nagy részét már végigjátszottam.
    Már csak F1,AC,Persona(mert állítólag jó) maradt amit mindenképpen meg akarok rajta nézni.
  • Moby
    #1813
    Viszont a beszámolók szerint szaggat mint a rosseb. Szóval ez megint pöppet túl lett vállalva.
  • The Protector
    #1812
    Borderlands 2 psvita gameplay.

    Nem rossz bár még eléggé csúnyácska,de ilyen videóból nehéz azért ezt leszűrni.
    Ami szembetűnő az a víz 2:40nél.
    Ami még szembetűnő,hogy nincsenek hullák,egyből véresen szétpuffannak.
  • The Protector
    #1811
    Azóta már nekem is jó lett.
    Ez a Smart as ez nagyon jó.
    Ha valaki akar az vegyen fel barátnak.

    TheProtectorHUN

    Ez a vita-s accountom.Sajnos a nagygépeset nem kötöttem rá mert akkor még ne tudtam a kódját a dolognak és oda arra az accra külön van plus előfizum és Vita-ra is külön van.

    Miért?A nagygépes accomon megosztással van plus második gépként és így nem tudok vitan játszani,az csak egy lehet nem kettő.:(
  • LeventeV
    #1810
    Nálam gond nélkül működik. (UK account)
  • Moby
    #1809
    Nálam is fizetős a pixeljunk
    (nem mintha kéne)
  • The Protector
    #1808
    Hy.Van aki leszedte a plus játékokat.A pixeljunk-ot még fizetősnek írja de betette az instant gamek közé,a többi meg bebuggolva eltűnt,üres rublikák vannak helyette.
  • Sir Quno Jedi
    #1807
    Mér szivatnálak?
  • The Protector
    #1806
    Te szivatsz engem:)
    Csípem.
  • Sir Quno Jedi
    #1805
    Há mer az egy folyadékkristály polárszűrő, amin bizonyos szegmensek áram hatására nem engednek át egy bezonyos polaritású fényt. Ezé lesz ott "fekete" (vagy fehér és máshol fekete). Ergó minden szegmensnek előre el kell készülnie és el kell szigetelni a többitől. Ha benyomod, mindegyik feszültség alá kerül, a hátsó fólia ugyanis vezető, így az összes szegmens elzárja a fény útját és máris látszik minden előre.

    Ha pl. van egy eredeti polaroid napszemcsid (nekem van) és megfelelő szögben nézel meg egy lcd kijelzőt, akkor nem fogsz rajta semmit sem látni, hiszen csak a polarizált fényt veri vissza, azt meg azonos polaritásnál szűri a szemüveged is. Így is tesztelik a dolgot, hogy van egy kijelző, de csak VALÓDI polaroiddal (vagy más polárszűrővel :D) lehet látni mi van rajta. Ez a cég tesztje a standjaikon. Ha felveszed a szemcsit és nincs ott a kijelzőn a jel, akkor hamis.
  • The Protector
    #1804
    Viccből írtam a kvarcjátékot:)de köszi az infókat,mindig tanulok vmit.Legjobb az volt a kvarcjátékban ha megnyomod a kijelzőt az ujjaddal akkor minden előre beállított objektumot láthattál:)
  • Sir Quno Jedi
    #1803
    Az pont ugyanaz, minta régi kvarcjátékok. A hátsó fólia polarizált fényt ver vissza. De mint te is mondád, ez igen szegényes minőséget produkál, így kihúzhatjuk a listáról.
  • PHM
    #1802
    Azért a transzreflektív LCD-ről ne feledkezzünk meg.
    A GBA SP-ben is ilyen van. A gyakoribb, AGS-001-es verzióban.
    Napfényben jobb is kikapcsolni a megvilágítást, hisz úgysem látszik.
    Cserébe viszont a színek fakók, s a kontraszt sem egetverő.
  • Sir Quno Jedi
    #1801
    Kvarcjáték az más elv. Az ragyogó napsütésben is látszik, hiszen nincs önfénye, hanem ponta bejövő fényt veri vissza a hátsó fólia, csak polarizáltan. Ergó pont világosban az igazi. Míg egy mai színes kijelző önfényes (kivéve az eink), így nem tud veresnyezni a kiscsillió lux-szal, ami a napból árad. Napsütésben a legdurvább reflektorok is csak gyengusz gyertyalángocskának tűnnek.
  • Moby
    #1800
    Igen, ez komoly gond, hogy kontrasztot nem lehet állítani, viszont...
    Jelenleg a második vitámat nyúzom, ez uszkve másfél évvel újabb, és nem tudom mivel van összefüggésben, de a fényereje jóval nagyobb mint a réginek volt. Ez simán használható olyan körülmények között, ahol a régiből már szart sem láttam, miközben fel sincs húzva fényerő.
  • The Protector
    #1799
    Szabadban meg tökmindegy mert teljesen használhatatlan az OLED meg az LCD is.Szart sem látni egyikből sem.

    Amikor sokat buszoztam és játszottam akkor napszaknak megfelelően tudtam hova üljek le,melyik oldalon süt be a nap.Ha a nap nagyon sütött nemhogy alig lehetett látni,hanem semmit sem,és ez most nem a ringyós sírás hanem tényleg nem látszik semmi sem belőle.Szerintem egy 10éves kvarc játékon több látszik mint ezeken.
  • Moby
    #1798
    A jó minőségű lcd betekintési szöge is jó. Ennek meg az nagyon nem jó.
  • LeventeV
    #1797
    A baj valóban nem a Vita ára, hanem a memóriakártyáké. Annak kellett volna lehozni az árát, sőt én állítom, hogy sokkal több Vitat adtak volna el, ha eleve microSD kártyával dolgoztak volna.

    A kijelzőre visszatérve, meg nem azt mondom, hogy az LCD van olyan jó mint az OLED, de a lenti kép szerintem túlzás. Ezek az összehasonlítások csak támpontot adnak, de nem hiszem, hogy mérvadóak. Eleve itt a két kijelzőt egy kamera veszi fel, a felvétel felkerül a youtubera, ahonnan te megint egy másik kijelzőn nézed. Túl sok a torzulás így. Jó lenne élőben is látni a kettőt egymás mellett.
    Én egy review videóban azt hallottam, hogy a kijelzője nem olyan jó mint az OLED, de ha nincs mellette egy OLED kijelzős Vita, akkor nem annyira szembetűnő a különbség és simán vállalható az LCD, mert abból is a jobb minőségűt rakta bele a Sony.
  • Moby
    #1796
    A fotók és a videók ennek erősen ellentmondanak, DE
    A vitának az ára most is nevetségesen alacsony. Nincs hova ezen tornázni, pláne nem a minőség kárára, és nagyon nem ezt várom a sonytól. Értem, hogy a mobiljátékok, de egy belépő mobil is drágább lassan mint a vita, miközben játékra sokkal szarabb (eleve jóval lassabb is). Olcsóbban sem fog kelleni a vita, mert a sony úgy viselkedik, mintha nem is létezne a termék. Megfutják a nagyon kötelező köröket, de kb mintha ők sem gondolnák komolyan. Így kétévesen meg lassan ki is kopik a portfolióból, és könnyen lehet, hogy nem lesz már utód sem.
  • The Protector
    #1795
    Hát igen sajnos,elveszítette a konzol magát a létjogosultságot is azzal,hogy a mobil platformok MÁR ennyire erősek MÁR ilyen ütemben fejldőnek és MÁR ennyire nagy rá a kereslet míg a vitára nem nagyon van kereslet,sem értelmes játék.Sajnos.
  • LeventeV
    #1794
    Annak alapján amiket én olvastam elég jó az LCD kijelzője az új Vitának. Nyilván az OLED-től gyengébb, ami ezeken a "side-by-side" összehasonlításokon elég jól látszik. A +1 órának és az "olcsóbbságnak" ez volt az ára.
  • Moby
    #1793
    Mégis kinek állna érdkében manipulálni? Se lcd- vel, se oleddel nem veszik.
    Nem az a kérdés, hogy mennyivel szarabb az lcd, mint az oled, hanem hogy milyen minőségű lcd-vel szerelik sz újat.
    Az eddigiek szerint jó szarral. Az egyetlen szimpatikus dolog ebben a mikrousb.
  • The Protector
    #1792
    Hát van különbség.Most vagy ekkora a különbség vagy manipulált a dolog.

    Az LCD kijelzőn még felvételről is látszik a csíkozódás.
    Az LCD képe fakó az OLED-hez képest ami érthető és fasza is,csak sajnos a vita2000 oldala mindenhol fakóbb.A gép is homályosabb nem csak a kijelző.

    A lényegen nem változtat az,hogy az OLED egy csúcskategóriás megjelenítő míg az LCD már régi(de attól még fasza).NYílván van különbség a kettő közt,a kérdés az,hogy mennyi.
    Képek,videók alapján nagyon sok a különbség.
  • dunga
    #1791
    Nézzük
  • cloud.strife
    #1790
    Bazz...... :/
  • Moby
    #1789
    Zsír lett az új lcd kijelző



  • Moby
    #1788
    Nemtudom, én abból indultam ki, hogy tegnap (talán) kaptam hírlevelet psn-ről, hogy rendeljem elő a borderlands2 vita bundle-t, és a link az amazonra vitt. Mivel ez már az új, lcd-s vita, először azt gondoltam, hogy emiatt ilyen távoli az időpont, szóval rákerestem a pőre játékra, és az is május 31. Szóval nagyon úgy tűnik, hogy ha a sony is ide irányít, akkor ez lehet a hivatalos.
  • The Protector
    #1787
    Lehet neked lesz igazad,de én eddig minden hírportálon márciust olvastam viszont az amazon mérvadóbb mint az én oldalaim(psvitahun és egyéb oldalak).
  • n000rbi
    #1786
    Psplus-szal Uk 12font, magyar 4644Ft, február 27-ig.
  • Moby
    #1785
    Az a március az nem május31? Amazon legalabbis akkor releaseli.
  • The Protector
    #1784
    Az egyetlen sajtóanyag a Vita-s Borderlands2ről ami előre láthatólag márciusban jelenik meg.
    A kép ingame.

    Az eredti kép pc-s verziója:
  • Moby
    #1783
    Akciós? Mármint hol? Psn-en? Milyen régióban?
  • shaddam
    #1782
    A tearawayt megvettem ha már akciós. Eddig nagyon jó kis játék, majd szeirntem origamizok is :DDD