2060
P S P 2
  • zola2000
    #1861
    Most nagyon jó akció van a PSPs (vitán is jó) monster hunter freedom unitera az angol storeon.
  • The Protector
    #1860
    Halihó.

    Egy kis segítség kellene nekem.
    Vettem pár játékot ps-n és még maradt 10fontom.Mi az a játék amivel sokáig el lehet lenni és megéri az árát.Sok pici is megfelel nekem akár.Lehet logikai,ügyességi.

    Vettem egy urban trial-t,f1 2011,jetpack joyride,surge delux.

    Ezen felül ami még érdekelne engem az a castlestorm,oddworld strangers wrath de ezek annyira nem fontosak,lehet tu tudtok jobbat,tatalmasabbat ajánlani.Köszi
  • The Protector
    #1859
    Igen.Működik,fordítva nem.
  • deep
    #1858
    Persze, simán menni fog. Akkor lenne baj, ha több accountot akarnál használni.
  • vixo
    #1857
    Sziasztok!

    Két memóriakártyához használhatok 1 psn acc-ot? Mivel most kezd kevés lenni a 4gb memókarim (van egy killzone és sly "lemezes" játékom és egy injustice letöltve) és most jön meg lassan a God of War Collection szintén dobozosan,de már csak 30mb szabad helyem van a karimon, tehát úgy gondoltam,hogy mivel majd még Borderlands 2-őt is beszerezném,ezért megtartanám a mostani 4gb-os karimat és egy másik karin,de ugyanezzel a profilommal kezdeném a játékokat,tehát leegyszerűsítve ha Killzonoznék vagy God of War-oznék akkor cserélgetném a memokarikat és értelemszerűen a játék karikat,de a jelenleg meglévő egyetlen psn acc-omat szeretném használni,ez így lehetséges? Előre is köszönöm a választ!
  • zola2000
    #1856
    Ebben most mi a logika?
    gematsu.com/2014/03/sword-art-online-hollow-fragment-will-english-traditional-chinese-subtitles-taiwan

    A sword art online nem jön ki Ázsián kívül, viszont a Tajvani változaton lesz angol felirat -> onnan meg lehet rendelni, mert a vita régiófüggetlen, viszont: ha már van angol feliratos verzió a játékból, akkor miért nem teszi fel legalább csak a ps storeba a bandai?
  • oneal1
    #1855
    ez mii????:D:D:D
  • MetroidMan64
    #1854
    Neked van ilyen trofeád?
  • MetroidMan64
    #1853
    Akkor hol találkozunk.
  • MetroidMan64
    #1852
    Akkor hol találoozunk.
  • MetroidMan64
    #1851
    akkor hol találkozunk?
  • The Protector
    #1850
    WTF?
    Jól értelmezem,hogy neked trófea kell amit adhoc-ban lehet megcsinálni?
    Nekem van ilyen játékom.
  • MetroidMan64
    #1849
    Jó napot!

    Szeretnék segítséget kérni a Sonic & All-Stars Racing Transformed játékban a PS Vita Gépen.

    Szeretnék ezt a matricát megnyitnom: House Party of the Dead, adhoc játszás szükséges.

    Szoval akinek van ilyen játék PS Vita-hoz és egy PS Vita gép, azok érdeklődjenek.

    Email címem: [email protected]

    Köszönöm.
  • oneal1
    #1848
    fifát játszik esetleg valaki?

    látom, hogy 3 kiadás van, fifa football, 13 és 14.

    aki próbálta valamelyiket írhatna róla.
    Multi milyen vele?

  • shaddam
    #1847
    Havi szintem bagóért kapsz egy csomó játékot
  • The Protector
    #1846
    Ok de én erről nem tudok semmit mivel egy játékot játszottam eddig remote play-en és az a shadow of the colossus volt.Mást még csak nem is láttam.

  • Moby
    #1845
    Mert nem szórakoztató, és nem buli. Tönkreteszi a játékélményt. Ha átgondolt lenne, és lennének olyan alapkövetelmények, amik biztosítanák a játszhatóságot (mint pl, hogy nem lehet egy-két pixel széles célkereszt fullhd-ban, mert az vitán nem fog látszani, irányításanomáliák, stb), AKKOR buli lenne.
  • oneal1
    #1844
    egy kicsit kifejtenéd?:D
  • shaddam
    #1843
    Évek óta igaz, hogy hülye aki nem fizet elő
  • oneal1
    #1842
    következő kérdésem, hogy írtad ezt a plusz dolgot:)

    megéri előfizetni?
  • The Protector
    #1841
    Playstation Plus Május (hivatalos):
    ami elmegy:
    április 30.: Mercenary kings
    április 30.: Pro Evolution Soccer 2014
    április 30.: Bioshock Infinite
    Április 30.: Hotline Miami
    Április 30.: MotoGp13
    Ami Jön:
    Április 30.: Stick it to the man
    Április 30.: Payday2
    Április 30.: Puppeteer
    Április 30.: Muramasa Rebirth
    Április 30.: Everybody's Golf
  • The Protector
    #1840
    Tudom de akkor is buli egy ideig és ha már van akkor miért ne,ha szar is az egész.
  • oneal1
    #1839
    köszi én is így gondolom, hogy multi nélkül semmit sem érnek a dolgok, már amiben van:)

  • Moby
    #1838
    PS4-nél megoldották, de nem jó. A játékok nem kezelik, úgy kezelik mintha a ds4 lenne, holott nagyon nem az. Kifejezetten nehezen irányhatóak a játékok, rossz élmény az egész.
  • The Protector
    #1837
    Nézd,sok értelme nincsen a dolognak,hiszen alig van gépre játék,pláne AAA címek.Ha ezeket lewarezolnád még ezeknek is a felét bebuknád mert multi nélkül a játék 50%-ét kapod meg kb.Nincs sok értelme mert pont azt úsztatod be vele ami jóvá teszi a rendszert.

    Anno néztem homebrow cuccokat meg kis kiegeket a VITA-m hoz és futottam bele warez ISO-k ba is,szóval elméletileg van.MEg az is CFW mikor majdnem mindent tudsz remote play-on játszani.Fasz a sony anyjába h ezt nem oldják meg soha már.Pedig még anno a Killzone3 al promozták milyen fasza a remote és még az sem megy:)
  • oneal1
    #1836
    köszönöm!!

    nem tudom itt mennyire tabu a dolog de másolt játékokkal, hogy áll a platform?
  • LeventeV
    #1835
    PS Store-ról kell megvásárold őket. Ha vannak most UMD-s játékaid, akkor azokat nem fogod tudni játszani, csak ha megint megveszed őket digitális formában.
  • n000rbi
    #1834
    UMD-s psp játékot sehogy.
  • oneal1
    #1833
    értem köszönöm!:)

    noob kérdés, de hogy teszem fel a psp játékot vita-ra?:)

    a letöltő kód az okés nyílván:)
  • LeventeV
    #1832
    Működnek a psp-s játékok is a Vitán.
    Nekem van 4 ami gond nélkül megy, illetve volt is egy olyan PS Vita csomag, amihez adtak egy 8 gigás kártyát és letöltő kódot, ami tartalmazta többek közt a psp-s Gran Turismot is.
  • shaddam
    #1831
    Neogafon pár napja indult egy topik, hogy minden ps1 meg psp játék működik(eddig volt pár ami nem). Én a destruction derby-t, medievilt (PS1), meg a vice city,liberty city stories alapján tudom csak azt mondani hogy igen
  • oneal1
    #1830
    sziasztok!

    tervezek venni egy ps vita-t.

    kérdésem az volna, hogy a psp-s játékok kompatibilisek e a vita-val?

    pl gran turismo.

    köszi
  • The Protector
    #1829
    A japán stílust tényleg rühellem de van még az a szint aminek emészthető a formája.Amúgy meg a jó játékokat szeretem,nem baj ha olyan stílusa amit nem bírok.VEgyük pl a Tomb Raider-t,utálom a női főhősöket,herótom van tőlük de a Tomb Raider egy kvajó játék.

    Amúgy jah a psplusról eddig semmit nem lehet tudni,ilyenkorra már régen kint szoktak lenni a pletykák a neten amik 100%-ig bejönnek.

    Sokan Dishonoredet pletykálják stb..........
  • LeventeV
    #1828
    Na ezt jól megmondtam. Elnézést a szókettőzésért. :D

    De hogy ne csak OFF legyen:
    Lehet tudni már valamit az áprilisi PS+ kínálatról?
  • LeventeV
    #1827
    Akkor inkább hagyd az egészet. A játék egy jelentősebb része ugyanis Visual Novel stílusban fut, és eléggé anime stílusú.
  • The Protector
    #1826
    Néztem értékeléseket erről a persona-4ól.Hát egy próbát megér.Jónak tűnik bár undorodom a japán stílustól.
  • The Protector
    #1825
    Meg az,hogy olyan a játék mint mikor szar géppel indítod el és nem töltődnek be a textúrák.Szerintem egy az egyben úgy néz ki a game.
  • szega96
    #1824
    Nincs árnyék, nekem az a szembetűnő :D
  • Moby
    #1823
    Nem nem adtam, hanem esélyed nem volt rá. A megvétel követő 5 percen belül aktiváltam az autóban a kódot :D
  • The Protector
    #1822
    A legendset meg nekem szánod majd eladni ugye?:)
    Anno a killzonodat is meg akartqam venni,adtam volna érte 4000Ft-ot,aztán te nem adtad,felhasználtad megvettem máshol 3000ért:)