2060
P S P 2
  • Kongy
    #1900
    Sziasztok! Ha van esetleg valakinek elfekvőben egy Vitája, szívesen megszabadítanám tőle!
  • Stief
    #1899
    Szia! Na előfizetem egy éve ps pluszra és rendeletem egy 64 gigás memória kártyát! Már nagyon várom!
  • zola2000
    #1899
    Írtam a ps magyarországnak, és azt írták, hogy technikai hiba, de már megvan, gyorsan meg is vettem, ha lejött megírom milyen, mert a metacritic szerint jobb mint a tales of xillia, aztán eléggé ismeretlen ez a játék még errefelé .

    Szerintem az történt, hogy most hogy megszerezte a tecmo-koei a kiadási jogot kicsit nagyobb költségvetéssel készülnek az atelier játékok, legalábbis a videók szerint a felujított plus és a sima között grafikailag kb ég és föld a különbség a plus javára, és az élénk színű animés játékok a vita oled kijelzőjén nem főleg nagyon szépen néznek ki.
  • bluesfool
    #1898
    Én azt vettem észre hogy magyar store-on van olyan , leszedtem cliff driving-ot , elakarom inditani , és mielőtt rá nyomok a startra a live alul reklámozza hasonló játékokat, rá nyomta a reality fighters és előjött a hogy a trial verziót letudom tölteni , le is töltöttem meg indul, na de ha ps storeon keresi az ember akkor nem mutatja hogy a reality fightersnek van trial módja . Egy csomó dolgot nem mutat a magyar a pstore , vagy manuálisan kell rá keresni , vagy ilyen hasonló játékok felületen adja ki a dolgokat , elég szarul van megcsinálva ,én bánom hogy a magyar régióba regisztráltam , egy csomó dolog nincs.
  • zola2000
    #1897
    Csinált már olyant a ps store, hogy egy játék egyszer felkerül, aztán leveszik? Konkrétan a magyar storeon az atelier rorona plusra gondolok, ami pár napja látom hogy nincs fennt, a hozzá tartozó bgm packaget listázza csak ki rákeresve.
  • shaddam
    #1896
    A soul sacrafice delta lenne ennyi, már tolnám is
  • zola2000
    #1895
    Csak az nem derült ki, hogy van benne jó sztori mód meg ilyenek?
  • zola2000
    #1894
    A ragnarok odyssey acet érdemes megvenni a ps storreról, most akciós, de a demo alapján nem tudom, kicsit monster hunter szerű, de eléggé csak a harcra van kihegyezve, és jó nehéz.
  • The Protector
    #1893
    Okkés.Láttam:)Basszus pont amiatt kellene az injustice nekem is h multizzak mivel ezek a buzik megszüntették a mortal multiját!NEkem megvan a Mortal,kongott amúgy is az ürességtől.A killzone viszont mindig tele van:)És kurvajó.Darts-ra ott a top darts játék.Az jó játék.
  • Stief
    #1892
    Szia! Felvettelek a vitára barátként, hát sajnos pont az injustice miatt vettem meg én is :) ezt a packot! Kösznöm a segítséget, sajnos kis csalódás hogy multiba nem találok ellenfeleket. Ha esetleg beszerzed, akkor szólj. Amúgy meg vettem ma hozzá a fifa 14 és word rally 3 -at. Egész jók. Még a mortal combat kell, dead nation, helldrive, pets, egy darts játék és ennyi. De ez majd a jövő! :) Most egyenlőre ezeket kipörgetem.
  • The Protector
    #1891
    Szia.

    Nagyon jó kis pack de ez mind nem fog egyszerre a 8Gb oson elférni.
    Ajánlok neked gamekat.
    Ac Liberation.
    Killzone Mercenary
    f1 2011 de még majd írok neked játékokat csak írd meg mi az amit érdekel.
    Nekem viszont felpörrent a szívem az injustice-ra,ha eladod akkor szívesen megveszem tőled!!!!Ha nem ismered akkor nézz róla videót mert én megveszem és azon pénzem majd tudsz más játékot venni.
    Amúgy ha szeretsz játszani de nem tudsz otthon akkor tökéletesen választottál.
    Amúgy majd storeban lesz egy olyan fül h playstation mobile,ott van pár nagyon jó inygenes játék.A vita le tudja emulálni a telós játékokat is és pl a Pop Bugs az nagyon jó és ingyenes.
    Amit még tudok ajánlani ingyenesek közt a treasure of montezuma és a treasure of montezuma arena.Ezek nagyon jó kis játékok és sokáig el lehet velük lenni!
    Ha az Injustice eladó lesz esetleg akkor gondolj rám légyszives mert megvenném:)
    Barátnak vegyél fel nyugodtan.TheProtectorHUN

    Jó játékot.Ha kérdésed van akkor keress itt vagy privátban,tudok pár tippet adni a gépről és milyen programokat érdemes leszedni rá pluszba ami jól jön!
  • Stief
    #1890
    Szia protector!
    Köszönöm a válaszod, egy 8 gigabájtos akcion packot rendeltem, elméletben holnap kapom, mindeképp veszek hozzá egy 32-es memori kártyát, csak még nem volt kézi konzolom soha ezért nem voltam tisztába progik méretével sőt képességeivel. Ez próba lesz.Kíváncsi vagyok már nagyon. Amúgy azért veszem, mert imádok játszani de keveset vagyok otthon. És nincs időm otthon játszani.
    Ha tudsz ajálani fasza játékot leírhatnád.
    A pack amit rendeltem tartalmazza:
    • Sony PS Vita Slim (Wi-Fi) rendszer
    • 8 GB memória
    • Injustice: Gods Among Us Ultimate letöltőkód
    • Batman: Arkham Origins Blackgate letöltőkód
    • Playstation All Stars letöltőkód
    • God Of War Chains Of Olympus letöltőkód
    • Killzone Liberation letöltőkód
    Hát remélem nem bánom meg :)

    Üdv Stief
  • The Protector
    #1889
    Szia.
    1.Ps plus mindenre van de nem kell külön előfizetgetni hanem ha veszel egy plust akkor szedheted hozzá a vita,ps3,ps4 játékokat,ez akkor jó mert ha később lesz még valamelyik platformod akkor bent lesz a download listbe.
    2.Plus-al Vita ra is kapsz játékokat,minden hónapban 2 darabot de néha van,hogy még mellé adnak egy apróság játékot is.Legtöbbször AAA címeket vagy 1kicsi ám de nagyon jó és egy AAA játékot kapsz,változó.Instant játékként azonnal kapsz még az aktuális játékok mellé instantba egy kezdő játék készletet ami a Gravity Rush és az UC Golden Abyss.
    3.A játékok mérete nagyon változó.Vannak nagy dög játékok mint a kilzzone ami 4Giga,Borderlands majdnem 5giga stb.... de átlagban 1.5-2gb egy játék de sokszor több.Ha neked ez kérdéses akkor minden játékra rágoglizol és megnézed mekkora helyet foglal,vannak a neten erről konkrét listák.
    4.Jótanács:Legalább 8Gb os karival vedd a gépet.Ez a minumum.4Gb al ne is szarakodj,ha olyat adnak a gép mellé akkor add el és mehet helyette a 8 vagy 16Gb-os de akár 32Gb.
    Nem csak játékoknak kell a hely mert van rá pár program is és ha tele a memóriád akkor pl youtubozni nem tudsz HD ban stb.......
    Ha van még kérdésed akkor nyugodtan kérdezz,szívesen válaszolunk,kivéve Shaddam mert ő egy szemüveges balfácán.:)
  • Stief
    #1888
    ps vitára is van plusz előfizetés? és akkor is kapok játékokat? Egy A kategóriás játék mennyi helyet foglal el a memori kártyán?
  • zola2000
    #1887
    Nos: lehet én voltam lassú, de 97 óra lett true endinggel, és akkor ha a platinára hajtanék legalább +100 óra lenne, amit nem fogok.

    Viszont most a persona3mat szereztem be akciósan, de az a közelébe sem ér a 4nek, meg az FF10et, annál is jobbra számítottam, de elmegy.
  • n000rbi
    #1886
    Az igaz :)
  • shaddam
    #1885
    Na de így megspóroltam a játékok letöltését, a psp, ps1 mentések meg nem mennek a felhőbe
  • n000rbi
    #1884


    Nem szoktad felnyomni felhőbe a mentéseket? (ha már úgyis van psplus-od - legalábbis gondolom) Onnan egyszerűbb lett volna leszedni, nem?
  • shaddam
    #1883
    Meglepően jól működik a backup/restore. Durván 2,5 óra alatt átrakta a 16 gigás kártya tartalmát a 64 gigásra. Amitől féltem hogy a psp játékok mentése nem jön össze, de az is tökéletes.
  • vixo
    #1882
    Sziasztok! Van,akinek megvan a God of war vitára? Most játszom a 2.résszel,de egy helyen nem tudok tovább menni,sztem vmi oltári nagy bug,mert már vagy 80x neki futottam és egyszerűen nem tudok továbbjutni,ennyire béna nem lehetek.
    http://www.youtube.com/watch?v=S0YvT03sPTc
    5:44-nél sehogy sem tudok átugrani arra a részre a pörgésnél,mintha a vitás verzióba nagyobb lenne a távolság vagy kisebbet ugrik nem tudom,de sehogy nem sikerül...
  • nayrobi
    #1881
    Nem kell dupla hely neki.
  • bluesfool
    #1880
    Sziasztok ,
    Azt szeretném megkérdezni hogy ps vitán egy játék demonak a hely igényét duplán kell számolni mint ps3-on hogy letölti és feltelepíti, vagy csak letölti és már megy is ?
    Előre is köszönöm a segitséget.
  • The Protector
    #1879
    Nyomom ezt a dragonc crown játékot.Eddig nagyon nem rossz.Hasonlít a muramasa-ra.Az egyetlen negatvum eddig csak az,hogy nagy harcoknál teljesen átláthatatlan a csata illetve a rohadt kamerát az egész csapatra nézi.Ha a csapat nagy része előrébb harcol akkor előre húz téged is,most komolyan ki nem szarja le,hogy a gép társak mit csinálnak picit odébb,rám kéne fókuszálnia a kamerának.

  • LeventeV
    #1878
    Készülj fel, hogy 50-60 óra lesz a játék, főleg ha a True Endingre hajtasz. :)
  • zola2000
    #1877
    Én meg mivel akciós most kezdtem el a persona4et, érdekes valahogy kicsit silent hill, kicsit FF, kicsit visual novel keverék, eddig nagyon bejött, de ahogy elnézem amekkora játék az elég is erre a hónapra ^^
  • The Protector
    #1876
    Same here.8gb kevés.
  • shaddam
    #1875
    Megvárom az e3-on lesz-e valami bejelentés, aztán rendelem a 64 gigás kártyát. Rohadt frusztráló hogy kedvem lenne valamihez, ja de az pont nincs fennt.
  • The Protector
    #1874
    Nekem lesz majd fizu után.
  • Csibe001
    #1873
    15-25 fps korul saccolnam. De eddig nem volt semmi elmenyrombolo lassulas.
  • LeventeV
    #1872
    És hogy fut a Vitán? Sok tesztben azt emelték ki negatívumként, hogy elég rosszul megy.
  • Csibe001
    #1871
    Valaki játszik Borderlands-el? Vagy mindenki kivégezte már más platformokon? Csak mert én csak most kezdtem el, eddig nem érdekelt, de Vita verzióra nagyon rákattantam.
  • The Protector
    #1870
    Szerintem igen,de nem vagyok műszerész így csak a józan paaszti eszemre hallgatok.

    Egyik része sincs meg a töltőnek?Mert USB-ről is lehetne tölteni akár,az meg sztem ugyan akkora áramot vesz fel mindenhonnan.
  • LeventeV
    #1869
    Samsung töltő ezt írja: 5V---1A.
    Akkor elvileg minden ok, csak a Samsung töltő lasabban fogja feltölteni, mert csak 1 amperes, nem másfél, ugye?
  • The Protector
    #1868
    Szerintem nem,max akkor ha nagyonn a feszkót ad le.
    Gyorsan leolvastam neked,ezek vannak a hátoldalán a töltőnek.

    100v-240v-0,2A 50/60Hz

    5v===1500ma
  • LeventeV
    #1867
    Lesz valami baja a konzolnak, ha nem az eredeti, hanem egy Samsung töltővel töltöm?
  • The Protector
    #1866
    Hírezték,hogy azt még sok évig nem cserélik le így marad a gravity meg az Uc.
    Amúgy ma jött ki a treasure of montezuma Arena.Ingyenesen tölthető.

    Amúgy felvehettek barátnak:TheProtectorHUN
  • LeventeV
    #1865
    PS3 esetében elvileg most fogják váltani az alap játékokat, mert most van az IGC születésnapja. A PS Vita esetében ez valamikor ősszel van, de tavaly nem cserélték le az alap játékokat. Ha akarnak kicsit kedveskedni, akkor azt is lecserélik.
  • The Protector
    #1864
    Ha leveszik az eddigi alapot akkor azok helyére teljesen más kerül?
    Azt viszont tudom h a psvitas alapcímek jó ideig nem fognak változni.
  • LeventeV
    #1863
    PS+ júniusi pletyka:

    PS3
    NBA 2K14
    Lone Survivor

    PS Vita
    Dragon's Crown

    Most fog jönni az éves update is, így ez a lista nem teljes, ráadásul csak peltyka, így kezeljük a helyén.

    Forrás - PS Blog EU
  • The Protector
    #1862
    Az megvolt nekem még anno psp-re,nagyon tetszett meg nem is.Nekem túl nehéz volt a játék,multizni meg nem tudtam mert nem volt wifim a koleszban.