2060
P S P 2
  • bluesfool
    #1940
    Szia , ha közbe szólhatok uncharted ügyben , nekem olyan 5 talán 6 óra között mozgott a végigjátszás , hard fokozaton . Van olyan hosszú mint a nagygépes változat. Az elején kicsit ijesztő hogy gyorsan váltakoznak a fejezetek de a végére a megnyúl , ha jól emlékszem 34 fejezet van. Viszont ha megakarsz szerezni minden kincset , ha kiakarod platinázni akkor el leszel vele egy darabig.
  • DarkSector
    #1939
    Oks thx, mert így fogom kb a lóvét összekaparni, mert ugye a ps4 részletre van havi 6500ft, ez mellet gazdálkodok maszek melommal.
    Fizuból nem költök játékra.
    Abból megvehetném azért.

    Ez végett necces nekem és kalkulálni kell.
    Szóval PSP-nél 3004-es, na ezt felirom magamnak, köszönöm.

    Ja ez a remote play, meeg azt tudom hogy van egy Uncharted játék Vita-ra, az mellette érvel megint.
    Te végigvitted már? kb milyen hosszú lehet?

    /// játék kevesebb , a 70%-a hordozható film-zene meg képek lejátszása.
    De persze a játék is, ezért eredetibe tervezem ahogy a többi gépemen is ami van, warez már nem annyira érdekel.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 11:41:55
  • The Protector
    #1938
    Psp.Olcsó.15ezerért már kapsz használtan.3004 meg a street a legújabb.Van benne wifi is.HA veszel akkor döntsd el h eredeti játék kell-e vagy tört úgy vásárolj.
    PSP GO-t ne vegyél,nem kezel lemezt csak digitális játékokat.
    Vita.30ért már kapsz ezt is.Ezt ajánlom neked ps4 mellé a remote play miatt.
    Ha kérdésed van,nyugodtan kérdezz nekem van mindkettő Vita és 3004es psp.
  • DarkSector
    #1937
    Üdv annyi lenne a kérdésem, hogy PSP-Vita, mindkettő ára érdekelne.

    A kérdésem az hogy ha valamelyikre az éveben még beruháznék, egy alap sima példány, mind2 konzolnál mennyibe lehetne akár belföldön, akár (megbízható külföldi boltokban) hozzájutni.

    És ha netán van olyan hogy buktató, mikre kell odafigyelni vásárlás esetében?
    Azt hallottam hogy a GO egy digitálsi kütyű, nincs adathordozó benne és azt nem igazán ajánlották.
    De amúgy nem nagyon vágom ezeket a kézi kütyüket.

    (nem csak játék miatt, film és zenére is kell!!!!)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 11:05:26
  • shaddam
    #1936
    Ebayről szereztem 99 dodóért. Igaz most szar a forint(mondjuk mikor nem), de még így is olcsóbb mint 27. Postaköltség nem volt, a vámot meg az okos kínaiak megoldották
  • The Protector
    #1935
    Az nem rossz,de belegondolva gáz,hogy az egy használt VITA árának 70%-a.
  • Stief
    #1934
    Akinek kevés a memória és azon gondolkodik hogy vesz 32 gigásat az szerintem vegyen 64 gigásat én is azt tettem. Jobban megéri 27000 ft volt.
  • Stief
    #1933
    Köszi!
  • zola2000
    #1932
    Elhiheted az, hogyha a googleba vagy youtubeon rákeres valaki, hogy "best ps vita games" nem nagyon találni olyant, ahol ne a persona 4 lenne az első, nem véletlen.

    Viszont arra kíváncsi lennék, hogy akinek inkább amerikai játékok jönnek be, és kíváncsiságból megvette a persona 4et, hogy tetsztett neki (ha van itt olyan)
  • The Protector
    #1931
    Bőven van különbség.Az OLED sokkal jobb mindenben kivétel ugyebár a tipikus OLED betegségről a sötét képernyőn való foltosságról.Mindenkinek olyan.
  • TomStorm
    #1930
    Melyik kijelző a jobb Vita-n.OLED vagy LCD?Biztos sok különbség nincs de azért mégis lehet valami:)
  • The Protector
    #1929
    Jah.Mondjuk nekem az is fura,hogy border2 19font míg 8500Ft kártyán.Sajnos mivel hatalmas a game mérete én megvettem kártyásan de még így is a dlc-ket külön kell szedned ami 2GB körül van.Elég tré.Meg lehetett volna oldani sztem,hogy a dlc is rajta van a kártyán csak beaktiválás után lesz hozzáférhető mert a 8GB az sajna kevés nagyon,így is van egy rakat játék amit törölnöm kellett helyhiány miatt.

    Amúgy tudtok ajánlani tartalmas hosszú játékot?
    MAjdnem minden nagyobb címmel nyomtam.Talán még a persona 4 érdekelne,de nem érdekel a játék mert japó viszont ódákat zengenek róla így viszont már érdekel,nem leszek semmi jó elrontója,kipróbálom.Még az AC Liberation hiányzik amivel nem játszottam.Persze ezen felül van még sok cím,de jelenleg ezek amik érdekelnek és tervbe vannak véve.
  • zola2000
    #1928
    "Vita-ra sajnos drágák a játékok"

    Nem tudom, de sokszor van akció a storeon, elég komoly címek elég gyakran vannak akcióban, tehát kis türelemmel minden vita játék ami érdekel megvan 5ezer forint (2ezer-7ezer) körül, psp játékok meg 1ezer forintért, most is tele van a "hot deals" részleg mindennel, meg most 10éves az európai rising star games (tehát a vitás virtue last rewardot 3ezerért és a psps half minute herot 1ezerért megvettem tőlük. (Így a danganronpa ami "deal of the week" is érdekelne, de 7ezerért sok)
  • The Protector
    #1927
    Tegnap volt.ha nincs ott a ps all star stb...akkor még nem frissült neked vagy probléma van,keress rájuk külön,úgy is le lehet szedni.
  • nayrobi
    #1926
    Minden hónap első szerdája, tehát pont tegnap volt.
  • Stief
    #1925
    A pluszos játék váltások mikor szoktak lenni, nekem még mindig az előző havi van.
  • The Protector
    #1924
    Anyagilag talán jobban megéri a psp főleg a flash miatt.Nekem psp-n is eredeti gameim voltak de ugyebár majdnem minden psp törhető már.Ha sima psp-t veszel olyat válasszamiben van wifi.NEkem 3004-es széria volt,az nagyon megbízható,van benne wifi is viszint még mikor használtam nem volt hozzá flash.Szóval asszem neked egy 2000-es széria körül kell venned.Szerintem feltétlenül olyat vegyél ami alapból flashelve van és csak a képfájlokat kell hozzá letölteni.Vita-ra sajnos drágágk a játékok.Hogy miért?Mert használtan alig tudsz venni játékot rá.
  • n000rbi
    #1923
    Igen, a vita-n is belépsz a plusos accountoddal és simán letöltöd storeból.
  • TomStorm
    #1922
    Ok értem köszi.Az a baj,hogy akárhányszor volt PS+om egyszer se oldottam fel a Vita-s címeket,pedig lenne már jópár játékom hozzá:)
    Nem maga a készülék drága hanem a játékok így most ezt nagyon át kell gondolnom.

    A jelenlegi PS+ játékot pl.hogy tenném rá?Letöltöm magára a Vitára PSN-rol
  • The Protector
    #1921
    Szia.A psp ps1 és ps2 grafi színvonalat tud.Ps vita majdnem ps3 szint de minden címe jóval szebb mint a ps2.
    Én amondó vagyok,hogy psp-t vegyél,nyomd le a kötelező címeket és jöhet a VITA.
    A másik megoldás,hogy hagyod a psp-t és elsőre VITA-t veszel és a psp-s címeket megveszed store ból.A VITA gond nélkül futtat ps1-psp és egyes ps2 címeket.
  • n000rbi
    #1920
    Ha engem kérdezel, inkább vita. (pláne, hogy van egy eladó darabom )
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.09.03. 14:57:37
  • TomStorm
    #1919
    Üdv.
    Nagy fejlődés van Vita-n a PSP-hez képest?Érdemes pénzt kiadni a régebbi PSP-re vagy inkább Vita?
  • shaddam
    #1918
    Neogafon dícsérik.
  • Kongy
    #1917
    Nem a Santa Monica csinálta a portot.
  • zola2000
    #1916
    Meg jelent a sword art online! Ha jól látom a metacriticen kapott mindent 9 ponttól 3 pontig ... gondolom az igazság a kettő között lehet.
  • bluesfool
    #1915
    Köszönöm
  • The Protector
    #1914
    Több millió ember csinál így minden évben.Kijön az új és már veszi is meg.Pedig csak annyi kéne h patchben megoldják az átigazolásokat mivel a játékmenet nem változik,csak ugye abból nincs lóvé.
  • The Protector
    #1913
    Én szoktam.Fel is veszlek.
  • Smithie
    #1912
    A Vita-s Fifa jó? o.O Ha neked jó, hogy minden évben megveszed a "legacy edition"-t, ami ugyan az mint a 13(kivéve a mezeket, átigazolásokat), akkor valamit jól csinál a EA...
  • bluesfool
    #1911
    Sziasztok aki szokott multizni pl montezuma vagy egyéb cimek és van kedve az felvehet psn azonositó sgfoolgs
  • Stief
    #1910
    Tényleg nagyon csúnya lett :) Nem értem miért szerintem simán elbírná a szebb grafikát.
  • Stief
    #1909
    Sziasztok nem értem azokat akinek nem tetszik a vita, azért azt gondolom hogy várható volt hogy nem fog a teljesítménye egy asztali géppel vetekedni. Amúgy igenis jó gammák vannak rajta. injustice, tenisz fifa, és pár autós játék is. És még vannak amikkel szívesen játszanék. Amúgy azért azt tudni kell hogy az vegyen ilyen gépet aki mobil akar lenni, nekem nagyon jól megteszi mikor nem vagyok otthon és akkor is tudok játszani.
  • The Protector
    #1908
    Megvettem a GOW Collectiot.A játékok kurvajók de soha az életben nem láttam még ennyire trehány portot.Erre szavak sincsenek.Santa Monica kiszophatja a faszomat.
  • shaddam
    #1905
    Akciós a soul sacrafice delta!
  • zola2000
    #1906
    Ja igen ami még érdekes lehet a vita exkluzivok közül az ez: http://hu.wikipedia.org/wiki/Persona_4:_Dancing_All_Night
    Eddig azt hittem róla, hogy csak egy ritmusjáték a persona zenéire, aminek tényleg nem sok értelme lenne, de úgy látom rpg -szerintem- kísérleti harcrendszerrel.

    Plusz még jön a freedom wars, pletyka hogy a TGSen vita exkluzívan bejelentik a gravity rush 2t, és a tgsen szokott történni a ps vita bejelentések nagy része, én még nem temetném a gépet, bár akinek van ps3a, az tényleg csak 1-2 exkluzívot talál rá, de mivel nincs ps3mam, ezért főleg tetszik a kis gép, portolják azt amit kell -és bír a vita- (úgyértem a persona5, tales of zetsiria, ni no kuni szerintem sok lenne a vita hardverének, de az ateliert, hatsune mikut, hyperdimension neptuniát simán elbírja, jól futnak ezek vitán is.

    Nem tudom, én maximum csak azoknak nem ajánlom a vitát, aki inkább az amerikai stílusú játékokat szereti, és tényleg kizárólag csakis azokat keleti cím már egyáltalán nem is fér bele annak elhiszem hogy "nem jön nekivaló játék vitára" mindenki másnak jó választás a vita ... esetleg még azt tudom elképzelni, hogy valaki megveszi nagy hévvel a gépet, hogy "mindegy csak jó játékok legyenek rá" aztán besokall, hogy a tetrisnél komolyabb címek vitára 99℅ban japánban (vagy koreában a ragnarok) készülnek, azon kívül félévente egy port van rá ami tetrisnél komolyabb.
  • zola2000
    #1905
    Jogos, a tales of hearts R kivételével minden nagyobb vita játék jön ps3ra is, bár nekem kézikonzol kell bizonyos körülmények miatt nagygéppel csak keveset lenne alkalmam játszani.
  • Smithie
    #1904
    Most adtam el én is 37k-ért 5 játékkal 8gb-os karival meg minden szarjával együtt... Kurv@ nagyot csalódtam a vita-ban, inkább ps3-at vegyetek...
  • zola2000
    #1903
    Én még nem találtam játékra alkalmas címet ps plusban az éves nagy uncharteden és gravity rushon kívül, az évi két nagy cím meg megszűnt sajnos, lehet hogy kár volt egy évre előfizetnem a pluszra (vagy venni kéne egy ps3mat)

    Örülnék ha akcióznák már az yst, régi ateliereket, hatsune miku project diva Fet (ennek a demoját feltétlenül próbáljátok ki! ) ... kb ennyi játék érdekel még vitára az eddigi felhozatalból, a bejelentett címek közül meg a tales of hearts r, hyperdimension neptunia re birth 1, miku 2, akibas trip, de azoknál már türelmes leszek, és megvárom a leárazást (vagy nem : )
  • Kongy
    #1901
    50 nagyon sok nekem érte, elég lenne nekem az alap gép egy memóriakártyával. Amúgy nem rossz ajánlat.
  • Totti5
    #1901
    Én hirdetem a vitámat!