2060
P S P 2
  • Moby
    #1980
    Addig el lehet lenni egy filléres elsőgenerációssal is, meg lehet a játékokat bezsákolni :)
  • Renjike
    #1979
    de az még sok idő mire megjelenik európában.
  • Moby
    #1978
    Napitipp: én körbeleskelődnék a 3ds házatáján. Volt mindkettőm, lényegesen jobb a felhozatal arra, és a gépet is jobban szerettem, és most itt az új gép is.
  • Renjike
    #1977
    Hú köszönöm szépen , találtam pár érdekes címet de a nagy része "japan only".
    Illetve hogy érdemes importálni játékot japánból? Dengeki Bunko FIghting Climaxon gondolkoztam mikor még meg sem jelent de 20 ezer forint lenne .
  • joshua
    #1976
    Értem. Ezeket az előny-hányrányokat le tudnád írni? Esetleg árban van különbség vagy az kb ugyanannyi?
  • Renjike
    #1975
    A gépbe teszel 1 memóriakártyát ahova a mentéseid és a Playstation Networkről letöltött dolgaid kerülnek (pl játékok) . Ha bemész 1 boltba akkor ott a játékot egy szép kis kék dobozban kapod szintén memóriakártya formályában és persze a játék memóriakártyája mást foglalatba megy . :)
  • shaddam
    #1974
    Veszed kártyán, vagy digitálisan. Mindegyiknek van előnye/hátránya
  • joshua
    #1973
    Köszi a választ!
    Nos nekem a legutolsó kézikonzolom egy Gameboy Micro volt, szóval már le vagyok maradva. Azt tudom, hogy a PSP-be lemez kellett, de talán a végén már az se. Most hogy megy ez? Mármint boltban megveszem a játékot lemezen, vagy letöltőkód van? Nem igazán tiszta ez nekem (olvastam teszteket).
  • shaddam
    #1972
    lista
  • Renjike
    #1971
    Vannak bejelentve Vitára játékok? Elég vérszegény a felhozatal . Amióta van gépen azóta a Freedom Wars megjelenésről hallottam.
    Sword Art Online megjelenés óta van gépem.
  • shaddam
    #1970
    Nem. Viszlát!
  • joshua
    #1969
    Sziasztok! Erősen gondolkozok egy PS Vita megvételén. Viszont lenne egy kérdésem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet warezolni rajta?

    Előre is köszi a választ!
  • shaddam
    #1968
    8 órám van a danganronpa 2-ben. Zseniális :D A screenshotos topikba tolok is pár képet szerintem
  • zola2000
    #1967
    Én megvettem az első részt a danganronpából, rövid véleményem róla: mintha összekeverték volna a virtue last rewardot és a phoenix wright ace attorneyt, tehát akinek ezek bejönnek az vegye meg, mert (kb 3 óra játék után) nagyon jónak tűnik, monokuma nagy arc.

    Azon kívül a new little kings storyt is dícsérik (nekem nincs meg) az atelier rorona plus megvan, erős közepes rpg (nem nagy szám, de el lehet vele lenni) a persona 4 nekem nagyon bejött, utána a persona 3 portable vitán nekem gyengének tűnt, de ps2n jó csak nagyon butított a psp port, a trails in the sky tűnik jónak még (nincs meg, de ha nagyon uborkaszezon lesz, majd valamikor talán)
  • shaddam
    #1966
    Meg egy csomó más japánság is akciós. Valakinek valami ajánlás, hogy mi instantget?
  • zola2000
    #1965
    És már akciós is az első rész ; )
  • shaddam
    #1964
    Én nem játszottam az első résszel
  • zola2000
    #1963
    Közben megtaláltam: www.gamefaqs.com/boards/763296-danganronpa-2-goodbye-despair/70499754

    Elvileg igen, és az első részből készült sorozat sem jó megoldás pótlásnak ahogy írják, viszont az 1. rész csak egyszer volt akcióban, még emlékszem is, hogy valami 8800 forint volt a rendes 13ezer forintos ára helyett, ami nem az igazi, 4-6ezer közti árat szoktam meg, a helyükben most az első részt áraztam volna le, aztán később a 2.at.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2014.11.11. 19:20:48
  • zola2000
    #1962
    Ahhoz illik ismerni az 1. részt? Mert az még nem volt ilyen komoly akcióban.
  • shaddam
    #1961
    Akciós a danganronpa 2
  • bluesfool
    #1960
    Vitán csak egy profilt tudsz használni , tudtommal , ps3-on lehet igy játszani , de vitán nem
  • Renjike
    #1959
    Ha csinálok egy japán accountot és veszek ott egy játékot azt az eredeti (magyar) profilommal tudom használni?
  • shaddam
    #1958
    Alszok rá egyet, most elég jól el vagyok látva
  • zola2000
    #1957
    4ezer akciósan a ps storeban (a digital only fülön)
    Úgy voltam vele hogy kijátszottam a virtue last rewardot, kellett volna valami új, és ez pont szembejött velem, tehát megvettem mer "nagyon állat"

    10.én meg jön az akiba's trip undead and undressed, ha lesz rá hasonló akció majd valamikor lehet hogy poénból azt is beszerzem ha "olyanom lesz"
  • shaddam
    #1956
    Mennyiért adják? :D
  • zola2000
    #1955
    Le fogtok esni a székről, de én megvettem a monster monpiecet, hadd ne mondjam mire hasonlít, amikor elől-hátul egyszerre kell dörzsölni a vitát, de legalább rájöttem mire való a hátsó tapiad ^_^

    Viszont a prűd amerikaiak miatt a loli monster girlök 3. fokozata után nem változik a kép, tehát nem fehérneműig vetkőznek a lolik, hanem csak kisnadrág-topig, ez a fokozat maradt ki az amcsik miatt: www.otakugamers.uk/2014/01/monster-monpiece-censored-content.html (eközben az amerikából jövő játékok 90%a durva tömeggyilkoságot tartalmaz, aztán szidalmazzák a németeket-japánokat-ausztrálokat ha az amcsi játékokat cenzúrázzák ... mondjuk azt nem értem hogy az eu verzióban miért hagyta bennt a cenzúrát az ideafactury, valaki megmondhatná a japóknak hogy eu nem egyenlő usával.

    Egyébként a játék 90%ban nem erről szól, hanem egy egész érdekes történettel rendelkező visual novel rpg, ez csak egy kis extra játékelem.
  • The Protector
    #1954
    Az a lényeg hogy a töltő azon fele legyen meg ami a ps valagába megy bele a másik része bátran használható más eszközzel is.
  • Renjike
    #1953
  • shaddam
    #1952
    A töltő egyik fele usb a másik vita/usb. Neogafon írták hogy megy ilyen telefonos mobilakukkal
  • Renjike
    #1951
    Srácok , szereztem egy ilyen kis ketyerét és kíváncsi lennék hogy bármilyen külső akkumulátorral utántölthetem vagy csak a Sony féle célszerszám alkalmas erre? Ha mással is tölthetem ajánlanátok egyet?
  • Moby
    #1950
    >ezen felül a teljes tartalom elérhető vita-n mintha ps4 lenne a kezedben.

    A tartalom az elérhető teljesen, a használat maga a borzalom. A vita kontrollerként rettenetes. Pláne ds4 kontrollerként. A képméretet pedig leskálázza, ráadásul kétszer. Aminek eredményeként olyan jelentéktelen dolgok vesznek el a képről, mint pl a célkereszt :D
    A 2. vitát direkt remoteplayre vettem, de maga a kín. Rossz. Átgondolatlan, nem jó. A játékok nem foglalkoznak vele, hogy ez most egy vita, más gombkiosztás kellene, nem lesz jó a HUD, stb. Egy koncepciót nélkülöző techdemo az egész. Ráadásul iszonyatos a sávszéligénye. 4 megám van otthon felfelé, az irodában 30 lefelé, de a 4 mega sokszor értelmezhetetlen képre sem elég.
  • shaddam
    #1949
    Feltöltés mennyi kell a ps4 oldalán? Nem tudom a netem vagy a router miatt nem is látja kivülről
  • DarkSector
    #1948
    az kemény. :D
  • The Protector
    #1947
    Elég.NEm kamu,próbáltam.Tesom kapott egy ilyen vodafonos zsebroutert.Annyit tesz h bekapcsolod a cuccost és bárhonnan mobil hotspotot csinál neked.Ezt kivittem a városba és erre csatlakoztam wifi-vel.Működött.Ment rendesen.Nem volt teljesen tökéletes,de 90%ban teljesne játszható volt.Ez egy ps4 esetében már viszont sokkal jobb is lesz mivel annak jobb a remote play funkciója.
  • DarkSector
    #1946
    Az télleg komoly. :D
    3g elég neki? :D
  • The Protector
    #1945
    Van remote play ps3-on.Én próbáltam a cuccost.A menü szép és ezen felül alig megy játék.A shadow of the colossus-t próbáltam rajta.Jó is volt feltéve ha 10ből 4szer nem hajlandó továbbmenni a töltés a remek remote play miatt.
    PS4-en jobb a helyzet.
    Gondolj bele.Veszel egy vodafone 3g kártyát a vita-ba,beállítot a remote playt és a buszon nyomod a shadow fall-t.Működik.Lemezt nem tudsz benne cserélni ezen felül a teljes tartalom elérhető vita-n mintha ps4 lenne a kezedben.
  • DarkSector
    #1944
    Köszönöm, igen a remote play-t direkt ez végett kérdeztem mert ps4-ről hallok mindenhol, de érdekes most hogy játszottam ps3-on elkeveredtem a menüben, és itt is szembetalálkoztam remoteplay-el, sőtt emlit valami psp-t is.
  • bluesfool
    #1943
    itt van videó a laggolásról , nem tudom mennyire valós , lehet hogy azóta jobb a helyzet
    http://www.lazygamer.net/general-news/how-laggy-is-ps4vita-remote-play/
  • bluesfool
    #1942
    tudtommal valamilyen szinten ps3on is tudod használni a remote playt , igaz ott csak 1-2 játék támogatja ezt a dolgot, azt nem tudom hogy plusz controllként tudod e használni ott a játékoknál .
  • DarkSector
    #1941
    Na ez azért kicsit megnyugtató.
    A másik. Hogy ez a remote dolog, ami említve ett, csak 1x láttam E3-on vagy hol.
    Ennél félek hogy laggos lesz az irányítás.
    Megalapozott a félelmem, vagy ilyenkor szinkronban lesz a kép az irányítással?

    Ja és ez a Remote play csak PS4<>Vita közt van?