2060
P S P 2
  • zola2000
    #2020
    Van még magyar nyelven akármilyen kézikonzolos (ps vita vagy 3ds) topic ami nincs kihalva?
  • zola2000
    #2019
    Ha a googlebe beírod hogy "ps vita ár" sok helyen lehet kapni, meg nemrég voltam a mediamarktban Zalaegerszegen ott is volt.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2016.09.29. 21:16:30
  • Nirz
    #2018
    halott a topik de lehet még egyáltalán vhol vitát kapni?:D
  • zola2000
    #2017
    Én nem vettem észre pedig elég sok játékom van a ps storeos akciók miatt ... elvileg az assassins creed és a borderlands 2 akadozott nagyon, borderlands2n patchel javítottak (nincsenek meg csak olvastam másik oldalon) ... a youtubeon nézhetsz gameplay videókat bármelyik játékról hogy fut ha ettől félsz.

    (persze lehet az is a különbség hogy nyugati fejlesztők csak gyatrán portoltak vitára, ma már az sincs, míg japán fejlesztőknek ... még ma is kb ugyanúgy fogy japánban egy multiplatform játék ps vita verziója mint a ps4 verziója, manapság japánban is csak most kezd visszaszorulni a ps3, és ezért nekik fontos hogy a vita verzió is jól fusson)
  • Sheltem
    #2016
    Egyébként sok játék akadozik Vitán? Én az FFX HD -t nézegettem amiatt gondolkoztam egy ilyen kütyün, de érdekelne mennyire "akadozósak" a cumók.
  • zola2000
    #2015


    Nem semmi mit hoztak ki a kis gépböl manapság, nagy terület, sok ellenfél, az egész teljesen részletes, és nem is akadozik nagyon.

    Hogy nyugatra mikor jön? A dragon quest builderst idén októberre ígérik hogy jön európába ps vitára is, remélem ez se késik sokat.

    (június végén jön a zero escape 3, ősszel a danganronpa 3, YS8, még idén a summon night 6, az atelier sophie, a hatsune miku project diva x, nyáron a god eater 2 ősszel a god eater resurrection, szintén idén jön az open worldbe áthangolt toukiden 2 vitára nyugatra is, asszem egy ideig még elleszek vitával)
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2016.06.07. 10:54:48
  • zola2000
    #2014
    Azaz magyar accounttal kevés, külföldi accountal sokkal több.

    Ázsiai R3 régiós account a legjobb (Hongkong, Szingapur, Philippinó szigetek azaz olyan "kínai országok" ahol sokan annyira tudnak kínaiul, mint az írek írül, tehát sehogy inkább angol van) angolul van a psn, és az összes játék angol, japán és kínai verzója is fennt van, sok olyan játéké is ami nincs is kiadva nyugaton, illetve több is van ami nem is lesz, illetve a ps plus is jobb.
    http://thevitalounge.net/forum/threads/english-asian-physical-releases.2198/
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2015.10.14. 15:40:23
  • shaddam
    #2013
    Minden psp játék megy vitán. Már ami psn-ről elérhető
  • sayiid
    #2012
    Halo . Gondolkozom egy vita vásárlásán de lehet kezdésképpen egy psp kellene(arra nagyobb a választék) Az a forum nagyon kihalt remélem itt is választ kapok rá. Szóval a psp böl Csak 1004 -est láttam akkor itt Csak azt forgalmazzák? Milyet érdemes venni? Én a konzolvilágon nézegettem.
  • zola2000
    #2011
    Még mindig nem sok értelmét látom a persona 4 ritmusjátéknak, de az openinje megfogott: https://youtu.be/p3jw89oIjmQ ... meg itt legalább érthető az engrish :) , a sima persona4 betétdalai is elvileg angolul voltak, gyakorlatilag felirat nélkül nem értette senki.
  • darkSectorxxx #2010
    Köszönöm, lehet sokat kellene mennem :)
  • shaddam
    #2009
    Úgy rémlik chekpointok vannak
  • darkSectorxxx #2008
    Üdv, megvan a Killzone.

    A kérdésem az lenne hogy ez a játék hogy ment?
    Magától? vagy van bizonyos misszió végén save opció? mert elég sokat mentem és abbahagytam és előről folytatja megint.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 20:27:44
  • darkSectorxxx #2007
    Valakinek eladó God of War Collection?
  • darkSectorxxx #2006
    Az fasza, akkor azok kibuktak.
    Remélem erre a ps tv-re lesz a maradék játékhoz is support.

    Most a Killzone-t kéne használtan megvennem. :D

    Uncharted nem megy asszem még, meg a Ratchet sem.
  • shaddam
    #2005
    Tudtommal folyamatban van a megszűnés
  • darkSectorxxx #2004
    Hogy érted? Megszünt?
  • shaddam
    #2003
    Nem most lőtték le a psm-t?
  • darkSectorxxx #2002
    De fasza, nézem a PS TV-n a Vita-hoz hasonlóan van ez a PSM Runtime 2.01, elkezdem letölteni és látom hogy "waiting for install...." és csak megy a végtelenségig.

    Ezt nem lehet valahogy orvosolni?
  • darkSectorxxx #2001
  • darkSectorxxx #2000
    Sziasztok, van valakinek olcsón egy Killzone kazettája?


    Vagy egyébb aránylag olcsóbban árult kis kazettátok.
    Ha van esetleg inkább valami nagy cím kistesói érdekelnének.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.26. 16:48:12
  • zola2000
    #1999
    http://gematsu.com/2015/04/dragon-quest-heroes-ii-announced-for-ps4-ps3-and-ps-vita

    Ha ez is jön vitára is mint a one piece pirate warriors 3 is nyáron jön, akkor előbb lesz dragon quest játék európában vitán mint 3DSen? Durva lenne.
  • Nirz
    #1998
    Én sem vagyok de alapból utálom a cenzúrát és elfogadhatatlannak tartom hogy mások döntsék el hogy mit láthatok egy játékban vagy mit nem.

    A senran kagurának sajna viszont nagyon rossz a designja japánban is egy furcsa réteget célozhatott teljesen hiányzott a moe factor
  • zola2000
    #1997
    Na igen, kb eddig a senran kagura az egyetlen fanszeviz játék, ami cenzura nélkül jött, de abban nincsenek konkrétan lolik, a monsteronpiecből is "csak" a lolikon cenzuráztak, nem vagyok konkrétan lolikon fan, de a cenzura akkor is idegesítő.
  • Nirz
    #1996
    A sokadik cenzúrázott jrpg a vitán:
    Criminal Girls

    Eredeti japán


    US/EU verzió


    Ezenkivül US/EU verzióból a hangok is teljesen kivágva a minijátékok alatt.
    Igy kár is kiadni az ilyen játékokat semmit nem érnek.
  • Nirz
    #1995
    A monpiece kapcsán szerintem az egész játékot megölte a cenzúra ugyebár egy fanservice játék és miértelme ha fanservice jelentősen csökkentett módba került?
  • zola2000
    #1994
    Asszem le lehet zárni pin kóddal a vitát.
  • vixo
    #1993
    Sziasztok! Lehet hülye kérdés,de hogy tudom biztonságossá tenni a vitámat, hogy akárki ne vásárolhasson rajta az én számlámra,teszem azt ne adj isten pl. elhagyom vagy ilyesmi? Illetve a PSN bejelentkező e-mail címem meg tudom változtatni vhol? Ha igen,hol? Előre is köszi a válaszokat!
  • zola2000
    #1992
    Én a tales of hearts Rt várom még nagyobb akcióban.
  • xridergabo
    #1991
    hmm...az Akiba's tripen én is gondolkoztam, hogy be kéne szerezni, de a vegyes értékeléseket látva inkább napolom a témát. Megvárom a Sale második felvonását, hátha lesz valami ami érdekel (egy Sword Art Online, vagy Project DIVA 2 leárazásnak örülnék) :)
  • zola2000
    #1990
    Egész jó a January deals a storeon, megvettem a Hiperdimension neptunia rebirth1et, 4100forintért, nem vártam tőle sokat de ennyiért kíváncsi voltam miért került be a "gamers choice"be (hetalia vagy OS-tan szerűen moe lányokkal megszemélyesített "konzolok" kalandoznak gamindustry világában) de ... nos a történet valóban nem nagy szám, viszont a prezentáció első osztályú dungeonökben kb grafikai különdíjat érdemelne, és nagyon hangulatos lett a megvalósítása, illetve a harcrendszer is kiegyensúlyozott klasszikus körökre osztott lett. Szerintem ennyiért nem érdemes kihagyni (kivéve akinek égnek áll a haja a mai animékben megszokott moe-lány anime stílstól, annak nem fog tetszeni)

    A másik nagy cím, amit nem érdemes kihagyni, az a danganronpa 2, de arról már volt szó.

    Amit ki kell hagyni: Akiba's trip undead and undressed, nem olyan nagy szám mint beharangozták, cserébe tipikus nagykonzolos port azaz laggol-akadozik, alacsony fpsel fut (bőven játszható, de érezni) aprók nehezen olvashatók a betűk, ps4en biztos jó, vitán nem annyira (szódával elmegy)

    A monster monpiece: 3ezerért megéri, de nem szabad tőle sem csodát várni (kissé perverz aki szereti az olyant : ) ... sajnos pont a legjobb loli kártyákat cenzúrázták meg az USA-EU változatban, nem vagyok lolikon, de azért mégiscsak zavar a cenzúra.

    YS memories of celceta: a történet szerintem sablonos de elmegy, a grafika ronda de elmegy, gondoltam cserébe nem fog laggolni -> néha eléggé érezni a laggolást a nagyobb városokban. Épp csak 1-2 órám van benne, jobbra számítottam, mert pcn bejött az YS origins, ez nem annyira, de lehet ha majd folytatom akkor majd megtetszik.

    -> csak a hiperdimension neptuniát vettem meg most, a többit régebbi leárazásokon.
  • zola2000
    #1989
    Nagyon komoly, kösz az infót.
  • bluesfool
    #1988
    Ha vitán nézed a ps store-on keresztül ott jó néhány játékot nem mutat ki , de weben keresztül igen , pl itt egy psp god of war https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-hu/games/god-of-war-chains-of-olympus-psp/cid=EP9000-NPEG00023_00-GPCGODOFWA000001?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=psn%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Hungary&EMCID=GM300000_store
  • vixo
    #1987
    Igen??? :O Én csak a PS2-es God of War-t találom, a PSP részlegben nincs a G kategóriába God of War és ha rákeresek,akkor sem dobja ki a PSP-s részeket. :(
  • Renjike
    #1986
    Fent vannak egyenként a részek , felesleges lenne . :)
  • vixo
    #1985
    Sziasztok! Van vkinek arról vmi info-ja,h magyar store-on fent lesz-e valaha a PSP- God of War Collection? :)
  • zola2000
    #1984
    Vitán a ps storeról lehet psp/ps1 címeket venni, folyamatosan (lehet feltöltőkártyát venni, vagy bankkártyával fizetni) olyan akciók vannak a storeon, hogy pár hónapos játékokat adnak 4-6ezerért, 3dsen ritkábbak a leárazások.

    Akcióban sokszor párszáz forint a ps1 játék vagy 1500 a psp játék (most pl a dissidia annyi)
  • Moby
    #1983
    Backlogra mundkét platform alkalmas. De ha van a családban ds, akkor a psp logikusabb, ez tény.
  • joshua
    #1982
    Van az öcsémnek egy DS Lite-ja, és volt a kezemben 3DS is, de inkább a PSP/PS Vita világa jön be jobban.
    Szóval lehet rajta nyomni ps1-es játékokat is? Vagy van valahol olyan oldal ahol ezek le vannak írva? Nem szeretnék tudatlan lenni.
  • zola2000
    #1981
    Igen, de ha nem volt pspje, akkor neki ott vannak azok a címek is, meg a kimaradt ps1 címek is...