2060
P S P 2
  • OptimusPrime
    #1581
    Szerintem lesz még, de nem ennyin, ezek is, mint minden multi a 3 hónapos készlet-et már úgymond öregárunak tekinti, amitől minél jobb megszabadulni, de attól még a portfólia része és ha még szerződés is van mondjuk adott esetben a SONY-val, akkor nem mondhatják azt - még ha nagyon nem is megy - hogy ebből nem tartunk.
  • rnd
    #1580
    Szerintem szabadulnak a készlettől. Kétlem, hogy valaha lesz még náluk Vita...
  • koccadam
    #1579
    Auchan-ban láttam én is.
  • koccadam
    #1578
    Hát ja... már decemberben is 50 volt a sima, 60 a 3g-s, most meg megint -10k mindből :\
  • cloud.strife
    #1577
    Na az szép. Hiába, a multiknak mindegy mennyit buknak rajta..... :(
  • rnd
    #1576
    Bevallom én is nézegettem. Viszont tegnap jártam Auchan-ban és ott kereken 40 ezer a wifi-s és 50 ezer a 3G-s.
  • cloud.strife
    #1575
    PS+ most.
  • The Protector
    #1574
    A másik én:)Cloud ha minden jól megy akkor én venni fogok tőled hamarosan:)
  • Anubys
    #1573
    Egyik én voltam tegnap, de nekem már van vita-m... :)
  • cloud.strife
    #1572
    Az a vicc, hogy napi 30-an megnézik az oldalon, rendelés meg kb. 1% ebből..... nem is értem.
  • cloud.strife
    #1571
    Véges. 4db maradt.
  • shaddam
    #1570
    Ha jól számolom olcsóbb mint a csökkentett japó ár :D Cloudnak ezt kéne valahogy lekommunikálni
  • EiZZeNx762
    #1569
    Helló! Nálatok ez most akció vagy végleges ár? Ha akció, meddig tart?

    Más: A PS4-ről akármelyik játtékkal játszhatok majd (streamen keresztül) Vitán, vagy hogy van ez a streamelős dolog? Úgy értem, hogy csak kontrollerként funkcionál, vagy nem otthonról, de wi-fin játszhatok-e Vitáról PS4-es játékokat? (Remélem érthető volt) :)
  • LeventeV
    #1568
    Mi nem kapunk a hivatalos árcsökkentéből, csak Japán, mivel ott volt a legdrágább. Cloudéknál viszont tényleg jó árba vannak a Viták.

  • Anubys
    #1567
    Az umd-k nem mennek rajta, de store-ról tudsz venni psp játékot, bár nincs fent sok.
    Sajnos még kevés játék van rá, ennek fényében döntsd el, hogy megéri-e.
  • cloud.strife
    #1566
    Árcsökkenés már van…….
  • Prof William
    #1565
    Ez az árcsökkenés mikor lesz?

    Megéri Vitát venni?

    A PsP-s játékok kompatibilisek a Vitával?
  • LeventeV
    #1564
    Ez a konferencia a japánoknak szólt. Talán majd szerdán mi is kapunk valamit.
  • Kongy
    #1563
    God of War Vitarol bezzeg semmi hir h lesz e egyaltalan:(
  • n000rbi
    #1562
    Tömören:

    -árcsökkentés ~200-220 dollárra
    -Phantasy Star Online 2, God Eater 2, Walhalla Knights 3, valami Gundam cucc, ad-hoc multi psp és vita között... és FFX HD :)
    -ice silver és vörös vita bundle-ökben

    Lehet kihagytam valamit :)
  • n000rbi
    #1561
    VITA konferencia pár percen belül
  • shaddam
    #1560
    Vitás black ops egy szar. Mondjuk ha kurva olcsón utánad dobják(kétlem) akkor lehet meggondolandó
  • Kongy
    #1559
    Jót még nem hallottam róla :D ezért meg se vettem.
  • szega96
    #1558
    Van itt aki black opsozik?Hány multi pálya van? Sokan tolják?Jó a multi?Maga a játék milyen?:D
  • samsung123
    #1557
    csak idő kérdése
  • szega96
    #1556
    Csak beszélgetünk, hogy mi lenne, ha..
  • koccadam
    #1555
    Most akkor 3d-s lesz a vita?
  • samsung123
    #1554
    Kompatibilitás a régi játékkal simián megoldható hiszen kijező pixel mennyisége nem fog változni a 3D változatnak, ergó nem lesz nagyobb gépigénye a 3d-s játékoknak, és régiek is ugyanúgy fognak menni 3d, mindenféle lassulás és kompatibilitás hiba nélkül. De majd jövőre meglátjuk :P
  • szega96
    #1553
    Nem ám, hogy jobb lesz aztán erre emg nem jön semmi, vagy akadni fognak rajta/ kompatibilitási problémák lesznek stb..
  • cloud.strife
    #1552
  • shaddam
    #1551
    Egy olcsó pizza áráért kaptam egy unchartedet, gravity rusht, de crysis 2-őt, batmant stb... Egy szaros pizza amire 10 percet várok egy elkészüljön 5 perc alatt befalom és végig se viszem a colonial marines-t de már éhes vagyok. Megéri.
  • samsung123
    #1550
    Nem lesz benne erősebb va, a PS Vita 3D-be se lesz erősebb vas, mivel ott a pixelmennyiséget fogják felezni, ami 3D-hez kell és így "vas+ igény se fog nőni.
  • szega96
    #1549
    Csak ne legyen erősebb vas benne..
  • samsung123
    #1548
    Ez most komolyan kérdezed?
  • Kongy
    #1547
    mi ertelme van annak h fizettek havonta h "ingyen" letoltsetek egy jatekot?
  • cloud.strife
    #1546
    Magyaron is fent a Wipeout plusszos.
  • gebasz82
    #1545
    Wipeout 2048 tölthető a Plusszosoknak (Uk)
  • samsung123
    #1544
    PS Vita új verzió! (4g, hdmi out, stb)
  • Armii
    #1543
    már lejjeb lerítam:D de olyasmi kellen amivel sokat lehet játszani vagy multiba vagy olyasmi legyen mint a jetpack joyride szóval hogy nehezen lehesen megunni mert van benne egy cél hogy mindig jobbat csinálj vagy valami:D
  • The Protector
    #1542
    Dobsz lehetőségeket?Úgy egyszerűbb segíteni.