2060
P S P 2
  • dzsedi
    #1621
    Szintén :)
  • darkmore
    #1620
    Pedig az első szériából pont a 3000-es a "legfényesebb"..., viszont rájöttem, hogy a classic gameboy-t csak full napsütésben lehet jól látni, ha strandra megyek azt viszem magammal :D
  • The Protector
    #1619
    Én csak sima psp-ről tudok nyilatkozni(3004).Szart sem lehet látni belőle buszon,vagy szabad helyen.De tényleg,nem siránkozás ez hanem egész egyszerűen játszhatatlan a dolog.
  • Moby
    #1618
    Nekem kb 1 hónapja van meg, de eddig valahogy szabadtérben még nem használtam. Ma kiültem kicsit a teraszra a napsütésben, még csak nem is közvetlen napfényben, mert a terasz fedett, de konkrétan semmit nem láttam a játékból, tökig tekert fényerőnél. Egyrészt a ledekhez kêpest a fényerő nagyon harmatos, másrészt a játékok rohadt sötétek. Én nem tudom hogy használják ezt buszon-villamoson, de én annyira továbbra sem vagyok elhalva a vita oledjétől.

    /az ipadet simán láttam ugyanott, ugyanakkor.
  • dzsedi
    #1617
    tearaway előrendelés zavvi-n 20 font..
  • LeventeV
    #1616
    Soul Sacrifice videók alapján jobban tetszik. Vásárlás előtt mindenképp letöltöm a demóját, hogy próbáljam ki.
    LBP-t játszottam már PS3-on, így tudom mire számítsak, viszont Vita-n van egy csomó jó dolog amit behoztak.

    Ha majd közlik a júniusi PS+ akciókat és kipróbáltam a Soul Sacrifice demóját okosabb leszek.
  • Kongy
    #1615
    Little Big Planet mindeképpen.
  • LeventeV
    #1614
    Szerintetek melyik játékot érdemes beszerezni az alábbiak közül?

    NFS Most wanted
    Assassins Creed Liberation
    Little Big Planet
    Soul Sacrifice
  • LeventeV
    #1613
    Kösz a választ, annak ellenére, hogy esélytelen egy ilyen monitort beszerezni. :D
  • OptimusPrime
    #1612
    Fogós, qHD kijelző 5"-on is elég truváj, nemhogy monitoron.
    Wikipedis szerint ekkora PPI értékkel, mint a Vita kijelzője bír, monitorban talán 2 modell ha megfelel ennek, ami vicc, hogy az Apple a fasorban sincs ezen értékekkel, pedig fogadtam volna rá.
    Tehát, ami hozz a Vita PPI értékét és tudod monitorként is használni az az IBM T221, 8400 dollár az IBM-től rendelve.
  • LeventeV
    #1611
    Kicsit off, de tudnátok mondani olyan minitorokat amelyeknek olyan szép képet adnak mint a Vita?
  • szega96
    #1610
    Júniusban Jak trilódzsi :D
  • cloud.strife
    #1609
    Nekem van LBP, PS Battle Royal, MotorStorm RC kódom, több is.
    Kinek mennyit ér meg? :)
  • szega96
    #1608
    Én psp-n elvoltam vele :D
  • szega96
    #1607
    Nyáron összehozhatjuk!
  • Kongy
    #1606
    Az egy fos :(
  • shaddam
    #1605
    Minimum egy sör
  • szega96
    #1604
    Ingyen? :D
  • shaddam
    #1603
    Egy modnation racers psn kód érdekel valakit?

    BTW: a soul sacrafice demót szedjétek
  • n000rbi
    #1602
    Megmondom, ha hazakeveredtem és felraktam a frissítést. :) (nem is tudtam, hogy jön)

    Közben megtaláltam ezt, mindent leír az update-ről.
  • shaddam
    #1601
    Kijött ma a frissítés. Mappa support meg társai. Az óra mellett ól sejtem azt írja ki hogy milyen játék van memóriakártyán a gépben?
  • n000rbi
    #1600
    Vita Starter Kit, védőfólia nélkül, dobozában 5000.-
    Személyes átvétel Debrecenben.
  • szega96
    #1599
    Csak xboxon nem lehet venni, külföldi accon csak dlc-t , és nem tudtam, hogy itt hogyan működik :D
  • shaddam
    #1598
    Be lehet állítani hogy mikor syncelje a trófeákat? A ps3 akkor kapcsol be amikor megmondtam neki, de a vita különcködik
  • koccadam
    #1597
    Hol fog menni? PS Vita-n? Miért ne menne? Nekem is UK regem van PS3-on és a VITA-n ugyanazt használtam, és minden ment tökéletesen.
  • szega96
    #1596
    Ha veszek játékot UK accon, akkor az menni fog?
  • Kongy
    #1595
    Annyiért nem :/
  • shaddam
    #1594
    5 ezer!
  • Kongy
    #1593
    Attól függ mennyit adsz érte :D
  • shaddam
    #1592
    Négerleányos assassinja van valakinek eladó?
  • koccadam
    #1591
    Hát,attól a linktől biztos nem is lesz senki.
  • shaddam
    #1590
    Hát okosabb nem lettem
  • kelly1
    #1589
    A google a barátod :)
  • shaddam
    #1588
    Van valami leírás a near milyen dolgokat adhat?
  • cloud.strife
    #1587
    +G=3G

    :)
  • cloud.strife
    #1586
    Vita Wifi-s elfogyott annyiért. +G marad még pár darab.
  • n000rbi
    #1585
    Ha több psn accom van, akkor azt megtehetem, hogy felváltva használom őket a vita-n? (tudtommal egyszerre csak egy account lehet aktív) Tehát egyik accal belépek, letöltök ezt-azt storeból a memkártyára, majd ha másik accon lévő dolgot szeretnék használni, akkor backupolom a mentéseket -> másik acc->format memkártya. Jól gondolom, hogy így van?
  • n000rbi
    #1584
    Küldtem privit!
  • rnd
    #1583
    Én a budakalásziban voltam és ott vitrinben volt kirakva...
  • n000rbi
    #1582
    Az 100%, hogy pl. a debreceni üzletben már egy darab sincs, tegnap beszéltem velük telefonon.